Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.05.2017., 16:49   #561
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
kako te fascinira?
Radi mi trigon pred par godina na natalnu veneru u biku i uopće ne osjetim njegov intenzitet po poljima koje bi trebao predstavljati(sugerirati na to)-11.polje kojim vlada natalno.
Ali zato mi nedavno radi kvadrat na MC i jupiter(rekao bi čovjek pizdin dim tranzit-nećeš ga osjetiti)kada mene uhvatili i povezali sa kriminalnom skupinom(krivo jel)-ok družili smo se zajedno i digli optužnicu!
Što je najbolje pratili su me(organi reda jel)mjesecima (svaku moju aktivnost)a da sam toga tek postao svjestan kada mi je taj isti pluton napravio egzaktni kvadrat na jupiter(vladara 9.polja-zakon jel)i sam MC(opet zakon).
I onda kada sam postao svjestan svega mi je pao cijeli "sustav"i toliko me iscrpilo da se sada tome smijem(iako mi nije smješno)-tipično plutonsko rušenje,umiranje i ponovno rođenje dizanje iz pepela.
Da stvar bude luđa sutkinja me sama usred procesa oslobodila optužbe kada je shvatila da za to nema temelja-nakon što sam bio i fizički i mentalno iscrpljen(JU natalno 0 MC)-ali bitno da je sustav funkcionirao,mene se procesuiralo i ja se "pokopao".
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:00   #562
Pluton kada rusi, rusi temeljito i slavno, moje slavno-neslavno iskustvo,tj.njegova konj.na jmč na asc.....dobro je kada se prpdje ipak bez velike stete i nauci sto god.
Svakako rusida bi se ponovo rodili sa kapi svijesti vise zar ne
__________________
https://youtu.be/QhuPCHsqgFw

Zadnje uređivanje Rejnna : 01.05.2017. at 17:12. Reason: Dopuna
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 17:21   #563
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Radi mi trigon pred par godina na natalnu veneru u biku i uopće ne osjetim njegov intenzitet po poljima koje bi trebao predstavljati(sugerirati na to)-11.polje kojim vlada natalno.
Ali zato mi nedavno radi kvadrat na MC i jupiter(rekao bi čovjek pizdin dim tranzit-nećeš ga osjetiti)kada mene uhvatili i povezali sa kriminalnom skupinom(krivo jel)-ok družili smo se zajedno i digli optužnicu!
Što je najbolje pratili su me(organi reda jel)mjesecima (svaku moju aktivnost)a da sam toga tek postao svjestan kada mi je taj isti pluton napravio egzaktni kvadrat na jupiter(vladara 9.polja-zakon jel)i sam MC(opet zakon).
I onda kada sam postao svjestan svega mi je pao cijeli "sustav"i toliko me iscrpilo da se sada tome smijem(iako mi nije smješno)-tipično plutonsko rušenje,umiranje i ponovno rođenje dizanje iz pepela.
Da stvar bude luđa sutkinja me sama usred procesa oslobodila optužbe kada je shvatila da za to nema temelja-nakon što sam bio i fizički i mentalno iscrpljen(JU natalno 0 MC)-ali bitno da je sustav funkcionirao,mene se procesuiralo i ja se "pokopao".
Pluton inače predstavlja podzemlje,a 11.polje je polje neemotivnih odnosa i udruživanja, tak da ti je Pluton sa sobom donio svoju izvornu energiju polja kojim vlada na MC,polje reputacije i pozicije u drustvu.Praćenje je veza 3-12 polje pa vjerojatno su ti se aktivirale planete ako ih imas tamo, ili aktivacija na vladare istih.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 20:17   #564
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Pluton inače predstavlja podzemlje,a 11.polje je polje neemotivnih odnosa i udruživanja, tak da ti je Pluton sa sobom donio svoju izvornu energiju polja kojim vlada na MC,polje reputacije i pozicije u drustvu.Praćenje je veza 3-12 polje pa vjerojatno su ti se aktivirale planete ako ih imas tamo, ili aktivacija na vladare istih.
Tranzitni saturn je u to vrijeme radio opoziciju(egzaktnu)na vladara 3.polja(merkura-koji je u 11.)pa je bilo tu i domene interneta u kontekstu praćenja,razgovori jel.Aktivirao mi je istovremeno vladara 12.polja sekstilom-mjesec uz sam saturnov povratak...školski primjer situacije jel!

Ako je pluton podzemlje i energija jao si ga meni kada me opali trigonom na natalno neaspektirano sunce u 11.polju.
Što po tebi donosi trigon plutona na natalno sunce?Intenzitet pretpostavljam,ali ja ga imam već i to popriličan uz ovo neaspektirano sunce...

Može mi jedino aktivirati karizmu kao vladaru prvog i drugog polja i dati moć?...ovo je opet kriminal i kriminalna organizacija(sunce u 11.polju)i lova preko nje-vladar 2.polja?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 08:10   #565
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Što po tebi donosi trigon plutona na natalno sunce?Intenzitet pretpostavljam,ali ja ga imam već i to popriličan uz ovo neaspektirano sunce...
Može mi jedino aktivirati karizmu kao vladaru prvog i drugog polja i dati moć?...ovo je opet kriminal i kriminalna organizacija(sunce u 11.polju)i lova preko nje-vladar 2.polja?
po mom iskustvu, tranzitni Pluton trigonom na moje Sunce donio mi je događaje i promjene vezano za polje u kojem je natalno smješten, te donio promjene u polju kojim je tranzitirao.Rodio mi se brat, umrle drage osobe iz mog okruženja, obiteljsko preseljenje.U to doba sam bila premala da bih osjetila na sebi promjene.Više sam osjetila tranzit Pluton 60'Sunce.To je zasad, bilo najbolje razdoblje u mom životu.Ne pamtim događaje, nego upravo kao što si sam napisao, dao mi je karizmu, snagu, iznutra sam bila fino posložena, intelektualna,uspješno izlazila na kraj sa spletkama čudnih osoba smućenog uma koje su mi ušle u život nepozvane,pobjeđivala ih, dobivala podršku drugih ljudi.Čak sam se i fizički izmijenila, to je bila prekretnica o svijesti o samoj sebi, promijenila sam stil oblačenja, u skladu sa unutarnjom promjenom. Sve to sam i dan danas zadržala.
Što Pluton promijeni, to ostaje.
Ali, meni Sunce dolazi iz 8. polja pa mi je nahranio Sunce.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2017., 21:17   #566
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
po mom iskustvu, tranzitni Pluton trigonom na moje Sunce donio mi je događaje i promjene vezano za polje u kojem je natalno smješten, te donio promjene u polju kojim je tranzitirao.Rodio mi se brat, umrle drage osobe iz mog okruženja, obiteljsko preseljenje.U to doba sam bila premala da bih osjetila na sebi promjene.Više sam osjetila tranzit Pluton 60'Sunce.To je zasad, bilo najbolje razdoblje u mom životu.Ne pamtim događaje, nego upravo kao što si sam napisao, dao mi je karizmu, snagu, iznutra sam bila fino posložena, intelektualna,uspješno izlazila na kraj sa spletkama čudnih osoba smućenog uma koje su mi ušle u život nepozvane,pobjeđivala ih, dobivala podršku drugih ljudi.Čak sam se i fizički izmijenila, to je bila prekretnica o svijesti o samoj sebi, promijenila sam stil oblačenja, u skladu sa unutarnjom promjenom. Sve to sam i dan danas zadržala.
Što Pluton promijeni, to ostaje.
Ali, meni Sunce dolazi iz 8. polja pa mi je nahranio Sunce.
Zanimljiv upis i svakako koristno iskustvo;čuti za njega iz prve ruke.

Pluton je intenzitet i ako se sa njime znaš nositi(njegovom energijom)svakako ga možeš okrenuti u svoju korist(biti jako lijepo životno razdoblje).Ako neznaš nosi destrukciju.

Baš kao što kažeš,pluton ti je nahranio sunce koje je smješteno u 8.polju jer je tome tvome suncu pasao plutonov intenzitet .
Tebi isto slijedi trigon plutona na natalni mjesec i to u konjukciji na natalni pluton vladara 5.polja!Dispozitor merkur u vodenjaku u 7.polju...Ovo ti je fatalna ljubav ako u to doba pridodamo tranzitni jupiter koji će ući u vodenjaka...i tranzitni će saturn tada biti u vodenjaku!Intenzivan period po pitanju ljubavi za tebe.

Na koliko stupnjeva si osjetila najjače djelovanje plutona u tranzitu suncem?Netko navodi dva,tri,pet,sedam,jedan..

Ja doduše imam izrazit intenzitet samim time što mi je sunce neaspektirano,a bik je znak suprotne polarnosti za tranzit jednoga plutona bez obzira koliko njegova energija u tome momentu(trigonom)bila protoćna.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 09:25   #567
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Tebi isto slijedi trigon plutona na natalni mjesec i to u konjukciji na natalni pluton vladara 5.polja!Dispozitor merkur u vodenjaku u 7.polju...Ovo ti je fatalna ljubav ako u to doba pridodamo tranzitni jupiter koji će ući u vodenjaka...i tranzitni će saturn tada biti u vodenjaku!Intenzivan period po pitanju ljubavi za tebe.

Na koliko stupnjeva si osjetila najjače djelovanje plutona u tranzitu suncem?Netko navodi dva,tri,pet,sedam,jedan..
Doći će Plutonovi tranziti na Mjesec,no više očekujem ove jeseni da mi se pokrene ono što je dugo stajalo i taložilo se.U ovom razdoblju, osjetila sam tranzit Plutona prema DSC, orbis 5 stupnjeva.
U smislu fatalnih ljubavi, tranzit Plutona mi je svašta donio u orbisu 8 stupnja na natalnu Veneru.Promjene su se počele dešavati u konjukciji, te na separaciji od 8 stupnjeva na natalnu Veneru.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:29   #568
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
U smislu fatalnih ljubavi, tranzit Plutona mi je svašta donio u orbisu 8 stupnja na natalnu Veneru.Promjene su se počele dešavati u konjukciji, te na separaciji od 8 stupnjeva na natalnu Veneru.
Meni je trenutno tranzitni Pluton 3 stupnja od natalne Venere, ali sad opet kreće retro... i da, ne vidim ništa od fatalnih ljubavi, ali kako mi Venera vlada 3. i 8.kućom i natalno postoji trigon Venere i Plutona, možda bi nešto moglo biti vezano uz komunikaciju, kraća putovanja, novac (drugih)...
I da... neposredno će nakon konjukcije s natalnom Venerom biti i u trigonu na natalnim Mjesecom (i natalno su u trigonu), koji vlada 6.poljem... možda promjenim radno mjesto? Započnem vlastiti biznis? Promijenim pristup zdravlju?

Ja bih to tako tumačila da to nije moj, nego nečiji tuđi horoskop... sa svojim se prilično mučim...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 14:42   #569
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Meni je trenutno tranzitni Pluton 3 stupnja od natalne Venere, ali sad opet kreće retro... i da, ne vidim ništa od fatalnih ljubavi, ali kako mi Venera vlada 3. i 8.kućom i natalno postoji trigon Venere i Plutona, možda bi nešto moglo biti vezano uz komunikaciju, kraća putovanja, novac (drugih)...
I da... neposredno će nakon konjukcije s natalnom Venerom biti i u trigonu na natalnim Mjesecom (i natalno su u trigonu), koji vlada 6.poljem... možda promjenim radno mjesto? Započnem vlastiti biznis? Promijenim pristup zdravlju?

Ja bih to tako tumačila da to nije moj, nego nečiji tuđi horoskop... sa svojim se prilično mučim...
Nekome u natalu Pluton nije izražen pa mu proradi tranzit točno na 0'konjukcije, te -+1 stupanj,a nekome s izraženim Plutonom djeluje na 5,8 stupnjeva.Kao kod mene,-+8.
Opisu tvoje situacije dodala bih i nasljedstva od rođaka, braće, sestara.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 16:11   #570
Čini mi se da se "laki" aspekti slabo osjećaju. Nisu tako očiti.

Meni je bio egzaktan na Ve i Ma, vladaju 2., 8., i 9. kućom. Ništa, baš ništa mi nije donio kao neki događaj.
Ako nije dosad, i neće.

A teži su me okačili. Sjećat ću se dok sam živa.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 16:52   #571
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Nekome u natalu Pluton nije izražen pa mu proradi tranzit točno na 0'konjukcije, te -+1 stupanj,a nekome s izraženim Plutonom djeluje na 5,8 stupnjeva.Kao kod mene,-+8.
Opisu tvoje situacije dodala bih i nasljedstva od rođaka, braće, sestara.
Da, ali nemam što ni od koga nasljediti... Zato sam to izbacila...
8.kuća je i novac banke... možda zatvorim stambeni kredit... ili dignem kredit za novi auto (3.kuća)... iako mi je i to dvoje sajnsfikšn trenutno...
Možda dobijem novac od partnera... iako je to još nerealnije...

A možda i kod mene djeluju samo loši aspekti... kvadrat na natalni Saturn (koji je još aktualan, tj. postat će opet zbog retrogradnog hoda... ) donio je puno toga lošeg i to u psihičkom smislu, Saturn mi vlada 12.poljem, a i 1. poljem (ako ga gledam kao vladara Vodenjaka) ... a blizu je još i kvadrat na natalni Mars, koji mi vlada 2.poljem... kako su natalno Mars i Saturn u opoziciji - dobro je da sam još živa...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:57   #572
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Možda dobijem novac od partnera... iako je to još nerealnije...
Možda doživiš seksualnu renesansu obojanu plutonovim celofanom?
Ja bih se prije fokusirao na evoluciju seksualnosti obzirom da se radi o tvome seksualnome planetu(veneri)koja je još vladar 8.kuće i kuće učenja(nižih znanja)3.kuće.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 19:58   #573
Znači,pluton može djelovati na -8+ stupnjeva?
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:31   #574
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Znači,pluton može djelovati na -8+ stupnjeva?
meni jest +- 8 na Veneru.Na Sunce +-5.Mars +-3.Ali na Mjesec +-1.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2017., 20:45   #575
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Znači,pluton može djelovati na -8+ stupnjeva?
To je zanimljivo pitanje... Uvijek kažu stupanj,+/-. Moj primjer je više od 2.

Recimo da Pl djeluje na tebe puno ranije od tog stupnja, i neki drugi planet bude okidač, a taj događaj vuče za sobom plutonske osjećaje, onda je očito do događaja došlo pod pl utjecajem.
U mom slučaju, događaj (upoznala tu osobu) je bio pokrenut Jupiterom i Ma...a teška opsesija...U sinastriji istaknut Pl. kompozit egzaktno So0Pl...i tako, očito Plutonov utjecaj.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 03:48   #576
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
meni jest +- 8 na Veneru.Na Sunce +-5.Mars +-3.Ali na Mjesec +-1.
Hvala na koristnome odgovoru.
Naime za kartu ovogodišnje solarne godine mi je program očitao trigon plutona i sunca na +9 stupnjeva.Obzirom da je sunce najbitnija personalna planeta kladim se i na +10 za svaku vanjsku(transsaturnovsku)planetu koja na sunce radi aspekt!
Barem mi je sa saturnom bilo na +10 kada je radio opoziciju!

A dao bih staviti ruku u vatru da polako ali sigurno osjećam taj plutonov intenzitet na osobnost(prvo polje)i tu tamniju energiju-moč koja dolazi sa njom.Nije toliko još intenzivna ali titra poput malenog plamenčića.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 03:57   #577
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
To je zanimljivo pitanje... Uvijek kažu stupanj,+/-. Moj primjer je više od 2.

Recimo da Pl djeluje na tebe puno ranije od tog stupnja, i neki drugi planet bude okidač, a taj događaj vuče za sobom plutonske osjećaje, onda je očito do događaja došlo pod pl utjecajem.
U mom slučaju, događaj (upoznala tu osobu) je bio pokrenut Jupiterom i Ma...a teška opsesija...U sinastriji istaknut Pl. kompozit egzaktno So0Pl...i tako, očito Plutoniov utjecaj.
Zanimljiva teorija sa sporijim planetama koje djeluju kao okidači i stvaraju preduvjet za plutonov tranzit-pogotovo ako se radi o tranzitu na ključne(osobne)planete jer ipak je pluton najsporiji a njegov utjecaj najrazorniji i najviše se osijeti.

Doduše,dobio sam par odgovora sa kojima se ne slažem a oni su da ću plutona osijetiti tek u egzaktnome trigonu na sunce -1+...što mi nikako ne drži vodu jer je pluton najsporiji i njegov bi se utjecaj trebao osijetiti i na -8+ stupnjeva minimalno!
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2017., 15:40   #578
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Možda doživiš seksualnu renesansu obojanu plutonovim celofanom?
Ja bih se prije fokusirao na evoluciju seksualnosti obzirom da se radi o tvome seksualnome planetu(veneri)koja je još vladar 8.kuće i kuće učenja(nižih znanja)3.kuće.
Haha... zanimljivo... a tko zna...

Negdje sam čitala da tranziti djeluju na neku planetu samo ako su natalno u aspektu. Tako nekako. Ili sam ja to tako zapamtila.

Imam natalno trigon Venere i Plutona i Mjeseca i Plutona.
Ovaj tranzit na natalnu Veneru znači aktivirao bi taj Veliki trigon zapravo (Pluton nad Venerom i u trigonu na natalni Mjesec...) i svakako bi trebao negdje, nekako djelovati...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 16:54   #579
Je li netko "preživio" tranzitni Pluton kako kvadrira natalni Pluton? meni to sad slijedi....
Fubuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:23   #580
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Je li netko "preživio" tranzitni Pluton kako kvadrira natalni Pluton? meni to sad slijedi....
Preživjela sam... čak mislim da to nisam ni posebno pratila... cijele generacije to imaju... kod tranzita sporih planeta, mislim da se gleda samo tranzit na natalno Sunce/Mjesec/Merkur/Veneru/Mars...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:51.