Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2007., 17:10   #61
bilis smo skupa mjesec i po dana prije tog ljeta. od toga sam ja mjesec dana razmišljala kako da prekinem jer me gušio i figurativno i doslovno (ja sam mu prva cura) pa sam pokušala koliko toliko imati razumjevanja. taman kad su stvari postajale bolje došlo je ljeto preko kojeg se nismo trebali vidit 2 mjeseca i iskreno nisam mislila da bi mi to mogli izdržati,a nisam mislila ni da ćemo biti skupa poslje...desilo se šta se desilo, ispalo je da se nismo vidili svega 15-ak dana jer su i moji i njegovi planovi propali. kad smo se sreli bilo je još onog nečeg, barem se meni tako činilo. pogriješila sam šta sam napravila to što jesam i pogrješila sam što mu nisam odma rekla ali sada ne mogu vratiti vrijeme i to promjeniti. Da se sada nalazim u toj situaciji i nakon ovoliko vremen provedenog s njim ne bi to napravila, promjenio se i stvarno mi jeste stalo do njega vjerovali vi to ili ne i vjerovao on to ili ne...
ćićolina is offline  
Old 20.12.2007., 17:54   #62
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
bilis smo skupa mjesec i po dana prije tog ljeta. od toga sam ja mjesec dana razmišljala kako da prekinem jer me gušio i figurativno i doslovno (ja sam mu prva cura) pa sam pokušala koliko toliko imati razumjevanja. taman kad su stvari postajale bolje došlo je ljeto preko kojeg se nismo trebali vidit 2 mjeseca i iskreno nisam mislila da bi mi to mogli izdržati,a nisam mislila ni da ćemo biti skupa poslje...desilo se šta se desilo, ispalo je da se nismo vidili svega 15-ak dana jer su i moji i njegovi planovi propali. kad smo se sreli bilo je još onog nečeg, barem se meni tako činilo. pogriješila sam šta sam napravila to što jesam i pogrješila sam što mu nisam odma rekla ali sada ne mogu vratiti vrijeme i to promjeniti. Da se sada nalazim u toj situaciji i nakon ovoliko vremen provedenog s njim ne bi to napravila, promjenio se i stvarno mi jeste stalo do njega vjerovali vi to ili ne i vjerovao on to ili ne...
Ok, a zar nisi mogla biti iskrena prije ljeta i reci mu: GUSIS ME I FIGURATIVNO I DOSLOVNO?! Pa mu reci: mozda je ipak bolje da ovo ljeto odemo svaki svojim putem i da razmislimo o svemu. ISKRENOST, POVJERENJE, POSTENJE, LJUBAV, OSJECAJI... svega toga je tebi ocito falilo u toj vezi. Da ti nisu propali planovi za ljeto- jel bi mu se i onda vratila i i onda shvatila da ti je stalo?! Ili je on tu opet kao oslonac, pa kad padnes da ne padnes na beton nego na spuzvu- IPAK MANJE BOLI?!

Mene je moj decko zavolio nakon 2 dana, ja njega nakon 3 mjeseca- ali mi nikad nije palo na pamet prevariti ga. Iako smo bili zajedno 2 mjeseca i ja sam u Nizozemsku otisla na ljetovanje- 3 mjeseca me nije bilo. Ludovala, plesala- ALI NISAM GA OSTAVILA, NISAM NASLA DRUGOG jer sam znala da me tamo on ceka. Nisam ga tada niti voljela, ali sto sam duze bila gore i sto sam duze bila bez njega sve mi je vise nedostajao i tada sam shvatila da mi je stalo.

Iza svakog tvog koraka naprijed ostaje nesto otraga- iza tebe! TOGA MORAS BITI SVJESNA! Svi zelimo doci do cilja, ali pazi- na putu susrecemo mnoge. Biljke, zivotinje, ljude, rodjake, prijatelje pa i neprijatelje... ali svi imaju svoje srce. Biti sebican pa do svojih ciljeva dolaziti gazeci druge a onda se vracati i moliti oprost? Da, ali kako? S kojim povodom? Za mene objasnjenje i razlog nemas. ISKRENOST! Zao mi je, mozda si mlada i mozda jos uvijek nisi shvatila vaznost te rijeci, ali nikad nije kasno.

Ako ti je stalo i ako je i njemu jos uvijek stalo onda probajte, lai je vrlo bitno da vise nikad ne ponovis istu stvar i da se vise nikad ne vracate na staro mjesto!

Sretno!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 20.12.2007., 18:03   #63
Quote:
AlexZG kaže: Pogledaj post
ko je sljivi, nadi drugu.
Tako je, nema tu previše mudrovanja...
__________________
...ma ne, ne brini. Proči će za tren. Ja sam samo malo lud i zaljubljen...
Plavi#9# is offline  
Old 20.12.2007., 19:45   #64
srećo ak joj nije stalo do tebe samo je laganice OD****
dark_angel_lost is offline  
Old 20.12.2007., 19:49   #65
nemoj bit njena druga violina,prekini sve ma kak god teško bilo,jer ak ti je tak nekaj napravila jednom,sigurno će opet....žao mi je ali istina je takva barem kada gledam iz svog kuta
onenightbeast is offline  
Old 20.12.2007., 21:58   #66
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Da ti nisu propali planovi za ljeto- jel bi mu se i onda vratila i i onda shvatila da ti je stalo?! Ili je on tu opet kao oslonac, pa kad padnes da ne padnes na beton nego na spuzvu- IPAK MANJE BOLI?!
Planovi za ljeto su propali samo što se tiče trajanja vremena provedenog razdvojeno, a propali su i meni i njemu. ja sam njemu rekla zašto sam, kako i kad shvatil da želim opet biti sa njim. znam da se nemam pravo pravdati i da sam pogrješila. Žao mi je za sve ali ja sad ne mogu vratiti vrijeme.

Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
..ali sto sam duze bila gore i sto sam duze bila bez njega sve mi je vise nedostajao i tada sam shvatila da mi je stalo.
bravo za tebe, napravila si pravu stvar, ja nisam...ali u ovom dijelu se slažem s tobom


Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Ako ti je stalo i ako je i njemu jos uvijek stalo onda probajte, lai je vrlo bitno da vise nikad ne ponovis istu stvar i da se vise nikad ne vracate na staro mjesto!

Sretno!
meni jeste stalo, da nije ne bi se sad ovdje ni vama ni njemu objašnjavala i ponižavala već bi se okrenila i otišla kao da ništa nije bilo.

Zadnje uređivanje ćićolina : 20.12.2007. at 22:29.
ćićolina is offline  
Old 21.12.2007., 01:02   #67
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
Planovi za ljeto su propali samo što se tiče trajanja vremena provedenog razdvojeno, a propali su i meni i njemu. ja sam njemu rekla zašto sam, kako i kad shvatil da želim opet biti sa njim. znam da se nemam pravo pravdati i da sam pogrješila. Žao mi je za sve ali ja sad ne mogu vratiti vrijeme.

bravo za tebe, napravila si pravu stvar, ja nisam...ali u ovom dijelu se slažem s tobom



meni jeste stalo, da nije ne bi se sad ovdje ni vama ni njemu objašnjavala i ponižavala već bi se okrenila i otišla kao da ništa nije bilo.
Na ovom zadnjem ti skidam kapu, znam da nije lako tako nešto raditi.. najlakše je pobjeći, zaspati dok to ne prođe... Ipak, ovo što radiš jest teže, ali dugoročnije puno bolje i poštenije...
Jer, priznaješ grešku, žao ti je i ja ti vjerujem... I... kad smo već na "ti"... jesi li doista djevica? nije nužno odgovoriti, ali ako želiš... super!

Nekako imam feelin' da je dynamite prema tebi vrlo naklon i da te voli.... ti bi htjela i dalje biti s njim????
Je l se čujete, vidite ovih 48 zadnja sata???

Ili ste posvađani, poluposvađani???
Jesi ti spremna njega prihvatiti onakvog kakav je?? Guši te?? ili??
Deedy is offline  
Old 21.12.2007., 01:32   #68
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Na ovom zadnjem ti skidam kapu, znam da nije lako tako nešto raditi.. najlakše je pobjeći, zaspati dok to ne prođe... Ipak, ovo što radiš jest teže, ali dugoročnije puno bolje i poštenije...
Jer, priznaješ grešku, žao ti je i ja ti vjerujem... I... kad smo već na "ti"... jesi li doista djevica? nije nužno odgovoriti, ali ako želiš... super!

Nekako imam feelin' da je dynamite prema tebi vrlo naklon i da te voli.... ti bi htjela i dalje biti s njim????
Je l se čujete, vidite ovih 48 zadnja sata???

Ili ste posvađani, poluposvađani???
Jesi ti spremna njega prihvatiti onakvog kakav je?? Guši te?? ili??
idem po redu...djevica sam. oš mi vjerovat, neš mi vjerovat, svejedno mi, moja duša je barem po pitanju toga na mjestu. Da htjela bi bit opet sa njim, da ne želim okrenila bise i otišla...čujemo se,ja njega zovem ili mu se javim za to šta ne mogu trpiti totalnu tišinu i ne komunikaciju pa se zadovoljavam sa trpeljivošću. Ne,ne guši me, smirio se i skužio neke stvari.
ćićolina is offline  
Old 21.12.2007., 01:36   #69
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
idem po redu...djevica sam. oš mi vjerovat, neš mi vjerovat, svejedno mi, moja duša je barem po pitanju toga na mjestu. Da htjela bi bit opet sa njim, da ne želim okrenila bise i otišla...čujemo se,ja njega zovem ili mu se javim za to šta ne mogu trpiti totalnu tišinu i ne komunikaciju pa se zadovoljavam sa trpeljivošću. Ne,ne guši me, smirio se i skužio neke stvari.
ja navijam za ćićolinu..
otvaracu topica (oprosti, zaboravila nick) primi ju nazad..stalo joj je, maldi ste, zeli sve popraviti (ak sam dovoljno pazljivo procitala) a tebi je stalo..ajde ajde ajde..
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 21.12.2007., 01:43   #70
Quote:
ćićolina kaže: Pogledaj post
idem po redu...djevica sam. oš mi vjerovat, neš mi vjerovat, svejedno mi, moja duša je barem po pitanju toga na mjestu. Da htjela bi bit opet sa njim, da ne želim okrenila bise i otišla...čujemo se,ja njega zovem ili mu se javim za to šta ne mogu trpiti totalnu tišinu i ne komunikaciju pa se zadovoljavam sa trpeljivošću. Ne,ne guši me, smirio se i skužio neke stvari.
Dobro, kao što sam napisao o vama na chat-topicu.... djelujete mi oboje vrlo iskreni i dragi... j ga... kad je tako!
Očekujem odgovor dynamite-a.... Sutra već, ako ne i sad!!!
Netrpeljivost?? Šta se sad drži uvređeno i razočarano??? Pa, to moraš razumijeti... Ipak, ako se opet spojite, nema onda stalnog povratka na taj slučaj.... ide se dalje bez toga... bez predbacivanja i podsjećanja... ali ti to mora i zaslužiti... povjerenje i ljubav... mislim da još nije kasno... a u budućnosti zasluži sve to!!!
Deedy is offline  
Old 21.12.2007., 01:48   #71
zar ne postoji mogucnost pretrage za novom curom? ja to ne bi dirao vise
----------------------------------------------
njezin broj daj najvecom mangupu kojeg znas :-)
supher mali is offline  
Old 21.12.2007., 01:50   #72
Quote:
supher mali kaže: Pogledaj post
zar ne postoji mogucnost pretrage za novom curom? ja to ne bi dirao vise
K'o da startaš google.... pretrage... pa nije na tražilici....
ili da prevrće stan---> da pretražuje nešto...

Zezam se, ali smatram da će njih dvoje najbolje odlučiti... Očekujem ishod za dan-dva!!! I da će ga objaviti baš na ovom mjestu!!
Deedy is offline  
Old 21.12.2007., 01:54   #73
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Dobro, kao što sam napisao o vama na chat-topicu.... djelujete mi oboje vrlo iskreni i dragi... j ga... kad je tako!
Očekujem odgovor dynamite-a.... Sutra već, ako ne i sad!!!
Netrpeljivost?? Šta se sad drži uvređeno i razočarano??? Pa, to moraš razumijeti... Ipak, ako se opet spojite, nema onda stalnog povratka na taj slučaj.... ide se dalje bez toga... bez predbacivanja i podsjećanja... ali ti to mora i zaslužiti... povjerenje i ljubav... mislim da još nije kasno... a u budućnosti zasluži sve to!!!
Nije mi jasno kakvo je to obećanje nekome da ce bis s njim sljedece ljeto??
meni je to u ovom momentu ravno kurvi
i jos mi na ponovnom susretu nekaže ništa
a 10-ak je ljudi znalo za to
Dynamite is offline  
Old 21.12.2007., 01:57   #74
Quote:
Dynamite kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kakvo je to obećanje nekome da ce bis s njim sljedece ljeto??
meni je to u ovom momentu ravno kurvi
i jos mi na ponovnom susretu nekaže ništa
a 10-ak je ljudi znalo za to
nemoj ju nazivati kurvom
to je obecanje kakvo se daje pod utjecajem sunca, toplih noci, mora i mirisa borova..
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 21.12.2007., 01:59   #75
Quote:
Dynamite kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno kakvo je to obećanje nekome da ce bis s njim sljedece ljeto??
meni je to u ovom momentu ravno kurvi
i jos mi na ponovnom susretu nekaže ništa
a 10-ak je ljudi znalo za to
Kome je to obećala?? Njemu??? A ti se držiš toga ko pijan plota!!!! Pa obećala je prije veze s tobom , ne?? "Obećala"... počeo sam koristiti tvoje fraze.... Bezveze je to.... kakva kurva!!! To je ružno reći.... eejjjj... pričaš o djevojci koja je djevica... misliš da je to osobina kurve??? Nije mi to drago čuti... ako ti je to potrebno da bi smanjio svoju frustraciju, onda daj, ali znaj da te sluša osoba kojoj je stalo... koja je mlada... koja također nema bogznakakvog iskustva (kao i ti).... pa zar vam treba ljutnja, svađa i mržnja u ovim godinama??? Je l to najbolje što možeš dati??? Odgovori , pogotovo na posljednje pitanje...
Deedy is offline  
Old 21.12.2007., 02:01   #76
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Kome je to obećala?? Njemu??? A ti se držiš toga ko pijan plota!!!! Pa obećala je prije veze s tobom , ne?? "Obećala"... počeo sam koristiti tvoje fraze.... Bezveze je to.... kakva kurva!!! To je ružno reći.... eejjjj... pričaš o djevojci koja je djevica... misliš da je to osobina kurve??? Nije mi to drago čuti... ako ti je to potrebno da bi smanjio svoju frustraciju, onda daj, ali znaj da te sluša osoba kojoj je stalo... koja je mlada... koja također nema bogznakakvog iskustva (kao i ti).... pa zar vam treba ljutnja, svađa i mržnja u ovim godinama??? Je l to najbolje što možeš dati??? Odgovori , pogotovo na posljednje pitanje...
Stvar je u lažima
znači od početka mi laže, šta nije bila iskrena samnom?
i šta mi garantira da opet necu ovako najebat i razočarat se?
kako ikad više vjerovati?
Dynamite is offline  
Old 21.12.2007., 02:06   #77
Eto nije mi vrag (čitaj dr.) dao mira pa sam na njegovu (ne)zamolbu pročitao ovo što ste oboje (a i ostali) napisali.

@ ćićolina - priznala si da si napravila pogrešku i to ti je već olakotna okolnost, ali moraš biti svjesna da si napravila nešto što se u vezama ne radi (ma koliko tebe netko gušio). Ako ti to u datom trenutku nije odgovaralo lijepo si se mladom gospodinu mogla zahvaliti i odjahati u sumrak svom dogovorenom ljetnom loveru i ne razmišljati o tome kako bi mu se mogla vratiti jer ovako ispada da si sve lijepo izračunala i smislila. Druga olakotna okolnost jest podatak da si imala snage otvoreno mu reći što si napravila (mnogi bi prešutjeli).

@ kako ti je već nick - istina, popušio si, ali i ti si morao biti svjestan svojih postupaka u početku te priče (govorim o prvih mjesec i pol dana) jer si se, ako sam dobro shvatio, odlučio promijeniit u trenutku kad si shvatio da je gubiš. Moraš biti svjestan i da je ona rekla kako si joj se dogodio u situaciji u kojoj se tome najmanje nadala (što ju ne opravdava) i vjerojatno joj je to uzrokovalo pravi košmar u glavi. To što ti odmah nije rekla da je bila s nekim preko ljeta ću pripisati njenom strahu od tvoje reakcije što opet pokazuje da joj je stalo.

Botom line je da je ona svoje napravila. Sad sve znaš i tvoj je potez. Na tvom mjestu ne bih bio uvrijeđena plačipička koja je svoju curu svela na trpeljivost (da sam ti ja cura i da mi to radiš već bi dobio šaku u zube da sam ne znam kako pogriješila) već bih bio sretan da imam nekog tko je sposoban priznati da je napravio pogrešku i preuzeti odgovornost za to što je napravio. Ako ti to nije dovoljan dokaz da joj je stalo do tebe ne znam što bi trebao biti.
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 21.12.2007., 02:07   #78
Quote:
Dynamite kaže: Pogledaj post
Stvar je u lažima
znači od početka mi laže, šta nije bila iskrena samnom?
i šta mi garantira da opet necu ovako najebat i razočarat se?
kako ikad više vjerovati?
Nema garancije!!! Kaže da te voli! To ti je najveća garancija koju trenutno možeš imati...hm... dobro pročitaj ono što sam na prošloj strani (po drugi put tada) napisao o nepodjebavanju after, ako misliš biti s njom... možeš li to?? Ok, danas očito ne!!

....volio bih da se obratite jedno drugom i ovdje... pisanje daje velike mogućnosti... mogućnost da razmisliš kad komuniciraš.. što jezik katkad ne čeka...
Od početka ti laže... daj, tek ste započeli vezu....

pitaj nju da li joj možeš vjerovati od sad na dalje,, baš vezano uz ovakve situacije!!! Ćićo!!!!!!!????????

@Silver: hvala na pomoći!!
Deedy is offline  
Old 21.12.2007., 02:07   #79
Quote:
Dynamite kaže: Pogledaj post
Stvar je u lažima
znači od početka mi laže, šta nije bila iskrena samnom?
i šta mi garantira da opet necu ovako najebat i razočarat se?
kako ikad više vjerovati?
nitko..ali dovoljno je da se trudi..
friky je jucer napisala nesto sto je i mene ovak hladnu natjeralo da se zamislim..da ju je vise strah da ce propustiti ljubav nego da ce biti povrijedena..razmisli malo o tome..stalo vam je oboma..ona je svjesna da je pogrijesila..daj joj jos jednu priliku..
__________________
Neke pogreške su tako zabavne da ih je šteta napraviti samo jednom.
cirocco is offline  
Old 21.12.2007., 02:14   #80
A informacija da je s tim likom s kojim je bila ovo ljeto prevarila svojeg bivšeg s kojim je bila u vezi godinu dana??

evo još ako ovo pojasnite onda ce mi biti puno lakše
Dynamite is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:47.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger