Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2015., 17:40   #781
Isprobavanje se ne naplacuje.
Najbolje bi bilo da odes u salon i probas par razlicitih stilova i sama odlucis.
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 18:15   #782
Quote:
Ninčiii kaže: Pogledaj post
evo čitam vaše postove pa se odma išla mjerit al ne mofu naci metar pa sam neku špagu mjerila ravnalom visoka 177cm, struk mi je cca 65 cm, prsa oko 85cm, a guza i bokovi cca 100cm.. Inače nisam baš ljubitelj svoje građe (Tipično ženski), pa nemam pojma ni kakvu bi vjenčnicu.. reklo mi je par ljudi za sirenu, kao da istaknem svoj struk i to, ali mi se ona čini neudobna nekako, a ja želim cijelu nooć plesat bez stajanja jel imate neki savjet kakvu da ja uzmem? i jel se naplaćuje probavanje vjenčanica?
Ja sam slične građe ko ti samo niža i meni su super stajale vjenčanice koje su gore uske uz tijelo i počnu se širit negdje oko bokova. Sirene mi se nisu svidjele jer mi u prvi plan dođe moja mrvicu prevelika guzica Ova koju sam odabrala se veže na leđima pa se može lijepo stisnut da dođe do izražaja struk.
Al najbolje ti je otič u neki salon i isprobat par različitih modela i vidjet što ti paše.
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 21:50   #783
Quote:
Ninčiii kaže: Pogledaj post
evo čitam vaše postove pa se odma išla mjerit al ne mofu naci metar pa sam neku špagu mjerila ravnalom visoka 177cm, struk mi je cca 65 cm, prsa oko 85cm, a guza i bokovi cca 100cm.. Inače nisam baš ljubitelj svoje građe (Tipično ženski), pa nemam pojma ni kakvu bi vjenčnicu.. reklo mi je par ljudi za sirenu, kao da istaknem svoj struk i to, ali mi se ona čini neudobna nekako, a ja želim cijelu nooć plesat bez stajanja jel imate neki savjet kakvu da ja uzmem? i jel se naplaćuje probavanje vjenčanica?
ja sam 173, šira za par cm u struku,ostalo skoro isto kao ti i ostali su svi iznenađeni kako mi je figura u sireni istaknuta na pravim mjestima. Ja sam bila najviše oduševljena guzom koja se super istaknula. Naravno, imaš više vrsta sirena,koje počinju od pola bedara pa sve niže i niže. Moja se širi od pola bedara (kad stavim ruke uz tijelo,počinje od kraja mojih prstiju) i dosta je ugodna za partijanje cijelu noć . što se niže širi,vjenčanica postaje malo nezgodnija za kretanje..
__________________
Nobody can make you feel inferior without your permission.
valyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2015., 21:07   #784
Ja mislim da je najbolje šivati vjenčanicu. Ja sam evo baš našla jednu koja mi se sviđa, izaći će me oko 4000 kn a preedivna je, mogu je poslije prodati, mogu si ostaviti, mogu s njom što želim... moja je!
Ninčiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 08:03   #785
http://vjencanice.com.hr/about-2/
Evo da unesem malo dobrog raspoloženja
BabyBoo123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:05.