Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2017., 19:18   #6101
Nakon koliko od odnosa tester može najranije pokazati trudnoću?
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 20:19   #6102
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Nakon koliko od odnosa tester može najranije pokazati trudnoću?
Barem 12 dana nakon ovulacije, ona je vazna a ne kada je bio odnos. A to je nekih 2 dana prije ocekivane menstruacije. Ali tada nije bas siguran, moze pokazat trudnocu sa prvim jutarnjim urinom ali ako bude minus ne znaci da nije doslo do trudnoce. Najsigurnije je test napraviti na dan kada se ocekuje menstruacija.

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Nyameria is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:04   #6103
Pozdrav, da li je netko radio medismart test za rano otkrivanje trudnoce. Kao pokaze trudnocu vec od 7dpo, meni je danas 10dpo i pokazala se slaba, ali vidljiva sjena. Crtica se pojavila unutar 5min. Test ima crvene linije pa mislim da nebi mogla biti evaporacijska linija?
__________________
My FF
pixii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 15:49   #6104
Ne znam za taj test, ali ne vidim zasto sumnjas. Cestitam
Gdje si ga kupila? Koliko košta? Ja moram u nabavku
tomorrow2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 17:50   #6105
Kosta oko 60kn MM ga je isao kupiti, u gradskoj ljekarni je kupljen. Htjela sam gravignost ultra, ali nisu imali pa je ljekarnica predlozila taj. Sumnjam jer sam uvijek radila do sada CB ili one trakice s ebaya, nemam iskustva s ovim, a 10dpo je stvarno rano ponovit cu za 2 dana opet da budem na miru
__________________
My FF
pixii is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 19:15   #6106
Mislim da ovaj nije dovoljno osjetljiv da bi ti jos detektirao, pise da otkriva pri 20mlUI/ml HCGa.
Standardni testovi su 25, a gravignost ultra otkriva pri 10.

Meni su sasvim ok one trakice iz DMa, pokazale su mi laganu crtu dva dana prije nego mi je menga trebala doc
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 06:30   #6107
Quote:
Lentil kaže: Pogledaj post
Mislim da ovaj nije dovoljno osjetljiv da bi ti jos detektirao, pise da otkriva pri 20mlUI/ml HCGa.
Standardni testovi su 25, a gravignost ultra otkriva pri 10.

Meni su sasvim ok one trakice iz DMa, pokazale su mi laganu crtu dva dana prije nego mi je menga trebala doc
kak se zovu te trakice iz dm-a? i kolika je njihova osjetljivost?
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 07:46   #6108
Meni su se ti iz dm pokazali jako neosjetljivima. 25 im je osjetljivost,al dok je crtica postala vise od sjene trebalo je dosta dugo

Najbolji mi bio cyclotest od 10 iz ljekarne
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2017., 13:43   #6109
meni je sada uz dm-a pokazao sjenu dva dana prije m.
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 12:29   #6110
Cvexter ponovi test opet sutra da budes sigurna.
Danas na 12dpo sam ponovila test 25mlUI/ml i odmah se pokazao +, crtica je i dalje dosta slabija od kontrolne, ali puno bolje se vidi nego na 10dpo.
Od simptoma ima nalete vrucine, zgaravicu, umor i grudi su me pocele lagano peckati.
__________________
My FF
pixii is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2017., 21:11   #6111
ma meni je jucer pocela prava odurna trudnicka mucnina
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 18:46   #6112
Bok cure :-) da se i ja javim! Ja sam pila lindynette 20 do nedvno i odmah po prestanku poceli smo raditi na bebici po preporuci ginekologa. Kaze da su to nisko hormonske tablete i da nema potrebe za cekanjem. Sada cekam da napravim test i jako sam nestrpljiva. Par dana nakon plodnih dana osjetila sam dolje bolove kao pred menstrucaciju, a inace ih nemam nikad tolko jake, bole me grudi, posebno bradavice i imam bijeli iscjedak. Nadam se da su to simptomi trudnoce, a ne promjena zbg prestanka pijenja tableta :-) jos 9 dana cekam dok ne napravim test! Uzasno sam nestrpljiva 😞😞😞
dvanakvadrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 19:56   #6113
Quote:
dvanakvadrat kaže: Pogledaj post
Bok cure :-) da se i ja javim! Ja sam pila lindynette 20 do nedvno i odmah po prestanku poceli smo raditi na bebici po preporuci ginekologa. Kaze da su to nisko hormonske tablete i da nema potrebe za cekanjem. Sada cekam da napravim test i jako sam nestrpljiva. Par dana nakon plodnih dana osjetila sam dolje bolove kao pred menstrucaciju, a inace ih nemam nikad tolko jake, bole me grudi, posebno bradavice i imam bijeli iscjedak. Nadam se da su to simptomi trudnoce, a ne promjena zbg prestanka pijenja tableta :-) jos 9 dana cekam dok ne napravim test! Uzasno sam nestrpljiva 😞😞😞
želim ti puno sreće, i šanse su ti zbilja velike.

ne zbog 'simptoma' koje navodiš, jer ti je ovo prvi ciklus bez pilula, pa ustvari još ni ne znaš koji su ti simptomi prave menstruacije, a koji su simptomi nedolazeće menstruacije.

ali, plodnost i šanse za začeće su dosta veće prvih par mjeseci nakon skidanja s pilula, i dobro da niste slušali bapske priče kako se treba mjesecima čistiti nakon toga , nego krenuli koristiti benefite nakon pijenja.
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 12:01   #6114
Thumbs up

Pozz drage moje. Evo ja sam od 3.6-8-6 imala plodne a 9.6 je bila ovulacija.
cekam sada do kraja ovog tj pa cu napraviti test. Imam par nekakvih siptoma koji bi mogli naslucivat da se radi o T
Imam bolove u desnom jajniku, stalno umorna, zelja za hranom pogotovo slatkim, promjene raspolozenja itd.. nadam se da je to to, voljela bih jer pokusavamo vec dugo i nije jednostavno s obzirom na moj PCO i visak muskih hormona.
ivonade is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 08:50   #6115
evo i mene,
test je pokazao trudnoću, ali slabe su bile crte ili plusić (četiri sam testa napravila), sad čekam prvu kontrolu.
Testove sam skroz rano napravila jer sam priželjkivala trudnoću (nekih 10-ak dana nakon ovulacije prvi pa onda svaki dan po jedan).

ovo mi je druga trudnoća, u prvoj nisam imala nikakve simptome osim što sam malo više bila umorna, a sad sam užasno.
Stalno sam umorna, ali doslovno jedva išta radim (vježbam još uvijek pa mi malo bolje bude nakon treninga), stalno idem na wc, leđa me bole, trbuh me boli, grudi me bole užasno i naotečene su.
Sva sreća još me mučnine nisu uhvatile i nadam se da neće
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 08:58   #6116
Još ti je prerano za mučnine, one dođu kad beta naraste, oko 6-7-8tt tek
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 10:43   #6117
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Još ti je prerano za mučnine, one dođu kad beta naraste, oko 6-7-8tt tek

nemoj me ureći u prvoj nisam imala nikakve mučnine, ali je sad sve naopako pa i njih očekujem
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 11:41   #6118
Ja u prvoj nisam imala ni simptoma,ni mucnine ni problema. Sad sam koma prvo sise, pa leda, pa trbuh, pa mucnine, pa zgaravica, sad to proslo a krenuli misici i ligamenti u trbuhu. A tek sam 11+2
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 12:03   #6119
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Ja u prvoj nisam imala ni simptoma,ni mucnine ni problema. Sad sam koma prvo sise, pa leda, pa trbuh, pa mucnine, pa zgaravica, sad to proslo a krenuli misici i ligamenti u trbuhu. A tek sam 11+2
Baš to. Još me kolegica "utješila" i rekla da je njoj cijela druga trudnoća bila katastrofa naspram prve, a i porod.
U prvoj je bilo sve idealno pa i porod. Jednom mi se to moralo vratiti
profesorka87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 13:19   #6120
Ja sam u prvoj imala idealnu trudnocu bez ikakvih simptoma ali porod koma.. znaci u drugoj kad se desi me ceka mucna trudnoca ali idealan porod ha ha ha
ivannaa16011990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.