Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 09:00   #2441
priznajem, najgora sam kćer na svijetu

- dođem s posla, pomognem kaj treba i zavučem se u svoju sobu
- odem par puta tjedno u grad, na cugu, kavu,...
- ne sjedim s vama u boravku i gledam sapunice
- ne razgovaram s vama jer to u večini slučajeva završi sa svađom
- usudim se nekaj isplanirati i to moram otkazati jer ste vi ipak nekaj drugo isplanirale, iako sam vam rekla da mene nema u to vrijeme doma
- usuđujem se glasnije pustiti muziku i zaplesati u sobi

i tako, jednostavno sam došla do točke, gdje vidim da vas ne mogu zadovoljiti ni na koji način, jer uvijek su bili i budu drugi bolji i pametniji od mene, više poštuju svoju obitelj, a ja sam zapravo kćer/unuka kakvu si niste željele

ispričavam se što nisam san vaših snova, koja će čitavo vrijeme voditi small talk sa vama, koja će ponizno sjediti sa vama i gledati sapunice koje vi gledate, slučati priče koje sam već čula milijun puta do sada (boli me briga kaj je susjeda danas radila, kak te je pogleda i slično!)

baka, zahvaljujem ti na divnim riječima danas ujutro, stvarno znaš čovjeku uljepšati dan! mislim stvarno, kak se ja uopće usuđujem negdje ići navečer, umjesto da sam doma, stvarno pretjerujem!

ali ne, vi niste tolko zločeste, jer znam kaj smo sve prošle u životu i znam koliko smo se svi žrtvovali da bi danas bile tu di jesmo, i bez obzira na sve naučile ste me da ak želim brda i doline da moram biti spremna pljunuti u ruke i primiti se posla.

danas sam skužila da sam se zeznula kaj sam kupila novi auto, ali proći će i te 3 godine, pa ćemo drugačije!

i da, mama, tvoje prijetnje da budeš sve ostavila i otišla idu mi već na živce! daj odi onda, jer to tvoje " od 1.1. ide drugi režim" nema više efekta.
jer ja znam sebe, ubacit ću u 8 brzinu i uspjet ću i posao i poljoprivredu tjerati zajedno, i tebi u inat neću dopustiti da se spotaknem!
Old Danas, 09:11   #2442
Ja se osjećam toliko lose, ali realno koga boli kurac za to, a i realno Zasto bi bilo koga briga za to
Earth Bender is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 14:41   #2443
Bježi mi se opet. Ista ograničenja opet. Nerazumijevanje drugih, najbližih, je već standardno. Trebam još više meditirati čini mi se. A i osloniti se više na sebe.
Alist is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.