Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2017., 17:24   #581
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Je li netko "preživio" tranzitni Pluton kako kvadrira natalni Pluton? meni to sad slijedi....
Nije, svi su pomrli. Kasne mlade god/rane srednje ovisi, da je tako opak nitko ne bi doživio ni 50-tu.
Može donesti i dobre stvari. Svakako transformaciju, garantirano seksualnu.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:38   #582
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Nije, svi su pomrli. Kasne mlade god/rane srednje ovisi, da je tako opak nitko ne bi doživio ni 50-tu.
Može donesti i dobre stvari. Svakako transformaciju, garantirano seksualnu.
Pa ne bih baš rekla da to donosi kvadrat tranzitnog Plutona na natalni....

Seksualnu transformaciju u smislu "buđenja" seksualnosti kod mene je donio sekstil Plutona na natalnu Veneru... ha ha... i to egzaktni, ma vidi ti to... to tek sad vidim... Venera mi vlada 8.kućom i natalno je u trigonu s Plutonom...
(vidim da je bio aktiviran Veliki trigon iz natala...)

Opozicija s natalnim Mjesecom bila je zbunjujuća... Konjukcija sa Suncem i MC-om - zaokret u karijeri. Kod mene tranziti Plutona zaista djeluju... a sad me čeka konjukcija s natalnom Venerom i opet se aktivira Veliki trigon... mora da me čeka menopauza....
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:40   #583
Quote:
Fubuki kaže: Pogledaj post
Je li netko "preživio" tranzitni Pluton kako kvadrira natalni Pluton? meni to sad slijedi....
Jesam ja, prije par godina. Ukratko, osjecaj nemoci i ocajnicko zastupanje vlastite pozicije i pokusaj utjecaja na blisku osobu koja je bila na destruktivnoj putanji. Sto sam se vise napinjala i nastojala i svadjala i zivcirala gore je bilo. Nemogucnost prihvacanja stvari koje ne mogu promijeniti, krutost, neprilagodivost. Borba do unistenja (psihickog) skoro. Potpuna emotivna iscrpljenost. Osjecala sam se kao da stojim na rubu provalije i ne mogu niti naprijed niti nazad, a i najmanji lahor bi me mogao gurnuti u provaliju.
Meni je Pluton vladar karte i natalno je u 10. kuci.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 17:55   #584
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pa ne bih baš rekla da to donosi kvadrat tranzitnog Plutona na natalni....

Seksualnu transformaciju u smislu "buđenja" seksualnosti kod mene je donio sekstil Plutona na natalnu Veneru... ha ha... i to egzaktni, ma vidi ti to... to tek sad vidim... Venera mi vlada 8.kućom i natalno je u trigonu s Plutonom...
(vidim da je bio aktiviran Veliki trigon iz natala...)
Nisam još imala taj tranzit pa ne znam, ali mora i taj tranzit imati neke veze sa tim između ostalog, npr.suočavanje s neriješenim seksualnim problemima i odbacivanje strahova, dublja spoznaja svoje intime i kasnije intenzivniji odnosi ukoliko ih se ima.

Quote:
Kod mene tranziti Plutona zaista djeluju... a sad me čeka konjukcija s natalnom Venerom i opet se aktivira Veliki trigon... mora da me čeka menopauza....
ako ti tako kažeš.

Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Jesam ja, prije par godina. Ukratko, osjecaj nemoci i ocajnicko zastupanje vlastite pozicije i pokusaj utjecaja na blisku osobu koja je bila na destruktivnoj putanji. Sto sam se vise napinjala i nastojala i svadjala i zivcirala gore je bilo. Nemogucnost prihvacanja stvari koje ne mogu promijeniti, krutost, neprilagodivost. Borba do unistenja (psihickog) skoro. Potpuna emotivna iscrpljenost. Osjecala sam se kao da stojim na rubu provalije i ne mogu niti naprijed niti nazad, a i najmanji lahor bi me mogao gurnuti u provaliju.
Meni je Pluton vladar karte i natalno je u 10. kuci.
Uff rađanje u mukama. To je bio sam proces transformacije, kao kad u sf fimovima mijenja obličje, uzmimo vukodlaka npr. čovjeku je prvo mučnina, ima grčeve, preznojava se, pa se mijenja šarenica, čeljust, širi se i puca koža i svašta nešto dok se ne dođe do krajnjeg lika, transformacija.

...a jesu li nakon toga što si prošla oformile se promjene ili si se bezveze preznojavala?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 18:27   #585
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post

...a jesu li nakon toga što si prošla oformile se promjene ili si se bezveze preznojavala?
Oformile se promjene. Postala sam fleksibilnija i spoznala sam da nemam kontrolu nad puno stvari u zivotu i da je to ok....
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:16   #586
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
Oformile se promjene. Postala sam fleksibilnija i spoznala sam da nemam kontrolu nad puno stvari u zivotu i da je to ok....
Eto, ipak je na kraju završilo pozitivno.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2017., 19:55   #587
obzirom da je Pluton u tranzitu bio par puta retrogradan, meni je kvadrat na natalni donio prekid jednog dijela karijere i početak nečeg novog,te nova lica u mojoj svakodnevici, pritajeno agresivnog ponasanja. Donio mi je žesci priliv seksualne energije no inače, i početak ljubavne veze,obzirom da mi je natalno vladar 5. polja.Sve to je činio u tranzitu 6. poljem.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:15   #588
meni okad je bio na veneri sam se totalno seksualno raspašojila pogotovo nakon što je prejahao marsa i merkura..s tim da posljedice plutona ostaju trajne

najgori mi je bio prelaz preko urana i sunca...sad mi trenutno hoda po mjesecu pa ćemo vidit
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 20:49   #589
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
meni okad je bio na veneri sam se totalno seksualno raspašojila pogotovo nakon što je prejahao marsa i merkura..s tim da posljedice plutona ostaju trajne

najgori mi je bio prelaz preko urana i sunca...sad mi trenutno hoda po mjesecu pa ćemo vidit
Možeš li napisati više o tome kad ti je radio konjukciju na sunce i na merkur?
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 23:18   #590
Na sunce je dosta tesko, meni je barem bilo jer trazi stalno ciscenje i promjena kako ma fizickom tako na psihickom planu, ti iznutra se raspadas a izvana teska azdaja i mnogi te se boje jer zapravo imas neku cudnu snagu da se svakom usprotivis i razoris ga. To dolazi periodicno ali je jako tesko s tim da poslje ti je sve sprdacina nema straha vise..muski clanovi uglavnom obole ili umru..takodjer umire i osoba koja spada u kucu di je tranzit i to su osobe koje dubinski mjenjaju nesto

Na merkur, pa sad to ovisi o mentalnom kapaciteti ali ja sam pocela sanjat snove koji se ostvaruju i opcenito vidis osobu prozres je, meni je merkur u strijelcu tako da sam postala ovisna o oruzju narocito nozevima, kao i o nuklearnim znanostima ugl. dobijes dubinu koju vecina ljudi ne razumije i stras u mislima

Te promjene ostaju jer sve prije toga nakon toga je sranje i dolazi do izrazaja strastvena agresija
andelicka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 10:46   #591
Quote:
andelicka kaže: Pogledaj post
Na sunce je dosta tesko, meni je barem bilo jer trazi stalno ciscenje i promjena kako ma fizickom tako na psihickom planu, ti iznutra se raspadas a izvana teska azdaja i mnogi te se boje jer zapravo imas neku cudnu snagu da se svakom usprotivis i razoris ga. To dolazi periodicno ali je jako tesko s tim da poslje ti je sve sprdacina nema straha vise..muski clanovi uglavnom obole ili umru..takodjer umire i osoba koja spada u kucu di je tranzit i to su osobe koje dubinski mjenjaju nesto

Na merkur, pa sad to ovisi o mentalnom kapaciteti ali ja sam pocela sanjat snove koji se ostvaruju i opcenito vidis osobu prozres je, meni je merkur u strijelcu tako da sam postala ovisna o oruzju narocito nozevima, kao i o nuklearnim znanostima ugl. dobijes dubinu koju vecina ljudi ne razumije i stras u mislima

Te promjene ostaju jer sve prije toga nakon toga je sranje i dolazi do izrazaja strastvena agresija
Hvala! Molim te ako možeš objasniti čišćenja i promjene na fizičkom i psihičkom planu - često tako nešto pročitam, ali nikad ne znam na što se to konkretno odnosi, pa ako imaš kakav primjer? I da ti je poslije sprdačina, da nema više straha? (onda je to neka velika kriza ali koja te ne slomije nego ojača ili?)

Meni je u 12. kući sunce - ne znam koje bi osobe spadale u tu kuću (možda djed)? Ipak se nadam se da mi nitko neće umrijeti...

Meni je sad 7 stupnjeva od sunca, jel se možda sjećaš kad je tebi počeo djelovat? (jel se ovo moje uzima kao da tranzit već traje)
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:19   #592
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post

Meni je sad 7 stupnjeva od sunca, jel se možda sjećaš kad je tebi počeo djelovat? (jel se ovo moje uzima kao da tranzit već traje)
Tranzit se vjerojatno vec sad pocinje pomalo osjecati, ali konkretni dogadjaji i pun intenzitet tranzita ces vjerojatno osjetiti kad bude egzaktan (unutrar stupnja), sto ce biti 2020.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:26   #593
To će bit 2020. kad će mi Pluton, Saturn i Jupiter radit konjukciju na natalno Sunce...
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:36   #594
Quote:
Alienica kaže: Pogledaj post
To će bit 2020. kad će mi Pluton, Saturn i Jupiter radit konjukciju na natalno Sunce...
Eto, wow.....vrlo znacajna godina.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 13:46   #595
Može li to Jupiter olakšati? Meni se to čini jako teški tranzit na Sunce zbog Plutona i Saturna istovremeno.
Član obitelji će mi isto tada imati konjukc. Plutona, Saturna i Jupitera na Sunce, baš ovo o čemu govorite... u 10. kući, točnije na MC-u/sam vrh 10. kuće.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:02   #596
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Može li to Jupiter olakšati? Meni se to čini jako teški tranzit na Sunce zbog Plutona i Saturna istovremeno.
Član obitelji će mi isto tada imati konjukc. Plutona, Saturna i Jupitera na Sunce, baš ovo o čemu govorite... u 10. kući, točnije na MC-u/sam vrh 10. kuće.
A cuj, zna Jupiter olaksati, a zna i doliti ulja na vatru, prosiriti postojece izazove. Dobro bi bilo vidjeti sto radi Uran u to vrijeme, gdje je progresivni Mjesec i opcenito progresije. Kakvo je stanje prog. Sunca...
To je definitivno znacajan period. u 10. kuci, pitanja statusa, karijere itd. Sunce predstavlja i oca, a i naravno, vlastitu vitalnost i zdravlje.
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:03   #597
Meni je tranzitni pluton trenutno u 5. kući, nije da se baš intenzivno zabavljam ili da imam sreće, ali ga zato osjetim na mjesecu kojeg tranzitira trigonom, u zadnje vrijeme su osjećaji pomalo intenzivni i prodorni a bilo je i smrtnog slučaja u obitelji.
__________________
karta
krst is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 14:49   #598
Quote:
infra red kaže: Pogledaj post
A cuj, zna Jupiter olaksati, a zna i doliti ulja na vatru, prosiriti postojece izazove. Dobro bi bilo vidjeti sto radi Uran u to vrijeme, gdje je progresivni Mjesec i opcenito progresije. Kakvo je stanje prog. Sunca...
To je definitivno znacajan period. u 10. kuci, pitanja statusa, karijere itd. Sunce predstavlja i oca, a i naravno, vlastitu vitalnost i zdravlje.
Možda da napišu svoja iskustva oni koji su prošli tranzitnu konjukciju Plutona na Sunce.

Ja sam prošla tranzitnu opoziciju Plutona na Sunce i mogu reći da su promjene i transformacije bile više na unutarnjem planu (Sunce mi je u 2. kući, tranzitna op. je bila iz 8. k.). Nekih konkretnih vanjskih događaja na sreću nije bilo, u smislu nekih tragedija, smrtnih slučajeva, bolesti i sl., u smislu da mogu reći 'jao, tada se desilo to i to loše'. No, imala sam strašnu želju za promjenom same sebe, transformirala se donekle i fizički (na bolje).
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 15:42   #599
Mislim da je važno uzeti u obzir kojom kućom vlada sunce te koliko je pluton (i druge planete koje istovremeno rade konjukciju) općenito važan i izražen osobi u natalnoj karti.
Alienica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2017., 16:21   #600
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Možda da napišu svoja iskustva oni koji su prošli tranzitnu konjukciju Plutona na Sunce.

Ja sam prošla tranzitnu opoziciju Plutona na Sunce i mogu reći da su promjene i transformacije bile više na unutarnjem planu (Sunce mi je u 2. kući, tranzitna op. je bila iz 8. k.). Nekih konkretnih vanjskih događaja na sreću nije bilo, u smislu nekih tragedija, smrtnih slučajeva, bolesti i sl., u smislu da mogu reći 'jao, tada se desilo to i to loše'. No, imala sam strašnu želju za promjenom same sebe, transformirala se donekle i fizički (na bolje).
Naravno da ne mora biti nista super tragicno i dramaticno. Ali primijeti da je ovdje i Saturn u isto vrijeme na Suncu. Predikcije je uvijek dobro staviti u kontekst zivotne sitiuacije doticne osobe, koje su teme trenutacno naglasene u zivotu, koliko osoba ima godina...ako je netko stariji, ovo bi mozda moglo govoriti o umirovljenju osobe itd....dakle, kontekst je super bitan. I naravno pogledaj kojom kucom vlada Sunce...
__________________
Be patient in affliction, joyful in hope, faithful in prayer
infra red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:57.