Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.11.2017., 11:31   #1521
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ova selidba adventa iz Tvrđe u centar je baš pogrešna. Onaj trg tamo je bio idealan za takve stvari.

Mogli su paralelno na dva mjesta barem onda održavati. I tako mi se čini da će većina trga u centru biti zauzeta klizališetem.
misliš da bi bilo (dovoljno) posjećeno da je na dvije lokacije?
i meni se tvrđa više sviđa za advent ali centar mi baš izgleda tužno zimi, kao da nije glavni gradski trg.
Trickie Q. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 22:56   #1522
Quote:
Trickie Q. kaže: Pogledaj post
misliš da bi bilo (dovoljno) posjećeno da je na dvije lokacije?
i meni se tvrđa više sviđa za advent ali centar mi baš izgleda tužno zimi, kao da nije glavni gradski trg.
Meni Trg izgleda uvijek tuzno, a mozda samo prodjem u krivo vrijeme.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2017., 14:30   #1523
Kako funkcionira dežurni zubar za mene koja nemam prijavljeno boravište (a samim time ni svog zubara) u Osijeku?

Imam svog zubara kod kuće, ali tamo idem najranije za dva tjedna i strah me toliko čekati. Boli me zub, ali (srećom) nisam jedna od onih hitnih slučajeva (otekline, krvarenje i sl.).
Old 12.11.2017., 15:28   #1524
Odi u Dom zdravlja i primit ce te
Old 12.11.2017., 16:35   #1525
Hvala na odgovoru!
Old 12.11.2017., 19:27   #1526
Quote:
L3go kaže: Pogledaj post
Ova selidba adventa iz Tvrđe u centar je baš pogrešna. Onaj trg tamo je bio idealan za takve stvari.

Mogli su paralelno na dva mjesta barem onda održavati. I tako mi se čini da će većina trga u centru biti zauzeta klizališetem.

advent u tvrđi je upravo zbog ambijenta imao neku svoju posebnost, svoju osobnost, nekakav šarm koji će preseljenjem u centar izgubiti. u centru će to biti samo još jedan božićni sajam kao i mnogi drugi. bojim se da će to biti komercijalizacija događaja...

još samo da prebace sajam antikviteta u portanovu i sve riješeno
Old 12.11.2017., 23:18   #1527
Quote:
mr X kaže: Pogledaj post

još samo da prebace sajam antikviteta u portanovu i sve riješeno

Nemoj im davati ideje.
Liberata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 02:44   #1528
Adventom na trgu ce najvise profitirati parking servis i Petar Pan.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Old 22.11.2017., 16:07   #1529
Narode imam malu zamolbicu, ako slučajno čujete da netko ide na Balaševića, a ima karte za tribine... naime ja sam preko Eventima kupila 4 karte za parter, ali bi se rado mijenjala za tribine, naravno uz moju nadoplatu do pune cijene karte (parter je 130kn, a tribine 150kn), pa eto ako znate ljude koji su spremni na zamjenu...
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.