Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.07.2007., 20:08   #41
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
hodala ja sa ovnom. Muški ovan je nešto najgore za vezu.
neuhvatljiv uglavnom a sve imaš osjećaj da migolji kroz prste
vidish, a ja sam znala jednog previshe posesivnog i domacinskog, ishao mi je na zivce...za sve je trazio savjet.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:15   #42
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
vidish, a ja sam znala jednog previshe posesivnog i domacinskog, ishao mi je na zivce...za sve je trazio savjet.
oni jesu posesivni...ali probaj ti biti?!...petama daju vjetra
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:19   #43
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
oni jesu posesivni...ali probaj ti biti?!...petama daju vjetra
da...kad je netko posesivan prema meni uopce mi se ne stigne razviti ta vlastita posesivnost, samo osjetim neko stezanje u grlu, prsima i isto mi dodje da bjezim
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:34   #44
Quote:
Aberzeiah kaže: Pogledaj post
Straaaašno tvrdoglavi,ali imaju nešto prokleto privlačno u sebi.. Volim bikove..
dosta ljudi ima takvo mišljenje...

inače, i ja sam bik...
 
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 20:40   #45
Dobar dan.

Obraćam vam se u ime Djevica. Mi želimo oženiti našeg Whatevera, a navodno najpogodnija družica bila bi upravo iz vaših redova. Molim da navedete imena cijenjenih kandidatkinja kako bismo mogli započeti s pregovorima.

Hvala
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 21:25   #46
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
hodala ja sa ovnom. Muški ovan je nešto najgore za vezu.
neuhvatljiv uglavnom a sve imaš osjećaj da migolji kroz prste
ja imam otprilike ista iskustva, samo suprotne kombinacije, on je bik... i nimalo kucni tip
vilinska musica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:33   #47
Quote:
vilinska musica kaže: Pogledaj post
ja imam otprilike ista iskustva, samo suprotne kombinacije, on je bik... i nimalo kucni tip
Kao još jedna pripadnica bikova, ni ja nisam neki kućni tip, nisam obiteljski nastrojena i nemam majčinske osjećaje. Utjecaj podznaka - škorpiona ...
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:42   #48
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
Dobar dan.

Obraćam vam se u ime Djevica. Mi želimo oženiti našeg Whatevera, a navodno najpogodnija družica bila bi upravo iz vaših redova. Molim da navedete imena cijenjenih kandidatkinja kako bismo mogli započeti s pregovorima.

Hvala
ako je on djevica ja sam zainteresirana
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:45   #49
Quote:
Soko3 kaže: Pogledaj post
Jao sto se ranije nismo sreli,ja sam skore sve devojke imao Skorpije i haos ste
Bikovi i škorpije,najbolja kombinacija što se sexa tiče,ček i brak dolazi u obzir ukoliko se prevazidju temeljne razlike.Tako bar kažu.
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:46   #50
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
I ja sam bik u podznaku rak(kombinacija teška do bola).
Znam samo da ne volim kad me "tjeraju" ali uživam da me lijepo "vode".
Zgodna"kravica" uvijek sretna u dobrom pašnjaku.(ovaj rak u podznaku je od mene napravio cmizdravicu).

i ja imam takvu kombinaciju, sam ne dam tom raku da šmrca.
rubi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:52   #51
Quote:
lara35zg kaže: Pogledaj post
hodala ja sa ovnom. Muški ovan je nešto najgore za vezu.
neuhvatljiv uglavnom a sve imaš osjećaj da migolji kroz prste
dijelom si upravu
probala ja njih više
i uhvatila jednog , al to je možda zato što je u podznaku rak
sve u svemu da se i stim ovnićima
rubi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:55   #52
Quote:
Nina82 kaže: Pogledaj post
Bikići su najbolji dečki na svijetu!!!!
(ja sam Škorpia....ali imam dečka bika)..........i nekako kroz zivot najbolje odnose sam imala s bikovima!!!
pa bikovi i skorpije su na vrhu ljestvice po erotskoj privlacnosti(tzv.kemiji) daleko ispred ostalih...tak da to i nije cudno...

i ja sam imao par cura skorpija i bilo nam je u sbakom smislu, sada sam sa jarcemi isto je ok...inace sam bik u znaku a blizanac u podznaku
aleksa81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:58   #53
Quote:
rubi 25 kaže: Pogledaj post
i ja imam takvu kombinaciju, sam ne dam tom raku da šmrca.
A kaži mi nosiš li po "dvoje šlapice"po kući.
Ja obožavam svoj dom i to je centar moga kosmosa,ponekad imam problema prihvatiti stvarnost van svoga doma i nisam baš u svom elementu,naročito na nepoznatom terenu.
Kuća je moje utočište,naročito kako godine odmiču.Obitelj takodje...
Jesam li luda????
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 22:59   #54
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
ako je on djevica ja sam zainteresirana
ne samo da je Djevica, nego je i uredan, a ni kuhanje mu nije strano... upravo je u fazi kućenja, tako da još uvijek stigneš izabrati i namještaj.. predlažem dva mjeseca zabavljanja, skromne zaruke u krugu obitelji, a dogodine u ovo doba raskošni vlaški pir na kojem ću ja bit kuma... ako se slažeš, možemo prijeći na vaše upoznavanje
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:00   #55
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
Dobar dan.

Obraćam vam se u ime Djevica. Mi želimo oženiti našeg Whatevera, a navodno najpogodnija družica bila bi upravo iz vaših redova. Molim da navedete imena cijenjenih kandidatkinja kako bismo mogli započeti s pregovorima.

Hvala
A jel on zna za to ?
Tonnie is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:01   #56
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
pa bikovi i skorpije su na vrhu ljestvice po erotskoj privlacnosti(tzv.kemiji) daleko ispred ostalih...tak da to i nije cudno...

i ja sam imao par cura skorpija i bilo nam je u sbakom smislu, sada sam sa jarcemi isto je ok...inace sam bik u znaku a blizanac u podznaku
Aleksa ti si mi simpa oduvijek...ali blizanac je kriv što tak često mijenjaš raspoloženja ali ti pridodaje šarmu.
Ponekad si malo nepouzdan ili bar tako djeluješ(znam te s LjESa)
Seeceru! is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:02   #57
Quote:
placebo kaže: Pogledaj post
ne samo da je Djevica, nego je i uredan, a ni kuhanje mu nije strano... upravo je u fazi kućenja, tako da još uvijek stigneš izabrati i namještaj.. predlažem dva mjeseca zabavljanja, skromne zaruke u krugu obitelji, a dogodine u ovo doba raskošni vlaški pir na kojem ću ja bit kuma... ako se slažeš, možemo prijeći na vaše upoznavanje
On je divan
Ali vidim sta se krije iza ove ponude Ti zapravo samo zelish konachno postati kuma
Ne moze
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:06   #58
Quote:
Šeećeru! kaže: Pogledaj post
A kaži mi nosiš li po "dvoje šlapice"po kući.
Ja obožavam svoj dom i to je centar moga kosmosa,ponekad imam problema prihvatiti stvarnost van svoga doma i nisam baš u svom elementu,naročito na nepoznatom terenu.
Kuća je moje utočište,naročito kako godine odmiču.Obitelj takodje...
Jesam li luda????
moram ti priznat: my home my temple
meni stan mora biti mjesto gdje se rado vraćam svaki dan, mjesto koje me oživljava i puni energijom.
puno boja, cviće, feng sui, itd.
al kaj je najbolje tako se osjećam i prema autu.
i da imam puno crvene doma, to mi je tako super.
rubi 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:11   #59
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
On je divan
Ali vidim sta se krije iza ove ponude Ti zapravo samo zelish konachno postati kuma
Ne moze
ma nemoj? e pa nisi ti jedina Bičica na forumu!
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 23:16   #60
Quote:
Tonnie kaže: Pogledaj post
A jel on zna za to ?
naravno da zna a ako i ne zna, sigurno negdje u dubini duše sluti da mu ja ovako nešto radim iza leđa... Djevice su dosta intuitivne..
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.