Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2008., 18:36   #1
Mladenci s djetetom?

dragi moji, ima li ovdje buducih mladenaca koji vec imaju bebu? mi cemo se vjencati kad nas bebac bude imao nesto manje od godinu dana... no ja svejedno ne odustajem od pravog vjencanja - dernek, u bijeloj vjencanici itd... bas zato sam uostalom i ostavila svadbu za poslije poroda - da na vlastitoj svadbi mogu skakati,piti i pusiti do mile volje...
e sad, ima li iskustava s bebacima? ja sam zamislila da nas sin drzi prstenje, ali nisam sigurna da ce jos cvrsto hodati... imate li ideje kako ga ukomponirati u cijelu ceremoniju jer nikako ne bih voljela da sve gleda samo sa strane?
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 18:49   #2
Ima nas, ima! Moj mali će imati9 mjeseci kad bude naša svadba. Još će biti premali da sudjeluje, ali naravno da će biti s nama! A bit će pravi pir i imat ću vjenčanicu. Nešto ćemo modificirat, npr. nema odlazaka po mladu, podvezice, ipak smo mi već kao familija pa nećemo uobičajeno. Mi smo već dugo godina zajedno, a nisam željela pir s rbuhom da se ne mogu slobodno ponašat. I zato slavlje radimo ove godine i usput ćemo proslaviti dolazak našega sineka!!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:02   #3
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
Ima nas, ima! Moj mali će imati9 mjeseci kad bude naša svadba. Još će biti premali da sudjeluje, ali naravno da će biti s nama! A bit će pravi pir i imat ću vjenčanicu. Nešto ćemo modificirat, npr. nema odlazaka po mladu, podvezice, ipak smo mi već kao familija pa nećemo uobičajeno. Mi smo već dugo godina zajedno, a nisam željela pir s rbuhom da se ne mogu slobodno ponašat. I zato slavlje radimo ove godine i usput ćemo proslaviti dolazak našega sineka!!
ajme baš mi je to lijepo
__________________
jedan život malo je, za mene i za tebe...
ane_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:14   #4
joj super, mislila sam da sam jedina bijela vrana...
ma ljudi se iscudjavaju, pa neces valjda u bijelom, pa zasto pravi pir, treba to obaviti tek tako... a meni je bas to dijete na svadbi tako romanticno... ono doslovce utjelovaljenje nase ljubavi...
i isto vec zivimo kao bracni par i obitelj, ali se ne zelim odreci tog gusta vjencanja i svadbe.
imate sina, ha?
jesi razmisljala kako cete ga obuci?
ja bih htjela nasem malom nabaviti bijelo laneno odijelo i mokasine, onako ful frajerski, ali ne znam gdje bih to nasla u velicini za godinu dana...
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:15   #5
Ja moram samo potpisati Ane. Moja mala bude imala 14 mjeseci, imamo pravo vjenčanje i njezino krštenje. Brine me malo kako će biti po noći.... Isto nećemo imati dodatne ceremonije prije.
Axina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:20   #6
Quote:
Axina kaže: Pogledaj post
Ja moram samo potpisati Ane. Moja mala bude imala 14 mjeseci, imamo pravo vjenčanje i njezino krštenje. Brine me malo kako će biti po noći.... Isto nećemo imati dodatne ceremonije prije.
da, ni mi necemo imati te ceremonije prije...
ja sam razmisljala o cuvanju u toku noci... ne bi bilo fer gnjaviti bake jer su i one na svadbi, ali imam babysittericu koju bebac jako voli i cuva ga povremeno,mlada simpa i odgovorna cura...pa sam je mislila angazirati taj cijeli dan i noc... dok smo na frizuri, sminki itd, a kad bebac malaksa od umora, pozvat cemo im taksi, neka ga smjesti doma u krevetic i ceka nas do jutra uz njega... moze i odspavati, a mi smo opet na miru!
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:20   #7
axina, ane, kad su vam svadbe?
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:24   #8
Mi imamo svadbu 23.8. i u hotelu ćemo dobiti sobu. Mislila sam da ću imato babysittericu koja bi bila s njim i malim nećakom tijekom noći u toj sobi. Nije nam zgodno da odlaze doma jer je pir dalje od kuće, a u sobi bi imali mir.
A za obuć stvarno ne znam, ni ja nisam sigurna što imaju za tako male dečkiće. Ali bijela košulja ili barem neka svjetla mi je favorit! Već zamišljam moje malo sunce kako se smije s nama!!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:34   #9
sorry zrnce soli, mislila sam da si ane zbog toga sto te je citirala...
ma super, jos bolje da bude s vama u hotelu, mi cemo imati svadbu na otvorenom, pa je bolje da ode doma jer enma sobe ni nista slicno...
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:37   #10
Quote:
donaire kaže: Pogledaj post
sorry zrnce soli, mislila sam da si ane zbog toga sto te je citirala...
ma super, jos bolje da bude s vama u hotelu, mi cemo imati svadbu na otvorenom, pa je bolje da ode doma jer enma sobe ni nista slicno...
Istina, malo je nazgodno ako ste vani. Kad je vama pir?
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:40   #11
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
Istina, malo je nazgodno ako ste vani. Kad je vama pir?
5.7.... i kad ovdje citam koliko su cure organizirane, cini mi se da sa svime kasnim, a opet... s druge strane mi se cini predaleko!
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:44   #12
Quote:
donaire kaže: Pogledaj post
5.7.... i kad ovdje citam koliko su cure organizirane, cini mi se da sa svime kasnim, a opet... s druge strane mi se cini predaleko!
Slažem se! Ja sam za sada rezervirala salu i band, sve drugo mi ostaje. Inače budući (to mi je tako čudno za reć, ja ga ionako doživljavam kao muža!!) radi vani pa sve moram organizirat sama, a uz malo dijete to je jako sporo. I sad smo bubani pa niš nisam sredila, a moram rezervirat fotografa i ić pričat sa svećenikom. Nemam pojma kad ću, ali se tješim da ima vremena!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:48   #13
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
Slažem se! Ja sam za sada rezervirala salu i band, sve drugo mi ostaje. Inače budući (to mi je tako čudno za reć, ja ga ionako doživljavam kao muža!!) radi vani pa sve moram organizirat sama, a uz malo dijete to je jako sporo. I sad smo bubani pa niš nisam sredila, a moram rezervirat fotografa i ić pričat sa svećenikom. Nemam pojma kad ću, ali se tješim da ima vremena!
ma dobro, ti stvarno imas vremena... mi cemo se vjencati pred maticarem, a to se moze tek 45 dana prije... catering i uredjenje prostora smo rijesili, prostor i muziku takodjer, vjencanicu sam narucila, fotografa dogovorila... sve drugo nismo! ))
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:53   #14
A joj, ti si ful puno taga riješila! Ja se nadam da ću počet aktvinije se bavit organizacijom u travnju. Ali me tješi da najljepši ukras već imamo!
Samo se nadam da svećenik neće pravit probleme što podmladak nije u već izvan trbuha!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:54   #15
Quote:
zrnce soli kaže: Pogledaj post
A joj, ti si ful puno taga riješila! Ja se nadam da ću počet aktvinije se bavit organizacijom u travnju. Ali me tješi da najljepši ukras već imamo!
Samo se nadam da svećenik neće pravit probleme što podmladak nije u već izvan trbuha!
ma nece... pa ako ne prave problem zbog trbuha, jos bi manje trebali zbog ovoga! nadjite samo normlanog svecenika, a takvih ima! gdje se vjencajete?
donaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:58   #16
Quote:
donaire kaže: Pogledaj post
ma nece... pa ako ne prave problem zbog trbuha, jos bi manje trebali zbog ovoga! nadjite samo normlanog svecenika, a takvih ima! gdje se vjencajete?
U Rijeci. Nadam se da ćemo naći nekog normalnog svećenika!
Di je vama vjenčanje?
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 19:58   #17
Malo nas je al nas ima
Nas mali ce imati 11 mjeseci i dva dana kad budemo imali pir...
i bas smo sretni zbog toga sto ce dozivjeti snama taj vazan dan...
Sve sto drugi pricaju nezanima nas, jer nama je to bas super...

Sto se tice cuvanja, mada se obadvije bake i tete i silne sestricne tuku tko ce ga cuvati, ali zelim da i one sve festaju, a posto cemo odmah iznad sale dobiti sobu, nije daleko samo stepenice se popnem gore, imam babysitter s camerom, kojeg i sad koristim dok MM pomazem u radnji... Pa ako bude sta ode neko do njega ... Mada vjerujem da on bude duze na nogama nego sto mislimo

I mi smo planirali da nam on nosi prstenje, ako bude prohodao do tada...
A obucemo mu isto odijelo kao kod tate
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:01   #18
Ate, ovo s odijelom je genijalno!!! Ma baš će biti slatki naši sinčići na tako važan dan!!
__________________
...imamo naše najdraže...
zrnce soli is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:02   #19
Ja ću imati svadbu sa djetetom iz prvog braka (5 godina) i ne vidim nikakav problem u tome.
On je mog partnera prihvatio kao vlastitog oca i dijete se sa nama veseli vjenčanju.
Biti će na svadbi kćer od sestrične, njegova vršnjakinja da mu ne bi bilo dosadno a za kasnije ćemo vidjeti.

Mislim da se time ne bi trebala opterećivati
__________________
Čovjek ima ono što daje.
Samo jedan dio svemira možete promijeniti a to ste vi sami.
-lavica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2008., 20:03   #20
Jeste !!!
Ukraste ce nam svima show

Da zaboravi, mi cemo imati dolazak po mladu i sve to sto ide, mada ja nisam to nekako ni htjela, al dragi je obavezno to htjeo, pa ajd da bude nesto po njegovom
__________________
PRINC 08.08.08...jedan zivot malo je...
"Steh zu allem,was Du liebst..." by Carrey Bradshaw
ATE13 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:32.