Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2007., 01:02   #81
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Imam ti i par preporuka za instrukcije, ako se odlučiš javi se na priovate.
Ja bi! Ja bi!!
__________________
Mexatia Mini Baby Boutique - handmade šivane stvarčice za bebe i klince
mya_7920 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:17   #82
Ja počinjem davati od 9mjeseca, povoljno naravno imajući u vidu da studiram...Ali garantiram trud i poduku koja bi se bazirala na antištreberskoj kampanji -odnosno na svemu kaj sam gore rekla. Naravno ako bi tebi bilo dovoljno da znaš izblebetat jedan glagol u svim vremenima u gluho doba noći ne bi puno mogla. Morala bi i sama radit, ja sam za francuski često pisala nekakve prijevode kaj sam sama izmišljala i sastavke te rano počela čitat knjige, nema drugog načina...
Ili ti treba nešto prije, u tom slučaju ti mogu nekog drugog preporučit?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:32   #83
i kolko ćeš naplaćivat?
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:34   #84
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Ja počinjem davati od 9mjeseca, povoljno naravno imajući u vidu da studiram...Ali garantiram trud. Naravno ako bi tebi bilo dovoljno, u gluho doba noći bi puno mogla.
Ili ti treba nešto prije, u tom slučaju ti mogu nekog drugog preporučit?
kakve ovo ima veze s jezicima?odi na podforum erotika i seks. ivana, imaš dvije škole: sova i vodnikova, obje su ok i ako želiš naučit, naučit ćeš.ako se zajebavaš, isto ćeš naučiti, ali ne dovoljno.
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.

Zadnje uređivanje Boorek : 26.06.2007. at 01:36. Reason: nešto sam fulao
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:34   #85
Quote:
Boorek kaže: Pogledaj post
kakve ovo ima veze s jezicima?odi na podforum erotika i seks. ivana, imaš dvije škole ova i vodnikova, obje su ok i ako želiš naučit, naučit ćeš.ako se zajebavaš, isto ćeš naučiti, ali ne dovoljno.
kaj ti misliš dal mi je bolje u školu il privatno?
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:38   #86
ne znam jer nisam imao priliku privatno učit ali jedna frendica je s nekim frajerom učila njemački i super je znala.ali mislim da je to onda malo skuplje, a i veći je gušt kad je više ljudi skupa a ne kad solo učiš jezik,kaj ne?
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:41   #87
da pa zbog ovog zadnjeg bi išao rađe u školu. a možda i upoznam neku zgodnu tetu. jel tara sad kod tebe?
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:42   #88
nije,ajd to na PM, ovdje nisi moderator
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:45   #89
daj nemoj bit prost. evo ti pm
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:45   #90
kak si ti duhovit sa izvrtanjem mojih riječi,čekaj da se nasmijem!
100kn sat i pol tj 2školska( ja plaćam 140 a ispod 120 nitko više ne računa)
Mislim da ti ova šaljivčina nije mjerodavna da ti odgovori na to pitanje...Ja ne kažem da odeš meni ,to je zbilja tvoj izbor ali ti je moj iskreni savjet : instrukcije! Moja frendica je nakon kaj je izašla iz srednje nazadovala s francuskim jer ga je 2 god nastavila učit u školi za sj, mjesecima su jednu lekciju obrađivali! Vratila se u formu tek kad je došla kod moje instruktorice, doživjela je pravu renesansu!
razlika je zbilja ogromna, sad opet ovisi KOLKO ŽELIŠ UČIT, da li te to istinski zanima, želiš li se stvarno posvetiti tome i pokušati upiti što veći dio svemira koji nazivamo jezik?
Jer ako ne, ako želiš samo znati na razini osnovnog sporazumijevanja, ne privlači te baš ideja da u slobodno vrijeme vadiš i riječi, pišeš zadaće, sastavke itd onda ti je dovoljna škola...
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:50   #91
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
kak si ti duhovit sa izvrtanjem mojih riječi,čekaj da se nasmijem!
100kn sat i pol tj 2školska( ja plaćam 140 a ispod 120 nitko više ne računa)
Mislim da ti ova šaljivčina nije mjerodavna da ti odgovori na to pitanje....
ja mislim da je ta šaljivđija moj dragi prijatelj i njegovo mi mišljenje znači ipak više od nekog tko daje instrukcije ali ih ne naplaćuje nego plaća svojim polaznicima. toliko o kvaliteti
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:51   #92
"ali mislim da je to onda malo skuplje, a i veći je gušt kad je više ljudi skupa a ne kad solo učiš jezik,kaj ne?"
ako ideš 2x na tjedan kod nekog tko naplaćuje npr 120 to ti je nešto manje od soma kn, nađi mi 1školu koja tolko košta?? ne širi krive i neprovjerene informacije!
Ovaj drugi dio izjave puno govori o tebi ; da li bi se ti došao zabavljat jer ako je tako možeš i na balet ili se istinski posvetit jeziku?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:52   #93
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
"ali mislim da je to onda malo skuplje, a i veći je gušt kad je više ljudi skupa a ne kad solo učiš jezik,kaj ne?"
ako ideš 2x na tjedan kod nekog tko naplaćuje npr 120 to ti je nešto manje od soma kn, nađi mi 1školu koja tolko košta?? ne širi krive i neprovjerene informacije!
Ovaj drugi dio izjave puno govori o tebi ; da li bi se ti došao zabavljat jer ako je tako možeš i na balet ili se istinski posvetit jeziku?
ali recimo da bi privatne instrukcije nakon nekog vremena sigurno postale dosadne i išao bih preko volje a ovak ak upoznam dobru ekipu bi svaki put s veseljem i osmjehom na licu pristustvovao nastavi. još ak je zgodna profa.
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:56   #94
njegovo mi mišljenje znači ipak više od nekog tko daje instrukcije ali ih ne naplaćuje nego plaća svojim polaznicima. toliko o kvaliteti...

kaj si s ovim htjela reć? ja sam rekla da svoj fra plaćam tolko!
ma ako je tako, šta radiš tu, trebala si se odmah njemu javiti pa neka ti savjete daje netko kome je glavni kriterij biranja mjesta i načina učenja jezika koliko će se zajebavat i zabavljat...
ja sam samo htjela pomoć, očito krivoj osobi...
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:56   #95
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Ja počinjem davati od 9mjeseca, povoljno naravno imajući u vidu da studiram...Ali garantiram trud. Naravno ako bi tebi bilo dovoljno u gluho doba noći bi puno mogla.
Ili ti treba nešto prije, u tom slučaju ti mogu nekog drugog preporučit?čekaj da se nasmijem!
100kn sat i pol tj 2školska( ja plaćam 140 a ispod 120 nitko više ne računa)
Ja ne kažem da odeš meni ,to je zbilja tvoj izbor ali ti je moj iskreni savjet : Moja frendica!
Vratila se u formu tek kad je došla kod moje instruktorice, doživjela je pravu renesansu!
razlika je zbilja ogromna, sad opet ovisi KOLKO ŽELIŠ, da li te to istinski zanima, želiš li se stvarno posvetiti tome
Jer ako ne,onda ti je dovoljna škola...
tko je ovdje lud?
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:57   #96
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
ako ideš 2x na tjedan kod nekog tko naplaćuje npr 120 to ti je nešto manje od soma kn, nađi mi 1školu koja tolko košta?? ne širi krive i neprovjerene informacije!
Ovaj drugi dio izjave puno govori o tebi ; da li bi se ti došao zabavljat jer ako je tako možeš i na balet ili se istinski posvetit jeziku?
nešto manje od soma kuna?ha? ja plaćam 250kn mjesečno što je 4 puta po blok sat! o čemu ti?
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 01:59   #97
ali recimo da bi privatne instrukcije nakon nekog vremena sigurno postale dosadne i išaO bih preko volje a ovak ak upoznam dobru ekipu bi svaki put s veseljem i osmjehom na licu pristustvovao nastavi. još ak je zgodna profa.
išao? ti si m??
gle, tebi će sve postat dosadno, u startu počinješ iz krivih motiva i nećeš daleko dogurat
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 02:00   #98
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
njegovo mi mišljenje znači ipak više od nekog tko daje instrukcije ali ih ne naplaćuje nego plaća svojim polaznicima. toliko o kvaliteti...

kaj si s ovim htjela reć? ja sam rekla da svoj fra plaćam tolko!
ma ako je tako, šta radiš tu, trebala si se odmah njemu javiti pa neka ti savjete daje netko kome je glavni kriterij biranja mjesta i načina učenja jezika koliko će se zajebavat i zabavljat...
ja sam samo htjela pomoć, očito krivoj osobi...
aha krivo smo se razumjeli. fulala si spol (vidi profil).
jasno da je učenje bolje uz privatne sate,ali ako je učenje i zabavno a veća je vjerojatnost da će uz društvo biti onda je i produktivnost veća.
čitao sam o tome u poljoprivrednom časopisu
ivana123456789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 02:01   #99
haha, kog ti zajebavaš??? 200kn mjesečno jedva teretana košta!! 4puta tjedno po blok sat, jel ti shvaćaš kaj govoriš? jedan pojedinačni sat tj blok sat da košta 50kn, ma daj molim te ne pričaj gluposti!
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2007., 02:06   #100
5. nikoga ne zajebavam, zapravo tebe jesam malo prije, ali sad ne
1. ispravio sam na 250kn
2. idem 9 godina na njemački, nećeš mi ti govorit koliko plaćam
3. 4 puta mjesečno, ne tjedno inteligencijo čitaj bolje
4. ne idem u teretanu, radim doma sklekove i trbušnjake.hvala na ponudi
__________________
Franjić promet, u svakom svom salonu, Franjić promet, nudi sve za kupaonu. Kvalitetan izbor i povoljne cijene, Franjić promet, najbolji za mene.
Boorek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:31.