Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2006., 19:16   #1
Unhappy Stariji studenti

Da li je prekasno upisati fakultet u 24 godini? Željela bih upisati, ali si mislim da je mozda sada prekasno za studiranje. Da li netko ima slicna iskustva i sto vi mislite o tome?
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 19:23   #2
Ne vidim zasto bi bilo prekasno. Nemam slicna iskustva (hell, I'm 17), ali ako drasticno ne promijenim misljenje u slijedecih 5 godina (hmm, ok vjerojatno budem, al nvm that for now xD ) ja mislim upisat (drugi) faks negdje u toj dobi, buduci da nista od paralelnog studiranja sad kad imamo Bolonju..
You go girl!

p.s. samo znatizelje radi, kaj bi htjela upisat?
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 19:31   #3
Željela bih upisati medicinu
Tamica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 19:41   #4
Jesi li uopće upisala koji fax prije,ako da,koji i kako je to završilo,a ako ne,zašto?
Tužni dječak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 19:49   #5
Sto da ne? Ne bi ti bilo kasno ni da ti je 44, a kamo li 24.
I u 44oj jos uvijek imas 20 godina do mirovine.
Cetiri godine su nista.Neces se uopce razlikovati od dvadesetogodisnjaka. Ja sam u klasama imala dosta starijih osoba. Na povijesti umjetnosti imali smo barem desetak umirovljenika, na stranim jezicima barem 3-4 starija od 40. . . Nikakvih problema nije bilo.
Ako imas volju, samo naprijed.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 23:26   #6
Ma kakvi prekasno....samo naprijed
rossonero is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2006., 23:46   #7
nije niš prekasno.
bit će prekasno jedino kad umreš,do tad moš delat kaj god želiš
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 00:08   #8
Quote:
tamica kaže:
Željela bih upisati medicinu
samo upisi. mi smo prosle god. imali neku zenu od 40+ godina, koja je prije studirala pa se vratila na faks nakon x godina. . pa nam dolazi dosta ljudi iz bosne, ljudi koji su stuudirali prije na nekim drugim fakultetima i taaako... ima ih.

nikad nije kasno.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 00:14   #9
Quote:
Lafiel kaže:
I'm 17, ali ako drasticno ne promijenim misljenje u slijedecih 5 godina (hmm, ok vjerojatno budem, al nvm that for now xD ) ja mislim upisat (drugi) faks negdje u toj dobi
hmm... svi sa 17 zele upisati drugi faks. onda je pitanje tko dotad uopce zavrsi prvi. ali navijam za tebe.
Crimson Petal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 00:50   #10
Ja imam 23 i ove sam godine (opet) brucoš.

Niš se ne živciraj, ima dosta i puno starijih.

Evo, moj profesor matematike s FER-a je, sa svojih 70-ak godina, najstariji brucoš na FFZG-u. Na sinologiji.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 02:44   #11
Pridružujem se mainstreamu na ovom topicu. I na mojim faksevima je bilo srednje dvadesete brucoša, a i dvoje duplo starijih od našeg prosjeka godina.
Jedine moguće poteškoće vidim ako od srednje nisi ništa učila pa će ti se vjerojatno biti malo teže prebaciti opet u taj film, ali jednom kad pregrmiš taj "neda mi se ovo" početak, vjerujem da će sve biti ok.
Sretno
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2006., 14:03   #12
Quote:
Crimson Petal kaže:


hmm... svi sa 17 zele upisati drugi faks. onda je pitanje tko dotad uopce zavrsi prvi. ali navijam za tebe.
Zato i rekoh "ako se ne predomislim".
__________________
I was so scared. I was like, 'They're going to re-cast me, they're going to re-cast me. I've got to do a good job' and I walk in and Giles from Buffy is there. I was just like 'Oh my God, oh my God.'
~Katie McGrath <3
Lafiel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 09:58   #13
Quote:
tamica kaže:
Da li je prekasno upisati fakultet u 24 godini? Željela bih upisati, ali si mislim da je mozda sada prekasno za studiranje. Da li netko ima slicna iskustva i sto vi mislite o tome?
mozesh

ja upisala s 33 godine i ludo mi je
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 14:20   #14
Quote:
atlantis kaže:
mozesh

ja upisala s 33 godine i ludo mi je
Kae, bariš brucoš(ic)e?
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 14:51   #15
Nije. Samo naprijed!
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 19:48   #16
nikad nije prekasno... samo naprijed...
__________________
Today is the first day of the rest of my life!!!

http://caffe.com.hr

Forum FET-a u Puli
AnkH is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 22:36   #17
Naravno da nije kasno,samo naprijed!
__________________
Killer is back!
john_smith is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2006., 22:47   #18
Quote:
cp.tar kaže:
Kae, bariš brucoš(ic)e?
apsolutno

i, dobro mi ide.... zbarila sam jednu od 35

i sve odgadjam prvi ispit, svidja mi se brucosicom bit (a i s brucosem spavat )
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 01:42   #19
U biti nije je prekasno
A što se tiče kasnoće, uvela bi zakon da se prije 23./24. ni ne upisuje faks..jer bar pol njih na zadnjim godinama dobije ideje što bi drugo studirali...tako da..ti ja kažem da je taman to za upisat..da..
Samo naprijed!
ovisnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2006., 09:51   #20
ma nije to nis strasno... moj drugi pokusaj studiranja je poceo s 24 godine i nema uopce nekog beda... nije uopce bilo problema s djecicom od 18 godina koja se ponasaju ko da imaju 5 godina - izbjegavas ih i gotovo... sad imam 26 i zavrsit cu (nadam se) uskoro

btw. slazem se s ovisnicom... faks prije 23, 24 nema bas nekog smisla... jako jako malo ljudi s 17 zna sto zeli biti u zivotu pa obicno promase totalno...
vedran72 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.