Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 10:40   #21
evo i mene!!!

vezano za pozivanje... nas je moja sestrična došla zvati na svadbu 3tjedna prije al s time da uopće nismo znali da se udaje... pa ti reci sad...
__________________
"Volim te ne zbog toga što si ti, već zbog toga što sam ja kad sam pored tebe." Gabriel Garciá Márquez
DaisyD is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:51   #22
Whoa skroz novi čet samo za nas

Danas je baš divan dan! Pravi proljetni!

Moram nam naručiti prstenje a ne znam da li da stavim cirkone ili ne I nemrem odlučit da ga je...
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:52   #23
Quote:
aneri46 kaže: Pogledaj post
Dobro jutro cure moje, ja jutros dobre volje, jučer riješila šatore za doma pa happy
Danas idem s dragim neku kuhinju gledat....odustali od kuhinje po mjeri za sada, nikako nećemo to moć uz svatove izfinancirat pa ćemo uzet neku za prvu ruku (što će sigurno značit prvih par godina )
Al bolje i to neg bez kuhinje se uselit
evo i ja gledam kuhinju baš ima krasnih...al kolko to kooošta?!?!
preskupo.
a jeste razmišljali o nekom privatnom majstoru?!
__________________


Oduvijek sam bila zagovornica kreposti.Osim kad više nisam uspijevala odoljeti iskušenju.
zaza2208 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:55   #24
joj e fala bogu pa mi takvih muka neamo, s kućom smo dobili skoro novu i kuhinju i skroz novu spavaću pa smo mirni još neko vrijeme
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 10:58   #25
ej curke, dragi i ja isto tražili kuhinje. nama odgovara linijska, pa smo se odlučili u lesnini kupiti- jer tamo uglavnom nude drvenariju sa svim aparatima, dok u drugim centrima je u cijenu uračunata samo drvenarija....
razmišljali smo i o stolaru, ali kad bi izračunali samo koliko bi nas onda koštali aparati, mislim da nam se zaista isplati uzeti u lesnini.
oni uvijek imaju neko sniženje, tako da možda odete tamo pogledati?
naša sa svime košta 14 000kn, dok su moji samo stolara platili oko 10 000.
seka je platila sve skupa oko 25 000kn ( sa stolarom i aparatim), a frendovi oko 35 000 kn... naravno, sve te kuhinje nisu linijske, ali kad računamo da uzmemo materijal, pa spojne elemente, ručkice... nama se ne isplati
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:42   #26
ja sam svoju u 8 mjesecu kupila..
po mjeri je napravljena, moram priznat...al i da su cijene prenapuhane
kad me netko pita što je najslkuplje-to je kuhinja, jer ona zbilja velik postotak vrijednosti kuće ..
nadam se da će se jednom u toj kuhinji i dobro kuhati..


curke želim prekrasan proljetni dan

Zadnje uređivanje Crnileptir00 : 21.03.2012. at 11:53.
Crnileptir00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:32   #27
Novi chat
Vidim kuhinje su na tapeti...moji su starci prije nekih cca 5god kuhinju platili 32 000 kn..(bez aparata)
Ja i dragi jos o tom ne razmisljamo,jer treba tek doci do para da se krene bakina stara kuca renovirati-vec imam brdo ideja kako sta urediti, al kad krenemo u to,mislim da ce me srcani strefiti od cifri

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk
__________________
maaj
Maaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:51   #28
Meni frend radi kao dizajner i ponekad se isplati uzeti dizajnera interijera da vam nacrta po mjeri,vidite 3D kako to izgleda i preko njih uzmete kuhinju jer oni mogu dobit dobre rabate pa prodjete jeftinije.. ne znam koliko uzimaju dizajn studia u zg al ako vam nije frka komunikacija mailom mogu vam njegove kontakte poslat na PM ako kome treba, zicat cemo ga popust na mladenke
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 14:02   #29
udavače popust za kuhinje na forumu našle

neka neka
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:11   #30
slatke muke oko uređenja stana.. šteta što toliko košta

mi smo već četvrtu godinu u našem stanu i mene već svrbi da nešto preuredim. ionako stalno nešto novo dovlačim doma iz dućana, veći mi gušt na to potrošit pare nego na robu ili cipele
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:19   #31
Joj Mayo, i meni. Baš sam sretna kad sredim stan, čak i kad ga samo zglancam...ali imam dva muška u kući tako da mi je sreća kratkog vijeka

Mi se spremamo krečit
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:26   #32
Quote:
Mayo kaže: Pogledaj post
stalno nešto novo dovlačim doma iz dućana
Poput umjetnih vrabaca

Sorry Mayo mene svaki put nasmije pomisao na umjetne vrabce

Joj uređenje stana, bolje da ne počnem s tom temom.
Mi ćemo dečkovim roditeljima kupiti manji dvosobni stan a oni nama ostavljaju njihov veliki.
Sad, taj stan je prije par godina renoviran i lijep je (osim kuhinje i kupoane koju nisu dirali), no, stan je kvadraturno veliki a dvosobni, kroz jedno 3, 3 i pol g će trebat ga preuredit u trosobni.
Tad će trebat mijenjat kompletnu kupaonu i kuhinju + dograđivanje sobe.

Već me sad strah rušenja i posla
__________________
If I lay here
If I just lay here
Would you lie with me and just forget the world?
Zhuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 15:48   #33
Quote:
Zhuta kaže: Pogledaj post
Poput umjetnih vrabaca

Sorry Mayo mene svaki put nasmije pomisao na umjetne vrabce
a daaaaj, znaš kak su slatki
budem ti ih jednom pofotkala da ih vidiš, preodlični su. sjede mi uz prozor, a nit ih treba hranit nit čistiti za njima

Quote:
Joj uređenje stana, bolje da ne počnem s tom temom.
Mi ćemo dečkovim roditeljima kupiti manji dvosobni stan a oni nama ostavljaju njihov veliki.
Sad, taj stan je prije par godina renoviran i lijep je (osim kuhinje i kupoane koju nisu dirali), no, stan je kvadraturno veliki a dvosobni, kroz jedno 3, 3 i pol g će trebat ga preuredit u trosobni.
Tad će trebat mijenjat kompletnu kupaonu i kuhinju + dograđivanje sobe.

Već me sad strah rušenja i posla
eh imala sam i ja kombinacija - prodavala jedan, a kupovala dva stana, sve istovremeno. pa imala veeelikih problema s papirima i digitalizacijom zemljišnih knjiga.. ma ne želim se toga ni prisjećati, to mi je definitivno bio najveći stres u životu.

ali prošlo je i isplatilo se sve te muke
__________________
It isn't what they say about you, it's what they whisper.
- Errol Flynn -
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:17   #34
LJUTAAAAAAAAAAAAAAAA
sad me dragi zvao... javio mu se zlatar ako nije hitno da bi tek drugi tjedan bile verice...
nije fer... znači nauzimao se posla, ima neke hitne verice za odraditi (jer su neki u zadnji tren došli), pa onda pošto smo mi krenuli ranije sa time, ne treba nam za sada, pa eto ako može sljedeći tjedan...
okej, ionako bi nam stajale na polici, ali ipak..dogovor je dogovor!
onda su mogli spustiti još cijenu....
baš kad sam se radovala tome kao malo dijete... šmrc...
a dobro, bit će drugi tjedan....
ivyri is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:27   #35
ivy Dočekat ćeš ih, bez brige
ilea avis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:35   #36
Nooooviii chat!

Uh i kod nas problem sa vericama, nemaju pecate :S Mislim da je zbog toga sto jos uvijek nismo otisli gravirati i sto smo to ostavili za kasnije da mu se javimo ali opet mislim da bi trebao biti pecat na prstenu svakako? Ili se varam

Ovdje ste mi najaktivnije pa i da vas pitam jel neko narucivao one latice ruza sa neta, i koliko ste ih uopce narucivale, ja sam mislila to onako po stepenicama posuti i eventualno jos negdje, ali nemam predstavu koliko da ih narucim uopce?

http://www.ebay.com/itm/100-X-Silk-R...item2565d6548e na ovo sam mislila
__________________
Unikatni nakit - Avalanche
shejtanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:19   #37
Quote:
ivyri kaže: Pogledaj post
LJUTAAAAAAAAAAAAAAAA
Ajde, izdrzati ces ti jos toliko bolje tako nego da ih radi na brzinu pa da nesto za*khm*be
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:22   #38
shejtanica ja bi na tvom mjestu uzela bar 2-3 paketa.. jeftine su a vjerujem da ako ih ne iskoristis odmah sve da ce bit prilika za iskoristiti ih prvih nekoliko bracnih noci npr
__________________
I made a wish...and you came true...
Jejja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:34   #39
Boook, curke!!! :*
mene zeza ovaj paypal, poludit cu!!!!!
__________________
05.01.2013.
megi555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:37   #40
megi vidjeh
nemrem ti pomoći na žalost jer meni to sve buduće moje rješava, ja sam prelijena za takve stvari

budu se kokice kasnije skupile pa će neka od njih sigurno znat
padallo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.