Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.03.2010., 20:34   #61
sa mnom je išla prvo išla sestra ali kako imamo potpuno različite ukuse, nije bila od nikakve pomoći, čak štoviše. drugi put sam povela frendicu koja mi je samo dala blagoslov za onu koju sam već ranije izabrala. na kraju sam shvatila da sam komotno mogla ići sama jer sam odabrala onu koja se meni najviše sviđala, bez obzira šta su drugi komentirali.
_pahuljica_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 21:43   #62
Ja sam svoju haljinu vidjela u casopisu i narucila ju iz USA. Dragi ju je vidio na meni cim je dosla i rekao da mu je i bolja nego na slikama
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 21:46   #63
Quote:
Amabel kaže: Pogledaj post
Ja sam svoju haljinu vidjela u casopisu i narucila ju iz USA. Dragi ju je vidio na meni cim je dosla i rekao da mu je i bolja nego na slikama
eh šta su ti suvremene udavače

haljina mi je jedna od ljepših ikada na ovom pdf-u
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:05   #64
Nakon sto sam procitala cijeli ovaj topic cak sam ga pitala jel mu zao sto necu imati tradicionalnu vjencanicu i sto je vidio ovu. Rekao je nikad
Hvala Fran
__________________
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Amabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 23:33   #65
Amabel, ja bih vidjela te slikice i haljinu... Jel ikako moguće?
Poles.ana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 10:04   #66
i ja bi vidjela fotkice..
tinka83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 18:59   #67
Quote:
Mayo474 kaže: Pogledaj post
1. Objasniš joj - meni to puno znači, htjela bih da su uz mene tad samo moja mama i kuma, neću voditi čak niti jednu drugu frendicu nego samo njih dvije, nema veze s tobom, imaj razumijevanja.
2. Odeš i ne javiš joj da si išla

Sretno
Mislim da će na kraju bit ovo pod brojem 2.
opatija7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 19:26   #68
Quote:
Poles.ana kaže: Pogledaj post
Amabel, ja bih vidjela te slikice i haljinu... Jel ikako moguće?
uf, i ja znatiželjna, znatiželjna
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2010., 19:35   #69
Quote:
_pahuljica_ kaže: Pogledaj post
sa mnom je išla prvo išla sestra ali kako imamo potpuno različite ukuse, nije bila od nikakve pomoći, čak štoviše. drugi put sam povela frendicu koja mi je samo dala blagoslov za onu koju sam već ranije izabrala. na kraju sam shvatila da sam komotno mogla ići sama jer sam odabrala onu koja se meni najviše sviđala, bez obzira šta su drugi komentirali.
tako je to bilo i jednoj mojoj frendici. koliko je god mi nagovarale na nešto drugo, ona je znala što hoće, odabrala tu haljinu i na kraju (unatoč našim slutnjama ili skepsi) izgledala predivno

tako da cure, ako znate što želite, blago vama samo naprijed bez obzira tko ide s vama.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 20:30   #70
U 2 salona sam išla sama i to je bila dobra intuicija...super sam se osjećala isprobavajući haljine i žene u salonima su bile jako ljubazne i sve je ispalo ok. Jučer sam htjela udovoljiti mami, pa sam je povela sa sobom - eto greške.. Njoj su sve te haljine, pa ne znam valjda smiješne ili bez veze, začudila se da se mislim udavati u dugoj bijeloj haljini...ona me nagovara na nešto kratko i veselo. Ma mislim stvarno...umrla sam od smijeha, pa rekla sam joj da idem probavati vjenčanice. U svakom slučaju, jučer sam prvi i zadnji put imala publiku, ha ha.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 20:49   #71
Quote:
think.pink34 kaže: Pogledaj post
U 2 salona sam išla sama i to je bila dobra intuicija...super sam se osjećala isprobavajući haljine i žene u salonima su bile jako ljubazne i sve je ispalo ok. Jučer sam htjela udovoljiti mami, pa sam je povela sa sobom - eto greške.. Njoj su sve te haljine, pa ne znam valjda smiješne ili bez veze, začudila se da se mislim udavati u dugoj bijeloj haljini...ona me nagovara na nešto kratko i veselo. Ma mislim stvarno...umrla sam od smijeha, pa rekla sam joj da idem probavati vjenčanice. U svakom slučaju, jučer sam prvi i zadnji put imala publiku, ha ha.
bas mi je zao sto je tvoje iskustvo takvo ja sam imala u planu ici s mamom i kumom, ali sasvim slucajno sam je nasla kad smo mama i ja nesto bzvz provirile u jedan salon. mama je bila odusevljena isto koliko i ja, i tako mi ja drago sto smo to zajedno obavile, njoj to puno znaci, a i meni. zao mi je jedino sto je kuma izvisila, ali ici ce sa mnom na probu
ako ti je s mamom nezgodno, povedi kumu, sestru ili neku prijateljicu
mislim da ce ti biti ljepse kad budes imala s nekim podijeliti to iskustvo...
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 20:52   #72
ja sam išla i sama i s mamom i sa sestrama, frendicama, kumom, jedino sa svojom nisam još
i na kraju ću naručit haljinu sa slike

mislim da je svatko individualan. osobno, bitno mi je mišljenje drugih, al pošto je na kraju odluka moja, možda radije bih išla u početku sama, a onda im ili na slikama ili uživo pokazala uži izbor i to je to.
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2010., 20:58   #73
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
ja sam išla i sama i s mamom i sa sestrama, frendicama, kumom, jedino sa svojom nisam još
i na kraju ću naručit haljinu sa slike

mislim da je svatko individualan. osobno, bitno mi je mišljenje drugih, al pošto je na kraju odluka moja, možda radije bih išla u početku sama, a onda im ili na slikama ili uživo pokazala uži izbor i to je to.
apsolutno, svatko najbolje zna sto voli i kako mu odgovara i naravno da je najbolje radit to na svoj nacin, a ne nekome udovoljavati pa da sve ispadne krivo
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 15:43   #74
Prvi put išla s kumom i tad sam i našla koju ću, a kad sam išla kapariti vjenčanicu išla kuma i 2 frendice...mami i ostalima pokazala na slikama.. Jedva čekam svatove..
__________________
Gledajte visoko, snivajte mnogo, želite najbolje od najboljeg i život će vam dati ono što želite! Život je ono što odaberete!

Instrukcije u mladosti su gravure u kamenu.
vucica_100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 16:34   #75
prvo sam išla s frendicom i našla odmah the haljinu
onda smo još jednom išle, ovog puta nam se i kuma pridružila i onda sam i kaparila
onda sam se malo dvoumila imeđu te i još jedne koja mi je možda bila i ljepša ali i neudobnija i prava krinolina i onda sam povela Lizi da presudi
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 16:35   #76
u svakom slučaju dobar je bio izbor
imenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2010., 16:40   #77
Quote:
imenka kaže: Pogledaj post
u svakom slučaju dobar je bio izbor


još da se nisam dala nagovoriti na glupi kolut
koji sam na kraju skinula pa mi je bila predugačka... al nema veze, svi su mislili da to tak mora biti
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 21:13   #78
sa sekom
88nikolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 08:53   #79
U mom slučaju- sama...

I super je tak ispalo... Mama je došla samo vidjeti koja će se kapariti, makar je i tada imala svoje vizije i želje,ali eto nije uspjela...
Definitivno je bolje jer svaka cura za taj dan želi pomoći i sve imaju svoje vizije kak bi trebala izgledati savršena vjenčanica i onda se počneš gubiti.. Najbolje je sam krenuti, izabrati i onda ju pokazati već kome želiš...
__________________
"Žena iz kompjutera..." Graham
Crnapantera01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 10:59   #80
Prvo s jednom frendicom, pa s kumom. Sad ću vjerojatno ići sama, pa s mamom
divacroatia1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:53.