Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2005., 11:06   #61
Quote:
Crow Jane kaže:
Uh, nekak nisam zadovoljna razvojem situacije.

A ocu li kupit stan barem?
Meni izgleda kao da ga već imaš?!? A ako i nemaš to samo znači da je stan neupitan. I to lijep, svijetao, s pogledom na Savu
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:06   #62
Quote:
prorocica kaže:
Kod tebe vidim neku čudnu vezu s ženom koja je već postala na ovoj temi. Naizgled veza se prekinula ali opet - opet će vam se putovi sresti.
Pa dobro, vjerujem ja u zivot poslije smrti
Crni Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:07   #63
Zashto se ja preskachem
Julls is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:08   #64
Quote:
mirka kaže:
a mene zanima, hocu li ovaj vikend poginuti, teroristicki napadi, meteori i sl...?
Ti si neozbiljna pa nemam želje bilo što ti reći. Ništa od gore navedenog neće se dogoditi.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:09   #65
Quote:
Bocca della Verita kaže:
a jel vidis kakvu djecicu oko mene u skoro vrijeme?
jel vidis mozda ocu li ziviti blizu mora?
Za 5 godina živjet ćeš pored rijeke ali bit ćeš toliko zadovoljna razvojem situacije da ti more neće faliti.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:10   #66
Quote:
prorocica kaže:
Ti si neozbiljna pa nemam želje bilo što ti reći. Ništa od gore navedenog neće se dogoditi.
pa uozbiljila sam se vec u iducem postu, a i ovo nije tolko neozbiljno, pitanje zivota i smrti
__________________
Zakon je tu da se krši!
mirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:10   #67
Ozbiljno, reci mi, ti znas koja je dilema kod mene () sta da izaberem? nije jos kasno, jelda.
Crni Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:12   #68
A ja? A ja?
Trenutno imam posao s kojim sam zadovoljna pa me zanima dali ću napredovati?
Imam problema saprijeteljicom koja mi treba biti kuma na vjenčanju...nekako se promijenila i ja nisam jedina koja to primjećuje
Ljubavni život mi je kompliciran
__________________
THE BITCH IS BACK!
zegerege is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:13   #69
Quote:
prorocica kaže:
Za 5 godina živjet ćeš pored rijeke ali bit ćeš toliko zadovoljna razvojem situacije da ti more neće faliti.
ajd, dobro.
nije lose
i da je do potoka, samo nek sam zadovoljna.
znaci, bez djecice...
nema veze, kupit cu psa
Bocca della Verita is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:13   #70
Quote:
Julls kaže:
Ajde da probam
Muzika je ono shto najvishe volim. Decu volim. Trebam se seliti, kako ce sve to biti (shto se tiche zhivota tamo i posla recimo). U principu sam vesela i nasmejana skoro uvek (sem u PMS-u ).
pochela sam da verujem da postoje ovakve stvari, kad mi je pre par godina jedna zhena rekla neshto...zadrzhala se na proshlost o kojoj je sve rekla tachno, po redu...a i ono shto mi je rekla o buducnosti, vec se deshava...
Kod tebe vidim nekog muškaraca duge kose koji svira fretles bas. Podsjeća na basistu Ekatarine velike koja ti je formirala glazbeni ukus. Srest ćete se. Ti i taj muškarac ali to neće imati veze s muzikom nego s nekom medicinskom stvari.
Oko tebe vidim zid preko kojega ne mogu jer ti je netko iz kruga braće Tarabić već rekao budućnost i sad se ja u to ne smijem puno petljati.
Uglavnom, ono što ti je žena rekla ostvarit će se. A bit će toga još.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:14   #71
Quote:
zegerege kaže:
A ja? A ja?
Trenutno imam posao s kojim sam zadovoljna pa me zanima dali ću napredovati?
Imam problema saprijeteljicom koja mi treba biti kuma na vjenčanju...nekako se promijenila i ja nisam jedina koja to primjećuje
Ljubavni život mi je kompliciran
Nije se promijenila ona nego ti. O vjenčanju još jednom promisli.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:16   #72
Quote:
Crni Bombarder kaže:
Ozbiljno, reci mi, ti znas koja je dilema kod mene () sta da izaberem? nije jos kasno, jelda.
Ironijom zaogrćeš iznimno senzibilnu dušu. Morat ćeš biti pragmatičniji u životu. To ti je ujedno i odgovor.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:17   #73
A gdje je moja srodna duša???????
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:17   #74
Tarabici su Srbi a ti kazes kahva, gdje je tu logika.

Reci mi bona, sta je pametnije, uzeti sto mi se pruza ili strpljivo cekati pravu stvar. Iako mozda nikada ne dodje, razloge znas

E jesi neka prorocica.
Crni Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:18   #75
Quote:
prorocica kaže:
Meni izgleda kao da ga već imaš?!? A ako i nemaš to samo znači da je stan neupitan. I to lijep, svijetao, s pogledom na Savu
Eh, wrong...bas jesam u procesu kupnje, al ne gleda na Savu...iako je velik, lijep i svjetao

Ne, ozbiljno, samo jos 1 pitanjce, a zakaj cu prekinut sa svojm sadasnjim dragim?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:18   #76
Quote:
prorocica kaže:
Kod tebe vidim nekog muškaraca duge kose koji svira fretles bas. Podsjeća na basistu Ekatarine velike koja ti je formirala glazbeni ukus. Srest ćete se. Ti i taj muškarac ali to neće imati veze s muzikom nego s nekom medicinskom stvari.
Oko tebe vidim zid preko kojega ne mogu jer ti je netko iz kruga braće Tarabić već rekao budućnost i sad se ja u to ne smijem puno petljati.
Uglavnom, ono što ti je žena rekla ostvarit će se. A bit će toga još.
Malo me zbunjuje ono sa basistom, al' nema veze...ali ono shto stvarno me zbunjuje je braca Tarabic (shta li je ovo, ili koji su ovi?!).
U svakom sluchaju ne trazhim da se "petljash" vec eto..ono o mom preselenju..buducem braku recimo tamo..please
Julls is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:19   #77
Quote:
prorocica kaže:
Ironijom zaogrćeš iznimno senzibilnu dušu. Morat ćeš biti pragmatičniji u životu. To ti je ujedno i odgovor.
Uh, e ovo je vec odgovor.

Znamo li se mi slucajno?
Crni Bombarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:20   #78
Quote:
Crow Jane kaže:
Eh, wrong...bas jesam u procesu kupnje, al ne gleda na Savu...iako je velik, lijep i svjetao

Ne, ozbiljno, samo jos 1 pitanjce, a zakaj cu prekinut sa svojm sadasnjim dragim?
Nevjera.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:23   #79
a da počneš naplačivati
__________________
Ako sanjam,nemoj me buditi.
Ako sam budna, ne dopusti mi da zaspim.
Ennia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2005., 11:23   #80
Quote:
Julls kaže:
Malo me zbunjuje ono sa basistom, al' nema veze...ali ono shto stvarno me zbunjuje je braca Tarabic (shta li je ovo, ili koji su ovi?!).
U svakom sluchaju ne trazhim da se "petljash" vec eto..ono o mom preselenju..buducem braku recimo tamo..please
Braća Tarabići su srpski predskazatelji budućnosti koji su bili autoritet o ovom poslu. Žena koja ti je već predskazivala budućnost imala je nekakvu vezu s potomcima braće Tarabić. Razumiješ? Zato ja ne smijem niti želim petljati se u njeno predskazanje jer bi ti time samo mogla naškoditi.
Preselit nećeš iako ti se sad to čini nevjerojatnim. Brak će ti biti dobar.
prorocica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:18.