Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2016., 02:57   #1
Svecana dvorana Karamarko Đakovo

Evo ovako imamo svatove 29.7 iduce godine odabrali smo salu karamarko po preporuci par prijatelja koji su tamo takodjer imali/bili ili znaju nekoga tko je imao svadbu tamo. Imat cemo oko 200 gostiju i najam sale sa presvlakama placamo 2000 eura a hranu i ostalo donosimo sami. Moje pitanje je ima li tko iskustva te je li to dobra cijena? Danas smo bili u sali i bilo je sve pripremljeno za jednu svadbu sa cca 220 ljudi. Sala je prekrasna i uredna. Zanima me ima li itko kakva neugodna iskustva s njima? Takodjer u ponudi su imali 170 kn po stolici tj po meniju. Je li ova varijanta koju smo odabrali sigurno jeftinija s time da imamo svoje gice i janjetinu, mljeveno meso itd. u biti sve osim pića i kolača. u cijenu od 2000 eura kaparili smo 200 eura i u ukupnu cijenu ulazi osoblje tj kuhari konobari itd s time da mi samo donosimo hranu, a oni ju spremaju.
Rosee05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2016., 08:44   #2
Quote:
Rosee05 kaže: Pogledaj post
Evo ovako imamo svatove 29.7 iduce godine odabrali smo salu karamarko po preporuci par prijatelja koji su tamo takodjer imali/bili ili znaju nekoga tko je imao svadbu tamo. Imat cemo oko 200 gostiju i najam sale sa presvlakama placamo 2000 eura a hranu i ostalo donosimo sami. Moje pitanje je ima li tko iskustva te je li to dobra cijena? Danas smo bili u sali i bilo je sve pripremljeno za jednu svadbu sa cca 220 ljudi. Sala je prekrasna i uredna. Zanima me ima li itko kakva neugodna iskustva s njima? Takodjer u ponudi su imali 170 kn po stolici tj po meniju. Je li ova varijanta koju smo odabrali sigurno jeftinija s time da imamo svoje gice i janjetinu, mljeveno meso itd. u biti sve osim pića i kolača. u cijenu od 2000 eura kaparili smo 200 eura i u ukupnu cijenu ulazi osoblje tj kuhari konobari itd s time da mi samo donosimo hranu, a oni ju spremaju.
Pozz...
Evo ovako,iz prve ruke (kao gost )
Bila sam dva puta u proteklih 1-1,5 god tamo u svatovima - Kod prve prijateljice je bilo dogovoreno za 350 osoba,došlo je oko 320,konobari onak,,,nadr*** lagano,bilo je ljetno doba i klima je ili jako slabo radila ili je gazda štedio struju uglavnom vruće za poluditi,i ono najgore,kada je došla večera i red na sarmu,u svakoj zdjeli na stolu je bilo samo nekoliko komada (očito premalo),kada su ljudi tražili još,nije bilo,nastalo je komešanje i podrugljivi komentari
Drugi slučaj,druga prijateljica-nakon dolaska u salu i još prije početka večere,gazda zove mladenkinog oca i kaže da nema više crnog vina uglavnom katastrofa,morali su ići u 20:40 h u trgovinu i kupovati vino,a kada je mladenkin otac pop*** i ušao u kuhinju ''na silu''( nznm dali je i sada tako) ali bilo je da nitko,ali nitko,niti mladenci,roditelji nisu imali pravo ući u kuhinju/skladište i sl. i vidjeti što se događa) vidio je iza vrata skriveno 5 kartona vina koje je donešeno prije i trebalo je biti za svatove,a očito je bilo pripremljeno za ukrasti
U oba slučaja su mladenci uzeli salu,a hranu i piće sami donosili po njihovim zahtjevima/normativima koji su (kako kolegica kaže) dosta veći nego u ostalim salama a na kraju se dogode takve stvari da nečega nedostaje (očito zbog krađe)...Ovo znam iz prve ruke,da su obje prijateljice imale problema sa tim da je falilo hrane ili pića,a da je vlasnik dosta bahat i neugodan...
P.s Imaš inbox
Pozz

Zadnje uređivanje majasla : 21.11.2016. at 09:11.
majasla is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2023., 00:24   #3
Sala Karamarko

Otvaram temu, da smo znali ne bi tu imali vec trudna ostala i zurilo nam se budalama umjesto da smo kad se beba rodila negdje. Nije bez razloga da se u dobrim salama ceka najmanje godinu i pol do 2. Konobari za ne komati, hrana meh, stupovi veliki pa kad se plese nezgodno. Eto proslo je to sve, ali zao mi je da zbog turbe nisam imala svatove kakve sam htjela. Da sad radim ponovo bi godinu kasnije napravila da se mome onome nije zurilo... uglavnom ima u đakovu boljih sala, a jos boljih u Vinkovcima i malim selima okolo tipa Ivankovo i Rokovci
irenaspava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:21.