Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 18:45   #3721
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Ja sam instalirao nekako onaj osijek build...i sad tamo gotovo nista od sporta ne radi.

Kako napravit i sto instalirati kako bi mogao sportske kanale gledati. Unaprijed hvala
Instaliraj sa trg playa "mobile TV" i uzivaj u sportu (samo za Android uređaje)L.P.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Old 20.11.2017., 12:05   #3722
Malo testiram Triton add-on
Nije loš. Za razliku od covenanta ne treba alluc key da izbaci dobre linkove
Jedino mu je mana što nema opciju progress
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 03:26   #3723
Opet gašenje addona..
Bennu, čak i Covenant neće kao dobijati update, i tako dalje..
Ali ga ima u drugom repozitoriju..

Pišite ako otkrijete dobar addon, uz opis..
Monro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 19:13   #3724
Quote:
Monro kaže: Pogledaj post
Opet gašenje addona..
Bennu, čak i Covenant neće kao dobijati update, i tako dalje..
Ali ga ima u drugom repozitoriju..

Pišite ako otkrijete dobar addon, uz opis..
quasar + burst zadnjih cca godinu sluzi bez problema,neznam zasto se uopce za.....vate sa exodusom,covenantom ili tritonom
father is online now  
Odgovori s citatom
Old Danas, 01:22   #3725
Quote:
father kaže: Pogledaj post
quasar + burst zadnjih cca godinu sluzi bez problema,neznam zasto se uopce za.....vate sa exodusom,covenantom ili tritonom
Ja odnedavno koristim quasar ali s magnetiserom. Kombiniram s covenantom. Koristim opciju progress u covenantu za serije. Na epizodi umisto da otvorim streamove otvorim menu i umisto play odaberem magnetiser. To s burstom ne možeš

I za one koji i dalje žele koristit uobičajene addonove jedan koristan link s novim repoima

http://www.wirelesshack.org/top-best...o-add-ons.html
Odgovori s citatom
Old Danas, 13:12   #3726
Quote:
Arseface kaže: Pogledaj post
Ja odnedavno koristim quasar ali s magnetiserom. Kombiniram s covenantom. Koristim opciju progress u covenantu za serije. Na epizodi umisto da otvorim streamove otvorim menu i umisto play odaberem magnetiser. To s burstom ne možeš

I za one koji i dalje žele koristit uobičajene addonove jedan koristan link s novim repoima

http://www.wirelesshack.org/top-best...o-add-ons.html
Nisam siguran ali mi se cini da je upravo burst pokopao magnetiser, jer za svaki torrent si trebao instalirati addon, znaci 5 torrenta 5 razlicitih instalacija. Jos ako se uzme u obzir da provideri torrenta nisu vjecni dolazis u situaciju stalnog instaliranja i deinstaliranja. Nova verzija quasara priliklm instalacije vas pita da li zelite i burst instalirati sto vam odmah govori da je magn. stara prica. Kada se burst fino ustima nista drugo vam nije potrebno.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
father is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.