Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2007., 00:38   #61
Nemam baš iskustva s tim, ali što se tiče higijene, znam da se u kožici skupljaju izlučevine i sl. al opet, nije li na taj način zaštićeno najosjetljive područje i od bakterija i svega ostalog?
valavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:40   #62
Quote:
valavi kaže: Pogledaj post
Nemam baš iskustva s tim, ali što se tiče higijene, znam da se u kožici skupljaju izlučevine i sl. al opet, nije li na taj način zaštićeno najosjetljive područje i od bakterija i svega ostalog?
da bog nije htio da imamo kožicu na kurcu ne bi nam izrasla.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:45   #63
Zašto se neki obrezuju???
Zato jer imaju u sexu kratak fitilj, i žele si produžit sex. A onda izmišljaju priče o higijeni. Ma kakva vražja higijena?
Bobo1001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 00:50   #64
Slažem se sa Angerom...Nek svako odluci za sebe.
Junije is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 01:27   #65
Nemam određeno mišljenje o tome.. Nisam ni za ni protiv..
U biti, mislim da bi svatko trebao odlučit sam, ali male bebače obrezivat!? - bez veze mi je to, uff..
Obilježiš dijete za cijeli život, a možda baš ono to nebi htjelo..
That's it..
__________________
..tvoja je sreca samo tvoja stvar; al zato tvoja tuga - to je vec prica druga..
zbunjena mala is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 12:00   #66
Quote:
Bobo1001 kaže: Pogledaj post
Zašto se neki obrezuju???
Zato jer imaju u sexu kratak fitilj, i žele si produžit sex. A onda izmišljaju priče o higijeni. Ma kakva vražja higijena?
zasto ides komentirat kad nisi citao o nicemu! samo ispadas glup ako vec nisi!
killler is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 14:02   #67
Nek si reze kurac tko želi. njegova stvar.


lignje 30 kn, pommes fritess 12kn
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 17:24   #68
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
ne, sve je bajka. nemas SIDU samo ju širis dalje.
Ne znači da ako imaš odnos sa HIV pozitivnom ženom, postaješ HIV pozitivan. Vama očito treba sve nacrtati... Velika je mogućnost, ali nije nužno da se to dogodi.
__________________
===Exotic is Narcotic===
=StormRider= is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:29   #69
Potpuno se slažem s tobom, bila sam i sa obrezanim i neobrezanim deckom.
Sa obrezanim mi je bio puno bolji sex i lijepse mi je izgledao "on"....Neobrezani izgledaju ko neke gljive....i ruzniji su...puno..ha ha
Uglavnom morat ces se malo strpit, kod nas je još okolina preprimitivna da prestaje povezivati obrezivanje sa vjerom vec da počne povezivati sa higijenom (koja je jako bitna) i nemojte mi sad reci da se perete jer to nijedosta. Decko da obrezanim ce prenjeti puno manje bakterija.tj nikakve ako je zdrav i drzi do sebe..
Stoga ja se nadam da ce se vecina njih pocet napokon obrezivat jer ovi tipovi iz kamenjara iz RH su mi poceli vec bit gnjusni sa svojim primitivnim stavovima i mišljenjim da je zena zahvalna kaj ga opce ima....
Vrijeme je da vi počnete udovoljavat ženama vezano uz vaš izgled i ostale stvari....


Quote:
fullfullskroz kaže: Pogledaj post
o boze ludih ljudi?????!!!!

normalan covjek bi se odlucio na to da skine jebenu kozicu ako je moze nategnit preko glavica jer uzasno boli...

JEL TI UOPCE CITAS STO LJUDI ODE PISU????

i mene je zanimalo... jeli se nekim curama to mozda gadi.. sto misle o tome...a decki koji su obrezani da se izjasne jeli im zao radi toga i slicno...
a nakraju se ispostavilo da samo decki nesto kenjakaju jer uopce i neznaju o cemu se radi....

a na kraju krajeva ako netko zeli otkinit po kurca iz neke svoje fore sto to tebe boli kita? znimaju me odgovori ljudi kojiimaju malo vise soli u glavi od tebe...


p.s. i bas ti je ova nasa hrvatska prekrasna BANANA drzava...
__________________
U can all kiss my ass, cos i am an "smath" ass...
Destination unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:31   #70
Quote:
Destination unknown kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem s tobom, bila sam i sa obrezanim i neobrezanim deckom.
Sa obrezanim mi je bio puno bolji sex i lijepse mi je izgledao "on"....Neobrezani izgledaju ko neke gljive....i ruzniji su...puno..ha ha
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:34   #71

Quote:
killler kaže: Pogledaj post
mislim isto, dakle slazem se!
__________________
U can all kiss my ass, cos i am an "smath" ass...
Destination unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:38   #72
Quote:
Destination unknown kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem s tobom, bila sam i sa obrezanim i neobrezanim deckom.
Sa obrezanim mi je bio puno bolji sex i lijepse mi je izgledao "on"....Neobrezani izgledaju ko neke gljive....i ruzniji su...puno..ha ha
Uglavnom morat ces se malo strpit, kod nas je još okolina preprimitivna da prestaje povezivati obrezivanje sa vjerom vec da počne povezivati sa higijenom (koja je jako bitna) i nemojte mi sad reci da se perete jer to nijedosta. Decko da obrezanim ce prenjeti puno manje bakterija.tj nikakve ako je zdrav i drzi do sebe..
Stoga ja se nadam da ce se vecina njih pocet napokon obrezivat jer ovi tipovi iz kamenjara iz RH su mi poceli vec bit gnjusni sa svojim primitivnim stavovima i mišljenjim da je zena zahvalna kaj ga opce ima....
Vrijeme je da vi počnete udovoljavat ženama vezano uz vaš izgled i ostale stvari....
svaka čast. postadoh znatiželjna,ja to nisam nikada vidjela ,mada poznam par mladića koji su imali probleme pa su si to nepravili..
zembeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:44   #73
ma nek je on komad ,pa bija obrezan ili ne.....
__________________
Split
mungo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 18:45   #74
go 4 it! neceš požalit, više se nebuš vraćala na neobrezane gljive...lol

Quote:
zembeli kaže: Pogledaj post
svaka čast. postadoh znatiželjna,ja to nisam nikada vidjela ,mada poznam par mladića koji su imali probleme pa su si to nepravili..
__________________
U can all kiss my ass, cos i am an "smath" ass...
Destination unknown is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:04   #75
kako se "rasprava" razvija, jednostavno moram izraziti netrpeljivost prema ovoj temi na ovom podforumu jer:

a) obrezani frajeri si ne mogu vratiti kožicu sve i da hoće;
2) neobrezani frajeri si neće ići rezat kožicu zbog nečijeg mišljenja na forumu (nadam se);
III) žene koje biraju/odbijaju frajere na temelju (ne)obrezanosti kurca imaju dovoljno problema sa sobom da bi njihovo mišljenje moglo biti relevantno za temu.


a o tome da li svome novorođenome sinu odstraniti kožicu, ako baš morate, raspravljajte ovdje ili ovdje.
parabola is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:05   #76
Quote:
Destination unknown kaže: Pogledaj post
go 4 it! neceš požalit, više se nebuš vraćala na neobrezane gljive...lol
kako to izvesti..da preko oglasa tražim obrezane mačore..ono "uvjet da ima obrezanog pišu",hi,hi..ma ne ako mi se dogodi super a ako ne ..život je takav,u svakom slučaju zanimljivo mi je sve to..
zembeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 19:21   #77
Quote:
zembeli kaže: Pogledaj post
svaka čast. postadoh znatiželjna,ja to nisam nikada vidjela ,mada poznam par mladića koji su imali probleme pa su si to nepravili..

Pa nema ti bas velike razlike u erekciji. Osim sto je koza (cijelom duzinom) zategnuta,i ne mice se bas puno. Samim time je i vece trenje tijekom penetracije.
dJ_rush1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 21:28   #78
Quote:
dJ_rush1 kaže: Pogledaj post
Pa nema ti bas velike razlike u erekciji. Osim sto je koza (cijelom duzinom) zategnuta,i ne mice se bas puno. Samim time je i vece trenje tijekom penetracije.
dakle,dečki bi morali biti pažljiviji,možda su im i pokreti drugačiji??mislim prilikom penetracije??
zembeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:16   #79
Quote:
parabola kaže: Pogledaj post
kako se "rasprava" razvija, jednostavno moram izraziti netrpeljivost prema ovoj temi na ovom podforumu jer:

a) obrezani frajeri si ne mogu vratiti kožicu sve i da hoće;
2) neobrezani frajeri si neće ići rezat kožicu zbog nečijeg mišljenja na forumu (nadam se);
III) žene koje biraju/odbijaju frajere na temelju (ne)obrezanosti kurca imaju dovoljno problema sa sobom da bi njihovo mišljenje moglo biti relevantno za temu.


a o tome da li svome novorođenome sinu odstraniti kožicu, ako baš morate, raspravljajte ovdje ili ovdje.


evo dobar odgovor. zaista žene koje misle da je kod kurca bitno da je obrezan ili ne. daj nađite pravog jebača.
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2007., 23:23   #80
Quote:
Destination unknown kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem s tobom, bila sam i sa obrezanim i neobrezanim deckom.
Sa obrezanim mi je bio puno bolji sex i lijepse mi je izgledao "on"....Neobrezani izgledaju ko neke gljive....i ruzniji su...puno..ha ha
Uglavnom morat ces se malo strpit, kod nas je još okolina preprimitivna da prestaje povezivati obrezivanje sa vjerom vec da počne povezivati sa higijenom (koja je jako bitna) i nemojte mi sad reci da se perete jer to nijedosta. Decko da obrezanim ce prenjeti puno manje bakterija.tj nikakve ako je zdrav i drzi do sebe..
Stoga ja se nadam da ce se vecina njih pocet napokon obrezivat jer ovi tipovi iz kamenjara iz RH su mi poceli vec bit gnjusni sa svojim primitivnim stavovima i mišljenjim da je zena zahvalna kaj ga opce ima....
Vrijeme je da vi počnete udovoljavat ženama vezano uz vaš izgled i ostale stvari....

Da bog nije htio ne bi nam narasla kožica na kurcu. Smješno je to zbog higijene. Primitivni stavnovi su ti sa rezanjem kurca, jer nekada su ljudi sebe masakrirali kada nisu bili dovoljno pametni. No sa dolaskom struje, tople vode vise nema potrebe za tim.

Ako je tebi bitno da li je obrezan.........imas problema sa psihom , dakle tvoje mišljenje beznačajno.

A od luđaka koji se masakriraju jos uvijek nas štiti kao sto sam rekao pacifička flota Naravno dok se neka obrezana samoubojica ne ubije prvi puta i atomskom bombom. Do tad možete prodavati kokice,pistacije, sladojed i "koljače". (dobro napisano)
AustinPowers is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger