Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2005., 18:54   #141
Quote:
QUESTION kaže:
Nije to bitno, ali on i Feniks vjerovatno znaju nabrojati 7 sekretara SKOJ-a !
ja znam

a znaš li ti Tuđmanovih prvih sedam pokretača privrede

stvarno teme tamo nema, demosten i ja smo pisali sigurno mjesec dana na njoj, adriatic kaže da ju nije on micao
go2slep is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 19:24   #142
Quote:
HR-PREDSJEDNIK kaže:
Palo mi na pamet..

.. mišljenja sam kako je Denisa Latina treba privesti na sud zbog poticanja udruživanja Hrvatske u balkanske integracije/zajednice, a što naš hrvatski Ustav izrižito zabranjuje.

Hoće li pravna država (na koju se gledatelji penisa ćirila često pozivaju) ovog puta djelovati kako treba?
Tebe bi trebalo privesti na sud jer osporavas i negiras volju jednog naroda. Bil' ti k'o Staljin? Jednostavno proglasis istinu, a one koji tvoju istinu dovedu u pitanje, njih pred sud, pa u Sibir. Uticaj sredine u kojoj obitavas, ha?

Ovo nije jedina anketa koja pokazuje da je veliki dio tog naroda jugonostalgican.
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 19:43   #143
Quote:
Crveni Grof kaže:


Ovo nije jedina anketa koja pokazuje da je veliki dio tog naroda jugonostalgican.
zakaj svi (pa i ti grofe) toliko o toj fantomskoj - jugonostalgiji??

jeli o tome bilo riječ sinoć u latinici?

da sve nije ovoliko nakaradno koliko jest - ne bi li bilo logičnije razmišljati o nekakvoj balkanskoj inicijativi ( za dušrebrižnike ću naglasati - ne govorim o političkom aspektu, hvala) nego o sužanjskom europejstvu? a gdje Hrvatska može biti i konkurentan partner, ravnopravan u političkom decision making i sl. no, kakve su trenutno (ne)prilike u Regiji - čini se da Hr nema za čim žaliti...

i tko su glasači? ti kaj sjede pred tv prijemnikom i okreću impulse deutsche telekomu? pa to je ekipa koja je početkom devedesetih odjednom htjela slobodu, bogatstvo blagostanje uspjeh i nonšalanciju... i to odmah! nitko im izgleda nije objasnio da tog nema preko noći. sad, 15 tak godina kasnije - kad su izgleda konačno shvatili kaj im se desilo - sad su pogubljeni...

velika većina njih su onaj stari okoštali "komunjarski" mentalitet-.- koji jedino na wc ide vlastitom odlukom, jer to je fiziologija - ostalo >>tek kad dođe "odluka" s vrha ili odnekud...


ali nema veze... hrvatska politička (stranačka) scena u Hr upravo proživljava svoje blistave trenutke... bar to vrijedi odgledati do kraja - s guštom - ovo iz "vanjskog aspekta" je tak netko drugi - već - odlučil....
__________________
*
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 20:18   #144
Quote:
go2slep kaže:
ja znam

a znaš li ti Tuđmanovih prvih sedam pokretača privrede

stvarno teme tamo nema, demosten i ja smo pisali sigurno mjesec dana na njoj, adriatic kaže da ju nije on micao
Naravno da znas, pa to ti je bila obvezna lektira koju si citao u pauzi dok si podmazivao autobuse u Cazma-transu !

A ovi Tudjmanovi, valjda jos nisu usli u legendu !
__________________
Došli su ljudi, kaj nisu već imali srca za Zagreb naš stari,
vse su razrušili, vse su razmetali, kak da su došli Tatari
.
(Dragutin Domjanić)
QUESTION is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 20:23   #145
Quote:
Crveni Grof kaže:
Tebe bi trebalo privesti na sud jer osporavas i negiras volju jednog naroda.
Volja nekog naroda po nekom pitanju se obično iskazuje na referendumu.
Jalnuški Diletant is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 20:43   #146
Quote:
Crveni Grof kaže:
Tebe bi trebalo privesti na sud jer osporavas i negiras volju jednog naroda. Bil' ti k'o Staljin? Jednostavno proglasis istinu, a one koji tvoju istinu dovedu u pitanje, njih pred sud, pa u Sibir. Uticaj sredine u kojoj obitavas, ha?

Ovo nije jedina anketa koja pokazuje da je veliki dio tog naroda jugonostalgican.
Volja naroda iskazuje se na referendumu a ne nekim namještenim anketama.
No ti si preglup kako bih to shvatio. Očito te boli što je hrvatski narod/gradjani republike Hrvatske 1990. godine odjebali jugoslaviju.. rezultati vjerojatno znaš kakvi su bili.
HR-PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:00   #147
Quote:
revolution kaže:

i tko su glasači? ti kaj sjede pred tv prijemnikom i okreću impulse deutsche telekomu? pa to je ekipa koja je početkom devedesetih odjednom htjela slobodu, bogatstvo blagostanje uspjeh i nonšalanciju... i to odmah!
I meni se čini da je dobar dio ljudi 1990. glasao za stranke koje su nudile tvrdi kapitalizam - videći se odmah na mjestu gazde Hansa koji vozi mečku i pun je para kada dođe na ljetovanje...
Vojky is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 21:01   #148
Quote:
QUESTION kaže:

A ovi Tudjmanovi, valjda jos nisu usli u legendu !
budu kad prođu kao sedam sekretara
gotuslip is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:30   #149
Quote:
revolution kaže:
zakaj svi (pa i ti grofe) toliko o toj fantomskoj - jugonostalgiji??

jeli o tome bilo riječ sinoć u latinici?
Nemam pojma, nisam gledao, al' citam sta se pise.

>>Na svaki klik jugoslavije i komunizma, gledatelji u studiju sa erupcijom pozdravljaju.<<

Slucajno sam gledao Latinicu prije par godina, tema je bila 'Jugonostalgija', i 75% GRADJANA (dakle, na papaka sto su se posakrivali po Rusiji, baustele u Nemacku, Bronx getto...) Republike Hrvatske se izjasnilo da imaju jugonostalgiju.

E, sad' koliko je jugonostalgija fantomska...

Mozda jeste fantomska kod' izbjeglica i gastarbajtera diljem Rusije, Njemacke, fuckin' Bronx..., ali sumnjam da je fantomska u drzavi, a to je ono sto se racuna.
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:36   #150
Quote:
Crveni Grof kaže:
Nemam pojma, nisam gledao, al' citam sta se pise.

>>Na svaki klik jugoslavije i komunizma, gledatelji u studiju sa erupcijom pozdravljaju.<<

Slucajno sam gledao Latinicu prije par godina, tema je bila 'Jugonostalgija', i 75% GRADJANA (dakle, na papaka sto su se posakrivali po Rusiji, baustele u Nemacku, Bronx getto...) Republike Hrvatske se izjasnilo da imaju jugonostalgiju.

E, sad' koliko je jugonostalgija fantomska...

Mozda jeste fantomska kod' izbjeglica i gastarbajtera diljem Rusije, Njemacke, fuckin' Bronx..., ali sumnjam da je fantomska u drzavi, a to je ono sto se racuna.
1. Zar hrvatski gradjanin ne smije ić radit u inozemstvo, u Rusiju?

2. 75% gradjana.. ali od koliko? 10? 100? 358?

Daj zašamaraj se.
HR-PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:39   #151
Quote:
Vojky kaže:
I meni se čini da je dobar dio ljudi 1990. glasao za stranke koje su nudile tvrdi kapitalizam - videći se odmah na mjestu gazde Hansa koji vozi mečku i pun je para kada dođe na ljetovanje...
E da, a u tome i jeste zajeb. Zaboravili su i da postoji Huan koji rilja od jutra do mraka za bjednu nadnicu u tvrdo kapitalistickom El Salvador, i da je 'Huan' realnija opcija od 'Hans', ako u cjelokupnu sliku stavimo i mentalitet.
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2005., 23:45   #152
Quote:
HR-PREDSJEDNIK kaže:
1. Zar hrvatski gradjanin ne smije ić radit u inozemstvo, u Rusiju?

2. 75% gradjana.. ali od koliko? 10? 100? 358?

Daj zašamaraj se.
Ponavljam se al', sta cu kad' ima mulaca kojima se mora ponavljat' dab' nesto naucili.

Evo. Slicna tema je (jugonostalgija) bila nedavno i na ovom Forumu i rezultat je bio slican.

60%< rezultat <70%
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 00:15   #153
Telefonske ankete

Anketa u kojoj jedna osoba moze glasati vise od jednog puta je potpuno besmislena. Pozivati se na takve ankete je glupost.
Burnaby Joe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 00:24   #154
Re: Telefonske ankete

Quote:
Burnaby Joe kaže:
Anketa u kojoj jedna osoba moze glasati vise od jednog puta je potpuno besmislena. Pozivati se na takve ankete je glupost.
Ali zarada od te ankete nije besmislena! A to "drug latin socijalista" dobro zna..
HR-PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 00:45   #155
Re: Telefonske ankete

Quote:
Burnaby Joe kaže:
Anketa u kojoj jedna osoba moze glasati vise od jednog puta je potpuno besmislena. Pozivati se na takve ankete je glupost.
meni je čudno kako se na besmislenost anketa pozivaju baš oni čiji favoriti imaju prosječnu podršku oko tri posto
dobro, ove Latinove i jesu potpuno besmislene

a i ove forumske jel se ovdje naklatila polovina svih onih ustašuljaka u Hrvatskoj koji su dovoljno pametni da dvaput mogu otvoriti istu web stranicu
gotuslip is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 02:31   #156
Re: Re: Telefonske ankete

Quote:
HR-PREDSJEDNIK kaže:
Ali zarada od te ankete nije besmislena! A to "drug latin socijalista" dobro zna..
Sta ako je zaradio? Ni' u socijalizmu nije zabranjeno zaradjivati. Nije nikoga prisiljavao da telefonira, ili? Jel' ikome nesto oteo?
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 02:34   #157
Re: Re: Telefonske ankete

Quote:
gotuslip kaže:
...dovoljno pametni da dvaput mogu otvoriti istu web stranicu
E, to vec nisu obicni ustašuljci! To su satnici, mi ni ma lno.

Sa oficirskim kadrom imamo posla! eeeee, nije za'ebanc'ja.
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 02:34   #158
Re: Re: Re: Telefonske ankete

Quote:
Crveni Grof kaže:
Sta ako je zaradio? Ni' u socijalizmu nije zabranjeno zaradjivati. Nije nikoga prisiljavao da telefonira, ili? Jel' ikome nesto oteo?
Zabilježit ću ovu tvoju poruku. Još će mi dobro doći u prepucavanjima (rasprave ionako s tobom nisu moguće) s tobom.
HR-PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 02:38   #159
Re: Re: Re: Re: Telefonske ankete

Quote:
HR-PREDSJEDNIK kaže:
Zabilježit ću ovu tvoju poruku. Još će mi dobro doći u prepucavanjima (rasprave ionako s tobom nisu moguće) s tobom.
E, ti si bas preglup. Sigurno je svako ko je glas'o, znao da postoji extra cijena za impulse, stalijevec, i im'o izbor dal' da digne slusalicu i obrne stevilku, ili da batali. I sta ti tu ima cudno?
Crveni Grof is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2005., 02:53   #160
Re: Re: Re: Re: Re: Telefonske ankete

Quote:
Crveni Grof kaže:
E, ti si bas preglup. Sigurno je svako ko je glas'o, znao da postoji extra cijena za impulse, stalijevec, i im'o izbor dal' da digne slusalicu i obrne stevilku, ili da batali. I sta ti tu ima cudno?
Ništa.
Al vidjet ćeš ti još ovu poruku u prepucavanjima
HR-PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.