Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2011., 18:12   #81
HDZ je posljedica jednog vremena u kojem nije dokraja izgradio svoj profil,i koji je često narušen karakterom režima kojim se služio u vlasti.Evo kako to objašnjava D.Butković,kolumnist Jutarnjeg lista;"..Režim HDZ-a kojeg je provodio pred.Tuđam bio je duboko nedemokratski,što se manifestiralo kroz niz primjera,kada su tajne službe nadzirale kompletan politički život,mediji su,osim njih nekoliko nezavisnih bili pod izravnim nadzorom Ureda predsjednika,odnos prema oporbenim strankama i udrugama bio je naglašeno neprijateljski,elementarna ljudska prava često se i sustavno nisu poštovala,uspostavljen je nacionalističko-komunistički kult ličnosti pokojnog šefa države,gospodarstvom se upravljalo po koruptivno-političkim kriterijima,pa se čak ponegdje i nisu priznavali izborni rezultati ondašnje oporbe.."
Nažalost iz toga svežnja,HDZ se valja izvući ako kani nastaviti se bavitri ozbiljnom i odgovornom politkom.Vidimo da je dr.Ivo se to dobro usvojio i čak unaprijedio.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 17:35   #82
"..Oholost.Kad te netko uvrijedi,najbolje bi bilo praviti se da ništa ne razumijemo.Ali naša oholost traži da uvredu nadglasamo.
I tako riječ povuče riječ,a na svršetku preostane samo..nož."
NN
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2011., 22:49   #83
HDZ je mrtav. Povijest. Dobit će manje mandata nego SDSS.
__________________
The Great Rock 'n' Roll Swindle
johnny rotten is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2011., 17:29   #84
Optimistično gledanje.

HDZ će uvijek živjeti u zabiti,u pustopoljini.Postat će imaginacija mita kao partija nakon 45.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 22:38   #85
Pitanje za članove HDZ-a: Je li istina da strankom kruže pisma gdje se traži osobni potpis svakoga pojedinog člana kao potpora Jadranki Kosor?
Naime ovo pitanje je vitalno.
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 10:42   #86
Kad bi na čelo HDZ-a došao npr Kalmeta a Jacu izbacili iz Stranke mislim da bi uz jak marketing i kampanju dobili 40% glasova, prosti glasač bude hipnotiziran jumbo plakatima , spotovima pjesmom hdz zna.
Zamisli fotoshopiranog Kalmetu na plakatu kao Sanadera 2003.
Narod bi povjerovao opet , baba iz Lenđerovine bi glasala opet za Kalmetu.
Ja inace oduvijek glasam za HSP , toliko sam bar dužan mojim djedovima i ujacima koji su se hrabro borili za nezavisnu državu Hrvatsku. 1941-1948g
Da ne mislite da sam hdz-ovac , oni su teška udbaška jugoslovenska stranka.
Ali opet bolje mi je iduće 4g gledat Kalmetu nego Vješticu Ingrid, pa Željku Antunović, Pa ljigu Pusićku , pa onog retarda Marin Jurjević, ajde jos bi i mogao prožvakat Zokija i Jurčića ali ove ljigavce e zamisli da ti je ministar pijani Jakovčić i krimos Čačić fuj kaka

Zadnje uređivanje Loui : 07.02.2011. at 11:00.
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 14:24   #87
Kalmeta ima jaku zadarsko-hrvatsku-vlašku bazu i on utječe na HDZ,ali je naprosto nemoguće da on preuzme stranku.Mislim da mu je ambicija za to ipak presita.
Netko će doći,ali Scheeks,Bebić,Jarnjak i Hebrang moraju otići.To je nužno za higijenu zemlje,ako je ta stranka želi i dalje zastupati.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2011., 16:52   #88
Hrvatski narod je definitivno blesav i drago mi je da se povijest ponavlja jer 7 stoljeća nemogu se rješiti sindroma kojeg je kralj Zvonimir rekao "imaćete državu ali nećete znati vladati".Evo danas u Jutarnjem profesori sa ekonomskog faksa koji su dobili otkaz zbog malverzacija zaposleni su u nadzorne odbore i to predsjednici odbora za koga su radili studiju.To im je nagrada za pljačku i uglavnom 90% radi se o ljudima kojima je porijeklo u BiH.A pročitajte što rade direktori HP u dvorcu Bežanec.
gecc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 10:43   #89
Može li odgovor na moje pitanje koje ponavljam:

Je li istina da strankom HDZ kruže pisma gdje se traži osobni potpis svakoga pojedinog člana kao potpora Jadranki Kosor?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 11:59   #90
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Može li odgovor na moje pitanje koje ponavljam:

Je li istina da strankom HDZ kruže pisma gdje se traži osobni potpis svakoga pojedinog člana kao potpora Jadranki Kosor?

nisam u stranki, ali mislim da je moguće. jedino tako, može ostati na čelu. tko bi javno, potpisal da neće ?
Friday13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2011., 13:38   #91
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
Može li odgovor na moje pitanje koje ponavljam:

Je li istina da strankom HDZ kruže pisma gdje se traži osobni potpis svakoga pojedinog člana kao potpora Jadranki Kosor?
Nisam član te organizacije.Uglavnom,postavi anketno pitanje o tome pa ćemo vidjeti rezultat,koji je i sada predvidivi.Ali možda ne u obliku pisma,ali oralne direktive da.HDZ je modernizirao svoje ponašanje koliko on to može.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:24.