Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2014., 22:45   #1
Japanska TV pratnja uz vjenčanje!!!

Dali znate možda ikoga tko ima vjenčanje od 7.4 do 21.4
Radim za jednu Japansku TV postaju koja traži da može snimati jedno klasično/tradicionalno hrvatsko vjenčanje.

Ako znate ili imate nekog tko bi bio zainteresiran slobodno mi pošaljite PM da se dogovorimo oko cijene snimanja i ostalih detalja.
vestige is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 23:51   #2
Mislim da ćeš teško naći tradicionalno vjenčanje na te datume jer je Uskrs 20.4., a u korizmi nema baš svatova. :-/
sojoza10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 08:23   #3
U tom periodi nema vjenčanja (barem ne tradicionalnih) u HR. Tek od 26. 4. kreće sezona svadbi.
Torbousti is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2014., 18:02   #4
steta
ali eto ako znate ikoga slobodno mi se javite na PM
vestige is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 08:28   #5
Vjerojatno se netko ženi na Uskrs, kod nas toga ima
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 08:38   #6
Japanska TV pratnja uz vjenčanje!!!

A pitanje koliko je to "tradicionalno" hrvatsko, jer svecenik sigurno ne radi vjencanja u korizmi ni na uskrs


Sent from my iPhone using Tapatalk
-donna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 09:53   #7
Slažem se s donna. To može biti slučaj da se netko ženi/udaje, ali za vrijeme korizme to nikako ne možeš nazvati tradicionalnim vjenčanjem. Iako kontam što pod tim misliš vjerojatno običaji kod nas i sve to, ali isto tako i vrijeme ima ulogu. Pa ako nađeš nekog i taj pristane na snimanje, sam naziv tradicionalno je bolje izostaviti jer nije u duhu naroda imati vjenčanja za vrijeme korizme već prije ili poslije.
nekosan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 10:31   #8
Zahvaljujem se na svim informacijama
I da pod "tradicionalnim" mislim neke naše stare običaje.

Ahhhh valjda ću nešto naći
vestige is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 10:44   #9
Bude vjenčanja na Uskrs. Rijetko, ali ih ima. Od cime s faksa se sestra udavala baš na Uskrs. Zapamtila sam jer mi bilo čudno.
marlene13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 11:38   #10
Quote:
-donna- kaže: Pogledaj post
A pitanje koliko je to "tradicionalno" hrvatsko, jer svecenik sigurno ne radi vjencanja u korizmi ni na uskrs


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima vjencanja u korizmi, samo ne toliko Cak nam je i svecenik na predbracnom tecaju rekao da su vjencanja u korizmi dozvoljena, samo bez cirkusa u crkvi (tamburasi i sl.) Mislim da cak ni orgulje ne smiju svirati, ali acapella moze pjevusit Mozda da pokusas kontaktirati zupne urede? Sretno u potrazi
Z_maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2014., 11:57   #11
Probaj tražiti na otocima. Oni većinu vjenčanja obave prije početka turističke sezone ili na kraju sezone pa je veća vjerojatnost da ćeš tamo naći vjenčanje u korizmi.
smarinovic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.