Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2013., 20:22   #1881
preslatka smedjokosa mala.. danas popodne u vlaku za ogulin... citala je "mini šopingholicarku" ... knjigu necu procijeniti po koricama... al tvoje su dobre
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 21:07   #1882
jedna Matea K. iz Petrinje,ima prelijepe sjekutiće.
sreo sam je na domjenku povodom obljetnice jedne katoličke organizacije mladih,sjajila je.

sestra je jednog Matije,saznao sam to,radi u mesnici.
cura koju bi oženio
__________________
Over and in, last call for sin.
PinkastiFlojd is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 09:52   #1883
cuo je moj razgovor s nekim drugim na ulici, i umjesao se. trazio je da mu objasnim nesto o palaci papalic.
imao je nevjerovatnu boju ociju.
GloriaSwanson is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 21:04   #1884
Nepoznatom junaku

Nakon spašavanja malog bolesnog mačića od sigurne smrti, dobrih 10, 15 minuta, tražio si mu vlasnika. Nakon nekog vremena, prolazeći opet istim putem, zaustavio si se da provjeriš dal je mačić ok...
Prvo mi je trebalo malo da skužim kaj se dešava,a kad mi je konačno došlo iz dupeta u glavu, pala sam na to isto dupe i ostala u šoku nekih pola sata... Dečko, vratio si mi nadu u ljudski rod
Svaka ti čast i želim ti mnogo potomaka da bar malo popraviš krvnu sliku našeg društva
I mačić je sad u boljim rukama i prava je posvuduša . Sretno vam bilo obojici
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 11:00   #1885
Jucer u 13:43. U gundulicevoj 10, na fakultetu javne uprave. Ja sam izlazio sa faxa,ti si ulazila. Pridrzao sam ti vrata a ti si mi se osmjehnula. Imas bas lijep osmijeh i prekrasnu kovrcavu kosu Cini mi se da si nosila trenirku.
1343 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 01:35   #1886
Na letu iz ST u ZG, 04.07. ujutro u 6 i 15, na sjedalu 12D sjedio je muškarac zbog kojeg više mira nemam!!!
Od tada mojim mislima vlada!
PinkRose is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 09:19   #1887
Quote:
PinkRose kaže: Pogledaj post
Na letu iz ST u ZG, 04.07. ujutro u 6 i 15, na sjedalu 12D sjedio je muškarac zbog kojeg više mira nemam!!!
Od tada mojim mislima vlada!
i za to si išla klon radit...
__________________
da je fiziološki moguće prespavao bih život :D
velikiprasac is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2013., 13:11   #1888
Quote:
velikiprasac kaže: Pogledaj post
i za to si išla klon radit...
Možda je žena u braku?

Xperia P user
__________________
Pali smo toliko duboko da moramo podići glavu da vidimo dno!
danijel0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 11:53   #1889
Uranio da zalijem vrt, al se pojavila susjedina mačka, pa idem nju prvo nahranit. Mačka mi sijedi na paučama, dok pokušavam iz vrtnog skladišta dohvatit kekse.

Čujem kako netko trči po obližnjoj neasfaltiranoj cesti. Dignem glavu i vidim nju, pozdravm ju, ona se nasmije i pozdravi mene.

Dok ju pratim kako na odlasku, trčanjem diže nogicama prašinu s puta, pokušavam u svom pilić-mozgu odvrtit simulaciju, jel postoji ikoji način za pridružit se curi u trčanju on-the-fly, a da to ne ispadne totalno weird / awkward.
smoothjazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 17:27   #1890
Sinoć ulica grada Bolonje, 20:43:36h crveni eskort, vozila si oko 160 km/h, prekrasna crna kosa, prelijepe plave oči, prezgodne sise, odlično manikirani nokti mahnuo sam ti ali me nisi primjetila

Javi se. <3<3<3
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2013., 23:51   #1891
Quote:
aljehin kaže: Pogledaj post
Sinoć ulica grada Bolonje, 20:43:36h crveni eskort, vozila si oko 160 km/h, prekrasna crna kosa, prelijepe plave oči, prezgodne sise, odlično manikirani nokti mahnuo sam ti ali me nisi primjetila

Javi se. <3<3<3
to se zove oko za detalje
__________________
Bad To The Bone
lg_freak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2013., 14:02   #1892
Mjesto radnje Južna Dalmacija, tamnoputa, imala si prekrasnu smeđu kosu... Nosila si nekakve katoličke kalendare u rukama i pitala me da li želim kupiti, nakon što sam odbila, poslala si me u pičku materinu. Vidjela sam te već na Autobusnom u Zagrebu, mora da je sudbina.
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2013., 21:23   #1893
Kreten sam.

Osijek, Plodine,Huttlerova, u 20h i 45min na kasu je došla predivna crvenokosa i uhvatila me nespremnog

Zasmetala si kad sam kusur uzimao..ali se nisam žalio kupila si kavu i neke kekse a na sebi si imala plavu trenirku, nešto u stilu "za po stanu" izašla i otišla u smjeru Šećerane...

__________________
Ne znam ja ništa, ja sam ovdje biciklom.
StreamLight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 12:00   #1894
kak da uopce primjetim nekoga kad si nabijem sluške u uha i zujim u knjigu
__________________
Have I gone mad? I'm afraid so. You're entirely Bonkers.
But I will tell you a secret, all the best people are.
Alice in Wonderland
Buba Mraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 12:19   #1895
Quote:
BubaSmrad kaže: Pogledaj post
kak da uopce primjetim nekoga kad si nabijem sluške u uha i zujim u knjigu
Makni si sluške iz uha i ne zuji u knjigu
__________________
''Have you ever had that feeling? That you’d like to go to a whole different place and become a whole different self?''
Pugnaculum is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2013., 12:48   #1896
drugi put sam te vidila u zivotu, danas, na otprilike istom mjestu. savrseno "pakiranje". koje oke, koji glas...nagovoria bi me da prodam dusu vragu!
GloriaSwanson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 10:34   #1897
Bilo je to 21.7 oko 18 sati....ja sam putovao prema Zg iz Splita.. a ti si stajala na Jadranskoj magistrali.. bilo u obučena u bijelo.. bila si prometnik.. točno na križanju prema Zračnoj luci sa magistrale...frend je potrubio a ja sam ti se nasmiješio i mahnuo... a od tebe sam povratno dobio smiješak
boky29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 21:36   #1898
ako me zaustavis jos jedan put, tebe cu udomit, majke mi.....
GloriaSwanson is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2013., 20:06   #1899
Jaaaaaaaooooo.. Jućer maaaaaala.. na trgu.. ispod jajaca od bana.. od konja.. Booooombon.. Ma kakav bombon. Mesni doručak, ručak i većera. Krvavica, fileki.... Đambo đet, topovnjaća.... Kad se u jednome trenu okrenula prema meni i pogledala u mojem pravcu; pogledala me - valjda - križnim pogledom jednog sasvim otvorenog, a drugog gotovo skupljenog okeca.... Ajme-ajme.. Kad su joj po pitaj boga.. ili koga.. upitnom cereku; ispod orošenih, oznojenih brčića zasjali ultra žuti zubi sa ogromnom dijastemom na obje čeljusti.... pao sam skoro na guzicu.... Aristokratski sirni ten, prekriven znojem i zilionom crvenih prištića odavali su čvrstinu volje i brigu za zdravlje, naspram tamnoputih, kloniranih seljančica koje se povodom taštine uopće ne obaziru na upozorenja o štetnosti izlaganja sunčevim zrakama.... Kosa; ona koja nije bila znojem poljepljena za alopecijom išarano tijeme.. Zapravo; nepoljepljene dlačice ispucalih vrhova; vijorile su se na vručem povjetarcu onog specijalnog Zagrebačkog mirisa smoga i znoja skupljene mase.. Iz možda malo ipak previše uskih.. malih.. vručih hlačica, koje su joj urezivanjem u noge isticale svaku brazdu celulita; prštala je putenost skladnih xerica koje su bile obasipane ožiljcima uraslih dlačica, flekica i krastica.... Gracioznim nabadanjem na mjestu, vrtila se besmiselno u krug; cupkala je u sandalicama sa visokim petama koje su svakim cupkom, povijajući se pod silinom njezinog bića, vrištale.. Svi nožni prsti su iz pomalo buhlastih nogu, poiskakali na sve moguće - i nemoguće - strane; uredno manikiranim panđama dotičući kipući asphalt..... Nešto ne-vje-ro-jatno........... Da nisam friško dobio nalaz kako sam hiv pozitivan; sigurno bi joj bio prišao i pitao da li hoće furat samnom.. Garanat.........
__________________
It's funny how the colors of the real world only seem really real when you watch them on a screen.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2013., 22:00   #1900
Znam da su šanse da ovo čita malene, ali zanima me cura koja je bila kraj mene na koncertu Maidena(stajanje). Naime dotičnu je u par navrata neki pijani idiot naguravao, na što mu je bijesna odgovorila s par udaraca
Događaj smo prokomentirali, ali otišao sam s ekipom dalje pa je više nisam vidio. Cura je malo niža, svaka pomoć je dobrodošla.
Nik Nejm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:56.