Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2016., 16:30   #21
mjaukalo kad sam im poslala racun o robi, čekala sam par dana da vele koliko da platim, pa sam platila i dosla je za 3-4 dana pošiljka, ALI nisu me odmah obavijestili kad je stigla pošiljka u HR, jedno 3 tjedna je bila zadržana, prije nego su mi se javili
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 11:02   #22
trebam vašu pomoć
Pitanje je iz usluge... mladi par ide u 4 MPO postupak (žena sve ok, M smanjen broj spermija). Puuuuno su čitali, jako su umorni i sve one ispražnjene emocionalne rezerve su uzele danak. Moj zadatak je da ih poštedim ponovnog iščitavanja dobrih i loših priča a da im ipak pomognem. No iako čitam već par dana ipak imam puno pitanja:

1.vrkuta čaj ili neka druga varijanta, je li netko pio uoči MPO postupka? (ja sam imala zaista puno blagodati od vrkute i marulje i digla bih im oltar ali moja priča nije ni nalik njihovoj a ne želim poremetiti djelovanje lijekova ili nešto zbrčkati)
2. žena:
- folna kiselina i prenatal (ili je riječ o ili/ili?)
- od Twin prepisala Solaray Bio E sa selenom (prestati piti prije punkcije, otprilike nakon 2. folikulometrije)
- još nešto (što je sa cinkom ili njega ima u prenatalima ako se piju)?
3. muškarac:
- Solaray Bio E sa selenom
- cink i c vitamin
- još nešto?
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 13:20   #23
elly ak je cura ok, nek si ne mrda niš s vrkutom.
U svakom prenatalu imaš folnu, pa ne treba odvojeno. Osim ako nema neku mutaciju, pa onda treba piti folat, al veliš da je ona ok. Vidi sastave prenatala i tamo ti piše kaj svaki sadrži.
Za njega je kasno ako kreću u postupak, jer se promjena vidi tek nakon 3 mjeseca korištenja Uglavnom vitamini za spermije su: selen, bakar, cink, folna, vitamin E i C
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2019., 09:43   #24
Da li postoji nesto posebno sto uzimate kao pripremu za FET?
Hvala

Poslano sa mog Redmi 7 koristeći Tapatalk
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:15.