Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2008., 11:10   #61
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
U trenutku kad bol mine boli te vise kurac i za kretena i za njegove postupke. Bez obzira na prevaru.
Imaš pravo. Htjedoh reći da boli manje ako se projekcija tvoje bivše ljubavi polije varikinom istine, i spere se šminka i kamenac.
vrrrlet is offline  
Old 09.01.2008., 11:10   #62
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post

Oni koji govore da je bolje šutjeti, zapravo se boje gubitka partnera, ali mislim da uopće nisu iskreni i fer niti prema partneru, niti prema sebi.
moguće.isto tako,poznajući sebe,ako bih saznala,rekacija bi bila vrlo burna.
možda bih posegnula i za krajnjim rješenjem..ili bih morala jako puno raditi na tome.A ja jako volim liniju manjeg otpora..lijena sam.jbg.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.01.2008., 11:11   #63
O tome uopce i ne razmisljam.
Isto tako to nikada ne bih ni zeljela saznati.Pogotovo neki brzopotezni sex tamo negdje sa meni nekom nepoznatom.
Istovremeno imanje veze ( tu mislim na sex i emocije) sa mnom i sa jos nekom zenom bi vjerojatno osjetila u svojoj vezi tako da bi tu priznanje sa rijecima bilo suvisno i nepotrebno.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 09.01.2008., 11:13   #64
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Vidis, a meni je od same prevare gore priznanje iste. Eto, sto ljudi, sto cudi.
Svašta... baš svašta... ustvari bi trebalo biti obrnutim redosljedom... makar je i jedna i druga stvar rigajućeg ranga.... rigo-ranga!
Deedy is offline  
Old 09.01.2008., 11:14   #65
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ovo zvuči kao iskustvo iz prve ruke, žao mi je. No opet, mislim da sve ovisi o pojedincu, ja bih apsolutno htio znati, jednostavno je lakše prijeći preko cijele stvari i nastaviti sa životom.
Nije iz prve ruke, usitinu. Naime nisam do sad bila u situaciji da mi je netko priznao prevaru ili da sam za nju saznala. Na srecu.

Ok, jednom, bijah klinka i fakat me nije taklo tad. Bila je kratka vezica, nista posebno.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.01.2008., 11:15   #66
Quote:
manitusha kaže: Pogledaj post
Preisključivi ste, čini mi se. A i sama riječ -prevara-, ne mogu si pomoći, ali zvuči mi prepanično.
O dobro jutro!

Naravno da smo isključivi, kad smo junci. Ti si pomirenija sa svijetom i općenito mudrija, a i bolesno si neljubomorna.
(za neupućene sada nisam ironičan, sarkastičan, ili zao)
vrrrlet is offline  
Old 09.01.2008., 11:15   #67
Quote:
silvercat73 kaže: Pogledaj post
Ako tako gledamo na stvari onda bismo mogli reći da prevara nikad nije razlog ostavljanja ili prekida veze, već je samo trigger ili ako hoćeš dobar izgovor...osobno nikad ne bih htio čuti dobar izgovor, već istinu
Istina da, ali osobno mi taj trigger ne bi olakšao stvar...

Da sam ostavljen, volio bih čuti razlog. Pravi razlog. Ako je prevara dublja, ako se radi o nečem žešćem od obične avanture. U tom slučaju da...

Ako se radi o prevari uvjetovanoj nezadovoljstvu na drugim poljima u vezi (gnusno i sirovo zvuči, nadam se da ćeš shvatiti, da ne idem u detalje), želio bih čuti stvarni razlog. Jer prevara je ovdje, kao što si rekao samo trigger.
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 09.01.2008., 11:16   #68
Mene je bivša varala i ja sam to otkrio. Nisam sasvim siguran koliko mi je trebalo (odnosno, kad je počela), ali mislim da nije bilo više od dva mjeseca. Nezamislivo mi je da prevara koja duže traje ostane neotkrivena, prije se radi o tome da prevarena strana želi samu sebe uvjeriti da se takve stvari ne događaju njoj. Naravno, ako joj je stalo. Meni nije bilo stalo, odmah sam zatražio raskid veze, iskoristio sam priliku da se riješim glupače.
Trazim_auto is offline  
Old 09.01.2008., 11:18   #69
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Prevara ne mora biti primarni razlog ostavljanja...

Razlozi mogu biti puno dublji...

A taj tip je pizda što ih nije priznao.
Slažem se sa prva dva dijela, dakle da prevara ne mora biti glavni razlog prekida, jasno je da razlozi mogu biti puno dublji.
A često bolje ne znati sve...
Ponekad ljubav jednostavno "umre", nestane. A onda uvijek jednom fali, jedan žali...
__________________
Ostadoše iza mene od sveg čuda uspomene. Varoši i žene razne, puna srca, čaše prazne...
Šmeker is offline  
Old 09.01.2008., 11:18   #70
Quote:
TrashHarvester kaže: Pogledaj post
Ako može biti iskreno, dovoljno je, no to onda nije cijela priča, nakon par godina veze dovoljno poznaješ osobu da znaš da nešto fali.
Mene da osoba nakon par godina veze pogleda u oci i kaze: "MALA, NE VOLIM TE VISE, STVARNO, JEBI GA." ne bih imala nikakvu potrebu muciti dalje i sebe i njega mazohistickim razgovorima i seciranjem.

NE POSTOJI bolji razlog za prekid od nestanka ljubavi. Prevara sama po sebi ustvari i jest samo posljedica toga.
__________________
After this we have to rewrite all definitions of what awesome stands for.
Morticia Addams is offline  
Old 09.01.2008., 11:20   #71
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
moguće.isto tako,poznajući sebe,ako bih saznala,rekacija bi bila vrlo burna.
možda bih posegnula i za krajnjim rješenjem..ili bih morala jako puno raditi na tome.A ja jako volim liniju manjeg otpora..lijena sam.jbg.
Za krajnjim rješenjem? Umjesto da se prekine veza i nađe nekog drugog?
Mislim - meni je mnogo gnjusnije pomisliti da me prevario/varao i šuti cijelo vrijeme. Kao da mi svaki dan pljune u facu. Znala ja ili ne, meni je to baš ono... odvratno.

Mislim - kažete, ako voliš nekog, stalo ti je - nećeš priznati prevaru?
Pobogu, ja sam mislila da jednostavno - ne varaš?!



Ali mislim da je nepriznavanje/želje da se ne zna ipak sebičan razlog - ljudi bi i ovce i novce. I boje se istine. I samoće. Pa će radije iluziju i zabludu za stvaranje lažne sreće. E, i ja sam sebična - mene je TOG strah i ne želim si to. Niti mogu partnera gledati u oči i prevariti ga i još šutjeti. Ne bih se ni u ogledalo mogla pogledati.
Beta ženka is offline  
Old 09.01.2008., 11:22   #72
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Istina da, ali osobno mi taj trigger ne bi olakšao stvar...

Da sam ostavljen, volio bih čuti razlog. Pravi razlog. Ako je prevara dublja, ako se radi o nečem žešćem od obične avanture. U tom slučaju da...

Ako se radi o prevari uvjetovanoj nezadovoljstvu na drugim poljima u vezi (gnusno i sirovo zvuči, nadam se da ćeš shvatiti, da ne idem u detalje), želio bih čuti stvarni razlog. Jer prevara je ovdje, kao što si rekao samo trigger.

Gle, krako i jasno: uvijiek bih htio znati i uvijek bih rekao iz, ponovit ću, razloga što želim biti pošten prema sebi. Ako lažem sebe lažem i druge, a to baš ne bih. Da li je tu prevara samo trigger ili je stvarni uzrok (prijebalo joj se pa je to napravila), to je manji problem.

Problem je možeš li prihvatiti posljedice onoga što si napravio. Uvijek ću više poštovati onoga tko je na to spreman i učinit će tako, nego onoga tko će prešutjeti.
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 09.01.2008., 11:24   #73
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
1. NE.

2. APSOLUTNO NE.

i ja bi još dodao definitivno NE!
Locutus of Borg is offline  
Old 09.01.2008., 11:26   #74
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
O dobro jutro!

Naravno da smo isključivi, kad smo junci. Ti si pomirenija sa svijetom i općenito mudrija, a i bolesno si neljubomorna.
(za neupućene sada nisam ironičan, sarkastičan, ili zao)
Jutro

a valjda se sve to tako zove? Pomirena sa svijetom...prilično. I sa ljudskim slabostima. Smatram da ne stoji iza svake pogreške (čitaj"prevare") svjesna namjera ili želja da se "vara". Nekad se neke stvari jednostavno dogode. I ne mislim da to znači da ne volimo partnera. Ko zna koliko puta u glavi varamo. Ali tu nam nitko ne može zaviriti.(lucky us )
Priznanje prevare smatram ljudskim, poštenim činom. Koji često znači:"Pogriješio/la sam. Tražim oprost". Pretpostavljam.
manitusha is offline  
Old 09.01.2008., 11:26   #75
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Za krajnjim rješenjem? Umjesto da se prekine veza i nađe nekog drugog?
Mislim - meni je mnogo gnjusnije pomisliti da me prevario/varao i šuti cijelo vrijeme. Kao da mi svaki dan pljune u facu. Znala ja ili ne, meni je to baš ono... odvratno.

Mislim - kažete, ako voliš nekog, stalo ti je - nećeš priznati prevaru?
Pobogu, ja sam mislila da jednostavno - ne varaš?!



Ali mislim da je nepriznavanje/želje da se ne zna ipak sebičan razlog - ljudi bi i ovce i novce. I boje se istine. I samoće. Pa će radije iluziju i zabludu za stvaranje lažne sreće. E, i ja sam sebična - mene je TOG strah i ne želim si to. Niti mogu partnera gledati u oči i prevariti ga i još šutjeti. Ne bih se ni u ogledalo mogla pogledati.
Tako nekako. Više se treba bojati lažne sreće nego istinite nesreće.
vrrrlet is offline  
Old 09.01.2008., 11:27   #76
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Dakle... Ostavljas curu/zenu. Nije li dovoljno to sto ce ju vec to neizmjerno povrijediti? Treba ju dokosuriti priznanjem prevare? Pa da u nocima kad joj je tesko bude JOS teze jer zamislja tebe sa drugom?

Svaka cast, to je prava ljubav.

Morticia ja više niti pratiti ovu temu jednostavno ću ti da to punomoć
Locutus of Borg is offline  
Old 09.01.2008., 11:28   #77
Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Za krajnjim rješenjem? Umjesto da se prekine veza i nađe nekog drugog?
to sam i mislila pod krajnjim rješenjem...DUH!


Quote:
Beta ženka kaže: Pogledaj post
Mislim - meni je mnogo gnjusnije pomisliti da me prevario/varao i šuti cijelo vrijeme. Kao da mi svaki dan pljune u facu. Znala ja ili ne, meni je to baš ono... odvratno.

Mislim - kažete, ako voliš nekog, stalo ti je - nećeš priznati prevaru?
Pobogu, ja sam mislila da jednostavno - ne varaš?!
uglavnom govorim o nekoj jednokratnoj prevari,ne o nečemu što traje mjesecima ili godinama.

ali jbg,ti imaš svoje stajalište,ja svoje.Priznajem da idem linijom manjeg otpora i smatram da je neke stvari bolje ne znati,ako nikome ne koriste u smislu boljitka u konačnici.. eto.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 09.01.2008., 11:28   #78
Quote:
Morticia_Addams kaže: Pogledaj post
Mene da osoba nakon par godina veze pogleda u oci i kaze: "MALA, NE VOLIM TE VISE, STVARNO, JEBI GA." ne bih imala nikakvu potrebu muciti dalje i sebe i njega mazohistickim razgovorima i seciranjem.

NE POSTOJI bolji razlog za prekid od nestanka ljubavi. Prevara sama po sebi ustvari i jest samo posljedica toga.
OK, pošteno, ima nešto u tome.

S druge strane, negdje si ranije rekla da u slučaju prevare ne želiš znati ako te osoba još uvijek voli. No (u geek-friendly izričaju), ako te netko prevari jednom i još jednom, onda te može prevariti bezbroj puta. Gdje je tu povjerenje i bi li mogla biti u takvoj vezi? Naime, znaš da, vara li te on ili ne, ti nećeš znati jer to ne želiš saznati.

Ja s curom trenutno imam odnos da joj mogu poslati SMS "Bok, baš idem na kavu s X, da, onom koja mi je poslala slike svoje guze" i ona mi pošalje "Super, dobru zabavu!" jer zna da to povjerenje neću zlorabiti, a ako mi se baš i zalomi, onda će to i saznati od mene, toliko je poštujem. Povjerenje ide u oba smjera, naravno.
TrashHarvester is offline  
Old 09.01.2008., 11:29   #79
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Tako nekako. Više se treba bojati lažne sreće nego istinite nesreće.
Lazna sreca.

Pojasni mi to malo. Molim te.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 09.01.2008., 11:31   #80
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Tako nekako. Više se treba bojati lažne sreće nego istinite nesreće.
Odlično!
TrashHarvester is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger