Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Neprikazano (US i UK)

Neprikazano (US i UK) Kristalna kugla - sve što ste htjeli znati a niste se usudili pitati....

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2017., 16:55   #5901
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Nije fer.
Hello
Odgovori s citatom
Old 14.09.2017., 16:57   #5902
Quote:
warpedcat kaže: Pogledaj post
Hello
Hola.
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:20   #5903
Quote:
Heero kaže: Pogledaj post
HAHA

Nema wildlingsa prije gradnje zida.To su first men,ovi juzno od zida su tada bili isti takvi.Oni planinski klanovi sta ih je tirion unajmio su takodjer first men,sjevernjaci su pokupili stvari od andala.

Mislim povjesnicar si kako ti to nije ocito?
Dobra usporedba, planinski klanovi su jednaki divljaci kao i ovi sjeverno od Zida.

Da su Andali osvojili Sjever, vjerovatno bi i po šumama tamo bili takvi klanovi.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 21:29   #5904
Euron će zajebat Cersij i preuzet kontrolu nad Golden Companiyem i sackat Kings Landing i ubit nju.
Old 17.09.2017., 17:57   #5905
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Dobra usporedba, planinski klanovi su jednaki divljaci kao i ovi sjeverno od Zida.

Da su Andali osvojili Sjever, vjerovatno bi i po šumama tamo bili takvi klanovi.
Usporedba??

Oni su doslovno isti ljudi samo ih je izolacija ucinila razlicitim ali su jos na istom nivou razvoja a i vokabulara.
Sjevernjaci su evoluirali donekle
Old 25.09.2017., 18:58   #5906
Poslali mi ovo na mail

https://i.imgur.com/F6f7mHq.mp4

Quote:
miss busy bee kaže: Pogledaj post

@Gošća eto očito njegova guza
Aha...dobro da smo to riješili.
Old 26.09.2017., 19:21   #5907
Objavili su redatelje za 8. sezonu

Miguel Sapochnik: The Gift, Hardhome, Battle of the Bastards, The Winds of Winter
David Nutter: The Old Gods and the New, A Man Without Honor, The Rains of Castamere, Mhysa, The Dance of Dragons, Mother’s Mercy

Njih dvoje će podijeliti 5 epizoda.
Finale rade D&D
Shizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 19:46   #5908
Quote:
Shizza kaže: Pogledaj post
Objavili su redatelje za 8. sezonu

Miguel Sapochnik: The Gift, Hardhome, Battle of the Bastards, The Winds of Winter
David Nutter: The Old Gods and the New, A Man Without Honor, The Rains of Castamere, Mhysa, The Dance of Dragons, Mother’s Mercy

Njih dvoje će podijeliti 5 epizoda.
Finale rade D&D
Vraćaju se možda i najbolji .
Znači jedan će režirati 3 , a drugi 2 epizode .
Ne čudi me za zadnju , jer obično kreatori tv serija i režiraju zadnje epizode .
Old 27.09.2017., 01:22   #5909
ovo bi mogao biti dobar znak,ovaj dvojac je zaslužan za neke od najboljih epizoda u cijelom serijalu
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 01:48   #5910
Dvojici najboljih dali završnu sezonu. Odlično da nema više redatelja. Od tog samo nastane kaos jer smiksaju previše stilova.
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 02:32   #5911
odradio sam popodne maraton s07
sad gledam finalnu epizodu
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:14   #5912
Arrow

Zaručeni

Još malo pa

(...i onda Red Wedding )

AQUArium
inflame is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 04:11   #5913
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Evo bez da išta čitan, da kažen samo da san popustia i počea jučer gledati

Reka san nema šanse prije nego šta završi (bia mi dovoljan Shameless ka jedini on-going), ekipa stalno bla, bla ali glavni krivac je na kraju AVB...prvo uživo na podcastu prije dvi godine, i ima koji tjedan na ultri...završava je set s njon i to je bila čista fantazija.

Vidia san na sky-u postere za ovu sezonu, i mogu samo reći šta bi originalni Kimi reka, ice baby ice
Čitamo se.
Evo post od 29.7., u tri miseca pogleda

Ka šta san napisa, jedina stvar za koju san zna i prije su bili ledeni momci, a nekako se sve svelo na to da me sad jedino njihova završnica i zanima...ka šta je Jon onaj put reka nešto tipa "svi ovi naši ratovi nisu važni, vi ni ne znate što dolazi". Borba s nečim kompletno ne-emocionalnim, s nečim čime motivi nisu standardno ili pohlepno ljudski.

Sam Jon mi je bia najmoćniji lik, sve do ove zadnje sezone. Ok, čak nije ni bija klasični fan-service ali svejedno je bilo mlako. Bar za nekog ko se naziva Kralj Sjevera. Jamie mi je npr. otiša u suprotnom smjeru.

Zmajevi i plavušica su mi odpočetka preforsirana priča i bez njih bi mi serija i dalje bila jednako zanimljiva. Ako je sve po knjigama bar donekle izjednačeno po važnosti, onda ok

Nadan se samo, a ne bi bilo prvi put, da sav ovaj build-up te konačne bitke na kraju ne bude par epizoda nekih jeftinih fora (najbolja poveznica ako je netko čita Bleach).
Spomenia san u gornjem postu da san na Sky-u vidia trailer ove, tad najavljivane, sedme sezone, i oni su u tom traileru najavljivali "War has come" i slične šeme, a u samoj sezoni mi smo od toga dobili 15 minuta u kojoj je jedan zmaj palia sve šta stigne dok ga se pokušava sredit lukon, i scenu od 15min svih najvažnijih likova na istom mistu, točnije popušili smo marketing. Samo finale mi je bilo kamilica pogotovo nakon, meni boljih, prijašnjih epizoda na snigu. Točnije u ovoj seriji mi je pa možda i svaka predzadnja epizoda bila daleko bolja od finala.

Najbolje dionice su mi bile Ned i Robert u dvorcu, Arya i Hound, Jamie i Brienne, općenito svi obiteljski Lannister dijalozi predvođeni od Tywina i sve ekspedicije na ledu.

Veliki i lajk za sve naše lokacije, lipota i čast
icemanST is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.