Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.10.2007., 12:04   #81
fakat, zakaj se uopće ideš nalazit s njom?
umjetnica će fraze dobit' kad skuži da ne bu niš dobila
a ako pak dobije, onda si tek najebo - imat ćeš na vratu i nju, i malog i bucu
Murron is offline  
Old 18.10.2007., 12:05   #82
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
A gle, jebeš ti tunajt. Sad ti je prilika za pokazat jaja. Ako nećeš jebat, nemoj se ni nalazit s njom večeras. Al nemoj se nać i onda plakat ko neka ženica kak si išao protiv sebe. Daj jebote, budi muško bar malo.
A u kurac, morat ću povesti tebe!!! Suflirat ćeš mi iza grma... ne! znam što ćeš reći: I jebat ćeš umjesto mene...
Teško, ipak, vidio sam te na tulumu...
-zajebavam se! imaš pravo, il ću jebati, ili ću se izgubiti, kao pussy
Deedy is offline  
Old 18.10.2007., 12:08   #83
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
A u kurac, morat ću povesti tebe!!! Suflirat ćeš mi iza grma... ne! znam što ćeš reći: I jebat ćeš umjesto mene...
Teško, ipak, vidio sam te na tulumu...
-zajebavam se! imaš pravo, il ću jebati, ili ću se izgubiti, kao pussy
Moš se ti zajebavat sad, ali ako ne želiš jebat, bar budi dosljedan u tome. Uzmi fino sad mob i pošalji joj poruku da se nemreš vidjet jer to nije tvoj đir i BOK.

A ova šala...ccc momak, sve je u stavu. To ti je ono kaj tebi fali
Drito Konj is offline  
Old 18.10.2007., 12:09   #84
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Pas mi je uginuo, neko ga je otrovao, al prije godinu dana...
Dakle, nije Mali...
Nisam ja ni mislila na Malog. O Ninocki ja pricam. Ozbiljno ti govorim, meni ona ostavlja takav dojam, k'o da je malo (puno?) TRKNUTA. Jednom kad ti se objesi za vrat takva ne pusta.

Btw, stvarno mi je zao zbog psa.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 18.10.2007., 12:11   #85
Quote:
Drito Konj kaže: Pogledaj post
Moš se ti zajebavat sad, ali ako ne želiš jebat, bar budi dosljedan u tome. Uzmi fino sad mob i pošalji joj poruku da se nemreš vidjet jer to nije tvoj đir i BOK.

A ova šala...ccc momak, sve je u stavu. To ti je ono kaj tebi fali
Vidjet ćemo---> možda ju odvedem doma , možda ju odjebem na cesti- dopusti da sam odlučim... javit ću iza 9, u pol 7 se nalazimo...
Deedy is offline  
Old 18.10.2007., 12:13   #86
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Nisam ja ni mislila na Malog. O Ninocki ja pricam. Ozbiljno ti govorim, meni ona ostavlja takav dojam, k'o da je malo (puno?) TRKNUTA. Jednom kad ti se objesi za vrat takva ne pusta.

Btw, stvarno mi je zao zbog psa.
ma nije... govorimo ipak o umjetnicima, a oni su... ishitreni ljudi...

nešto drugo je moguće... da iskazana zanesenost i oduševljenje vrlo brzo splasne...
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 18.10.2007., 12:14   #87
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Nisam ja ni mislila na Malog. O Ninocki ja pricam. Ozbiljno ti govorim, meni ona ostavlja takav dojam, k'o da je malo (puno?) TRKNUTA. Jednom kad ti se objesi za vrat takva ne pusta.

Btw, stvarno mi je zao zbog psa.
i meni se čini takva..naime,znam jednu Ninu,just like that one..kud si baš izabrao to ime?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 18.10.2007., 12:16   #88
uhhhhhh... mislim da si ti malo toga i umislio sebi ha?

lijepo ti je Drito rekao... ili idi pa jebi... ili nazovi i reci da nećeš doći... i grizi se kako je moglo biti....
 
Old 18.10.2007., 12:17   #89
slatkiš... izludit ćeš se do večeras.... pa ti mali didić zakazati... haha
 
Old 18.10.2007., 12:18   #90
Quote:
MUCICA kaže: Pogledaj post
uhhhhhh... mislim da si ti malo toga i umislio sebi ha?

lijepo ti je Drito rekao... ili idi pa jebi... ili nazovi i reci da nećeš doći... i grizi se kako je moglo biti....
Nema do nepovjerenja. Hvala, to mi baš godi!

A za dikić-- hm, pa ne znamo se, je l'???!? teško zakazuje: Nina mi je rekla da je primijetila da je tijekom klinča 15tak min, skužila da mi je cijelo vrijeme dignut!!!
Deedy is offline  
Old 18.10.2007., 12:19   #91
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
ma nije... govorimo ipak o umjetnicima, a oni su... ishitreni ljudi...

nešto drugo je moguće... da iskazana zanesenost i oduševljenje vrlo brzo splasne...
Neka se pomoli Bogu za ovu drugu soluciju.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 18.10.2007., 12:19   #92
Ako odeš, onda ćeš i jebat...

Kad ti zamiriši D&G, a tebi krv navre u prepone...jebaćeš ti da će se sve prašit
Sviba is offline  
Old 18.10.2007., 12:22   #93
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Nema do nepovjerenja. Hvala, to mi baš godi!

A za dikić-- hm, pa ne znamo se, je l'???!? teško zakazuje: Nina mi je rekla da je primijetila da je tijekom klinča 15tak min, skužila da mi je cijelo vrijeme dignut!!!
sunac.. ja to njemu odmilja u umanjenici...
kažeš bio je dignut cijelih 15 min...
wow.... blago njoj....
 
Old 18.10.2007., 12:25   #94
Znam da ću vam sada razbiti tješenje D-a sa svojom realnom dvojbom ali ...
Kakav je to put do muški određene anatomske stvari kad žena / the mather nakon par viđenja, par sms-a, par cuga i jedno kazalište odma ide ostavljati muža?
Ovaj dio mi je skroz na skroz čudan...
D. jesi se zapitao?
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 18.10.2007., 12:27   #95
Ja sam skuzio da joj je brak u banani od prije.
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Old 18.10.2007., 12:37   #96
Quote:
NeVeR kaže: Pogledaj post
Ja sam skuzio da joj je brak u banani od prije.
Ma O.K. ali ono...
Kako se možeš zatelebati u nekoga u par viđenja i reći tom nekom da si zbog njega spreman napraviti rasap u vlastitoj familiji?!
Uostalom to je sebično do jaja; kaj zbog nekoga?! Kad nekoga voliš onda mu ne bi nametao taj teret na pleća indirektno mu govoreći da će on biti kriv za još jednu rastavu. (Ali to sam samo ja... )
To mi više djeluje kao zaluđenost nego kao ljubav.

@Drito: Majka / mama / mater ...
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 18.10.2007., 12:40   #97
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Ma O.K. ali ono...
Kako se možeš zatelebati u nekoga u par viđenja i reći tom nekom da si zbog njega spreman napraviti rasap u vlastitoj familiji?!
Uostalom to je sebično do jaja; kaj zbog nekoga?! Kad nekoga voliš onda mu ne bi nametao taj teret na pleća indirektno mu govoreći da će on biti kriv za još jednu rastavu. (Ali to sam samo ja... )
To mi više djeluje kao zaluđenost nego kao ljubav.

@Drito: Majka / mama / mater ...
Kuzim kaj mislis....al meni se cini da je vec od prije rasap u familiji, da ona "ne dobiva" i eto...naletio netko tko joj se svidja i ona odmah u akciju. Plus jos je umjetnica, a znamo kakvi su oni
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Old 18.10.2007., 12:48   #98
Quote:
NeVeR kaže: Pogledaj post
Kuzim kaj mislis....al meni se cini da je vec od prije rasap u familiji, da ona "ne dobiva" i eto...naletio netko tko joj se svidja i ona odmah u akciju. Plus jos je umjetnica, a znamo kakvi su oni
Sad ću zvučati kao Barca no, iz veze u vezu preko veze baš i nije neki temelj za neki odnos.
Neovisno o zanimanju i seksu.
__________________
...Ja sam jednoga dana slučajno našao put Ispod svih tih zastava što vijore... 17.05.2012. :)
frikuscha is offline  
Old 18.10.2007., 12:53   #99
Sad cu ja zvucat ko NeVeR

Ja mislio da se ovdje radi o sexu a ne nekom mogucem odnosu.

Savjest i sex. To je ono kaj ja tu vidim

Ak se Deedy boji toga da se ona ne zakaci nesto vise za njega, to je drugo.
Jos jedan razlog zasto bi trebao reci njoj ono sto misli, tj. sto je i nama rekao prije.
__________________
"Emancipate yourself from mental slavery, none but ourselves can free our minds"
NeVeR is offline  
Old 18.10.2007., 12:54   #100
Quote:
frikuscha kaže: Pogledaj post
Ma O.K. ali ono...
Kako se možeš zatelebati u nekoga u par viđenja i reći tom nekom da si zbog njega spreman napraviti rasap u vlastitoj familiji?!
Pa dobro jel netko vjeruje da je ona tako i mislila??
Zena ga htjela potrosit (kao i tko zna koliko njih prije njega) a on senzibilna dusica nije za takvo sto i onda ona krenula alternativom "zelim te za nesto vise" blabla...

Sve je bilo tako jednostavno...pojeb, odjeb...i zdravo djaci.
Ali junak iz price "gospodin finac" ako vec nije takav da se upusta u seks bez obaveza onda si nije smio niti dozvolit da se zaljubi u takvu zensku a jos manje da ona to skuzi.
__________________
Mein Leben ist eine Achterbahnfahrt

Zadnje uređivanje bingooo : 18.10.2007. at 13:43.
bingooo is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger