Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2012., 01:07   #161
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
l
sada je prošlo već skoro 7mj kako sam mu spakirala kovčege,rastali smo se crno na bijelo,i vjerujte,bilo mi je strašno teško,ali ovaj mir i staloženje sa mojim djetetom bez ikakve napetosti ne može mi niko platiti,
dugo mi je trebalo da nadođem,psihički i fizički sam bila propala,no sada sam vjerujte,kao nova.....
hvala vam svima na savjetima,javila sam vam se jer ste bili dio toga i zaslužili ste da saznate kakav je bio krajnji ishod.
nitko te nece osuditi
zasto?
nema nista u tvome postu za osudu
boljelo je ali je to zivotna lekcija.
ti si takodjer netko ko zasluzuje biti voljen postovan i samo jedina nekome.
kao i svaka zena.
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 18:42   #162
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
lijepi pozdrav svima,evo smogla sam hrabrosti da vam se javim nakon godinu dana i obavjestim vas kako je prošla ne znam ni sama kako bi to nazvala,moj "brak".
bilo je tu raznoraznih postova,neka ti se vrati,daj mu šansu,imate djete,ovo,ono,ali najviše je bilo onih koji su savjetovali da mu ne dam priliku....no vidjeli ste samo da sam mu dala priliku,i eto sada vam se javljam sa vješću da se nikaad ne treba vračati na staro.
bila sam mu dala priliku,bilo mi je jako teško,što s edalo iščitat iz mojih postova,no nekako sam probala progutat zbog djeteta ali i radi sebe.
no,nije išlo,bilo je ok neka 3mj trudio se,ili bolje reći glumio,svaki dan govorio kako mu je žao,da to više nikad ne bi ne napravio,da bi nakon nekoliko mjeseci opet napravio isto,i to sada s drugom konobaricom....
vjerovatno ću puno sada čuti,rekli smo ti,sama si si kriva,no morala sam pokušat....
sada je prošlo već skoro 7mj kako sam mu spakirala kovčege,rastali smo se crno na bijelo,i vjerujte,bilo mi je strašno teško,ali ovaj mir i staloženje sa mojim djetetom bez ikakve napetosti ne može mi niko platiti,
dugo mi je trebalo da nadođem,psihički i fizički sam bila propala,no sada sam vjerujte,kao nova.....
hvala vam svima na savjetima,javila sam vam se jer ste bili dio toga i zaslužili ste da saznate kakav je bio krajnji ishod.
Jeeeee! Zaslužuješ najbolje i ne pristaj na ništa manje tek sam sada pročitala sve postove i ja sam prevarena žena koja se vratila i doživjela još gore poslije i na kraju se rastala. Ponosim se tobom i svim ženama koje su ovoliko hrabre. Nema te što ko osuđivati barem se nikad nećeš grist oko te druge šanse. Sretno!
tina2706 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 13:20   #163
Quote:
tina2706 kaže: Pogledaj post
Jeeeee! Zaslužuješ najbolje i ne pristaj na ništa manje tek sam sada pročitala sve postove i ja sam prevarena žena koja se vratila i doživjela još gore poslije i na kraju se rastala. Ponosim se tobom i svim ženama koje su ovoliko hrabre. Nema te što ko osuđivati barem se nikad nećeš grist oko te druge šanse. Sretno!
strašno je to sve što ti se dogodilo, tebi i tvom djetetu i neizmjerno mi je drago da si se uspjela isčupati iz svih tih sranja i ostati normalna i sretna osoba. svaka čast!
ali zanima me jedna stvar koju nisi spomenula u svom zadnjem postu: što je s njegovim djetetom koje je dobio s ljubavnicom? ipak je to polubrat/sestra tvojoj kćeri. imaju li kakve kontakte?
anavi30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 13:20   #164
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
lijepi pozdrav svima,evo smogla sam hrabrosti da vam se javim nakon godinu dana i obavjestim vas kako je prošla ne znam ni sama kako bi to nazvala,moj "brak".
bilo je tu raznoraznih postova,neka ti se vrati,daj mu šansu,imate djete,ovo,ono,ali najviše je bilo onih koji su savjetovali da mu ne dam priliku....no vidjeli ste samo da sam mu dala priliku,i eto sada vam se javljam sa vješću da se nikaad ne treba vračati na staro.
bila sam mu dala priliku,bilo mi je jako teško,što s edalo iščitat iz mojih postova,no nekako sam probala progutat zbog djeteta ali i radi sebe.
no,nije išlo,bilo je ok neka 3mj trudio se,ili bolje reći glumio,svaki dan govorio kako mu je žao,da to više nikad ne bi ne napravio,da bi nakon nekoliko mjeseci opet napravio isto,i to sada s drugom konobaricom....
vjerovatno ću puno sada čuti,rekli smo ti,sama si si kriva,no morala sam pokušat....
sada je prošlo već skoro 7mj kako sam mu spakirala kovčege,rastali smo se crno na bijelo,i vjerujte,bilo mi je strašno teško,ali ovaj mir i staloženje sa mojim djetetom bez ikakve napetosti ne može mi niko platiti,
dugo mi je trebalo da nadođem,psihički i fizički sam bila propala,no sada sam vjerujte,kao nova.....
hvala vam svima na savjetima,javila sam vam se jer ste bili dio toga i zaslužili ste da saznate kakav je bio krajnji ishod.
strašno je to sve što ti se dogodilo, tebi i tvom djetetu i neizmjerno mi je drago da si se uspjela isčupati iz svih tih sranja i ostati normalna i sretna osoba. svaka čast!
ali zanima me jedna stvar koju nisi spomenula u svom zadnjem postu: što je s njegovim djetetom koje je dobio s ljubavnicom? ipak je to polubrat/sestra tvojoj kćeri. imaju li kakve kontakte?
anavi30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 13:35   #165
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
pisat ću onako kako se osječam i neću paziti niti na pravopis niti na mala i velika slova jer to mi je sad opterečenje da moram i na to misliti,molim pojedince da me ne vrijeđaju i omalovažavaju jer nisam se spremna i na to psihički nositi,već svaki savjet je dobro došao i onaj dobar i onaj loš ali u granicama normale.
nakon godinu dana me prevario i ona je ostala trudna,(mi imamo bebu od 20mj),pokupio se i hladno otišao.ne moram govoriti što sam proživila i što proživljavam i dalje .otišao je 11.6 i od tada sve to traje.
počeo je živit s njome i nakon mj dana ju je ostavio,da skratim priču jer suza suzu lije.ona se odselila kod svojih on je u međuvremenu dolazio kod nas da viđa djete itd.
8kg sam smršavila u 2mj a i ovako sam kao twigi.da bi prije 3tj počeo slati poruke da je sad shvatio šta je izgubio,da mu oprostim,da smo mu mala i ja sve.u početku kad je otišao samo sam molila boga da se vrati,no sad kako je prošlo 3mj malo sam očvrsnila i više ne mogu preko toga priječi.nekima ću biti idiot ali on je moj muž i ja ga volim i dalje,ali sam jako povrijeđena.

recite mi što i kako dalje.....nisam se udala prije godinu i pola dana crkveno da bi se sad rastala,pijem tablete za smirenje.tražim odgovor kod svečenika,na hodočašču,no kao da tonem sve više.obečava biti bolji.i ostale priče koje pričaju muški u tim fazama,no mene jako boli.imali netko savjet tko je imao sličnog iskustva.
Zar zelis da nakon 10 godina postanes kao ja na tabletama, svaki dan nadrogirana jadna i sama ?? Godinu dana je jako malo i znam da ti je tesko ali biti sa takvim covjekom koji je to uradio kad vam je trebalo biti najljepse .............sta ce biti za 10 godina .........kad oprostis ........i on ponovi jer sto si duze u braku vjeruj teze je otici i zapoceti novi zivot! Ja da sam bar bila hrabra i otisla odmah bilo bi mi lakse.......nebi postala ovakva gadim se sama sebi sto sam si u zivotu dozvolila a imam za koga zivjeti !!! Budi pametna za razliku od mene!
dissica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 14:58   #166
Quote:
dissica kaže: Pogledaj post
Zar zelis da nakon 10 godina postanes kao ja na tabletama, svaki dan nadrogirana jadna i sama ?? Godinu dana je jako malo i znam da ti je tesko ali biti sa takvim covjekom koji je to uradio kad vam je trebalo biti najljepse .............sta ce biti za 10 godina .........kad oprostis ........i on ponovi jer sto si duze u braku vjeruj teze je otici i zapoceti novi zivot! Ja da sam bar bila hrabra i otisla odmah bilo bi mi lakse.......nebi postala ovakva gadim se sama sebi sto sam si u zivotu dozvolila a imam za koga zivjeti !!! Budi pametna za razliku od mene!
draga dissica, glavu gore! nikad nije kasno za novi početak! znam da nije lako ali treba što prije krenuti dalje i što manje se samosažaljevati!
želim ti sve najbolje u daljjem životu!

p.s. pročitaj zadnje postove i vidjet ćeš da je s autoricom ovog prvog posta sada napokon sve o.k. morala je proći kroz sve to sama i shvatiti, ničiji savjeti tu ne pomažu dok sam ne shvatiš i ne odlučiš okrenuti drugu stranicu u životu pa čak se i opeći par puta na istom mjestu. i ja sam sama takva- tvrdoglava i nepopustljiva pa me to često koštalo u životu....eh da se bar možemo vratiti unatrag i poslušati savjete bližnjih.....
anavi30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 16:02   #167
Quote:
anavi30 kaže: Pogledaj post
draga dissica, glavu gore! nikad nije kasno za novi početak! znam da nije lako ali treba što prije krenuti dalje i što manje se samosažaljevati!
želim ti sve najbolje u daljjem životu!
p.s. pročitaj zadnje postove i vidjet ćeš da je s autoricom ovog prvog posta sada napokon sve o.k. morala je proći kroz sve to sama i shvatiti, ničiji savjeti tu ne pomažu dok sam ne shvatiš i ne odlučiš okrenuti drugu stranicu u životu pa čak se i opeći par puta na istom mjestu. i ja sam sama takva- tvrdoglava i nepopustljiva pa me to često koštalo u životu....eh da se bar možemo vratiti unatrag i poslušati savjete bližnjih.....[/QUkad sam vidjela ovu temu mahinalno sam isla na nju pisat ne citajuci dalje postove kasnije sam vidjela da je odlucila oprostit muzu i samo jedno joj zelim neka joj je dragi Bog na pomoci !!!!! Ali ja nebih mogla.........



Imaš opciju "Quote" ( ), a citat u kućici za upis teksta izgleda ovako:

[QUOTE=anavi30;44194831]draga dissica, glavu gore! nikad nije kasno za novi početak! znam da nije lako ali treba što prije krenuti dalje i što manje se samosažaljevati!
želim ti sve najbolje u daljjem životu![/QUOTE]

Almost Rosey

Zadnje uređivanje Almost Rosey : 19.03.2013. at 19:07.
dissica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 19:21   #168
Isprika ako sam u OT,ali imam pitanje.
Prijatelja mi (znam, da je bizarno malo) žena maltretira već unazad par god. ,imaju dvoje djece, a stan je dobio od MIORH-a , žena mu se prijeti,izaziva,svako malo zove policiju,javno priča o svome ljubavniku,neki dan umjesto ručka,je na stolu našao njen uložak stavljen. Ugl. slične gadosti, čime bi se žena nedvojbeno htjela dočapati stana a njega izbaciti na ulicu,ne znam što VI ,ali ja mislim da mu treba dobar advokat.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 20:39   #169
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Isprika ako sam u OT,ali imam pitanje.
Prijatelja mi (znam, da je bizarno malo) žena maltretira već unazad par god. ,imaju dvoje djece, a stan je dobio od MIORH-a , žena mu se prijeti,izaziva,svako malo zove policiju,javno priča o svome ljubavniku,neki dan umjesto ručka,je na stolu našao njen uložak stavljen. Ugl. slične gadosti, čime bi se žena nedvojbeno htjela dočapati stana a njega izbaciti na ulicu,ne znam što VI ,ali ja mislim da mu treba dobar advokat.
ona stan nemoze dobiti
ako ga je dobio prije nje
i ja sam za oca pa ne djelim s muzem
advokata svakako
ako je stan dobio prije ,mislim da ne djeli sa njom
odi na legalis hr tamo je sve
ludjakinja..
imat ce jako tezak razvod..jadan covjek!!
neka ne nasjeda na njene provokacije i neka poduzme akcije
dok nije poduzela ona
i navela da sve ide u njenu korist
takva tio ne libi učiniti!!
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2013., 21:49   #170
Quote:
Bol i tuga kaže: Pogledaj post
lali ovaj mir i staloženje sa mojim djetetom bez ikakve napetosti ne može mi niko platiti,
dugo mi je trebalo da nadođem,psihički i fizički sam bila propala,no sada sam vjerujte,kao nova.....
bravo! svaka čast!
sanjita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.