Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2008., 18:09   #81
Quote:
iva2110 kaže: Pogledaj post
a kad je svijet postao ludnica, i totalno su iskrivljena mišljenja o ljepoti žene
bravo za kile,pobornica sam skidanja kila, ukoliko to ugrožava nečije zdravlje, i ako se osoba bolje osjeća
Slažem se s tobom.Znam da ja,koja sam normalno građena,60kg je meni normalno,kaj ne,popunjena tam gdje treba,nemogu shvatiti kako je vama curkama koje ste malo punije i voljele bi biti šlankerice,al najbitnije da ste zdrave,a un i druge dijete vas definitivno neće učiniti zdravima i lijepima za dan vjenčanja,to je mučenje.Mršavo ne znači lijepo,a i muškarci vole punije,kaj ne?Pa zato vas i vole..
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 18:11   #82
Quote:
Little M kaže: Pogledaj post
Slažem se s tobom.Znam da ja,koja sam normalno građena,60kg je meni normalno,kaj ne,popunjena tam gdje treba,nemogu shvatiti kako je vama curkama koje ste malo punije i voljele bi biti šlankerice,al najbitnije da ste zdrave,a un i druge dijete vas definitivno neće učiniti zdravima i lijepima za dan vjenčanja,to je mučenje.Mršavo ne znači lijepo,a i muškarci vole punije,kaj ne?Pa zato vas i vole..
ja ne želim preveć smršaviti..samo kilicu dvije...i smanjiti sise....
bolje da ljulja nego da žulja
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 18:33   #83
Quote:
Bride2B kaže: Pogledaj post
ja ne želim preveć smršaviti..samo kilicu dvije...i smanjiti sise....
bolje da ljulja nego da žulja
Eto ga na,ja bi rado veće sise,malo veće,trojkicu,a ak se zdebljam sve ode u guzu i trbuh,al nema veze,kaj je tu je.....Nitko nije savršen,a ja stvarno mrzim ako neko nekog drugačije gleda ako je mršav ili debel,pogotovo ako u salonima vjenčanica naručuju samo manje brojeve,sram ih bilo...curke,bit ćete lijepe ma kakve god bile,
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:00   #84
pa dobro,da..vole nas oni takve kakve jesmo,ali ipak bi htjele da taj dan zablistamo... bilo bi fer da i mi imamo isti izbor ko kak ga imaju mršavice...
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:01   #85
Quote:
annccy kaže: Pogledaj post
pa dobro,da..vole nas oni takve kakve jesmo,ali ipak bi htjele da taj dan zablistamo... bilo bi fer da i mi imamo isti izbor ko kak ga imaju mršavice...
već sam to napisala..ali ponavljam...
puuuno haljina stoji bolje na curi s obilanama..koju imaš akj videti..nego na manekenki koja s krevetom ima 30 kila...
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:01   #86
Quote:
annccy kaže: Pogledaj post
pa dobro,da..vole nas oni takve kakve jesmo,ali ipak bi htjele da taj dan zablistamo... bilo bi fer da i mi imamo isti izbor ko kak ga imaju mršavice...
pa onda kreni u potragusigurno ćeš neš nać ,a nekada i mršavicama ne stoje sve haljine
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:21   #87
pogledaj ovaj lik
isto tak ti savjetujem da probaš haljine sincerity 3233,sincerity 3283,sincerity 3222,sincerity 3320(radi prekrasan strukić),sincerity 3333,sincerity3325-te sam ja probala i nisu pretjerano teške, a i sama sam vidla da stoje super
, imaš ihna slijedećem linku
http://http://www.sinceritybridal.co...lines=82&disc=

na ovim linkovima isto imaš haljinica u većim brojevima
http://www.directdresses.com/prods_d...l+Dresses&PN=1
http://http://www.nicolaanne.com/bridalwear3.htm#
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:24   #88
Quote:
iva2110 kaže: Pogledaj post
pa onda kreni u potragusigurno ćeš neš nać ,a nekada i mršavicama ne stoje sve haljine
Pa to je istina,definitivno.
Little M is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 21:23   #89
Quote:
ljutka kaže: Pogledaj post
cure , vidim da se trudite nas debeljuce utješiti,al ja se i dalje brinem kako će me svi gledati ,ionako mi je več dosta pogleda u moju rit
Draga ljutka, ako ti je dosta pogleda u tvoju rit, lijepo se upiši u teretanu ili na aerobic, pazišta papaš i kile će ići dole
__________________
damica bebač
Nessych is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 21:25   #90
ajme,ove haljine su prekrasne
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 21:38   #91
cure vidim da se trudite raspoložit nas debeljuce , al meni je već dosta da stalno netko gleda u moju rit
ljutka is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 21:46   #92
a gle,nemoj to gledat s te strane... nekom se očito sviđa tvoja rit kad te ženi
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 22:42   #93
Quote:
ljutka kaže: Pogledaj post
cure vidim da se trudite raspoložit nas debeljuce , al meni je već dosta da stalno netko gleda u moju rit
ne obaziri se na ljude...a ebiga uvijek bu bilo kretena..tebe tvoj xy voli kakvba jesi..inaće te valjda ne bi ženik
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 08:46   #94
jednom (ne tako davno) postano na vjenčanicama iz snova:

post 1
post 2
post 3

__________________
** Piljak je šiljak koji je zaobljen. ** (F. Udavače)
** All true wealth is biological. ** (L. M. Bujold)
** Ivan, you idiot! ** (L. M. Bujold)
lomanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 10:06   #95
a jel netko zna di bi se mogle takve vjenčanice nać?koji saloni da nemaju samo za ultra mršavice?
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:48   #96
Ja neznam kaj budem s vjenčanicom. Za sad pokušavam polako obuzdavati kile. Ošlo nekih 6,5 kg u mjesec i nešto sitnog. Ali ubio me ovaj drugi mjesec. Knjigovođa sam i još k tome samostalni obrtnik, a to za nas u veljači znači rad od jutra pa do kad ne padne glava na tastaturu, tak da baš i nisam mogla se nešto kretati. Cjeli dan sjediš i to me ubija. Ali zato me moja pesica spašava s malo razgibavanja. Retriverica Kira je i zaslužna za ovaj manjak kg. Ne volim baš po dućanima isprobavati odjeću jer me to samo frustrira, jer rijetko gdje nađem da ima broja i da me prodavačice ne otpile pogledom mi nemamo ništa za vas. kupujem večinom u velikim dučanima di je tzv samoposluživanje di ja mogu sama razgledavati. Čak se i otvorio jedan dučan sa velikim veličinama, ali je skup do bola a i večina stvari mi je prevelika i onak bapski šatorski skrojena. Te veličine između niko nema....
A k tome u petom mjesecu sam klencerica sestrični i za dva tjedna kuma frendovima. Ne znam kak i to da popratim oblekom. Sto problema
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 11:56   #97
Quote:
klaudijak kaže: Pogledaj post
Ja neznam kaj budem s vjenčanicom. Za sad pokušavam polako obuzdavati kile. Ošlo nekih 6,5 kg u mjesec i nešto sitnog. Ali ubio me ovaj drugi mjesec. Knjigovođa sam i još k tome samostalni obrtnik, a to za nas u veljači znači rad od jutra pa do kad ne padne glava na tastaturu, tak da baš i nisam mogla se nešto kretati. Cjeli dan sjediš i to me ubija. Ali zato me moja pesica spašava s malo razgibavanja. Retriverica Kira je i zaslužna za ovaj manjak kg. Te veličine između niko nema....
A k tome u petom mjesecu sam klencerica sestrični i za dva tjedna kuma frendovima. Ne znam kak i to da popratim oblekom. Sto problema
nemoj se smijati ovomeali moja sestra ti je svojedobno imala 110 kg - smršavila na 80 kg na akupunkturi
ali kad je imala majviše kg odlazila je u hm i oblačila se na odjelu za trudnicei tamo odjeća opće nije skrojena ko za šatore kak ti veliš, eto pa ako ti pomogne
__________________
to sam samo ja
iva2110 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 12:00   #98
Ma kaj bi se smijala. I ja sam ti oko stotke. I znala sam i ja već na odjelu za trudnice kupovati. Poznato mi to....
__________________
so close no matter how far couldn`t be much more from the heart forever trusting who we are and nothing else matters... 30.04.2012.....
klaudijak is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:08   #99
ja robu kupujem u h&m u mariboru ili na placu..tam jedino mogu nać nekaj..a ima jedan butik u dubravi di imaju svečaniju oblekicu u većim veličinama...fakat imaju dobre stvari,a i cure koje tam rade su super ljubazne i imaju strpljenja...i obleka je kak spada,a ne šatori...
annccy is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2008., 13:11   #100
samo zbog ove teme sam se prijavila....

lijepi pozdrav svim punijim mladenkama, na samom pocetku

kako ja spadam medju one koje imaju ne samo kojih 5 kg viska, nego moglo bi se komotno reci i medju one s 50 kg viska, svi su me plasili da necu nikada naci vjencanicu za sebe....

muka mi je bilo od pomisli da cu morati dati sivati vjencanicu, i da ce to na kraju biti nesto cime ja neci biti zadovoljna u cijelosti.... ili pak razocarana sa svime time, te da ce mi zato moj dan iz snova biti nocna mora na javi.....

ali obilaskom ukupno trio salona vjencanica, shvatila sam da i za mene ima vjencanica i to prekrasnih i kicenih i normalnih....

u eternity-ju sam nasla vjencanicu za sebe.... kroj je gore korzet dolje krinolina.... i vjerujte mi na rijec izgledam u njoj barem 20 kg laksa....

sto sce reci bitan je kroj..... i najosnovnije je da krenete u potragu, nemojte imati predrasude prema boji ili kroju, jer stvarno kad probate onu pravu, znati cete to... niti jedna slika vas ne moze pripremit na to, niti jedan katalog....

ja se udajem 13.06. petak 13.... i presretna sam..... jer sam odlucila da mi ovaj dan i pripreme z anjega nece upropastiti visak kilograma.... necu se zamarati s dijetama...... a priustit cu si doslovno vjencanicu princeze..... malo je veci broj .... ali nisam niti ja mladenka u normativima.....
Debeljucka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.