Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2012., 13:46   #2061
Quote:
Kines kaže: Pogledaj post
Što mislite o Lošinju u periodu od 21.6. do 30.6. ? Bojim se da more/voda bude još malo prehladno u to vrijeme zakupanje za malu djecu?
Što vi mislite o ljetovanju u šestom mjesecu? Inače, na Lošinju bili i prošle godine i sve super samo me sad brine što ćemo ići "malo ranije" na more.
Godinama sam ljetovala na Lošinju i to u različitim periodima od kraja 4. do kraja 10.mj., a sve se svodi na to da ti je kao i u drugim priobalnim mjestima-ako se zareda par toplih tjedana more će se zagrijati i neće biti (pre)hladno za kupanje...a hladno ti može biti i 'usred' ljeta u 7. ili 8.mj. ako je kiša i/ili bura.
Na vremenske prilike nažalost ne možeš utjecati već samo nadati se da će biti super
__________________
LadyMo Foto album
LadyMo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 23:42   #2062
Ovako - imamo djevojčicu od 2 godine, na more bi ove godine u neki kamp ali bi si iznajmili mobilnu kućicu ili apartman - nemamo šator niti se želimo u šatoru smjestiti, ni dijeliti kupaonicu s nekim ali bi iskoristili čari kampa - blizina plaže, hlad pa mala može biti cijeli dan vani,... imate neki prijedlog? radije dalmacija nego istra, i ne bi betonsku niti kamenu plažu nego šljunak ili pijesak,.... tnx unaprijed
__________________
nan
nanica_27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 10:09   #2063
Quote:
nanica_27 kaže: Pogledaj post
Ovako - imamo djevojčicu od 2 godine, na more bi ove godine u neki kamp ali bi si iznajmili mobilnu kućicu ili apartman - nemamo šator niti se želimo u šatoru smjestiti, ni dijeliti kupaonicu s nekim ali bi iskoristili čari kampa - blizina plaže, hlad pa mala može biti cijeli dan vani,... imate neki prijedlog? radije dalmacija nego istra, i ne bi betonsku niti kamenu plažu nego šljunak ili pijesak,.... tnx unaprijed
mozda Rab- Lopar? kamp je na plazi, plaza duga pjescana-bas za djecu, more plitko i par stotina metara od obale. jedino sta je malo zeznuto za odrasle jel moras prehodat doslovno kilometar od obale da bi mogao normalno plivat koliko je plitko,al za djecu je idealno.
maya_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2012., 11:07   #2064
mi smo prošle godine bili na kampiranju s klinkom koja je tad imala 7 mjeseci. bilo nam je savršeno!
bili smo u šatoru, u hladu, što nam je bio i jedini uvjet, debeli hlad!
njoj je isto ko i nama bilo super. cijeli dan na dekici, na otvorenom. nakupali smo se svi troje. čak nam je i 2 dana kiša padala i uopće nam nije smetalo!
samo se treba jako dobro pripremiti za kampiranje.
i ove godine ćemo definitivno u kamp, njoj će to tek ove godine biti pravi gušt.
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 09:45   #2065
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
mi smo prošle godine bili na kampiranju s klinkom koja je tad imala 7 mjeseci. bilo nam je savršeno!
bili smo u šatoru, u hladu, što nam je bio i jedini uvjet, debeli hlad!
njoj je isto ko i nama bilo super. cijeli dan na dekici, na otvorenom. nakupali smo se svi troje. čak nam je i 2 dana kiša padala i uopće nam nije smetalo!
samo se treba jako dobro pripremiti za kampiranje.
i ove godine ćemo definitivno u kamp, njoj će to tek ove godine biti pravi gušt.
a u kojem?
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 11:16   #2066
Mi se ove godine prvi put spremamo na Bisevo - robinzonski turizam. Frendovi iznajmljuju te "nastambe" i ove godine smo konacno odlucili probati. Mala ce imati tocno 4 godine. Jel´bio tko mozda tamo s klincima?
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2012., 21:14   #2067
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
Mi se ove godine prvi put spremamo na Bisevo - robinzonski turizam. Frendovi iznajmljuju te "nastambe" i ove godine smo konacno odlucili probati. Mala ce imati tocno 4 godine. Jel´bio tko mozda tamo s klincima?
joj bisevo jedva cekam kad ce moj narast

nisam bila s djecom, ali ako idete u uvalu porat mislim da necete pozalit. pjescana plaza, kristalno more, mir i tisina. al to ste vjerojatno vec culi
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2012., 12:38   #2068
Ako može par savjeta..planiramo na more na jedan dan s klincima. za curicu mi je lako, ima 4 godine i nema problema, ali imamo bebu od 5 mjeseci pa me zanima kako da si organiziram jednodnevni izlet, s obzirom da pije ad.

Planiram u termosici nositi toplu janu, doze za prah i 2 bočice. U doze mi stane 3 obroka, a mi mislimo biti cijeli dan. Kako si što bolje ogranizirati to hranjenje na moru na jedan dan? Pranje bočice, grijanje vode ako bude potrebe itd?
paul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 13:20   #2069
Quote:
nanica_27 kaže: Pogledaj post
Ovako - imamo djevojčicu od 2 godine, na more bi ove godine u neki kamp ali bi si iznajmili mobilnu kućicu ili apartman - nemamo šator niti se želimo u šatoru smjestiti, ni dijeliti kupaonicu s nekim ali bi iskoristili čari kampa - blizina plaže, hlad pa mala može biti cijeli dan vani,... imate neki prijedlog? radije dalmacija nego istra, i ne bi betonsku niti kamenu plažu nego šljunak ili pijesak,.... tnx unaprijed
Ušće Neretve,Opuzenska plaža,ima kamp, more 5 metara daleko,pješćana plaža,nije turistički razvikano pa nema gužve da moraš ujutro iznijeti peškir da ujtiš misto.Za djecu savršeno.
A nije ti daleko otići na izlet u Međugorje, u Etno selo, Makarska,Gradac, Neum itd.
__________________
MOJ ALBUM

Zadnje uređivanje Jolanda : 28.04.2012. at 13:25.
Jolanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 21:23   #2070
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
a u kojem?
bili smo na čiovu i super super je kamp i preporučam ga!
i bili smo 2 dana u boriku u zadru i tamo nam je bilo bezveze i ne budemo se više vraćali!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 22:18   #2071
mi planiramo sa mrvicom(2 g.)u neki hotel -minimalno polupansion

najradije bi srednju dalmaciju - oko Zadra
pješčanu plažu i puno hladovine

ima li netko neku preporuku?
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2012., 13:50   #2072
Quote:
paul kaže: Pogledaj post
Ako može par savjeta..planiramo na more na jedan dan s klincima. za curicu mi je lako, ima 4 godine i nema problema, ali imamo bebu od 5 mjeseci pa me zanima kako da si organiziram jednodnevni izlet, s obzirom da pije ad.

Planiram u termosici nositi toplu janu, doze za prah i 2 bočice. U doze mi stane 3 obroka, a mi mislimo biti cijeli dan. Kako si što bolje ogranizirati to hranjenje na moru na jedan dan? Pranje bočice, grijanje vode ako bude potrebe itd?
imas u dm-u kupiti male tetrapake gotovo hipp mlijeko. imas od 2 dl. 0.5 l i litre. pa mozda da prije probas da li ce se bebi sviditi ako voli samo iz tetrapaka ulijes u bocicu
ancika is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 17:22   #2073
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
bili smo na čiovu i super super je kamp i preporučam ga!
i bili smo 2 dana u boriku u zadru i tamo nam je bilo bezveze i ne budemo se više vraćali!!
a joj, ne bih na otok ne povezan s mostom ...

izludit cu od pretrage apartmana/bungalova!!! nekako sam sklona vjerovati da naci sljuncanu/pjescanu plazu sa nekim hladom na samoj plazi i apartmanom/bungalovom u blizini (a da nije 1000 kn dnevno) i nije bas moguce
__________________
pratim te
lioness is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 10:31   #2074
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
a joj, ne bih na otok ne povezan s mostom ...

izludit cu od pretrage apartmana/bungalova!!! nekako sam sklona vjerovati da naci sljuncanu/pjescanu plazu sa nekim hladom na samoj plazi i apartmanom/bungalovom u blizini (a da nije 1000 kn dnevno) i nije bas moguce
pa povezan je mostom i to malim mostićem.inače si sa čiova u trogiru za 15-20 minuta pješke!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 11:26   #2075
jel tko bio u kampu starine u tribunju?
čini mi se ok i pristupačno
kakve su plaže u tribunju?

http://free-si.t-com.hr/starine/slikekamp/slike.htm
maza1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 15:30   #2076
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
mi planiramo sa mrvicom(2 g.)u neki hotel -minimalno polupansion

najradije bi srednju dalmaciju - oko Zadra
pješčanu plažu i puno hladovine

ima li netko neku preporuku?
ZATON kod Zadra
stvoren za malu djecu, ravan teren, pješćana plaža, šuma i debeli hlad, savrseno ali iskreno cijene su im previse visoke....
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 20:35   #2077
Krovni nosači za dječije bicikle

Da li imate nosače bicikala za auto? Kako na njih idu dječiji bicikli (12 i 16 cola gume)? Kako vozite bicikle na more?
kocul is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 21:31   #2078
Quote:
kocul kaže: Pogledaj post
Da li imate nosače bicikala za auto? Kako na njih idu dječiji bicikli (12 i 16 cola gume)? Kako vozite bicikle na more?
Ja imam problema sa malim biciklama na krovnim nosačima. Nemam baš osjećaj da dobro stoje.

Ali uzeo sam si nosač za bicikle koji ide na kuku i taj je prva liga, nema problema ni sa malim ni sa velikim biciklama. Samo košta poprilično, pogotovo ako moraš još i kuku kupovati.
mestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 10:15   #2079
I mi u potrazi za nosačem za bicikle i uopće neznam što uzeti..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 10:15   #2080
I mi u potrazi za nosačem za bicikle i uopće neznam što uzeti..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:48.