Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2012., 10:54   #1
Kućni ljubimci na svadbama

Nova tema

Dakle, kamo ste smjestile ili ćete tek smjestiti svoje pesice, mačore, tvorove, kanarince, papigice, ribice i druge ljubimce na dan svadbe? Hoće li i kakvu ulogu imati na svadbi? Ako će ih netko čuvati, kome ćete ih povjeriti? Koji hotel za pse preporučate?

O ovim i drugim sličnim pitanjima slobodno raspravljajte na ovoj temi, a molim da se suzdržite od chatanja

M.
----------


Quote:
padallo kaže: Pogledaj post
kad smo kod tog, di ćete vi sa svojim pesekima na dan svadbe?
moja će biti u svom boksu (s obzirom da i ovako spava u boksu i vrijeme dok smo na poslu provodi u njemu )
ja sam onak flegma...imam neke lude zamisli da ću ja kao i običnim danom htijeti spavati do 11 i da se sve stigne
tako da i hranjenje psa prije polaska nebi bio problem
i da naravno da ja nebi mogla spavat do 11h, al tako pokušavam manje misliti na tremu taj dan...
dragi je rekao da iz kuće iseljava dan prije, neželi me vidjet nervoznu prije pira..
a moja sestra je rekla da ona ide snjim do njegovih, jer ima isto mišljenje
ne nisam ni malo nervozna ni živčana osoba

Zadnje uređivanje Mayo : 01.02.2012. at 13:37.
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:55   #2
kako mi imamo kuću, maca je bila zatvorena u mojoj sobi, pesica i druga maca kod staraca u sobi, a sve te sobe su bile izolirane od posjetitelja i nije bilo problema.
pas je prošetan oko 3, pa su se moji vratili iz crkve doma ostaviti baku i prošetati psa, te ujutro kada su došli. zapravo uklopilo se taman u njene redovite šetnje i nije bilo problema.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:57   #3
Naš ide u hotel za pse

S obzirom da je on s nama u kući, a ne da mi se nikog maltretirati da ga ide par puta tokom dana šetati, niti želim da bude sam tako dugo, odlučili smo se za ovu opciju.

Imamo u blizini taj nazovi hotel pa ga tamo otfuramo i mirni smo.
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:58   #4
Haha, to i ja kazem, istrenirani i mirni psi su dosadni psi bas sam sinoc vidjela jednu retrivericu, samo stoji ukipljena, nema onaj zaje... pogled ko moj, ne znas jel ziva ili na umoru... Kazem moj je cirkus, jer mi to zelimo od njega, uveseljava nas, a sad sto je malo neposlusniji od drugih, sto sad, kome smeta, nek ne dolazi u goste k meni (makar ako znam da nekome smeta pas, privezan je malo na distanci i to je to)

A gdje ga drzati, hmm, ne znam jos, zao mi ga je ostaviti doma, a opet ne znam gdje bi s njim. Nasalili smo se pred par dana, da ce nam nositi jastucic s prstenjem pred oltar
Naravno, da je to bila velika sala, jer prstenju bi se izgubio svaki trag, uvjerena sam
jane1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 10:59   #5
ajoj zlo super ti se pokolopilo

leptiru moj da ostane u boksu bi nekakve napadaje od divljanja dobio
naviknut je bit slobodan i gotovo


edit mi smo svom rekli zavezat jastučić s prstenjem na leđa xD
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:05   #6
Mi imamo mačora.
On je takva flegma da mu je svejedno kad ostane sam na 2 dana kad mi odemo do mojih.
Dobije puno hrane (i inače mu je zdjelica puna, nije proždrljiv, vitak je kao i gazdarica moj dragi bi na to rekao da smo mršavi, ja inzistiram na "vitki" ) ima svoj zatvoreni pijesak i frajer uživa.
Baš ono kad smo na poslu i dođemo doma vidimo da je prespavao cijeli dan, nikad nikakve štete, al kad smo doma onda je urnebes, skače po elementima, kopa po smeću, ševi plišance...
Kad je sam uživa na stolici za komp i ćori
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:05   #7
Ajoj, cure, taman mi čitate misli, to smo i mi gledali kamo s njim taj dan, ako se otegne. Čak si razmišljam da ga povedemo sa sobom pa ostavimo u sobi, ako bude u nekom lokalu koji ima sobu, ili da u onom trenu kad se idem presvući zadužim nekog da me čeka s upaljenim autom (samo da ne ispadne da bježim ) pa da skoknem doma do njega.
A tako mi žao što ne može biti s nama, on je inače uvijek svuda, ako bude bračnog putovanja, na to ide definitivno.
Mačku živo zaboli, njoj ćemo opet staviti drugi WC u upotrebu, napuniti zdjelice i nećemo joj nimalo nedostajati. Bitch of a cat.
Ms_Manners is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:08   #8
Haha, i jos bijeli sesirek na glavi Kako ce nam psi biti normalni, kad mi to nismo? haha, bar ja...

Moj jedino kod obavljanja nuzde zna biti izuzetno strpljiv, cak i kada mi se zalomilo neki put da me dugo nema doma i ocekivala sam svasta kad dodem doma po kuci, iznenadio me, tako da mislim da bi mogao prezivjeti bez zadnje setnje oko 10, u slucaju da to obavi oko 7, pol 8 zadnji put... Uostalom, neka cuva kucu, kad vec lopovi haraju tada po kucama svatova
jane1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:50   #9
mi vam pričuvamo peseke moje dvije se svima vesele. a kud one tud i svi ostali peseki, dal kod mojih, na selo, u stan, u vrt i sl. stvarno su nam opcije mnoge
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 11:58   #10
Mi imamo africku tvoricu i kavez od metra duzine skupa s njom-to stoji u mojoj sobi u kojoj bi se trebali slikati,jel-stara je vec najavila da ce dan-dva prije svadbe iselit iz sobe,u prostoriju gdje nam je rostilj...a dragi bi joj najradje stavio masnicu oko vrata i vodio je na svadbu!!

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:03   #11
Mi imamo dobermana, i bas bi bila super slika mene i dragog s psetom. Ali ipak je to prezivahan pas, pocupao bi mi vjencanicu u startu. Jao, on ce biti najtuzniji na dan vjencanja.
Arienrhod is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:06   #12
hej curke

joooj o dobroj temi razglabate..mene je strah za moju micu na taj dan..sve sobe ce bit okupirane jer kucica nije velika,a ona je taaako strasljiva,pa ne znam kako cemo taj dan sa njom
mama veli da ce se vec ona snac-inace je kucna,ali po ljeti je vise vanjska kastrirana je,pa ne ide nikada daleko od kuce..bojim se da cu taj dan samo gledati jel ona ok

blah kad smo vec kod poslova-ja sutra u pol 8 moram na burzu
koji bu me vrag digao tak rano i jos po ovoj zimiii
gabrijella is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:14   #13
Sad sam skužila da kako neću na dan svatova biti u stanu, neću ni imati sliku sa našim mačićem... sad sam tužna
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:16   #14
Ista stvar i kod mene, sve bi mi unistio, jer kad god si kupim neku novu krpicu i isprobavam, samo ide oko mene, šnjofa i smuca se ko da i on mora probati je li materijal dobar
Moj je zlatni retriver, al je veci i bucmastiji od ostalih koje vidam po gradu, uglavnom komad psa koji velikom lakocom zna unistiti bilo koji tekstilni materijal
jane1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:17   #15
Uf i nas brine kuda ćemo sa pesom, realno svi kojima bi ga mogli povjeriti će biti na svadbi, al mislim da ćemo ga povesti pa staviti u sobu iznad sale jer znam da ću se inače brinuti slatkiš moj
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:17   #16
a ne ne mi ćemo se s našim divljakom slikat kak god znamo nak, obitelj style
__________________
'pojest ću ti uho ko list salate' xD
https://lb3f.lilypie.com/2cXxp1.png
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:20   #17
ma neće ni moj slikanje propustiti
sunnyme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:21   #18
Quote:
Arienrhod kaže: Pogledaj post
Mi imamo dobermana, i bas bi bila super slika mene i dragog s psetom. Ali ipak je to prezivahan pas, pocupao bi mi vjencanicu u startu. Jao, on ce biti najtuzniji na dan vjencanja.
Mi imamo cane corso, tako da nismo u puno boljoj poziciji.

Već smo dogovorili s fotografom da se slikamo s našim pesom, moram imati barem nekoliko fotki s njim. Ipak je on naš mali miš

Uglavnom, otići ćemo nakon slikanja do nas doma, malo se poslikati s njim u dvorištu i to je to. Dragi će ga držati podalje od moje haljine A i ako me malo zaprlja kaj sad, radije to nego da ga nemam na fotkama

edit: jooooj al što on sliiiinii. Krasna ću biti
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:22   #19
Haha, odmah su mi u glavi izuzetno spontane slike sa razrogacenim ocima, otvorenim ustima koje izgovaraju rijeci neee!, aaa! i slicno
jane1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 12:24   #20
hahah vrlo vjerojatno

Na kraju krajeva, moj vjerojatno misli da se zove NE koliko mu puta to izgovorimo tokom dana
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.