Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 14:01   #3461
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
S čim ?
Greywormu fali samo jedno jaje
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 15:16   #3462
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
Greywormu fali samo jedno jaje
Testis unus, testis nullus?

Ne možeš biti enunuh ako ti fali jedno, moraš biti bez oba. A ako njih nema, ostatak je beskoristan
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:42   #3463
S Kitove audicije:

Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:51   #3464
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Testis unus, testis nullus?

Ne možeš biti enunuh ako ti fali jedno, moraš biti bez oba. A ako njih nema, ostatak je beskoristan
Lol jesi se nalozio


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:04   #3465
Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post
Scena je završila s njegovom glavom u njenom međunožju, ne znamo šta je bilo dalje
A prije toga je bilo par pusa idemo se malo gledat kako smo lipi goli + ona se nije zgrozila nad kastracijom jer ga voli
Al to je moj laički osvrt možda ti neko bolje objasni Gošća je stavila link na prijateljevu analizu epizode ima i o ovoj sceni pa pročitaj
Može, evo kako je on to lijepo objasnio:

Quote:
Andrijakos kaže: Pogledaj post
T&A su došle na svoje prikazivanjem tople ljubavne priče između Greyworma i Missandrei.
Greyworma, momka miješane rase i nadasve dvojbenog rodnog identiteta te Missandrei, Cis djevojke jednatog kolorita.
On je pobijedio svoj strah a ona svoje gađenje u možda jednoj od najdirljivijih ljubavnih scena čitavog serijala.
Znao sam da među njima ima kemije još od prošle sezone kada su tako vrckavo pričali viceve, nisu razočarali.
Nadam se samo da Martin uzima bilješke te da će u budućim knjigama ubaciti tu dinamiku u njihov odnos.
Ili: slikovnim prikazom, to bi bilo ovako:

Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:54   #3466

@Gošća s tvojim kombinacijama je sve bolje
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:02   #3467
https://www.youtube.com/watch?v=yJTmNqbQk1I

nar.kO is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:07   #3468
http://imgur.com/7l3K85C
Davorček is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:20   #3469
Naravno da san do kraja pogledala video meni ovo djeluje ful uvjerljivo i dio s ww-ima i zmajem i Starkicama
@freddie's queen, spoiler al izgleda da će ti se ostvarit želja
miss busy bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 22:42   #3470
Quote:
nar.kO kaže: Pogledaj post
Lol jesi se nalozio
Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 02:10   #3471
Taman sam tio upozorit na taj video,jel se smije tu sdpojlat?
ja nebi da procitam nesta!
__________________
Whatever happens!Happens
https://www.youtube.com/watch?v=b11-37Me_a4&t=3s
Heero is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 04:43   #3472
@miss ćuuuuu ćuuuuu..... dont tell.... spojler.... ne znam o cemu pricate. Nisam tila gledat video al veselim se sta god da je... pogotovo ako je dany .... il ako je cersi dala posao freddiu... :cheers:

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 04:40   #3473
Evo bez da išta čitan, da kažen samo da san popustia i počea jučer gledati

Reka san nema šanse prije nego šta završi (bia mi dovoljan Shameless ka jedini on-going), ekipa stalno bla, bla ali glavni krivac je na kraju AVB...prvo uživo na podcastu prije dvi godine, i ima koji tjedan na ultri...završava je set s njon i to je bila čista fantazija.

Vidia san na sky-u postere za ovu sezonu, i mogu samo reći šta bi originalni Kimi reka, ice baby ice
Čitamo se.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 20:00   #3474
GoF propagira feminizam, tj žensku dominaciju i mušku inferiornost:

sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 22:58   #3475
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
GoF propagira feminizam, tj žensku dominaciju i mušku inferiornost:
Pa to je poznata stvar tamo još od druge sezone kad su se ljudi rugali da u takvom patrijarhalnom dobu žene zauzimaju sve važnije uloge. Doduše ako ko muškarac vidiš ženu koja izlazi iz vatre sa 3 zmaja oko sebe i ja bi se poklonio
Cyathea Roka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 23:40   #3476
nisma uopce razmisljao o tom aspektu.
ali da, ocita feministicka bullshit propaganda.
ajd barem malo realizma kad su yara i sand snakes dobile po pi
Mealmighty is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 00:15   #3477
Negdi sam napisala da mi je serija užas zbog brutalnosti.. Napravila pauzu od godinu.. dvije.. tri..?

..i na kraju u dahu pogledala 4 i 5. epizodu, a dragi mi morao skinuti i 6. Nije mogao zalijepiti titl (neš se smrdalo u programu), pa sam ga natjerala da mi skine tako, bez titla! I odgledala ja bez titla i 95% sam skužila šta pričaju (osim kad se stišaju, totalno promrmljaju ili kad nije bilo titla za onaj dothraki jezik..!

Najsretnija sam bila kad je Jon oživio!! Koooonačno nešto fa...ing pozitivno u ovoj fak...ing seriji... I tako sam uživala kad je ona Ramseyeva k...ka bačena niz zid. I kad je Theon stao na Sansinu stranu. I kad su pobjegli zajedno. I kad su se Jon i Sansa našli. I kad su Ramseya požderali njegovi vlastiti psi.. I kad je Cersie pobila onu fanatičnu gamad.. mada.. tu je trebala biti svjesna da će jo sina dotući što mu je majka ubila ženu.. trebala je to predvidjeti.. Konačno, konačno se nešto pozitivno počelo događati, počele su se neke stvari kristalizirati (valjda..? - sa tim ludim scenaristima NIŠTA nije sigurno..) i sjedati na svoje mjesto.. čini se, voditi nečemu, nekom smislu...

Uglavnom poanta: kolko god mi serija ide na živce svojom često besmislenom brutalnošću (počnu graditi lik, i taman se ufuraš, i onda ga bez veze ubiju), ipak, ipak jeeedva čekam 7 sezonu!! (ne mogu vjerovati da ovo izgovaram, ali jedva čekam neke pozitivne rasplete koji se (nadam se) naziru! Premda, poznavajući debile scenariste, može se svašta očekivati.. ako mi ubiju jona ili dani, neću više gledati..

I imam neki feeling da će dany i jon završiti skupa.. nekako su najbolji kao ljudi.. najpravedniji.. uvijek pokušavaju napraviti ono što je najbolje za druge. Premda mi je jon draži od nje (jer je jedno nesebično, divno stvorenje, meni daleko najdraži lik u seriji i tako sam bila sretna kad su ga oživjeli), dany je opterećena kraljevanjem i prestoljem i tu me malo nervira.. al ajd..

vidim dany i jona skupa...
_enigma_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 01:18   #3478
Pa sedma sezona već ide, u ponedjeljak treća epizoda I bilo bi predosadno i prepredvidljivo (općenito su postali predvidljivi, nema nekih ludih preokreta kao prije, jedino Arya i Freyevi ) da spoje Dany i Jona
__________________
If not now, when?
Dorota is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 08:19   #3479
Quote:
Dorota kaže: Pogledaj post
Pa sedma sezona već ide, u ponedjeljak treća epizoda I bilo bi predosadno i prepredvidljivo (općenito su postali predvidljivi, nema nekih ludih preokreta kao prije, jedino Arya i Freyevi ) da spoje Dany i Jona
Meni je ovo s Aryom i Freyevima je bilo totalno nebitno.
Kada je stari riknuo, nitko više ne mari za ostale Freyeve, a scena je bila drugorazredna.

Bilo bi puno bolje da je netjerala dvije ili više frakcija Freyeva na međusobni rat ili tako nešto.

Euron je trenutno najveće osvježenje serije, a ja inače baš i ne volim Željezne.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 10:44   #3480
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
GoF propagira feminizam, tj žensku dominaciju i mušku inferiornost:
Pa to i jest jedini realni aspekt ove serije
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:43.