Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2017., 10:20   #3901
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Osijek je "po imenima " drugi u hnl- u , da imamo boljeg trenera tukli bi se sa dinamom za prvo mjesto ove sezone. Ovako će i Rijeka i hajduk biti ispred nas. Ovi prvi zbog inercije, a drugi zbog dreke i sudačkog guranja.
Šta ti je život
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Old 20.11.2017., 10:30   #3902
Quote:
split1985 kaže: Pogledaj post
Sve je to jedno veliko dno.
Jašta
paragonth is offline  
Old 20.11.2017., 10:48   #3903
Vjerojatno i ja gledam iz drugačije perspektive jer ne navijam ni za jedan klub u ligi, ali jako ste brzopleti s tim promjenama trenera. O tovarima i Carillu više ni neću pisati, ali Zekić meni kao nekom tko za njega praktički nije ni čuo kao trenera do prošle sezone djeluje sasvim ok.

Nisam gledao većinu ovih kikseva tako da dozvoljavam da netko upućeniji vidi neke baš neoprostive mane, ali iz euro utakmica i utakmica protiv vodećih, pogotovo kad se vidi koji je napredak tu napravljen u odnosu na sezonu prije stvarno djeluje kao netko tko je zaslužio koju godinu mira (opet poput Keka recimo, koji bi u svojim prvim godinama popio nekoliko otkaza u drugim vodećim hnl klubovima) da iskuša svoje kapacitete. Tim više što se radi o lokalnom čovjeku, a nije da takvi, a koji nisu pijanci, analni speleolozi i neznalice, rastu na drveću u ovoj zemlji.
WilsonEduardo28 is offline  
Old 20.11.2017., 12:32   #3904
Quote:
Bossmanidis kaže: Pogledaj post
Ostatak sam pobrisa, namećeš svoj dojam i simpatije ka činjenice, al nebitno. Otkud ti ovo kad već pišeš, daj izvor ? A i da je tako, neš ti opasne stavke, u ligi di je favorit u 6 ipo od 9 utakmica u krugu. Smijšan si.
Bilo u SN, izdanje prosli utorak.
Ako će Hajduk igrati Europu, stavka je itekako gadna .
Uostalom pogle Keka i niz bez pobjede .
Inžinjer ekonom is offline  
Old 20.11.2017., 13:42   #3905
SN su top-klasa za hrvatsko sportsko novinarstvo.
__________________
Dedicated follower of fashion.
.Syd is offline  
Old 23.11.2017., 15:53   #3906
http://sportalo.hr/osnovu-cega-izvrs...odrsku-sukeru/
Maverick25 is offline  
Old 23.11.2017., 16:17   #3907
Vrlo simptomatična, a istovremeno i kranje žalosna je šutnja hrvatskih navijačkih skupina po ovom pitanju. Za manje od mjesec dana su izbori. Koji teško da će donijet išta dobro. O drugoj strani ne znam puno, ali svatko tko nije Šuker bolja je i prihvatljivija strana.
Ali to koliko vidim nikoga ne intrigira. Klubovi šute, na što smo se nažalost već i priviknuli, ko što se magare privikne na batine. Kako ono, šute, logično da šute, nije oportuno iskakati, politika nezamjeranja, ne razumiš ti to, ko je bia zna i te spike
Kažem, od klubova, od najvećeg dijela njih više ništa ni ne očekujem, čast pokojoj hrabroj iznimci. Ali da mi, da navijači, da hrvatska navijačka scena ili ovo šta je ostalo od nje sve ovo ovako šutke promatramo?! I ne ukažemo tim našim klubovima, politikama, kurcima palcima barem apelom, proglasom, okupljanjem, porukama što i kako se je potrebno postaviti u stuaciji koja svima nama determinira ne samo sljedeće 4, već tko zna koliko godina? Ne znam, zaista nisam pametan, možda ovdje najbolje leži ona da ništa bolje mi nismo ni zaslužili
otrovnik ljuti is offline  
Old 23.11.2017., 19:30   #3908
Da izbori koliko naivan moraš biti da se uzdaš u demokraciju oko ičega u ovoj zemlji
paragonth is offline  
Old 24.11.2017., 08:55   #3909
Onako teoretski, tri od cetiri najjaca kluba iz cetiri zupanijskih centara su, barem po tvrdnjama navijaca, protiv aktualnog vodstva hnsa, neki su isli toliko daleko da su poduzimali i under cover akcije protiv istih, tako da ne bi smjelo biti problema.

Holiga je danas napisao da postoje dva scenarija za smjene u hnsu: da promjene zatrazi reprezentacija picaka i bankomata koja ide u Rusiju, i da to napravi Plenkovic.

Ja bih dodao tu i sluzbene klubove u ligi, koji su otprilike u istoj situaciji kao i prvonavedeni iznad.
WilsonEduardo28 is offline  
Old 24.11.2017., 12:09   #3910
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Vrlo simptomatična, a istovremeno i kranje žalosna je šutnja hrvatskih navijačkih skupina po ovom pitanju. Za manje od mjesec dana su izbori. Koji teško da će donijet išta dobro. O drugoj strani ne znam puno, ali svatko tko nije Šuker bolja je i prihvatljivija strana.
Ali to koliko vidim nikoga ne intrigira. Klubovi šute, na što smo se nažalost već i priviknuli, ko što se magare privikne na batine. Kako ono, šute, logično da šute, nije oportuno iskakati, politika nezamjeranja, ne razumiš ti to, ko je bia zna i te spike
Kažem, od klubova, od najvećeg dijela njih više ništa ni ne očekujem, čast pokojoj hrabroj iznimci. Ali da mi, da navijači, da hrvatska navijačka scena ili ovo šta je ostalo od nje sve ovo ovako šutke promatramo?! I ne ukažemo tim našim klubovima, politikama, kurcima palcima barem apelom, proglasom, okupljanjem, porukama što i kako se je potrebno postaviti u stuaciji koja svima nama determinira ne samo sljedeće 4, već tko zna koliko godina? Ne znam, zaista nisam pametan, možda ovdje najbolje leži ona da ništa bolje mi nismo ni zaslužili
Tko bi to trebao dizati glas? Licemjerna i dvolicna nakupina ljudi koja se naziva navijaci? Jebote ti si isto naivan ponekad.
bijesprvi is offline  
Old 24.11.2017., 14:13   #3911
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Jebote ti si isto naivan ponekad.


".... bio sam naivan, zaljubljen i mlad, volio sam Rijeku, volim je i sad...."
otrovnik ljuti is offline  
Old 24.11.2017., 14:42   #3912
Quote:
LuaLua kaže: Pogledaj post
Lupeta, piše neke omjere, prosječni , malo iznad prosjeka...budalaštine.
Osijek je "po imenima " drugi u hnl- u , da imamo boljeg trenera tukli bi se sa dinamom za prvo mjesto ove sezone. Ovako će i Rijeka i hajduk biti ispred nas. Ovi prvi zbog inercije, a drugi zbog dreke i sudačkog guranja.
Ti imas, nakon toliko sudačkih odluka u vašu korist, pa cak i u direktnom dvoboju sa dinamom, penal protiv lokomotive da ne pričamo, obraza pricat o pogurancima u našu korist.
Nek mi moderatori oproste, ali stvarno si majmun
lakrdija 1950 is offline  
Old 25.11.2017., 16:04   #3913
Lege, danas ili nikad

Čekaj, jesam li ja dobro čuo da ste u 39 hnl nastupa na Poljudu slavili samo jednom?
Bolji ste, morate to danas uzeti, bez dvoznaka barem ne dolazite mi na oči. Posolili smo danas jako na X2, na drugom odg, na Mitchvari 1:2, tako da znate s kojom strepnjom se ovdje čeka večerašnji meč?!
otrovnik ljuti is offline  
Old 25.11.2017., 16:12   #3914
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Lege, danas ili nikad

Čekaj, jesam li ja dobro čuo da ste u 39 hnl nastupa na Poljudu slavili samo jednom?
Bolji ste, morate to danas uzeti, bez dvoznaka barem ne dolazite mi na oči. Posolili smo danas jako na X2, na drugom odg, na Mitchvari 1:2, tako da znate s kojom strepnjom se ovdje čeka večerašnji meč?!
Hvala. Osobno baš nisam optimista večeras. Bilo je i ljepših parova kontam.
LuaLua is offline  
Old 25.11.2017., 16:13   #3915
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Lege, danas ili nikad

Čekaj, jesam li ja dobro čuo da ste u 39 hnl nastupa na Poljudu slavili samo jednom?
Bolji ste, morate to danas uzeti, bez dvoznaka barem ne dolazite mi na oči. Posolili smo danas jako na X2, na drugom odg, na Mitchvari 1:2, tako da znate s kojom strepnjom se ovdje čeka večerašnji meč?!
Jbte pa mi imamo bolji skor na Maksimiru

Dajte neki X da vas sve preskočimo za tjedan dana.

#klečanje
__________________
"Glad dolazi i odlazi... Ali dostojanstvo, jednom kad se izgubi, više se nikada ne vraća..."

https://www.youtube.com/watch?v=pA-DilbQAnQ
BuTTerSS is offline  
Old 25.11.2017., 16:40   #3916
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Lege, danas ili nikad
Tako je a onda u srijedu spektakl...
Fredo is offline  
Old 25.11.2017., 16:45   #3917
Kakve 3 sanse i kontre je upropastio Belupo?!
Prvo Bogojevic, potom Bouadla a na kraju i Rebernik. Sve jedan na jedan s golmanom, sve iz blizine, ima da popizdi do kraja Tomo Napet si

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 25.11.2017., 16:48   #3918
Ivanovski ipak za potvrdu pobjede, 2:0 u 90+....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 25.11.2017., 18:15   #3919
Isuse, kako los start Osijeka vec im 3 slobodnjaka iz opasne zone poklonili u samo 10 min. svojim blesavim startovima, totalno mlako izasli. Bojim se da nece dugo ovako izdrzati.....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
__________________
Blago meni, što se rodi takva da si ponos Bosne cijele...
otrovnik ljuti is offline  
Old 25.11.2017., 18:43   #3920
Quote:
otrovnik ljuti kaže: Pogledaj post
Isuse, kako los start Osijeka Bojim se da nece dugo ovako izdrzati.....

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk
Oćeš pepela?
janick gers is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:01.