Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 15:47   #21
Quote:
mirko konobar kaže: Pogledaj post
Mislim da bi te još par hodočašća dovelo u normalu. Samo naprijed
naravno nisam na tome stala,jedan svečenik mi je rekao nije te vrijedan tu sam se šokirala jer oni su ti koji moraju gledati na očuvanje braka prvenstveno ako je crkveni,a svi ostali svečenici kažu,da bi trebala oprostiti,u dobru i zlu,i one njihove priče znate i sami
Bol i tuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:48   #22
Gdje si sve išla?
mirko konobar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:50   #23
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
naravno nisam na tome stala,jedan svečenik mi je rekao nije te vrijedan tu sam se šokirala jer oni su ti koji moraju gledati na očuvanje braka prvenstveno ako je crkveni,a svi ostali svečenici kažu,da bi trebala oprostiti,u dobru i zlu,i one njihove priče znate i sami
Dobro ti je i rekao! NIJE TE VRIJEDAN!
To si govori sto puta dnevno i sve ce doci na svoje.
Nista-posebno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:52   #24
Quote:
mirko konobar kaže: Pogledaj post
Gdje si sve išla?
Međugorje

Quote:
Nista-posebno kaže: Pogledaj post
Dobro ti je i rekao! NIJE TE VRIJEDAN!
To si govori sto puta dnevno i sve ce doci na svoje.
uf to si govorim u glavu,ali kao da opet netko drugi upravlja mnome
Bol i tuga is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:53   #25
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
zvučat će nezrelo od mene ali ne znam,izgubljena sam.kad dođe kod nas i gledam,dođe mi da ga azgrlim jer vidim da je i on shvato što je napravio,ali kao da me nešto koči.
Slušaj svoju intuiciju.
Muškica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:53   #26
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
naravno nisam na tome stala,jedan svečenik mi je rekao nije te vrijedan tu sam se šokirala jer oni su ti koji moraju gledati na očuvanje braka prvenstveno ako je crkveni,a svi ostali svečenici kažu,da bi trebala oprostiti,u dobru i zlu,i one njihove priče znate i sami
zahvali bogu što si naišla na normalnog svećenika. i shvati to kao znak, da ne trebaš ostati s budaletinom.

ne znam zašto mi se čini da bi ti radije slušala ove ostale svećenike.
Tinkerbell 8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 15:59   #27
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
Međugorje



uf to si govorim u glavu,ali kao da opet netko drugi upravlja mnome
Nema odustajanja!
Naravno da ne moze to proci samo tako,ipak si se zaljubila i udala za njega. Polako i sve ce biti ok.Usredotoci se na bebicu i uzivaj u njoj.
Nista-posebno is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 16:01   #28
Quote:
Volim Irsku kaže: Pogledaj post
daj mu šansu, ali mu daj do znanja i da mu je ta šansa posljednja!

To je sve što moraš znati.
Ako ti vjera pomaže u sabranosti i prevladavanju negativnih osjećaja onda idi na hodočašća i moli.
Ali odluku moraš donijeti ti.Razumno.
Ne može je nitko donijeti ois tebe.
Sjedni sa njim.Napiši na papir bez cenzure sve što mu želiš reći pa mu reci kad ostanete sami.
Pitaj ga kako bi se osjećao da si ti njemu to napravila.Da si si ostavila i pisala bljuvotine za sud...
Da si dopustila da ti sebična osoba diktira kako da misliš u vezi vas i braka.Što da misliš o njemu npr.da ti govori neki ¸tip s kojim si ga prevarila ...iako ga se to ne tiče.vaš odnos.
Pitaj ga bi li se ljutio.
Pitaj ga bi li on tebi lako oprostio.
Zatim mu reci da ti treba vremena (jer je očito da ti treba ) jer mu ne vjeruješ previše.
Neka ti dokaže da je shvatio zabludu i grešku i ne radi li to sve samo zbog djeteta i jer mu fali obitelj.Kaži mu da se bojiš da opet pri prvom problemu ne pobjegne nekoj drugoj bezveznjači.

Ljudski je griješiti božanski opraštati ali ti nisi božica već povrijeđena i izdana žena...koja je izgubila povjerenje.
Ako to ne skonta,ne posipa se pepelom onda je teeeeška budala.Onda te ne zaslužuje a ni ti ne zaslužuješ živjeti sa takvim sebičnjakom .
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 16:08   #29
I nemoj brzati s odlukama. Uzmi si vremena i odluči i provedi odluku kada budeš spremna. Ne daj da ti bilo tko stvara pritisak, pa i ni ti sama sebi nemoj.
__________________
always optimistic
djurdja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 16:09   #30
Quote:
Partfiš kaže: Pogledaj post
Cuj...ako te prevario nakon samo godinu i pol braka i to dok imate malu bebu....i jos nije razvlacio nego se jednostavno odselio meni to ne mirisi na neki veliki turnover. To kaj on sada plazi po tebi je vise zbog osjecaja praznine jer je ostao solo (a onoj drugoj se nemre vratiti) nego zato kaj je on nesto shvatio

potpis!

iskreno, da sam ja ti, nema teorije da bi taj ikad više dobio pusu od mene, a kamoli šta drugo.

kao prvo, čovjek ima 36g. nije to neki balavac, već odrasla osoba. dakle, ako se ovako ponaša, nema opravdanje kao nezrelost, neiskustvo ili 'nije znao što čini' priče. znao je on sve i svjesno se upustio u to. dakle, imaš neodgovornu i samoživu osobu koja radi šta mu puhne u datom trenutku, bez obzira na posljedice.

zapitaj se: jesu li to kvalitete čovjeka s kojim želiš gradit život? treba li to tebi, a i tvojoj kćeri? može li se takvoj osobi vjerovat? onako iskreno, može li? bi li ti njemu ikad više išta mogla vjerovat? da ti kaže da je tu ili tamo, a ti kući, bi li mogla mirno zaspat? ili bi te uvijek onaj mali glasić kopkao i pitao se šta ako......................... ?

čovjek koji ima ženu i malu bebu trebao bi imati jasno definirane prioritete u životu.
ovaj ih nema.

mislim da će ti život biti puno bolji i ljepši ukoliko sama budeš išla dalje, nego da za sobom tegliš još jedno dijete. imaš kćer za odgajat, ne trebaš još i njega.
da je mislio shvatit neke stvari, sigurno bi ih shvatio do 36.
ne znam kako ti, ali ja ne vjerujem u promjene od danas od sutra. mentalni sklop se teško mijenja, ako uopće. ako je bio to kadar napravit danas, bit će i sutra.

i ne zaboravimo, ta ljubavnica je ostala trudna. ne znam kako bi za par godina svojoj kćeri objasnila situaciju da ima mlađu sestru, ali imaju različitu mamu: eto, tata je malo prevario mamu, pa napravio seku drugoj teti, pa se opet vratio mami...

previše je tu peripetija i laži za jednu mladu osobu poput tebe. shvaćam da se nisi udala da bi se rastavljala, ali moraš shvatit da se ne rastavljaš zbog sebe - već zbog neodgovornog i bezobraznog ponašanja svog supruga. a ti jedino možeš izabrat za sebe, ne možeš drugog držat pod ključem. kad je trebao birat, i on je izabrao za sebe. nažalost, ali izabrao je ljubavnicu.

pusti pokajniče glupe pričice i zivkanja njegove mame na telefon. ta bi gđa trebala radije zivkat svog sina, a ne na tebe vršit presing pričama o ljepoti vašeg vjenčanja. nemoj to uopće slušat.

dobro je da si se malo sabrala, vrijeme čini svoje, vjerujem da ćeš za pola godine drukčije gledat na to sve.. na tvom mjestu ga nikad ne bi primila natrag, čak pod uvjetom da ostanem sama do kraja života, bolje sam nego s nekim tko te izdao u samom početku zajedničkog života. takvoj osobi se ne može vjerovat.. imaš svoju kćer, mlada si i život je pred tobom..
ljubav je bitna, ali neke stvari su bitnije od ljubavi - poštovanje drugog kao osobe. tvoj suprug je na tome zakazao.

glavu gore
Meadow is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 16:25   #31
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
naravno nisam na tome stala,jedan svečenik mi je rekao nije te vrijedan tu sam se šokirala jer oni su ti koji moraju gledati na očuvanje braka prvenstveno ako je crkveni,a svi ostali svečenici kažu,da bi trebala oprostiti,u dobru i zlu,i one njihove priče znate i sami
pa e. pametan čovjek. poslušaj ga.
sanjita is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 16:51   #32
On sad plazi i kuka i teško mu je - ostao je sam. Saaam saaamcat!! I ne zna kako bi i što bi.

Naravno da još imaš emocija. Nisi mrtva. Osjećaš sve oo otprije, pomiješano s gnjusnim osjećajem izdaje, pa straha, želje, nade i tako u krug.
Iskreno, mislim da nisi sad "sposobna" donijeti odluku tipa DA ili NE.


Pusti sad ročište.
Uzmi si sad vrijeme da staneš na noge i počneš trezveno razmišljati o njemu, vama i onome što ti želiš dalje.
Imaš klinku i vjerujem da je teško čuti njena zivkanja tate ili slušati srcedrapateljske priče i sjećanja svekrve. Pusti sad to! Koga briga što tuđi svatovi sviraju ulicom. Svirke i kolači nisu brak. Ne čine zajedništvo.

Ne govorim ti da ga pošalješ u rodni kraj ili mu se baciš oko vrata.
Ne bih željela da te trenutni osjećaji i sve te spike (ona se bacila na njega) vrate nečemu za što možda nisi spremna,što možda ni ne želiš ali te vuku stare uspomene.

Nema ništa loše u tome da nastavite s odvojenim životom. Udahni, smiri se, polako samo.

Budi svjesna nečega. Njega ta ženskica, imala 25 ili 35 nije zavezala za krevet ili radijator. On je sam izabrao. On je sam prevario. On je sam dozvolio da mu ona piše tužbu za razvod. On je sam odlučio otići od vas. A ona, ako je i imala utjecaj na njega, mogu samo reći - fućkaš čovjeka koji zbog malo mufa izgubi glavu i kompas u životu. Netko je već spominjao "krizu" i "srednje godine" jel?

Nisi ti ta koja treba njega "izvesti na pravi put".
TI si sad ta koja mora uzeti uzde svog života u ruke, odmoriti od svega, posvetiti se sebi i malenoj.
Zaslužujete čovjeka koji će stajati uz vas, s kojim ćete skupa kroz život koji je ionako ponekad težak i okrutan bez ovakvih gluposti sa strane.
A mislim da to sada nije on.
Peripetije oko vašeg djeteta, njihovog, ove veze, one veze...
Pixie777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 18:41   #33
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
13.6 imamo prvo ročište za koje mi je prekjučer rekao da se on neće pojaviti,a prije 3 tjedna kad sam ga pitala kako je mogao pisati onakve ljigotine u tužbi kad nisu istinite a on mi kaže da je ona pisala tužbu tj pomogla mu.
sad je zvao odvjetnika otkazao mu punomoć i povukao sve što je napisano.bože sačuvaj
Ovo je još gore od prevare. Pokazuje da on nije čovjek sposoban snosit posljedice svojih odluka i preuzet odgovornost.
Prevario te i onda se okrenuo protiv tebe da te do kraja dokrajči. Gdje je tu ljubav, suosjećanje, skrušenost, podrška, grižnja savjesti zbog tebe i vašeg zajedničkog djeteta. A sad prebacuje odgovornost na ljubavnicu. Opet je netko drugi kriv.
Kad te opet bude molio za oprost samo se sjeti tih svih laži koje je pisao protiv tebe.
__________________
''People take different roads seeking fulfillment and happiness. Just because they're not on your road doesn't mean they've gotten lost.'' Dalai Lama
Na oblaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:10   #34
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
ispast će da ga branim ja sam 29 on 36 samo da naglasim,ali sad kad se sve ovo desilo,neke osobe su mi rekle,da je doslovno lovila ga,objavila poruke na fejsu,ubijala ga porukama ljubavnim,ganjala ga i da se ne čude da je on na to pao.nakon mj dana je predao papire za razvod ,13.6 imamo prvo ročište za koje mi je prekjučer rekao da se on neće pojaviti,a prije 3 tjedna kad sam ga pitala kako je mogao pisati onakve ljigotine u tužbi kad nisu istinite a on mi kaže da je ona pisala tužbu tj pomogla mu.
sad je zvao odvjetnika otkazao mu punomoć i povukao sve što je napisano.bože sačuvaj

čitala sam i ja njene poruke na fejsu,mislim to su bljuvotine ona ima 25g.evo nekih

zašto me ne možeš voljeti?
da li ćeš ikada biti moj?
romeo i julija biti će k za nas
volim oteti ono što nije moje?

mislim ono cura nije normalna,piše kako povrača po cijele dane.strašno


ovo zadnje što si napisala kao da si pogodila živi ulicu do mene,zračno 45m.puštam vrijeme ali evo stiže i prvi ročište

znam da ti nije sada lako, ali probaj razmišljati glavom, a ne srcem (znam, znam meni je to lako reći..)..sjeti se svog vjenčanja u crkvi, kad te onako pogledao i rekao da će te voljeti i poštivati dok vas smrt ne rastavi...koliko je to točno trajalo...niti dvije godine... a sad mi lijepo odgovori na moje pitanje: DA LI SE TI OPET VIDIŠ U ZAJEDNIČKOM ŽIVOTU SA TAKVOM OSOBOM? Ako da, onda te ne žalim uopće jer ćeš si svojom voljom sjebati život do kraja, da ćeš se u starosti pitati zbog čega si jedini život posvetila osobi koja te ne zaslužuje, a vjeruj mi taj te uopće ne zaslužuje. ti si jedna posebna osoba koja zavređuje muškarca koji će joj biti potpora, koji će uvijek biti uz nju, koji će ti ulijevati povjerenja da si jedina koja za njega postoji, za kojega ćeš znati da ne umače negdje sastrane. ovaj te niti voli niti poštuje. razmisli malo i o svojem djetetu, dali ćeš joj priuštiti djetinjstvo u disfunkcionalnoj obitelji, jer vjeruj mi tebi će stalno biti na pameti pomisao da će on opet sve ponoviti i da će si naći neku drugu, tj. treću.
koliko voli svoje dijete dovoljno govori činjenica da se samo tako spakirao i napustio dvije najvažnije osobe u svom životu, a to ti opet govori o njegovom karakteru. po mojem mšiljenju to je osoba koji voli samo sebe i ne gleda druge...a to ti govori dovoljno o njegovom karakteru a i o tebi, budući da si ga TI izabrala....

tvoja sreća leži u tvojim rukama, sve je na tebi...nadam se da ćeš donijeti za sebe i svoje dijete najbolju odluku....

sretno
tvrtko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 19:11   #35
Draga,za takvim tipom ne bih ni pljunula,a kamo li ga poželjela zagrliti da mi dođe poslije svih tih sranja koje je napravio,a sve mu drugi krivi,jadan ne bio!

Ti napravi kako misliš da je najbolje!Puno sreće!
__________________
Biće kako ja hoću ili neće nikako!
naomi.petric is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 20:35   #36
Nisi ti u stanju još ništa odlučiti.
Niti u ludilu nemoj sad pokleknuti niti mu dati do znanja da si u rasulu.
On to ionako zna i samo čeka da ga primiš natrag.

Ostala sam šokirana kad sam pročitala da ste vi zreli ljudi.
Priča je krenula kao da imate jedva 20-tak godina.

Nebitno, posveti se djetetu i daj sama sebi vremena.

Neka on čeka i ako imalo savjesti nek radi ovo dok ti ne odlučiš.

Ne mislim na tjedan dva nego duže i nemoj misliti da je samo on opcija.
Jel ako ti tako nešto ponovi onda će ti se sve to obiti o glavu.
Naravno ne možeš to znati zato jako dobro razmisli i odvagni.
Ali ako odlučiš oprostiti onda oprosti iz srca. bez spominjanja toga svaki dan i u svakoj raspravi.
__________________
Sve se događa s nekim razlogom. ;)
enna-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:13   #37
Quote:
sanjita kaže: Pogledaj post
pa e. pametan čovjek. poslušaj ga.
Svecenik joj sigurno nije rekao da ga napusti. Vec je vjerojatno upozoravao na duhovnu bolest njenog supruga.
__________________
Uvijek je sutio, malo s kim govorio, godinama nepokretnu zenu njegovao, s nikakvom placom kraj s krajem vezivao, u podrumu teatra zivot zivio i nikog ni za zasto nije krivio. Na sastanke nije hodio, ni jednog saveza pobornik nije bio, i nikog nista nije molio, kad se ubio. Samo je tako pricaju jednog jutra glavu topovskom salvom Richarda III raznio
Titania is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 10:28   #38
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
pisat ću onako kako se osječam i neću paziti niti na pravopis niti na mala i velika slova jer to mi je sad opterečenje da moram i na to misliti,molim pojedince da me ne vrijeđaju i omalovažavaju jer nisam se spremna i na to psihički nositi,već svaki savjet je dobro došao i onaj dobar i onaj loš ali u granicama normale.
nakon godinu dana me prevario i ona je ostala trudna,(mi imamo bebu od 20mj),pokupio se i hladno otišao.ne moram govoriti što sam proživila i što proživljavam i dalje .otišao je 11.6 i od tada sve to traje.
počeo je živit s njome i nakon mj dana ju je ostavio,da skratim priču jer suza suzu lije.ona se odselila kod svojih on je u međuvremenu dolazio kod nas da viđa djete itd.
8kg sam smršavila u 2mj a i ovako sam kao twigi.da bi prije 3tj počeo slati poruke da je sad shvatio šta je izgubio,da mu oprostim,da smo mu mala i ja sve.u početku kad je otišao samo sam molila boga da se vrati,no sad kako je prošlo 3mj malo sam očvrsnila i više ne mogu preko toga priječi.nekima ću biti idiot ali on je moj muž i ja ga volim i dalje,ali sam jako povrijeđena.

recite mi što i kako dalje.....nisam se udala prije godinu i pola dana crkveno da bi se sad rastala,pijem tablete za smirenje.tražim odgovor kod svečenika,na hodočašču,no kao da tonem sve više.obečava biti bolji.i ostale priče koje pričaju muški u tim fazama,no mene jako boli.imali netko savjet tko je imao sličnog iskustva.
Draga sestro

Vidim da zivis vjeru pa cu ti i tako odgovoriti...

Zaista ti je teško ali ti si divna osoba, zbilja si jakai čvrsta i živiš ljubav i tako si realna. Ja vjerujem da će sve biti u redu, ne mogu reći hoćete li se pomiriti i dali će biti kako ti želiš ali vjerujem da će Bog sigurno učiniti ono što je najbolje za tebe i dijete, a to samo On zna kako.

Znam koliko prevara boli a tek kad imaš dijete...još je teže. Ja nemam dijete ali pretpostavljam kako bi bilo teže još jer malecki je u najranjivijoj dobi. Ti si dobra majka i budi uz njega a Bog će učiniti svoje. Zamisli ovako: Isuse, misli ti..pročitaj, pa kad god ti je teško i razmišljaš o tome reci: Isuse, misli ti i On će naći najbolje rješenje za vas...

Kakaj je odnos tvoga supruga prema vjeri? Koliki su izgledi da odete skupa na duhovnu obnovu, da li bi on pristao na takvo nesto? Imas li osjecaj da se tvoj suprug iskreno kaje zbog zla i nevolja koje je pocinio, tebi, djetetu, a najvise sebi?

Mislim da je njemu prije svega nesto takvo potrebno.
__________________
Uvijek je sutio, malo s kim govorio, godinama nepokretnu zenu njegovao, s nikakvom placom kraj s krajem vezivao, u podrumu teatra zivot zivio i nikog ni za zasto nije krivio. Na sastanke nije hodio, ni jednog saveza pobornik nije bio, i nikog nista nije molio, kad se ubio. Samo je tako pricaju jednog jutra glavu topovskom salvom Richarda III raznio
Titania is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 12:51   #39
Evo ovako, ispricacu moje iskustvo. Imala sam decka sa kojim sam zivela u svom stanu, na pocetku je sve bilo ok a onda krenuli neki problemi ali oni su sada skroz nebitni. primetila sam promene u njegovom ponasanju i naravno "uhvatila "ga. Samo da napomenem, da je prema meni bio sve vreme super, govorio kako me voli, planirao porodicu, ma drzao me kao malo vode na dlanu. I provalim ga da me vara sa najboljom drugaricom, koja nije izlazila iz moje kuce, pacenica sa nesredjenim zivotom, i od koje izgledam bolje milion puta, ali eto desilo se... istog dana izbacila sam ga iz stana, on se kajao, plakao, molio, kumio i ja prokleto glupo zensko primim ga natrag. On manji od makova zrna, ko kuce trckarao zamnom, ma nije mrdnuo nigde bez mene, iso mi uz konac i kad mu se svidelo i kad nije, ma nemogu opisati kakav je fin bio, medjutim ja nisam mogla preci preko toga sto se desilo i mi se razidjemo. E sad, najveci "sok" bio je kad se on od mene odselio pravo kod druge, belosvetske, preko koje je prosla ceta muskaraca, koja je 7 god. starija od njega, ima velikog sina srednjoskolca, a ruzna "ko smrt".... znaci bio je s njom dok je bio i samnom. Medjutim to me nije pogodilo jer nisam ga vise volela. Kada sam ja nasla meni srodnu dusu, mog danasnjeg dragog, on je popizdeo, poceo da me prati, preti da ce da me ubije, sve najgore pricao o meni, a i ona sa njim, jer je uzasno bila ljubomorna zbog mog izgleda a ona je fujjjjjjj!!!!!!!!....
tako da ti ja savetujem da se NE pomiris, jer ko te jednom zajede, zajebace te i drugi put, veruj mi........
Sve najbolje ti zelim!!!!!!
minaena is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 13:11   #40
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
zvučat će nezrelo od mene ali ne znam,izgubljena sam.kad dođe kod nas i gledam,dođe mi da ga azgrlim jer vidim da je i on shvato što je napravio,ali kao da me nešto koči.
imala sam veliko povjerenje u njega ali sad ..... ma ne bi vjerovala ni kad mi kaže da je vani sunce ili kiša.
mislim na naše djete,ona je još tako mala,svako veče prije spavanja zove ta ta,to me ubija.ubija me što je to napravio a imao je moje potpuno povjerenje jer radi takav posao koji radi.
bojim se joj znam da ti nisam dala odgovor ali vjerovatno jer ga ni ne znam
Ovdje netko kaže:
daj mu šansu
a drugi:
daj sebi šansu!

Priklanjam se ovom drugom mišljenju,jer iz vlastitog iskustva znam,da jednom izgubljeno povjerenje ,ničim se više ne može pokrpati,sve je ostalo samo(ti sebe jer želiš) ili obmana(on tebe jer mu sada tako odgovara),a unutar tebe ostati će uvijek crno zrno bola i sumnje.
Tvoja suparnica je postupila ispravno,shvativši što ne valja.
Postupi i ti jednako,bez obzira na bol koji osječaš.
Poštuj sebe i daj šansu i sebi i svom djetetu,jer on vas je na izuzetno neodgovaran i ružan način napustio,uskrati svom djetetu i sebi bol ponovnog napuštanja,jer do toga će kad-tad doći.
On nije ni sazrio ni shvatio težinu svojeg egoističnog postupka,on samo pokušava imati bilo koga da ne bude sam.Dakle procijenio je da si ti slabija osobnost od one druge!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:25.