Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.01.2007., 15:47   #181
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
ja nisam govorila uopće o cijenama kao prvo....

IPL aparati su puno jeftiniji od laserskih a cijene tretmana su iste...
također oni su klinički dokazano manje efektivni, možeš pogledati istraživanja
koja su uspoređivala različite tehnike i njihovu vremensku uspješnost.
pokazalo se da su veće mogućnosti neželjenih nuspojava koristeći IPL metode (ožiljci, opekline)
ako je za tebe ta metoda djelovala, super!!! jer ja sam pare bacila u vjetar
pa upozoravam druge cure da postoji razlika i da bolje koriste laserske metode!!!!
obozavam fajt provjerenih i klinicki potvrdjenih informacija vs rekla-kazala

zna se koji od ta dva uvijek popusi
Nighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2007., 22:13   #182
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
dlaka vise nema, usput mi je teta skinula i flekice od akni, kapilaricu na licu i koza izgleda sjajnije.
to je neki laser za lice? moze malo informacija o tome, ja sam se raspitivala, ali nitko na forumu to nije koristio izgleda...

tenks!
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 10:23   #183
ej, snjoki nisam ti pitanje baš razumijela...
ako pitaš o IPL metodi ona se koristi i za skidanje dlačica s tijela i za pjege i kapilare.
zbog toga što se pojavila kasnije od standardnih laserskih metoda izazvala je veliki boom i obećavala puno. poslije se pokazalo da nije tako učinkovita kao laseri. meni su se sve dlačice vratile nakon godine i pol, glupača zaletila se i nisam provjerila!!!! kad malo pogledaš svaki bolji kozmetički salon ima IPL a to bi trebalo nešto govoriti, u Rijeci ih ima najmanje 5.
ako si u zagrebu u salonu Forma imaju diodni laser LightSheer koji je jako dobar i u USA jedan od najcjenjenijih!
jedini bi problem mogao biti ako ti je koža izrazito tamna jer će ti duže trajati dok ti skine i da dobiješ dobar rezultat , i u tom slučaju svi preporučuju tzv. Yag lasere.
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 11:22   #184
bila na laserskom.kostalo me sve skupa 7000kn
boli,doduse mene to nije tako jako,doktorica mi je rekla da je bili ljudi koji si poskakivali
ne ukloni se totalno,ostane par.svakako rastu tanje.i tek toliko da se zna da se rast moze ocekivati i kroz godinu dana.a maksimalno traje 5g/u najboljim slucajevima/,a onda bi se opet trebalo ici na odrzavanje.naime,ne postoji nigdje na svijetu laser koji skida dlacice za cijeli zivot.
vivienne is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 11:49   #185
Quote:
vivienne kaže: Pogledaj post
bila na laserskom.kostalo me sve skupa 7000kn
boli,doduse mene to nije tako jako,doktorica mi je rekla da je bili ljudi koji si poskakivali
ne ukloni se totalno,ostane par.svakako rastu tanje.i tek toliko da se zna da se rast moze ocekivati i kroz godinu dana.a maksimalno traje 5g/u najboljim slucajevima/,a onda bi se opet trebalo ici na odrzavanje.naime,ne postoji nigdje na svijetu laser koji skida dlacice za cijeli zivot.

Šta si sve skinula za 7 keka?

koliko je to sve skupa trajalo?
__________________
Život je čudno neko stanje...što ga više imaš, imaš ga sve manje.
Hannuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 12:44   #186
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
ej, snjoki nisam ti pitanje baš razumijela...
ako pitaš o IPL metodi ona se koristi i za skidanje dlačica s tijela i za pjege i kapilare.
zbog toga što se pojavila kasnije od standardnih laserskih metoda izazvala je veliki boom i obećavala puno. poslije se pokazalo da nije tako učinkovita kao laseri. meni su se sve dlačice vratile nakon godine i pol, glupača zaletila se i nisam provjerila!!!! kad malo pogledaš svaki bolji kozmetički salon ima IPL a to bi trebalo nešto govoriti, u Rijeci ih ima najmanje 5.
ako si u zagrebu u salonu Forma imaju diodni laser LightSheer koji je jako dobar i u USA jedan od najcjenjenijih!
jedini bi problem mogao biti ako ti je koža izrazito tamna jer će ti duže trajati dok ti skine i da dobiješ dobar rezultat , i u tom slučaju svi preporučuju tzv. Yag lasere.
isla sam na laser za dlake i to kod one Jagode (mislim da je to forma).
poslije 3 tretmana jos koja dlacica je tu, tak da cu ici na korekciju prije ljeta.

ali ja sam htjela pitati za drugi laser, za lice, koji se koristi iskljucivo za to, dakle za problematicnu kozu, za crvenilo, pristice i sl.
da li tak nekaj postoji u zagrebu?
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 13:07   #187
što su ti nakon tri tretmana nestale dlačice ili većina?koje područje si radila?
ja sam za IPL dala oko 4000 kuna i sve mi se vratilo kao da nisam ništa radila. nisu čak ni tanje postale, zato sam razočarana.
znam da laser nije trajan ali da se sve vrati na staro, to je čisto bacanje novca.
vezano uz laser za crvenilo i prištiće nisam sigurna, ali malo se raspitaj po više salona. i također ja bih ti preporučila da ti sve radi plastični kirurg za svaku sigurnost. g. Jagoda mi se također čini jako školovana pa možeš opet kod nje.
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 16:11   #188
Quote:
snjoxi kaže: Pogledaj post
isla sam na laser za dlake i to kod one Jagode (mislim da je to forma).
poslije 3 tretmana jos koja dlacica je tu, tak da cu ici na korekciju prije ljeta.

ali ja sam htjela pitati za drugi laser, za lice, koji se koristi iskljucivo za to, dakle za problematicnu kozu, za crvenilo, pristice i sl.
da li tak nekaj postoji u zagrebu?
Kako ti je bilo kod Jagode?

u roku od koliko vremena si imala te tretmane i kolko su dosli?

ja se dvoumim da li ici kod nje ili kod Kaliterne u Polidermu???

Thanks!
kurjoza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 16:30   #189
ja sam radila bikini zonu, dodje 1200 kn svaki tretman, tri su tretmana, svakih 2,5 - 3 mjeseca je razmak medju tretmanima.
ali, velim, ja se nisam dlacica rijesila 100%, jos imam koju, tak da cu ic na popravak prije ljeta.
zadovoljna sam bila, ona je stvarno ok i koliko kuzim profesionalka je, nije doktorica, ali se kuzi u te lasere, bila je u americi i kajtijaznam...
preporucim je kad me netko pita, bile su i neke moje frendice, isto su zadovoljne.
pravilo ti je: sto je dlaka deblja i crnja - to ce ju laser bolje srediti.
ako su dlacice plave - nula bodova.

nije mi uopce palo na pamet da ona ima neki drugi laser osim ovaj za dlake... mogla bih bas nazvati i pitati. ak nesto o tome cujete, javite
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 18:38   #190
snjoki što znači ostala je pokoja?? jel ih možeš bez beda srediti pincetom?
ja ne znam koji laser koristi taj doktor u polidermi.. provjeri koji je i reci mi kakvu boju tena imaš, svijetliju ili tamniju. još ako taj dio nisi nikad sunčala ili trtirala na solariju na konju si!??
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 19:48   #191
Quote:
Noemi kaže: Pogledaj post
ja ipl-om skinula nadusnicu, visak obrva i oblikovala bikini zinu, doduse, nije mi preporuku dao dermatolog iz ny, dovoljna su mi bila iskustava cura koje znam
sredila si obrve tako da ih vise uopce nemoras cupat?
i bikinu zonu isto?
koliko tretmana? novaca? koji grad?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 20:05   #192
ja bih ti preporučila da radiš laserom. ne znam iz kojeg si grada ali zovi različite salone i plastične kirurge. bikini je oko 1200kn a obrve oko 400-500, ali sve ovisi.
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 20:06   #193
a jel se mogu pazusi? koliko vidjeh niko nije spomenuo...
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 20:29   #194
mogu, najbolje idu pazusi i bikini. mislim da je cijena oko 600-700kn
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 20:53   #195
pa to ni nije tako strasno, toliko bi mogla ustedit, a sta je sa problemom zlijezda kao na pazusima su te zlijezde pa se ne preporuca ni cupat iz korjena blabla, jel laser siguran?
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 21:31   #196
Sorry ako sam propustila informaciju od prije..
zanima me što treba napraviti prije tretmana laserom,tj. koliko dugo se dlačice ne smiju čupati i da li postoje još neki uvjeti?
i pliz,gdje radi ta gospođa Jagoda? može i na pm
thx
Anee is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2007., 21:58   #197
Quote:
lara21 kaže: Pogledaj post
i kakve su cijene kod zambellija?
1100,00 kn po tretmanu -za lice
__________________
Čuvaj se vlasti bez mane.
mitzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 08:27   #198
Quote:
thegirl kaže: Pogledaj post
snjoki što znači ostala je pokoja?? jel ih možeš bez beda srediti pincetom?
ja ne znam koji laser koristi taj doktor u polidermi.. provjeri koji je i reci mi kakvu boju tena imaš, svijetliju ili tamniju. još ako taj dio nisi nikad sunčala ili trtirala na solariju na konju si!??
ne znam ti koji je laser i kak se zove. evo dam ti link pa mozda nadjes.
http://www.forma-electrolysisiepilac...om.hr/home.php
a u polidermu isto mozes nazvati i pitati koji laser koriste.

moja koza je svjetla, a dlacice na bikiniju su one zloceste crne
taj dio sam suncala kao i svatko koliko sunca po ljetu u badicu. bolje ti je da krenes na zimu, dakle sada, kad ti koza nije osuncana.
takodjer se ne smijes suncati nakon tretmana, niti doci na jedan od tretmana sa osuncanom kozom.
dakle, sad je pravo vrijeme za to.
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 08:30   #199
Quote:
Anee kaže: Pogledaj post
Sorry ako sam propustila informaciju od prije..
zanima me što treba napraviti prije tretmana laserom,tj. koliko dugo se dlačice ne smiju čupati i da li postoje još neki uvjeti?
i pliz,gdje radi ta gospođa Jagoda? može i na pm
thx
evo linka od jagode, curke.
http://www.forma-electrolysisiepilac...om.hr/home.php

e da, zaboravila sam reci za ove dlacice koje su mi ostale nakon tri tretmana... stvano ih nije puno i mogla bih ih pocupati pincetom, no necu (ona savjetuje brijanje izmedju tretmana, a ne cupanje, cak niti kremu), idem radije kod nje na jos jedan tretman, za popravke daje popust
__________________
cola je lijek!
snjoxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2007., 10:17   #200
1100kn za lice to je fakat puno??!!pa meni je rekao max 1500kn za bikini ali sada sumljam u to!!!
thegirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:37.