Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2008., 02:06   #41
Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
pa i meni je to palo na pamet, ali kad sam razmislio... jel je vrijedno spuštati se na njenu razinu? ja mislim da nije
nisan to zato rekla- nego ako cura nije ljubomorna na njega ako bi on radia ono šta radi ona- onda nema smisla strahovat i bit ljubomoran, cura je društveni tip i eto

ali ako je ljubomorna i smeta joj njegovo vrckanje- onda nije u redu, jer jednostavo ne shvaća kako je njemu
 
Old 08.01.2008., 02:08   #42
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
a ne živimo skupa ali prespava kod mene i tako VOlimo se zaista barem kada je kod mene i u mom naručju ...
I još nešto dali opravdavate nečitanje njenih SMS ona to neda .. Jel to uredu ...
Neznam, ali meni je potpuno svejedno hoce li moj dragi citati moje poruke ili ne... NEMAM STA SKRIVATI. A tako i on svoj... nasi mobiteli su available NON STOP pa koji prvi pod ruku taj koristimo...
Ali to je cisto stvar odnosa i dogovora medju dvoje ljudi. Ako nema sta skrivati onda nema niti jednog razloga da ti brani citanje poruka... ona izvlacenja tipa: TO JE STVAR MOJE INTIME... su gluposti... intima nije u mobitelu nego u krevetu....
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 02:08   #43
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
Šta si i ti iz Rijeke ?
oooooooo DA!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 02:10   #44
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
ona izvlacenja tipa: TO JE STVAR MOJE INTIME... su gluposti... intima nije u mobitelu nego u krevetu....
A di je privatnost?
keana is offline  
Old 08.01.2008., 02:10   #45
Quote:
Mladen Ri kaže: Pogledaj post
a ne živimo skupa ali prespava kod mene i tako VOlimo se zaista barem kada je kod mene i u mom naručju ...
I još nešto dali opravdavate nečitanje njenih SMS ona to neda .. Jel to uredu ...
cura vjerojatno uživa s tobom dok ste sami, ili kad kod tebe prespava, ali vjerojatno joj fali ono šta je imala prije- a prije je dijelila ljubav svima
nemoj joj to zamjerit, osim ako (ponavljam) ne prijeđe mjeru ...

šta se tiče čitanja sms-a ja nikad ne bih čitala tuđe (bilo čije) i ne dam da itko (uključujući i momka) ako bi to poželio- čita moje poruke... iako u njima nema ništa kompromitirajuće- to je sasvim osobno a čitanje istih samo je znak nepovjerenja ( u ovom slučaju tvoga)...

ne možeš očekivat od nje da ti povjerenje, a svoje joj ne poklonit
 
Old 08.01.2008., 02:12   #46
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Neznam, ali meni je potpuno svejedno hoce li moj dragi citati moje poruke ili ne... NEMAM STA SKRIVATI. A tako i on svoj... nasi mobiteli su available NON STOP pa koji prvi pod ruku taj koristimo...
Ali to je cisto stvar odnosa i dogovora medju dvoje ljudi.
i moj mob je stalno slobodan i momak može pročitat poruke ili šta već- kad god želi, pa to svejedno ne radi, niti ja čitam njegove
 
Old 08.01.2008., 02:12   #47
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
A di je privatnost?
Valjda u sobi... ali zar ti je potrebna privatnost pred deckom?! Meni nije... jer da mi je privatnost potrebna onda niti decka ne bi imala. Ne znam, ali procitao moj decko poruku od moje sestre, prijatlejice, prijatelja ili ne... ne znaci mi bas puno. Da imam poruke od ljubavnika (koji u mom zivotu ne postoje) onda bi vec zahtjevala svoju privatnost!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 02:13   #48
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
i moj mob je stalno slobodan i momak može pročitat poruke ili šta već- kad god želi, pa to svejedno ne radi, niti ja čitam njegove
ETO DO TOGA SMO DOSLI
POVJERENJE!

Upravo o tome se radi. Ja sam s deckom skoro 5 godina i kad mu zvoni mobitel a on nije blizu njega- ja se javim. Isto on radi i s mojim. Ne uzimam mu mobitel dok spava i ne citam mu poruke, ali samim time sto ih ne skrivamo odajemo potpuno povjerenje jedno drugome!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 02:15   #49
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
A di je privatnost?
tocno!ne opravdavam citanje tudjih poruka,eventualnih dnevnika i sl
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Old 08.01.2008., 02:15   #50
Wink

Quote:
GoGs777 kaže: Pogledaj post
pa i meni je to palo na pamet, ali kad sam razmislio... jel je vrijedno spuštati se na njenu razinu? ja mislim da nije
To je to brate pa da kontaš zato sam ja malo digno paniku šta ja znam brate .. neizbiljna je malo za svoje godine ...
Ne možeš pravit konflikte vani i scene iz nekih filmova šta ti ja znam .. Hvala svejedno..
Mladen Ri is offline  
Old 08.01.2008., 02:15   #51
neman curu,ali da imam sta iman skrivat od nje? nije mi to nesto drago da mi prcka po mobitelu ali sta kad ona procita poruku; u 3 je balun, jel idemo vani veceras, donesi mi Rome...itd.
ronnie7 is offline  
Old 08.01.2008., 02:16   #52
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
neman curu,ali da imam sta iman skrivat od nje? nije mi to nesto drago da mi prcka po mobitelu ali sta kad ona procita poruku; u 3 je balun, jel idemo vani veceras, donesi mi Rome...itd.
ajme, nije tema o tome

to je samo dopunsko pitanje
 
Old 08.01.2008., 02:18   #53
Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
ajme, nije tema o tome

to je samo dopunsko pitanje
Naravno... ali i na dopunska pitanja se ima pravo odgovarati.
On je prethodno dao svoje misljenje o temi!

Povjerenje je bitno u vezi- najbitnije... ali kako mogu imati povjerenja u osobu koja svoj mobitel skriva od mene, koja razgovore obavlja u drugim prostorijama i slicno?! Mozda sam ja luda- ali meni bi tada nesto smrdilo!
__________________
Blago onome tko rano poludi pa mu život u veselju prođe!!
-LudiCa- is offline  
Old 08.01.2008., 02:20   #54
Smile

Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
ETO DO TOGA SMO DOSLI
POVJERENJE!

Upravo o tome se radi. Ja sam s deckom skoro 5 godina i kad mu zvoni mobitel a on nije blizu njega- ja se javim. Isto on radi i s mojim. Ne uzimam mu mobitel dok spava i ne citam mu poruke, ali samim time sto ih ne skrivamo odajemo potpuno povjerenje jedno drugome!
Pa to je to a ja sam dobar i dobričina ja njoj sam da ona meni čita i isto neće također ali onasvoj neda , uzmem ga nekada i odma gleda šta radim da neib slučajno išao u poruke ili nešto .. i tako nebi sumnjao u nju da dopušta takve stvari jer to je za mene normalno šta imaš skrivat toliko intimno ako sam ti dečko znači ništa toliko opasno za moje oči , osim naravno Skrivenog ljubavnika IZA Platna na pozornici ..
Svjedno HVala moja Riječanko...
Mladen Ri is offline  
Old 08.01.2008., 02:20   #55
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Valjda u sobi... ali zar ti je potrebna privatnost pred deckom?! Meni nije... jer da mi je privatnost potrebna onda niti decka ne bi imala.
Zašto je veza = gubljenje prava na privatnost? Ili privatnost = mračne tajne koje će dovesti do propasti veze i nepovjerenje?
Ja ne bi voljela da mi dečko čita poruke ili dnevnik da ga pišem
A nije da imam ljubavnika
Također, nemam potrebu čitati njegove poruke ni mailove
keana is offline  
Old 08.01.2008., 02:21   #56
odgovor na temu san vec da. Mislin da ima vrckavu i otvorenu curu, sta ne znaci da ga vara. A ako ga i prevari, ni prva ni zadnja. Glupo mu je igrat djecije igre spijuniranja
ronnie7 is offline  
Old 08.01.2008., 02:21   #57
Quote:
-LudiCa- kaže: Pogledaj post
Naravno... ali i na dopunska pitanja se ima pravo odgovarati.
On je prethodno dao svoje misljenje o temi!

Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
odgovor na temu san vec da.
ok, ok



 
Old 08.01.2008., 02:21   #58
Smile

Quote:
mala nevaljala kaže: Pogledaj post
ajme, nije tema o tome

to je samo dopunsko pitanje
Ti si isto zakon si i ti iz Rijeke isto si oke i dala si dobar savjet Hvala..
Mladen Ri is offline  
Old 08.01.2008., 02:22   #59
Quote:
keana kaže: Pogledaj post
Zašto je veza = gubljenje prava na privatnost? Ili privatnost = mračne tajne koje će dovesti do propasti veze i nepovjerenje?
Ja ne bi voljela da mi dečko čita poruke ili dnevnik da ga pišem
A nije da imam ljubavnika
Također, nemam potrebu čitati njegove poruke ni mailove
dnevnik je nesto drugo. Niko ti nece citat poruke, samo je pitanje jel virujes ili ne virujes toj osobi
ronnie7 is offline  
Old 08.01.2008., 02:23   #60
Quote:
ronnie7 kaže: Pogledaj post
dnevnik je nesto drugo. Niko ti nece citat poruke, samo je pitanje jel virujes ili ne virujes toj osobi
Pa nije dnevnik nešto drugo ako ulaskom u vezu moraš izgubiti svaku privatnost
keana is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger