Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Turizam

Turizam Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Putopisi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.10.2017., 21:01   #5961
Šanse da ga ostaviš su velike, šanse da ga nađeš su male
Nego, jesi se ti malo raspitivala kod čuvara kampa. Neznam kolika je cijena čuvanja paušala tj ostavljanja kamp kučice cijelo vrijeme u kampu u kojem si ti. No znam da je prije par godina gadno porasla svuda i sad te cifre idu do 1000-2000 € u boljim kampovima. I znam da se razvio biznis čuvanja tih kučica u privatnim aražmanima. Obićno se tim bavi netko od čuvara ili netko u vezi s njima. Shema ti je da kad se ti spremiš doma, oni sami skupe sve i odvezu kučicu negdje kod sebe. Osobno sam bio u jednom takvom čuvalištu gdje je bilo nekih 20-30 kučica naslaganih jedna do druge, uredno prekrivenih ceradom i sve. Kad se spremaš doći nazoveš toga kod koga je i on ju sam doveze natrag u kamp na otprilike mjesto gdje tebi paše (zona, parcela ili kako se dogovorite), postavi predšator i sve i ona te fino dočeka spremna. A sama cifra tog aranžmana je često višestruko jeftinija od čuvanja u kampu (meni su nudili prije par godina za nekih 800-1000kn).
Možda bi tebi tako nešto odgovaralo, ili bar da se dogovoriš s njima da im platiš neku sumu da prije tvog dolaska pripreme kučicu. Ako ju ne želiš micati se dogovarati s čuvarima iz nekog razloga, možda možeš tako nešto dogovoriti sa samim vlasnicima kampa. U tim malim obiteljskim kampovima se zbilja da svašta dogovoriti čak i bez neke naplate, pogotovo za stalne mušterije.
Ja osobno ne koristim ovaj gore aražman jer niti ne idem uvjek s kučicom. Prepustio ju više starcima, a i u savršenom je stanju i registrirana pa nam se više isplati voziti ju sa sobom.
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:04   #5962
Vidis, nije mi palo napamet, ali je genijalna ideja! Nasa kampica nije registrirana, pa je mozda i najbolje da ostane na jednom mjestu, dosta je i stara, ali ideja s tim da nekome platim da je "otvori" i "zatvori" mi se cini realnom. Ustvari mi se jako dobrom idejom cini i postavljanje neke vrste terase, no to bi me kostalo par desetaka tisuca kuna, sto mi se ne isplati. Hvala na savjetu!
RR's is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:30   #5963
Quote:
RR's kaže: Pogledaj post
Vidis, nije mi palo napamet, ali je genijalna ideja! Nasa kampica nije registrirana, pa je mozda i najbolje da ostane na jednom mjestu, dosta je i stara, ali ideja s tim da nekome platim da je "otvori" i "zatvori" mi se cini realnom. Ustvari mi se jako dobrom idejom cini i postavljanje neke vrste terase, no to bi me kostalo par desetaka tisuca kuna, sto mi se ne isplati. Hvala na savjetu!
Ako si sklona uradi sam radovima da se ta terasica lako skuckati za malo novaca. Ne radiš sad paviljon, ipak si u kampu, tu su imprivizacije pod normalno. Ali ovo za slaganje predšatora i sl ti ziher mogu digovoriti u samom kampu. Ti mali privatni znadu biti jako frendli po pitanju usluga.

Poslano sa mog Metal koristeći Tapatalk
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.