Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2009., 22:16   #81
nisam baš oduševljena tim filmovima
ne znam, nekak ko da se previše trude bit šokantni i brutalni...sve nekak isforsano...
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 22:24   #82
Quote:
Ken kaže: Pogledaj post
Naravno da mora bit 6 lol, jesi gledao 5? Pa jos i dalje je ziv, mora ga sredit netko
film mi je odlican obozavam horore a cisto sumnjam da e ga neko srediti i u 6 djelu polako me podsjeca na petak 13. jer se ubojica uvijek iznova vraca
is_none is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 23:45   #83
Šteta isforsirali su serijal. Jednostavno pretjeruju. Sam naslov kaže 6 dio WTF? Prva 2 su fenomenalni
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 08:17   #84
Prvi u onoj nekoj sobi odličan, do kraja nemožeš skužit ko ubija.
Drugi isto dobar,kad onom policajcu zatoči sina i veli da če mu sin biti slobodan ako poštuje jedno pravilo,da čeka. A ekipa s njegovim sinom zatvorena u nekoj kući i moraju izaći van prije nego umru od nekog plina. Policija sve to gleda ali ne sluti da je to sve več prije snimljeno i da oni snimku gledaju A sin mu bio zaključan u nekoj kutiji u sobi gdje je policija cjelo vrijeme bila.Sve što je trebalo je čekati da se otključaju vrata na toj kutiji.
A ostatak serijala ne valja ništa,usrali su do kraja pogotovo kako serijal ide kraju.
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
nsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:04   #85
Meni su svi nastavci koje sam gledala dosadni, čak mi ni prvi nije ništa posebno
Alanna_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:06   #86
Pogledao sam svih 5. I jedino su mi 1,3 nekako ostali u pamćenju, a ovi ostali -fade away ,zato jer nisu ni bil za zapamtit.

Petica mi je bila blaga katastrofa, i ne znam zasto sad idu na šesti. Ali sve u svemu pogledat ću, naravno.
Ikstomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:07   #87
To se već sad pretvara u sapunicu i pretjerivanje, 6 dio?? Inače, ovakva radnja filmova mi spada među gore horore..
Alanna_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 09:45   #88
SAW 10: nakon smrti copy jigsawa, ORIGINALNI JIGSAW SE VRACA KAO ZOMBI!!! DA KOLJE!!!! HAW HAW HAW
SAW 15: vojska jigsawovih zombija siri biznis internacionalno, svi placaju krvlju
SAW 17: izgubili su sve ideje, ali spas dolazi u novom genetski poboljsanom jigsawu koji ima moci
SAW 20: IN SPACE
SAW 25: rasa vanzemaljaca otkriva zemlju, ali se probude kod jigsawa da plate za svoje grijehe
itd itd
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 11:44   #89
Kolko ja znam Jigsaw je ubijen na kraju 3. nastavka,a 4. nastavak se događa u isto vrijeme kao i 3., pročitao sam da bi taj 6. nastavaka trebao biti zadnji (fala bogu),da ne bi ispalo kao "petak 13." sa malim milijunom nastavaka, isto tako mislim da bi bolju popularnost stekli da su napravili trilogiju i daje 3. nastavak zadnji....
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 12:37   #90
Prvi dio mi je nekako najbolji jer je imao tu neku svoju car. Ostali Saw filmovi su mi takodjer dobri, ali sto vise nastavaka rade to sve gubi na kvaliteti.
ONeill is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 14:37   #91
Prvi dio mi je najbolji,sve ostalo forsiranje u naumu da učine film što brutalnijim,što im nije uspijelo...i prvi mi je imao ok scenarij,ostali filmovi tu su skroz podbacili što se mene tiče.
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 15:10   #92
Quote:
The New Guy kaže: Pogledaj post
Šteta isforsirali su serijal. Jednostavno pretjeruju. Sam naslov kaže 6 dio WTF? Prva 2 su fenomenalni
slažem se... prva dva djela su zakon ali dalje... kao da nastoje bit što gadljiviji i perverzniji... btw prvi dio je za mene najbolji horor a ovo ostalo
goonie7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 16:34   #93
da 1. nastavak je legendaran,al mogu reć da su meni svi zanimljivi,odnosno nema tog nastavka da mi je skroz nezanimljiv i da nema neko iznenađenje,zaplet ili nešto od toga...cijela franiza SAW-a mi je ok i bolja od dosta horrora kojih sam gledao,mislim da je za to najzaslužnija sama ideja horrora te da bi tipični horrori već do 5. nastavka dojadili svima...

...5. i 4. dio su više manje flashbackovi iz prošlosti,odnosno ono što se događalo dok je još Jigsaw bio živ,i nema baš nekih posebnih saznanja,osim toga da je onaj detektiv pomagač Jigsaw-a,koji na kraju 5. dijela opet bježi,i time završetak i dalje ostaje otvoren...ako je vjerovat nekim glasinama 6 -dio koji se upravo snima bi trebao biti zadnji,i mislim da bi to bilo ok,ionako mislim da su pretjerali s tim da su stavili detektiva da mu je pomagač,a već je prije bilo otkriveno da mu ona ženska pomagala u svemu tome...

evo kaj piše za SAW IV:

http://www.imdb.com/title/tt1233227/
http://teaser-trailer.com/2008/12/saw-vi-movie.html
http://www.horrorhr.com/saw-vi-sinopsis/
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 16:51   #94
gledala sam samo 2.dio i meni je čist ok...
a kakvi su ostali, još moram pogledati
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 17:40   #95
Quote:
croftica08 kaže: Pogledaj post
gledala sam samo 2.dio i meni je čist ok...
a kakvi su ostali, još moram pogledati
neznam...smatram da je ovo serijal filmova koji bi se trebali gledati od 1. do 5. dijela da se u cijelosti shvati priča......drugi dio još može proć,ali ako se krene gledati od 3 dijela mislim da se ne mogu pohvatati svi konci...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2009., 17:48   #96
Quote:
THE dzubre kaže: Pogledaj post
SAW 10: nakon smrti copy jigsawa, ORIGINALNI JIGSAW SE VRACA KAO ZOMBI!!! DA KOLJE!!!! HAW HAW HAW
SAW 15: vojska jigsawovih zombija siri biznis internacionalno, svi placaju krvlju
SAW 17: izgubili su sve ideje, ali spas dolazi u novom genetski poboljsanom jigsawu koji ima moci
SAW 20: IN SPACE
SAW 25: rasa vanzemaljaca otkriva zemlju, ali se probude kod jigsawa da plate za svoje grijehe
itd itd
He,he tocno... Tako su napravili i sa onim Jasonom iz "petka 13", zamrzli ga i odledili u 25. st. na kraju su ga ubili ali je pao na stol u bolnici pa se nanotehnologijom izlijecio i na kraju postao cyborg...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 13:55   #97
Meni je samo prvi dio doista ostao u sijećanju. Originalan u to vrijeme, nepredvidiv i s nekoliko jebeno mučnih scena. I onaj završetak!!!!

Pogledao sam i nastavke, ali žalim zbog toga. Totalni gubitak vremena, po mom mišljenju. Niti trunke originalnosti u njima, samo novo rezuckanje, pa još malo recukanja, koje dekapitiranje....
Trebali su ostati na prvom, makar i na drugom SAW-u...
PeaceFrog is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2009., 15:36   #98
Super su mi svi nastavci jer sa svakim nastavkom se sazna nešto novo i sve ima smisla, ali svejedno što je previše previše je i nadam se da će šesti nastavak biti zadnji. Jedino malo iritantno zna bit što su svi good guyjevi pobijeni kroz nastavke, stoga se nadam da će napraviti pametan i smislen završetak...
TheColossus is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 11:41   #99
1.dio mi je najbolji,napet i neizvjesan do samog kraja.
Po mojem mišljenju trebalo je stat na 3.nastavku i to je to.Bezvezno rastezanje na 6 nastavka je totalno nepotrebno.
IceQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 11:23   #100
Pogledala za vikend svih 7 nastavaka, no ovdje ću govoriti pretežito o prvom. Iz više razloga.

Film, kao prvo, uistinu uopće nije horor, kamoli odvratan. Odvratni wannabe horori su, recimo, one gluposti sa zombijima. Ovaj film je izvrstan triler. I to samo prvi dio da budemo skroz na čisto. Kasniji uistinu konkuriraju za hororce u razini zombija i bezumnih friday 13 koljača.

Rasplet i završna scena prvog dijela su vjerojatno top twisted i najboljih raspleta ikad.
Film sam išla pogledat bez apsolutno ikakve predodžbe o čemu se radi te uz malu predrasudu da je vjerojatno riječ o kakvom glupavom hororu. No, prevarila sam se. Zadnja scena doslovno je ostavila vilicu do poda.

Kamo sreće da su Australci nastavili i sa potencijalnim nastavcima, a sukladno početnom filmu, bilo je materijala za vrlo kvalitetne nastavke. Puno kvalitetnije od bezumne sapunjare koja je uslijedila nakon što je priča dospjela u ruke Hollywooda.

Ostali nastavci su nevrijedni spomena. Čitava svita pomoćnika i silovanje logike jednostavno su mogli samo upropastiti početni dojam, a opet, samo i jedino zbog prvog filma, odlučila sam pogledati preostalih 7.

Nekako..zamišljala sam to sve ipak suvislije i bolje u nastavcima. Inteligentnije, štoviše. A svelo se na priglupe likove i njihovu osvetu pošto poto koja je izgubila bit same ideje Johna Kramera, a koja u suštini uvijek nudi nadu i izbor. Nitko nije u startu osuđen na smrt.

No, zato, prvi dio, kapa dolje. Kraj jednostavno oduševljava.
hurts is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:37.