Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.01.2007., 14:03   #1
Talking Talijanima se ne svidja Mesicev ton

http://www.net.hr/vijesti/page/2007/01/26/0374006.html

bar netko im je to otvoreno reka... da se pita smranadera taj bi i mater poklonia kad bi netko iz EU to od njega tražila, a kamo li hrvatsku imovinu i zemljište
-napoleon- is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 14:17   #2
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/01/26/0374006.html

bar netko im je to otvoreno reka... da se pita smranadera taj bi i mater poklonia kad bi netko iz EU to od njega tražila, a kamo li hrvatsku imovinu i zemljište

Eto,ima Stevan i svijetlih trenutaka u svom mandatu...Dobro im je i rekao,pa oni i jesu do kapitulacije činili stravične zločine...

Samo...da se sada ne bi našla koja video kasteta na kojoj priča da talijanski fašisti nisu bili okupatori i zločinci,i da im je pobjednik Pavelić predao Istru,Rijeku i pola Dalmacije u znak zahvalnosi pošto ga Duče ga nije izručio Kraljevini SHS,koja ga je dvaput na smrt osudila...
alen is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 14:18   #3
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
http://www.net.hr/vijesti/page/2007/01/26/0374006.html

bar netko im je to otvoreno reka... da se pita smranadera taj bi i mater poklonia kad bi netko iz EU to od njega tražila, a kamo li hrvatsku imovinu i zemljište

Mesic je konacno rekao pravu stvar.
A to sto se talijanskim kurvinim sinovima ne svidja kad im se kaze da su kurvini sinovi e to je njihov problem. Treba ne reci, nego urlati kako su bili fasisti i okupatori, kako su strijeljali cijela sela, kako su se njihovi crnokosuljasi izivljavali nad nasim narodom, i kako im se vratilo sve zlo za koje su sami krivi, jer zlo ciniti a dobru se nadati, ne ide.
I treba reci kako niko od kurvinih sinova NIKADA nije odgovarao za ratne zlocine.
A te famozne fojbe, to su napuhali do besmisla. A to sto su ih partizani najurili u Italiju, svaka im cast. Ko im jebe metar talijansku fasisticku i okupatorsku!

Dovoljno da se sjetim kako su uvijek pobjedjivali u nogometu, ono prenemaganje i izmotavanje, a tek onaj penal protiv Australije na SP, uh koji nekarakteri, fuj!
Ringo59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 14:34   #4
ma to su obićni zabari.... koji dolaze kod nas i pusu se s lovom... a mi zivimo od toga pa im nista nesmimo...

sican se neke dvojice glupih talijana proslo lito kad smo iz umjesto na vis poslali na korculu...
antest is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 14:37   #5
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Mesic je konacno rekao pravu stvar.
A to sto se talijanskim kurvinim sinovima ne svidja kad im se kaze da su kurvini sinovi e to je njihov problem...
A to sto su ih partizani najurili u Italiju, svaka im cast. Ko im jebe metar talijansku fasisticku i okupatorsku!

Dovoljno da se sjetim kako su uvijek pobjedjivali u nogometu, ono prenemaganje i izmotavanje, a tek onaj penal protiv Australije na SP, uh koji nekarakteri, fuj!
----------------------------
Bravo majstore!!! Moj pokojni dida uvijek je govorio: "Fiat nije auto - Talijan nije čovjek"
Luftwaffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 14:48   #6
Quote:
drago_maric kaže: Pogledaj post
Italija nikad nece priznati Hrvatsku i Sloveniju kao nasljednice Osimskih sporazuma ali nikad nece ni vojno intervenisati da vrati nazad Istru i Dalmaciju.
Vjerovatno ce Italija zeljeti da pokupuje sto vise nekretnina u Istri i Dalmaciji i na taj nacin da se nekako kompenzuje, a to ce moci jer imaju novca, a kad Hrvatska udje u EU, stranci ce nesmetano moci da kupuju nekretnine.

netočno, talijani nece trebat kupovat nekretnine. dovoljno im je da nam zamole najdražeg nam premijera koji ce im s radošcu prepustit sve što im se svidja.
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 14:49   #7
Quote:
antest kaže: Pogledaj post
ma to su obićni zabari.... koji dolaze kod nas i pusu se s lovom... a mi zivimo od toga pa im nista nesmimo...

al opet, draže mi i njih gledat nego čehe
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:27   #8
Quote:
rocco-spalato kaže: Pogledaj post
al opet, draže mi i njih gledat nego čehe
Mesicev ton je ton komunisticka bandita koji opravdava komunisticke zlocine. Partizani su pocinili puno..puno zlocina nad talijanskim CIVILIMA , te ih protjerali iz mnogih gradova gdje su Talijani ODUVJEK bili vecina.

Molim vas lijepo...ako nama ( barem name Herceg-Bosancima) nije drago sto su Hrvati nestali iz mnogih gradova BIH, gdje mozemo nac opravdanje za POGROM civila koji su u tim gradaovima Istre ili Dalmacije zivjeli u zadjnih 20 stoljeca. Pa nisu svi ubijali...po tom bi zbog Luburica trebalo iselit Zagreb.

Samo jedan podak. Pula. Taj vjecni hrvatski grad. Sa hrvatskim amfiteatrom. Ha ha ha. 1946...Od 32,000 stanovnika 28,000 se pokupilo, otkopalo svoje mrtve i otisle u Italiju. I zasto je to u redu? Kao zato sto su neki crnokosuljasi srijeljali par pobunjenih komunista.

Budimo prvo ljudi..krscani..katolici..a potom Hrvati...Herceg-Bosanci, Bosnjaci-Egipcani, Talijani...

PS

Iz obiteljskih izvora, dakle iz prve ruke znam da je partizanska stoka STRIJELJALA prijateljice noci iz Rijeke i bacala ih u jame..samo zato sto su felacirale par Talijana...Moji su bili u talijanskoj okupacionoj zoni..i sto? Talijani su curama iz moje obitelji svirali serenade i donosili cokolade(no felacio I hope)...spasivsi ih od gladi. Puno se cura iz grada udalo i otislo u Italiju..( Nazalost niti jedna moja, valjda nisu bile dovoljno lijepe..) Nemojmo vjerovat komunistima...to je stoka. Bolje i Talijan no komunist Hrvat, bezboznik i primitivni ubojica. Pogledajte mnogo tih ljudi, 'Hrvata' danas iz Istre. Drazi su im muslimani od Herceg-Bosanca..mada su mnogi HB-podrijekla...Svako onaj tko dodje na tudje...nesto mu u karakteru fali...

1941 u Istri 450,000 Talijana...480,000 'Hrvata' - Istrijana ili kako sami sebe zovu.

I time se treba ponosit sto ih vise nema ??? Pa vama su blizi nase muslimanske ubojice u BIH no Talijani, nacija koja je svjetskoj civilizaciji dala renesansu, Rim i Krscanstvo. Talijani su ponosita, civilizirana nacija koja zali svoje nevine zrtve. Ne kao Hrvati koju su sa genocidnim muslimanima skolopili savjez protiv svojih rodjaka Herceg-Bosanaca. Hrvati su nacija ciji je prez izabran na idejama mrznje spram djela svog naroda sa slicnom sudbinom poput ovih jadnih Talijana. Niste bili u pravu tada, niste u pravu ni sada.

Dok se ne izvine ne bi vam vala dozvolio u EU. Pa da se principima covjestva naucite.

Cao bambini...Azzuri...Azzuri...
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:32   #9
idi u Italiju, sretan put !!!... goni se !!! "Fiat nije auto - Talijan nije čovjek" (moj pokojni dida)
Luftwaffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:37   #10
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
Mesicev ton je ton komunisticka bandita koji opravdava komunisticke zlocine.
Partizani su pocinili puno..puno zlocina nad talijanskim CIVILIMA , te ih protjerali iz mnogih gradova gdje su Talijani ODUVJEK bili vecina.

Molim vas lijepo...ako nama ( barem name Herceg-Bosancima) nije drago sto
su Hrvati nestali iz mnogih gradova BIH, gdje mozemo nac opravdanje za POGROM civila koji su u tim gradaovima Istre ili Dalmacije zivjeli u zadjnih 20 stoljeca. Pa nisu svi ubijali...po tom bi zbog Luburica trebalo iselit Zagreb.

Samo jedan podak. Pula. Taj vjecni hrvatski grad. Sa hrvatskim amfiteatrom.
Ha ha ha. 1946...Od 32,000 stanovnika 28,000 se pokupilo, otkopalo svoje mrtve i otisle u Italiju. I zasto je to u redu? Kao zato sto su neki crnokosuljasi streljali par pobunjenih komunista.

Budimo prvo ljudi..krscani..katolici..a potom Hrvati...Herceg-Bosanci, Bosnjaci-Egipcani, Talijani...

PS

Iz obiteljskih izvora, dakle iz prve ruke znam da je partizanska stoka STRIJELJALA prijateljice noci iz Rijeke i bacala ih u jame..samo zato sto su felacirale par Talijana...Moji su bili u talijanskoj okupacionoj zoni..i sto? Talijani su curama iz moje obitelji svirali serenade i donosili cokolade...spasivsi ih od gladi. Puno se cura iz grada udalo i otislo u Italiju..( Nazalost niti jedna moja, valjda nisu bile dovoljno lijepe..) Nemojmo vjerovat komunistima...to je stoka. Bolje i Talijan no komunist Hrvat, bezboznik i primitivni ubojica. Pogledajte mnogo tih ljudi, 'Hrvata' danas iz Istre. Drazi su im muslimani od Herceg-Bosanca..mada su mnogi HB-podrijekla...Svako onaj tko dodje na tudje...nesto mu u karakteru fali...

Azzuri..azuri....
ovo je izjava za ludnicu.....za psihijatriju...
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:41   #11
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
Mesicev ton je ton komunisticka bandita koji opravdava komunisticke zlocine. Partizani su pocinili puno..puno zlocina nad talijanskim CIVILIMA , te ih protjerali iz mnogih gradova gdje su Talijani ODUVJEK bili vecina.

Molim vas lijepo...ako nama ( barem name Herceg-Bosancima) nije drago sto su Hrvati nestali iz mnogih gradova BIH, gdje mozemo nac opravdanje za POGROM civila koji su u tim gradaovima Istre ili Dalmacije zivjeli u zadjnih 20 stoljeca. Pa nisu svi ubijali...po tom bi zbog Luburica trebalo iselit Zagreb.

Samo jedan podak. Pula. Taj vjecni hrvatski grad. Sa hrvatskim amfiteatrom. Ha ha ha. 1946...Od 32,000 stanovnika 28,000 se pokupilo, otkopalo svoje mrtve i otisle u Italiju. I zasto je to u redu? Kao zato sto su neki crnokosuljasi streljali par pobunjenih komunista.

Budimo prvo ljudi..krscani..katolici..a potom Hrvati...Herceg-Bosanci, Bosnjaci-Egipcani, Talijani...

PS

Iz obiteljskih izvora, dakle iz prve ruke znam da je partizanska stoka STRIJELJALA prijateljice noci iz Rijeke i bacala ih u jame..samo zato sto su felacirale par Talijana...Moji su bili u talijanskoj okupacionoj zoni..i sto? Talijani su curama iz moje obitelji svirali serenade i donosili cokolade...spasivsi ih od gladi. Puno se cura iz grada udalo i otislo u Italiju..( Nazalost niti jedna moja, valjda nisu bile dovoljno lijepe..) Nemojmo vjerovat komunistima...to je stoka. Bolje i Talijan no komunist Hrvat, bezboznik i primitivni ubojica. Pogledajte mnogo tih ljudi, 'Hrvata' danas iz Istre. Drazi su im muslimani od Herceg-Bosanca..mada su mnogi HB-podrijekla...Svako onaj tko dodje na tudje...nesto mu u karakteru fali...

1941 u Istri 450,000 Talijana...480,000 'Hrvata' - Istrijana ili kako sami sebe zovu.

I time se treba ponosit sto ih vise nema ??? Pa vama su blizi nase muslimanske ubojice u BIH no Talijani, nacija koja je svjetskoj civilizaciji dala renesansu, Rim i Krscanstvo.

Cijenim jea tebe i mnoge tvoje stavove ali mnoge ne cijenim. Ja jesam Hrvat iz BiH ali sa korijenima (po ocu) iz Dalmacije. I zato JAKO DOBRO ZNAM TALIJANE. I to koliko su nam prijatelji. I zato meni nikakva anti-partizanska mrznja ne moze promijeniti stav prema Talijanima. A taj stav je slijedeci: Partizani i to HRVATSKI I DALMATINSKI su se Talijanskoj stoci najebali matere mile i zato ima HVALA DO NEBESA. Talijani vjecito mute protiv nas i uvijek su bili NAJVECI CETNICKI SAVEZNICI A TAKVE SE TENDENCIJE MOGU I DANAS OSJETITI.
A ZA NJIHOVE DOPRINOSE CIVILIZACIJI ME ZABOLI QRAC SVE DOK IMAJU PRETENZIJE PREMA NASIM ZEMLJAMA.
Ringo59 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:46   #12
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
Mesicev ton je ton komunisticka bandita koji opravdava komunisticke zlocine. Partizani su pocinili puno..puno zlocina ...
Legendo! U sridu!

Cruzero is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:47   #13
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Cijenim jea tebe i mnoge tvoje stavove ali mnoge ne cijenim. Ja jesam Hrvat iz BiH ali sa korijenima (po ocu) iz Dalmacije. I zato JAKO DOBRO ZNAM TALIJANE. I to koliko su nam prijatelji. I zato meni nikakva anti-partizanska mrznja ne moze promijeniti stav prema Talijanima. A taj stav je slijedeci: Partizani i to HRVATSKI I DALMATINSKI su se Talijanskoj stoci najebali matere mile i zato ima HVALA DO NEBESA. Talijani vjecito mute protiv nas i uvijek su bili NAJVECI CETNICKI SAVEZNICI A TAKVE SE TENDENCIJE MOGU I DANAS OSJETITI.
A ZA NJIHOVE DOPRINOSE CIVILIZACIJI ME ZABOLI QRAC SVE DOK IMAJU PRETENZIJE PREMA NASIM ZEMLJAMA.
-----------------------------------------
BRAVO RINGO !!!!
Vidiš da tip ne priča o Italiji...on priča protiv Mesića ... on priča i sere protiv partizana - koji su s Titom VRATILI Hrvatskoj ono što je njeno
...još jedanput, sretan mu put u Italiju !!!
Luftwaffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:48   #14
Nije da me briga za digiće niti bi im šta dao bez obzira što jesu protjerani iz Istre i možda su tamo bili većina. Protjerani su i Nijemci deset puta žešće pa se ne bune.

Ja bi pozdravio Mesićevu izjavu kad ne bi što se tiče zadnjeg rata trubio o "individualizaciji krivnje" i kažnjavanju zločina bez obzira ko ga počinio.

A vidi kad se radi o pokoljim iz 2. svj. rata onda je to osveta, " retorzija" koju su po svemu sudeći Italijani zaslužili jer su prvi radili zločine. OK. Ali zašto onda ne primjeni isti princip na ovaj zadnji rat nego je prvi "individualizator".

Šta bi on rekao da su Hrvati u pravedničkom gnjevu poubijali par desetina tisuća Srba u ovom ratu kao što su partizani Italijana. Bi li to bila "retorzija"

On je spreman u obranu "antifašističkih zločina"..spreman je na sve. Licemjerje trenutnog predsjednika nema granica. I ne brani on nikave hrvatske interese. Jer da je tako onda bi isto postupio i kad je novija ratna povijest u pitanju. Njemu je samo stalo da obrani čast "antifašista".
Inkvizitor is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 15:57   #15
Quote:
Ringo59 kaže: Pogledaj post
Cijenim jea tebe i mnoge tvoje stavove ali mnoge ne cijenim. Ja jesam Hrvat iz BiH ali sa korijenima (po ocu) iz Dalmacije. I zato JAKO DOBRO ZNAM TALIJANE. I to koliko su nam prijatelji. I zato meni nikakva anti-partizanska mrznja ne moze promijeniti stav prema Talijanima. A taj stav je slijedeci: Partizani i to HRVATSKI I DALMATINSKI su se Talijanskoj stoci najebali matere mile i zato ima HVALA DO NEBESA. Talijani vjecito mute protiv nas i uvijek su bili NAJVECI CETNICKI SAVEZNICI A TAKVE SE TENDENCIJE MOGU I DANAS OSJETITI.
A ZA NJIHOVE DOPRINOSE CIVILIZACIJI ME ZABOLI QRAC SVE DOK IMAJU PRETENZIJE PREMA NASIM ZEMLJAMA.
Rocco, Ringo...procitajte ponovo moj texst..jer u medjuvremenu evoluirao. ( dodao sam jos 'uvreda' - a u biti cinjenica).

Te zemlje...Istra....Dubrovnik...mnogi otoci..vise su dio talijansko tradicije no hrvatske. Vec sam vam dio brojeve popisa pucanstva u 'hrvatskoj' Istri 1941.

U Dubrovniku se do ca 1600 nije BILO DOZVOLJENO govoriti u saboru ( ili kako se vec zvao) hrvatskom jezikom. Na otocima je do 1900 godine postojala verzija romanizirana latinska jezika koji su lokalni Talijani govorili.
Zadar, Rijeka..ali ne i Sibenik su povjesno Talijaniski gradovi.

Ja zalim svaka covjeka...Svi smo mi djeca jedna Boga. I moja prijateljica iz Splita koja ima grb hrvatska plemstva iz okolice Tuzle ca 1400, i ovaj Rocco koji je i sam mozda neki Talijan. Na koncu, i moje su dalji korijeni vrlo..vrlo blizu mora..te sam i ja mozda kao jedna moja prijateljica koja direktno vuce veze do Venecije a danas je Hrvatica mozda dodirnut genom nekog rimskog legionara, ili genom nekog Dalmate, preteche Rimljana, i Slavena.

Nasa ljudskost mora bit univerzalna, i ne smije se zaustavit na pragovima imena druge nacije. Kao sto zalim moje Herceg-Bosance, zalim i vas, Hrvate koji su ubijani nevini od fasita Talijana, ali moram branit i civile Talijane jer sam covjek i katolik. Ja nemam izbora.
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 16:00   #16
Quote:
Frankopan kaže: Pogledaj post
1941 u Istri 450,000 Talijana...480,000 'Hrvata' - Istrijana ili kako sami sebe zovu.
Da u principu treba izbjegavati rasprave s ljubiteljima slova "U" iz Poskoklanda pokazuje i ovo baratanje podacima.
Mislim, u svijetlu činjenice da je Istra prema popisu iz 2001. imala nešto više od 206.000 stanovnika.
Što bi, uvažavajući "podatke" ljubitelja fašizma, značilo da joj se stanovništvo u 60 godina smanjilo za više od 4 puta.

Drugi fenomen s kojim, valja najozbiljnije računati je masovna nasilna talijanizacija Hrvata koju su talijanske vlasti sustavno provodile od 1918. pa sve do kapitulacije Italije. Nisu to radili samo fašisti, nego i oni prije njih.
Tako je npr. hrvatska poriodica Žuklić preko noći postala talijanska s prezimenom Zuchi.
Mnogi takvi "Talijani" su poslije 1945. nazad uzimali svoja hrvatska prezimena i izjašnjavali se Hrvatima. I takva preimenovanja su "smanjila" broj Talijana u Istri.
Feniks is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 16:00   #17
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post

On je spreman u obranu "antifašističkih zločina"..spreman je na sve. Licemjerje trenutnog predsjednika nema granica. I ne brani on nikave hrvatske interese. Jer da je tako onda bi isto postupio i kad je novija ratna povijest u pitanju. Njemu je samo stalo da obrani čast "antifašista".
Upravo tako. Zato on i staje na stranu muslimana u BIH. Jer su oni titoisticni vahabisti. A mi, Herceg-Bosanci katolici i ljudi. ( Za raliku od komunista koji to nisu).
Frankopan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 16:02   #18
kao prvo, što se tiče 2.svjetskog rata, nisu bili saveznici NDH jer su često kohabitirali sa četnicima kad god im je to odgovaralo. na području gorskog kotara, like i istre vršili su prisilnu talijanizaciju ne talijanskog stanovništva i otimačinu ne talijanske imovine koja je rezultirala time da su postali vlasnici znatne imovine u hrvatskim krajevima koje sada traže natrag.
obzirom da nisu ni platili ratnu odštetu tadašnjom jugi, netreba niti vraćati imovinu optantima koji su se iselili, a svoju europu gdje nas misle "guziti na finjaka nek si nabiju u guzicu"!
U Hrvatsku bi se mogla po pravima manjina ugledati i Austrija i Slovenija (skidanje dvojezičnih zapisa i ukidanje dvojezičnosti u nekim krajevima!).
A što se tiče komunističkih zločina i odmazda na uglavnom svim ne komunistima nakon II.svj.rata, to je opće poznata stvar.
__________________
Mijenjam sobnu lampu za istu takvu dvosobnu...
dzontra is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 16:02   #19
Quote:
Inkvizitor kaže: Pogledaj post
Nije da me briga za digiće niti bi im šta dao bez obzira što jesu protjerani iz Istre i možda su tamo bili većina. Protjerani su i Nijemci deset puta žešće pa se ne bune.

Ja bi pozdravio Mesićevu izjavu kad ne bi što se tiče zadnjeg rata trubio o "individualizaciji krivnje" i kažnjavanju zločina bez obzira ko ga počinio.

A vidi kad se radi o pokoljim iz 2. svj. rata onda je to osveta, " retorzija" koju su po svemu sudeći Italijani zaslužili jer su prvi radili zločine. OK. Ali zašto onda ne primjeni isti princip na ovaj zadnji rat nego je prvi "individualizator".

Šta bi on rekao da su Hrvati u pravedničkom gnjevu poubijali par desetina tisuća Srba u ovom ratu kao što su partizani Italijana. Bi li to bila "retorzija"

On je spreman u obranu "antifašističkih zločina"..spreman je na sve. Licemjerje trenutnog predsjednika nema granica. I ne brani on nikave hrvatske interese. Jer da je tako onda bi isto postupio i kad je novija ratna povijest u pitanju. Njemu je samo stalo da obrani čast "antifašista".
ovdje je direktno riječ o hrvatskim interesima jer digici žele promijene ugovora koji bi se itekako ticali sadašnje hrvatske. govor o zločinima je bio sporedna tema
__________________
U ratu protiv organiziranog kriminala, opstanak ovisi o mitu i korupciji
rocco-spalato is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2007., 16:05   #20
među 95 i 45 ima 50 godina. standardi su se promjenili. ono što je bilo o.k. 45te više nije 95te. za '45 je važilo, da je sve ok. samo da je "gegen naci". i pravo je tako.

problem 'fojbi' je u prvom redu prenapuhan.. nije se radilo o sustavnom čiščenju. ako bi se o tome radilo, ko je onda krenuo '48 kao "optant"? ako je bio '45 bačen u fojbu, kako je '48 krenuo na put? jel to zombi ili što? i optiranje znači svojevoljno a ne prognano.
kva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:51.