Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Danas, 14:42   #9221
Quote:
8472 kaže: Pogledaj post
Ovo boldano je za ozbiljnu PT.
To ne mora biti tvoj osobni stav.
Osobni stav, odabir, mišljenje, želje i smisao života su jedna stvar.

Stečene fobije se daju korigirati.

Alternativa:
- Željeti djecu i bojati se trudnoće - rješenje je posvojenje
- Ne željeti djecu - osobni odabir koji ne treba biti osuđivan od strane okoline

Tragedija:
- Živimo u nevjerojatno zatucanom društvu gdje se svakoga osuđuje za sve, stavove, postojanje, djelovanje, ma sve osim onih koje treba osuđivati za loše stvari.
Puno toga je kod mene za ozbiljnu pt ali nažalost ostat će samo na tome osim ako dođe tu na otok neki psihijatar koji je ok.
Za sad mi je riješenje- odluke koje sam donesla u prošlosti ostaviti u prošlosti .
Danas nakon popijenje Elicea opet bol u lijevoj ruci,napetost i bol u kostima .Sad ne znam dali je to od želuca(ne pijem Emaneru) ili od Elicea .Primjetila sam da otkad sam nju počela piti anksioznost mi se jako digla i osjećaj krivnje.Kad bi barem ova napetost u prsima popustila .Popila sam pola Xanaxa pa ako popusti onda je anksioznost.
Old Danas, 14:57   #9222
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Puno toga je kod mene za ozbiljnu pt ali nažalost ostat će samo na tome osim ako dođe tu na otok neki psihijatar koji je ok.
Za sad mi je riješenje- odluke koje sam donesla u prošlosti ostaviti u prošlosti .
Danas nakon popijenje Elicea opet bol u lijevoj ruci,napetost i bol u kostima .Sad ne znam dali je to od želuca(ne pijem Emaneru) ili od Elicea .Primjetila sam da otkad sam nju počela piti anksioznost mi se jako digla i osjećaj krivnje.Kad bi barem ova napetost u prsima popustila .Popila sam pola Xanaxa pa ako popusti onda je anksioznost.
zbog čega ne želiš psihoterapiju preko skype-a? znaš vrlo dobro da nitko neće doći na otok
meni se čini da ti samo tražiš izgovore i da ti odgovara stalna kuknjava daleko više od stvarnog traženja stručne pomoći
kolko se sjećam i Stik ti je nudio neka imena, ali baš nitko nije dobar za tebe, svi su loši
ti sebi ne želiš dobro, odnosno, ti NE želiš promjenu jer se bojiš što je normalno, ali je besmisleno vući to u nedogled, štetiš najviše sebi

a ove simptome koje navodiš su simptomi tjeskobe i rezultat prekomjernog osluškivanja svoga organizma

pokušaj ovo shvatiti kao konstruktivnu kritiku
ray of light is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 15:11   #9223
Ja mislim da ne kukam,samo pokušavam se negdje ispričati sa ljudima sličnim sebi pošto u rl to ne mogu.Da si ne želim pomoći ne bi dve godine potrošila na tisuće kuna i još upala u veće sranje jer sam vjerovala doktorima.
Jednostavno više im ne vjerujem, puno više nažao su mi napravili a baš nisu pomogli.
Ova imena šta je Stik dao mi se ne sviđaju jer su jako bahate ,ne treba mene nitko perom po guzici ali barem neko razumjevanje treba biti.
kad je meni ad dobro pogođen ja prilično dobro riješavam svoje strahove i probleme jer mi je koncentracija dobra i razmišljam oštro ko britva.

BTW je netko pio Tolvon,šta je to?
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:13.