Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2007., 12:57   #141
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
za prijetnje bi mi se trebala obraćati isključivo na pm... kako kaže pravilnik foruma... jer za ovo bi i ti mogla biti sankcionirana.
Upozorenja, ne prijetnje. Ali to nije tvoja briga. Sankcionirat će me ovlaštene osobe za to, i time ne beri brigu.

Sad ajmo u revijalnom tonu dalje.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:06   #142
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
..i da naravno da ne zelim da mi curu cijeli diskac jebe...
a to sto obalci minicu je krunski dokaz da bi se ona jebala sa njima svima mos si mislit
sto si ej izabarao takvu "droljastu" onda



daj ima li koji normalan muskarac na ovom topicu, da nemem dovoljno iskustva pored vedrana i tuljca ovdje bi mislila da su svi takvi
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:19   #143
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Ima takvih.... ujutro ti dok spavaš pošalje sms, probudiš se u podne a on ti je recimo poslao poruku u 11... Što mi ne odgovaraš na sms??

Pa.... spavam?

Hvala bogu nisam bila s takvim
nekojutro 6:46 budi me sms. nastavljam spavat ne gledajuci
7:00 se budilica pali, budim se krmeljam, spremam zurim, poruku pogledan na putu u garazu

"Da budan sam, a sta drugo, idem na posao" poruka od doticnog...

nis ne kuzim al zanemarujem.
javljam se kasnije nevezano stim, ono posao, umorna, nenaspavana lalala.... "... probudio me tvoj sms jutros prije budilice"
kad on: "sta se pravis blesava poslala si mi poruku na svedskom u 6:45"

ne nisam ti poslala poruku u 6:45 sam spavala!!!
"da mozda nisi meni, al si zamjenila brojeve pa je stiglo meni."

ne nisam ni tebi ni ikome ista slala u 6:45 spavala sam! jel to tak tesko shvatiti..,. i tak me tlaci pold ana
da bi na kraju rekao, jao pa tvoj broj isti ko kod mog jarana, kod tebe je samo 123 kod njega 321, ah nista nije bitno zaboravi

STA ZABORAVI JEBOSETI, KOJI Q ME TLACIS POL DANA MANIJAKALNO ZBOG SVOJE GLUPOSTI!
plus ako ko nest mulja si ti, jer valjda imas moj ...123... pod Septy, kak se mozes zabuniti ???

uh
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:29   #144
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
paaaa... ako ti imaš posesivca, koji kurac radiš s njim? isto pitanje, isti odgovor...
u uvodnom postu je napisala u prvoj rečenici da ga je ostavila
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:30   #145
a po njegovom dopisivanju s tobom, Septy, jel on ostavio tebe?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:36   #146
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

isuse boze, ja sam mislila da ovo ne postoji

koliko ste dugo bili skupa?????????????
nije to toliko čudno, zbilja se događa
ne isključuje spol nikako
to je zbilja poremaćaj. psihološki.
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:48   #147
Quote:
VedDeRan kaže: Pogledaj post
pa cuj nitko nemoze radit samo za sebe i svoj racun..onaj tko moze je ili zvjer ili Bog...prije bi rekao ovo prvo...nego...nitko nije sam sebi dovoljan i nitko nemoze zivjet samo na svoj i za svoj racun...
...tako da tvoja teorija po mome misljenju ne drzi vodu...
ovo se odnosilo za odluke vezane za vlastiti emocionalni zivot - s obzirom na to da nitko ne moze nikome diktirati sto da radi.



Quote:
a šta kraljici trebaju prijatelji, kad ima kralja, jel tako.
alex, odgovorih ti na slican komentar na nekom drugom mjestu. i jos jednom, SVAKAKO se smatram puno znacajnijim nego bilo koji kolega i prijatelj. podrazumijva se paznja sukladno znacaju. istu i ravnopravno dajem, i osobno su mi prioriteti adekvatno poslozeni. ako bi postojala nekompatibilnost, a s obzirom da zivimo u svijetu s prividom slobode, a i na to da smatram kako NITKO nema prava nikom nametati ista, srce bi se moralo na opche dobro obje stranke stisnuti i veza raskinuti.
Default_user is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:50   #148
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
bar nisam pizda pa da neću pokušat branit ono što je moje... kao recimo tvoji dečki


i da, čudite se što vas dečki mlate?

čudite se i dalje
jebote da ti otmu novcanik pa da te i razumijem, al ako ti neko GLEDA curu

jebiga nadji si neku zamotanu i drzi je iza betonske ograde, na ovoj temi si zavrsio
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 13:52   #149
jebemti balkan...
jel vi (ova dvojica kojima ni nickove ne zelim pamtiti) imate mame,sestre,kceri,drage vam zenske osobe????
ovdje se (ili bi se barem trebalo) govori o zlostavljanju,nebitno psihickom ili fizickom...
sve sto dovede do toga NIJE opravdanje za isto...
alo,zlostavljanje,jebote!!!!
covjek ima sposobnost otici,ostaviti to sto mu se ne svidja,ne pase,bla,bla,bla...ali nikakvo pravo to isto upotrijebiti kao razlog za krsenje ljudskih prava (citaj zlostavljanje)...
__________________
potpis
madja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:07   #150
Quote:
patuljica kaže: Pogledaj post
joj joj...rekla bih da je topik malo skrenuo u neki drugi smjer.zanimale su me stvari odmah na pocetku kad se tek pocinjete vidjati,tipa,stajaznam,decko toliko inzistira da curi plati kavu da imate dojam kako bi ostao impotentan da cura plati njemu,ili se recimo cura mrgodi ako njemu frendica u prolazu namigne...
pa eto ja sam ti rekla
frisko iskustvo
8 dana "veze" i prigovori "nemas vremena za mene....sigurno si greskom drugom pisala poruku....sto se nisi javila predhodnih 10 sekundi... ja sam te se pozelio pa sam zato ovakav... sta ima veze sto te pitam kad si se zadnji put i skim jebala i kakve si sve veze imala do sad.... pa meni je stalo... pa ovo pa ono...."
sve to u roku odma...

to su highlights. ovak izvuceno na gomilu je i naravno da kontas: jebote kak to iko trpi vise od dan?
al ZAKACKA JE U TOME STO JE TO SAMO IZVUCENO iz okolisa.... inace su zabavni, komplimente dijele, pazljivi, sarmantni.... ma med i mlijeko

tak da sam pomislis da ti nisi u redu, i da nije on jadan tako mislio
mamrsu3ljepe...:2up:

cure nedajte se PIJAVICE sto hoce krv a isisise!!! SASJECI U KORJENU! NECE BITI BOLJE "kad se malo upoznate" jer takvi se ne mjenjaju, nego samo si josa vise daju slobode...
ja ne mogu zamisliti kak bi se ovaj ponasao da je bilo nest medju nama konkretnije uh
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:46   #151
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
jebote da ti otmu novcanik pa da te i razumijem, al ako ti neko GLEDA curu

jebiga nadji si neku zamotanu i drzi je iza betonske ograde, na ovoj temi si zavrsio
a di sam ja napisao da mi netko gleda curu?

da je to bar samo gledanje ništa ne bi poduzeo...


pa kaj ti voliš da tebe napadaju drugi dečki, pipaju i šta ja znam šta? a da ovaj tvoj stoji ko pingvin i gleda... još se čak i smješka? možda bi ti to bilo ljepše?

a zakaj te drugi dečki pipaju? zato jer si skoro cijela gola...


naravno da neće pipat onu koja je malo manje nakaradno odjevena i koja ne pokazuje intimne dijelove tijela kroz super prozirnu odjeću zato jer takva cura ne pokazuje želju da ju oblijetaju. a ova gola, jebiga, šta ćeš drugo očekivat?
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 14:56   #152
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
a što si onda ulazila u vezu ako nisi bila za vezu?

ja ovdje vidim manjak komunikacije s tvoje strane... ugl nije ni čudo da ti se dogodilo što ti se dogodilo, naučila si lekciju za drugu "neozbiljnu vezu"
Činjenica je da veze nisu iste onda kad imaš 18,19 godina, i onda kad si stariji i ozbiljniji. A na kraju krajeva, možda se, da taj čovjek nije bio takav kakav je bio, ja ni tada ne bih prepala, pa bi danas bili u tzv. ozbiljnoj vezi.
Ovako-odmah treba bježati, glavom bez obzira.
mio mao is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:08   #153
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
naravno da neće pipat onu koja je malo manje nakaradno odjevena i koja ne pokazuje intimne dijelove tijela kroz super prozirnu odjeću zato jer takva cura ne pokazuje želju da ju oblijetaju. a ova gola, jebiga, šta ćeš drugo očekivat?
po pitanju oskudne odjevenosti.. i tvog razmišljanja. bijednog.

ako je želja dotične da se prikaže pomalo droljasto, tvoje (odnosno muškarca) nije da bude kurvin sin i da je dira jer ne može obuzdat ruke.


ako je djevojka prelijepog lica, znači li to da muškarac može izvadit kurac u težnji da joj svrši po licu zato jer je NJEMU izazovna?
Elysium is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:34   #154
Quote:
Elysium kaže: Pogledaj post
po pitanju oskudne odjevenosti.. i tvog razmišljanja. bijednog.

ako je želja dotične da se prikaže pomalo droljasto, tvoje (odnosno muškarca) nije da bude kurvin sin i da je dira jer ne može obuzdat ruke.


ako je djevojka prelijepog lica, znači li to da muškarac može izvadit kurac u težnji da joj svrši po licu zato jer je NJEMU izazovna?

ok, postoji li itko obrazovan na ovom forumu tko čita moje postove onako kako ih ja pišem?

jer ovdje je očito najveća fora vadit sve iz konteksta i drukat druge, umjesto da se povede konstruktivna rasprava. fkt nisam mislio da ovakva bijeda prebiva ovdje.

što se ovog boldanog tiče, molim te da me ne svrstavaš u skupinu s takvima jer sam i moralno i psihološki, a i fizički iznad takvih vrsta...

a što se tiče nastavka rečenice, definitivno je to loše stavljeno. pokušaj izvlačenja i natezanja. na to ne padam. da, primjere vadiš iz wc-a... bar tako izgledaju.


i molim te poštedi me svojih bijednih komentara koji zbilja ne služe ničemu osim da se nekoga napada...

baš su mi fora takvi on-line... prave se pametni, a na cesti se pokrivaju rukom preko glave samo da ih netko ne pogleda... zbilja svaka budala može bit frajer na forumu.


pozdrav
ubojica mekog tuljca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:37   #155
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post

isuse boze, ja sam mislila da ovo ne postoji

koliko ste dugo bili skupa?????????????
ooo postoji...

godinu dana..al od tog sam ja 7 mjeseci pokusavala prekinut
pa je krenuo sa prijetnjama
pracenjima,zvala muriju,oni govore-a gospodicna ne mozemo mi reagirat na telefonske prijetnje
ako vas napadne onda nas zovite
a tip me zove u tri ujutro i govori ak mu se ne vratim da ce me sacekat kad idem na posao,ubit i raskomadat,trazit ce me po sljemenu

netko je pitao kak sam statistiku zapamtila - gle to su tak nevjerovatne brojke da sam morala...pa normalna osoba NEMRE tolko puta zvat
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:42   #156
Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
što se ovog boldanog tiče, molim te da me ne svrstavaš u skupinu s takvima jer sam i moralno i psihološki, a i fizički iznad takvih vrsta...
priznanjem da se šoraš vani jer imaš viška testosterona gura te u ladicu još niže vrste

Quote:
ubojica_mekog_tuljca kaže: Pogledaj post
zbilja svaka budala može bit frajer na forumu.
a neki se trude ali im ne ide

Na početku topika si rekao da koliko ti je cura posesivna, a u narednim natezanjima napadaš druge koji su imali slična iskustva. Terorizirat može kako muški tako i ženski spol. Ako neka žena ovdje iznese neku sličnu scenu iz svog života s nekim posesivcem, kog boga onda sam sebi skačeš u usta i nakon toga se iščuđavaš zašto te netko ovdje proglasio posesivcem? Jadan ti, svi te napadaju a sam si se ovdje stavio u ulogu mučenika kojeg su svi krivo shvatili. Drži se teme u buduće
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:44   #157
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ooo postoji...

godinu dana..al od tog sam ja 7 mjeseci pokusavala prekinut
pa je krenuo sa prijetnjama
pracenjima,zvala muriju,oni govore-a gospodicna ne mozemo mi reagirat na telefonske prijetnje
ako vas napadne onda nas zovite
a tip me zove u tri ujutro i govori ak mu se ne vratim da ce me sacekat kad idem na posao,ubit i raskomadat,trazit ce me po sljemenu

netko je pitao kak sam statistiku zapamtila - gle to su tak nevjerovatne brojke da sam morala...pa normalna osoba NEMRE tolko puta zvat
meni je bivši kad smo prekinuli rekao da ako me ikada vidi s drugim da će polomit kosti i meni i njemu i to na portofon u pol 12 navečer
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:46   #158
Quote:
Dolores_Claiborne kaže: Pogledaj post
meni je bivši kad smo prekinuli rekao da ako me ikada vidi s drugim da će polomit kosti i meni i njemu i to na portofon u pol 12 navečer
ovaj je prijetio meni isto to
al onda se moj sadasnji decko javio na telefon i rekao - ajd dodji onda pa da vidimo tko bu polomljen

pa je odjednom nestao
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 15:48   #159
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
ovaj je prijetio meni isto to
al onda se moj sadasnji decko javio na telefon i rekao - ajd dodji onda pa da vidimo tko bu polomljen

pa je odjednom nestao
ovom je dostatna i najveća patnja koju je mogao dobiti ta što ga danas više ni ne pozdravljam na ulici
Dolores_Claiborne is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2007., 16:05   #160
E sad ne znam dal se to po nečemu da otkriti baš odmah...
Ja sam za svog bivšeg prvih godinu dana mislila da je normalan, onda je počel s nekim zajedljivim komentarima kaj se mojeg društva tiče (pogotovo muškog dijela); da bi na kraju ispala drolja jer sam s frendom kojeg znam bar 10 godina - nepojmljivo - otišla na kavu...
E, na to je on naravno postal bivši...
Tu naravno nije bil kraj, naprotiv, tek je onda počel s žešćim vrijeđanjima prek sms-a, kaj sam ignorirala; pa onda u društvu... srećom i tome sam brzo stala na kraj - sad se ni ne pozdravljamo...
__________________
Teško je biti skroman kad si savršen.
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger