Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2007., 16:21   #41
Rekao bih da je sve to diktat EU i da nije do neke stranke.
Vi bar znate zasto ste se borili, za cjelovitu neovisnu Hrvatsku.
A sto mislis kako se osjeca danas neki Srbijanac koji je izgubio nogu kod Ernestinova u Slavoniji(poznanik). Dobio manji stan i posao a zena ga ostavila.Kasnije se dogovorom vojska povukla odatle. I zasta se borio.

Ideja cetnistva se polako napusta. Sve vise lici na folklor.
Prestolonaslednik je vise demokrata nego monarh.
Nebi me cudilo da neki od njegovih sinova pokusa da pravi neku kraljevinu i opet idemo iz pocetka.
bobparker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 16:36   #42
hrm vjerujem da mu je teško.
trebao je znati da "revolucija uvijek jede svoju djecu"
-da je hrvat na njegovom mjestu a ja poglavnik hrvatske rekao bi mu:
-borba za "sveti ustaški cilj "je važniji od naših individualnih potreba.
-evo ti sada medalja a kada država bude u mogućnosti dobiti ćeš i ostalo potrebno za život.
za dom spremni
(a u sebi bi mislio "tko te jebe budalo"nisi ti taj koji treba da ispadneš uzvišen nego Ja)
uskrsno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:23   #43
Ostavimo se ratovanja jer zla dobra donijeti nijece.
Sad se mozemo borit samo na izborima.
Evo i Draskovic skinuo kokardu, srijedio bradu, i sad putuje po svjetu i hvali Sanadera i njegovu vladu za reforme i priblizavanje EU.
Vidi ako mozes zaradit neki novac pa u zivot.
bobparker is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:30   #44
e bobparker,ako ćemo po pametnim srpskim poslovicama tu me sigurno nemaš iako si srbin.
a evo ti jedne prikladne za ovo što si gore napisao

"para vrti đe burgija neće"

jebeni novac ti spaja i naoko nespojivo
a ako je neko mislio da se zemlja vrti oko "osi" NE vrti se oko novca
uskrsno is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2007., 18:55   #45
Nas i Rusa dvjesta mililona (200 000 000)!
novica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 01:31   #46
Quote:
novica kaže:
Nas i Rusa dvjesta mililona (200 000 000)!
Šta vi imate sa Rusima osim što ste njihova očajna kopija?
100% is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 08:14   #47
nije baš skroz na temi ali...

frend mi jednom posudio knjigu o plaćenicima kroz povijest. Ne znam točno kak se zove ni ko ju je napisao (bilo je to davno), ali se između ostalog spominjao i Domovinski rat. Pisalo je da većina plaćenika za hrvatsku stranu je dolazilo iz Velike britanije i Francuske, za muslimane iz dosta islamskih zemalja, a za srbe iz Rusije, Grčke i Kine!!! Ali zanimljivo je da je Kina, barem tak autor veli, nakon godinu dana prestala slati svoje vojnike, jer su shvatili da srbi ne rade na održavanju komunizma
__________________
HR

Winter is coming
Deimos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:40   #48
Quote:
bobparker kaže:
da znamo svi kako biju,a pogotovo kada imaju svu silu naoružanja a bore se protiv sela sa dvije lovačke puške.
a vidili smo kako jadni biju kada ih napadne jaća sila npr.NATO
A sto se ne preda selo sa dvije puske nego puca.
Poredis Srbiju i NATO, to je komlimenat.
Ko pizde bombardirali mostove, tvrtke, elektrodistribuciju.
NATO je napadao samo iz zraka, a sto nije kopneno napadao, imali su Apache zrakomlate, tenkove, topove, ljudstvo.
I smjeli uci tek kad se sva vojska povukla (koju su po njima unistili).[/QUOTE]

pitaš tko napada industriju,mostove i slično...onaj tko zna kako se ratuje...pogotovo iz zraka...

A to bombardiranje vas je još više unazadilo...pogotovo sa uništavanjem ono mlao industrije što ste imali...danas bi vam bilo podosta bolje da vas NATO nije sprašio...

I kažeš snajper za promatranje služi?
Tko ti je to provalio?
Snajperi služe za unošenje nemira u neprijateljske redove...i smanjivanje moraa...zato jer nikada neznaš koga će i kada metak pogoditi...
Naravno ako je snajpersit dobar...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:46   #49
Quote:
bobparker kaže:
A sto vi znate sto je tradicija, cast, predaja, sporazum, kapitulacija.
Sve dok ne predas oruzje nisi se predao. (i generali su nekad simbolicno predavali sablju ili pistolj)
Nisu to bednici i da im je potrebno tudje oruzje.(vama mozda jeste)
Vojska je dobila naredbu da se povuce, nije se povukla zbog neprijateljske vatre.
bobparker je proveo vise u ratu nego vi u vojsci, al da mu je neko pricao kome ce o tome pisat......sto da vam kazem.
Ti govoriš o časti?
Čast i hrabrost ste najbolje pokazali u Srebrenici i na oVčari...da Škabrnju i druge masovne grobnice i ne spominjemo...

Tamo ste "časno" ubijali djecu i starce...

JEL ZNAŠ DA JE NAJMLAĐA HR ŽRTVA IMALA 6 MJ. KADA JOJ JE VRAT PREREZAN...GDJE JE TU ČAST?!

Dok ne predaš oružje nisi se predao?Tiješi se...

A zašto si se povukao...zašto je došla naredba...?
Da su Ameri krenuli u napad,5 njhovih elitnih jedinica bi vas pregazilo u 72h...

Što se tiče provođenja u ratu ima nas podosta koji su tamo bili od 1991.g.-1995.g....samo što sam ja bio na strani koja je gledala bežaniju...a ne ju provodila...

Kako mi s euvijek milo sjetiti pregažene kolone koji su VAŠI ČASNI BORCI pregazili...vlastitin narod...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:51   #50
Quote:
uskrsno kaže:
ma bravo junačino
-ono što sam rekao da ih je bilo dosta u hrv.naoružanju je "patka" da te zavaram
-a za tvoju informaciju to je "AGRAM2000",hrvatski proizvod(jako dobra,ono AGRAM znaći zagreb),kopija je jedne Heckler & Koch puške
-a dužili su je samo pripadnici vojne i specijalne policije i ja sam imao jednu sa prigušivačem
a mislio sam da češ reći " neznam koja je,ali imam ih 10 kao trofej na zidu"
Bio si u SP?Koja jedinica?
Ja nisma nikada imao AGRAM,ali dosta suboraca ih je nosilo....
Moj izbor je bila H&K G3...do 1000m udaljebnosti čuda radi...narano sa optikom...
Od noružanja tipa AGRAM sam imao dobrog starog Eru...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:54   #51
Quote:
uskrsno kaže:
a vidili smo kako jadni biju kada ih napadne jaća sila npr.NATO
Kako se biju?
Milojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:54   #52
Quote:
Milojko kaže:
Kako se biju?
Nikako ili jako loše...zato je u zraku nemate nikave šanse protiv njih...
A ni na kopnu nebi bolje prošli...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 15:55   #53
Sredi malo ovaj konfuzan post, gdje sam ja tvrdio da je snajper samo za osmatranje, ovo na vrhu je pisao Samba(znaci ne kaze bobparker), a ovo ispod izgleda smo pisali zajedno.
Sto bi rekli Indijanci: Ratnik se ne osvrce na zablje kreketanje.
bobparker is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:00   #54
Quote:
bobparker kaže:
Sredi malo ovaj konfuzan post, gdje sam ja tvrdio da je snajper samo za osmatranje, ovo na vrhu je pisao Samba(znaci ne kaze bobparker), a ovo ispod izgleda smo pisali zajedno.
Sto bi rekli Indijanci: Ratnik se ne osvrce na zablje kreketanje.
Registrirani korisnik

Registracija: Dec 2006
Postova: 198

Ne dobija se rat snajperom.(snajperista je za promatranje)
Da li znate braco moja mila kako bije srpska vojna sila.

Evo gdje si to izjavio...

Ratnik...i sam si priznao da se ljudima koji su nosili naoružanje poput onoga u avataru HR132 teško moglo oteti isto...a pošto sam bio jedan od tih žaba kako nas sada nazivaš,neka...

Samo su vas žabe naučile ratovati na Velebitu...i to još kako...


Zanimljivo kako si samo preskočio dio sa vašom časti...pokazali ste ju puno puta...ona djevojčica je najbolji primjer...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:02   #55
Quote:
McAucliffe kaže:
Ti govoriš o časti?
Čast i hrabrost ste najbolje pokazali u Srebrenici i na oVčari...da Škabrnju i druge masovne grobnice i ne spominjemo...

Tamo ste "časno" ubijali djecu i starce...

JEL ZNAŠ DA JE NAJMLAĐA HR ŽRTVA IMALA 6 MJ. KADA JOJ JE VRAT PREREZAN...GDJE JE TU ČAST?!

Dok ne predaš oružje nisi se predao?Tiješi se...

A zašto si se povukao...zašto je došla naredba...?
Da su Ameri krenuli u napad,5 njhovih elitnih jedinica bi vas pregazilo u 72h...

Što se tiče provođenja u ratu ima nas podosta koji su tamo bili od 1991.g.-1995.g....samo što sam ja bio na strani koja je gledala bežaniju...a ne ju provodila...

Kako mi s euvijek milo sjetiti pregažene kolone koji su VAŠI ČASNI BORCI pregazili...vlastitin narod...
Hrvat govori o casti i zlocinima, doslo je krajnje vreme...
A sto se fiksacije o americkim specijalnim "postrojbama" tice, manje gledaj filmove...
Milojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:05   #56
Quote:
McAucliffe kaže:
Nikako ili jako loše...zato je u zraku nemate nikave šanse protiv njih...
A ni na kopnu nebi bolje prošli...
Hmm, da... Pitaj njihove generale o tome... Inace, kad stanete na crtu 1000000 puta jacima od sebe - javite se...
Milojko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:07   #57
Quote:
Milojko kaže:
Hrvat govori o casti i zlocinima, doslo je krajnje vreme...
A sto se fiksacije o americkim specijalnim "postrojbama" tice, manje gledaj filmove...
Ne gledam filove...već tamo neku Pustinjsku Oluju...sijećaš se toga filmića...?

Kada su pravi vojnici išli u rat...a ne ova dječica danas koja se opet tuku u Iraku...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:09   #58
Quote:
Milojko kaže:
Hmm, da... Pitaj njihove generale o tome... Inace, kad stanete na crtu 1000000 puta jacima od sebe - javite se...
Malo ti je potencija jačine prevelika...

A naše naoružanje 1990.g.?
A Naoružanje JNA?

Moja prva puška koju sam dužio 1991.g. je bila karabin...običan lovački karabin...a vi niste iamli nikoga bez AK-47...

Tek kada sam nakon par mjeseci prešao u SP dobio sam i ja svoj prvi kalašnjikov...i to jedva jer sam još bio klinac prema drugima...

I zato nemoj sa usporedbama...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:12   #59
Quote:
Milojko kaže:
Hrvat govori o casti i zlocinima, doslo je krajnje vreme...
A sto se fiksacije o americkim specijalnim "postrojbama" tice, manje gledaj filmove...
1. Ja nisam negirao HR zločine...
2.Nismo ubijali šesto mjesečnu djecu...
3.Nismo imali slučajeva tipa Srebrenica ili Ovčara...ni približno...
4.Nismo ubijali sve srpsko,dok ste vi na okupiranim područjima to radili sa svime hrvatskim...čak ste i bolnice i crkve gađali i rušili...da li to ČASNI LJUDI RADE?
5.NISMO PREGAZILI VLASTITI NAROG BJEŽEĆI...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2007., 16:13   #60
Quote:
McAucliffe kaže:
Ne gledam filove...već tamo neku Pustinjsku Oluju...sijećaš se toga filmića...?

Kada su pravi vojnici išli u rat...a ne ova dječica danas koja se opet tuku u Iraku...
Cujes li ti sebe?
Milojko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.