Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2007., 19:30   #161
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma patetika kažeš. Patetika je ono što nam ti pokušavaš ovdje prodavati, a to su muda pod bubrege, samo to ni ne prolazi, je rimam za vas srbe nos i osjetim vas i preko kablova.
Hebemu majku, pa dajte vi srbi jednom recite ono što mislite i recite jesam srbin sam, četnikovao sam po Vukovaru 91.-95. i bog, a ne tu se preseravati i prodavati spike. Više scjenim srbina koji kaže "jesam bio sam" "i jesam srbin sam" nego seronje koje se skrivaju i prodaju se pod jugoslovene,socijaldemokrate i slične pizdarije.
Pa da, ti si ekspert što si otkrio da sam ja Srbin, a ja kvaran jer to nikako ne želim priznati…
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2007., 22:07   #162
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Pa da, ti si ekspert što si otkrio da sam ja Srbin, a ja kvaran jer to nikako ne želim priznati…
Bitno je da si ti mene shvatio. I bitno da smo mi tebe shvatili.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 11:48   #163
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
Danas na Dnevniku smo mogli čuti Pupovca koji kaže da je u zadnje vrijeme uhiceno puno Srba zbog počinjenja ratnih zločina te smatra da nas to vraca u 90 godine kad je za nečije uhicenje bio dovoljan iskaz nekih ljudi. Zaboravio je da su metodu "prepoznavanja" upravo sami Srbi izumili i usavršili kako bi prokazali mrskog im neprijatelja, susjeda Hrvata.
Zahtijeva od Sanadera da zaustavi uhicenja jer se time ugrožava njihova neovisnost.

E pa Sanader, hvala ti šta si nam na vlast doveo ovog čovjeka

Tragedija je da se on kao saborski zastupnik setio oglasiti tek nekoliko dana posle Radeta Leskovca, predsednika Partije podunavskih Srba iz Vukovara koji je imao konferenciju za novinare i zatražio konačni popis ratnih zločinaca i zaustavljanje ovih "ravnoteže radi " hapšenja Srba. Malo je deplasirano da se 10 godina posle reintegracije hapse Srbi koji su tu celo to vreme, a najgore je što neki od njih su radili u policiji i drugim telima državne uprave
mirela3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:28   #164
Quote:
Tragedija je da se on kao saborski zastupnik setio oglasiti tek nekoliko dana posle Radeta Leskovca, predsednika Partije podunavskih Srba iz Vukovara koji je imao konferenciju za novinare i zatražio konačni popis ratnih zločinaca i zaustavljanje ovih "ravnoteže radi " hapšenja Srba. Malo je deplasirano da se 10 godina posle reintegracije hapse Srbi koji su tu celo to vreme, a najgore je što neki od njih su radili u policiji i drugim telima državne uprave
Imaš ti pravo, tragedija je što vas četnike nismo odmah sve pobacali u zatvore i osudili na dugačke robije, za zlo koje ste radili u stranoj državi. Nažalost mi Hrvati smo spori, ali učinkoviti, tako da ćete doći na red svi vi koji ste klali i mrcvarili Hrvatski puk, tokom DR!
Nas Veliki A is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 12:32   #165
Quote:
Tragedija je da se on kao saborski zastupnik setio oglasiti tek nekoliko dana posle Radeta Leskovca, predsednika Partije podunavskih Srba iz Vukovara koji je imao konferenciju za novinare i zatražio konačni popis ratnih zločinaca i zaustavljanje ovih "ravnoteže radi " hapšenja Srba. Malo je deplasirano da se 10 godina posle reintegracije hapse Srbi koji su tu celo to vreme, a najgore je što neki od njih su radili u policiji i drugim telima državne uprave
Kaj je i ti si u nekoj od skupina lojalnih koje trebamo uhititi...neboj se čedo ili čepnica i ti buš došel ili došla na red....mi takve klošare kak ste vi ne zaboravljamo...
a ti vaši čedeki koji su kakti policajci koje je vaša partija nešto prije mirne reintegracije iz para postrojbi četnika prebacilia u milicijsku uniformu njih bu ju naši lagano obradili ,nama se ne žuri
balrog101 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:32   #166
Quote:
balrog101 kaže: Pogledaj post
a ti vaši čedeki koji su kakti policajci koje je vaša partija nešto prije mirne reintegracije iz para postrojbi četnika prebacilia u milicijsku uniformu njih bu ju naši lagano obradili ,nama se ne žuri
Dobar dio već jeste obrađen, a rekao bi narod "tiha voda, brege valja".
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:25   #167
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Bitno je da si ti mene shvatio. I bitno da smo mi tebe shvatili.
Ti si shvaćen u startu (naravno), samo još nisam uhvatio jesi li po učinku plaćen ili fiksno. I Ima li kaki bonus ako Sanader ostane premijer nakon izbora.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2007., 11:56   #168
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Ti si shvaćen u startu (naravno), samo još nisam uhvatio jesi li po učinku plaćen ili fiksno. I Ima li kaki bonus ako Sanader ostane premijer nakon izbora.
Ma k... si ti moj shvatio, nikad vi srbi neće shvatiti neke stvari.
Čuj srbo, prvo ti moraš vratiti sve ono što si polapo u Vukovaru ti i tvoja bratija od 91.-95. pa ću ti ja onda ispostavti račun, i još ću ti spremit za ponijet doma.Može tako?
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:15   #169
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Ma k... si ti moj shvatio, nikad vi srbi neće shvatiti neke stvari.
Čuj srbo, prvo ti moraš vratiti sve ono što si polapo u Vukovaru ti i tvoja bratija od 91.-95. pa ću ti ja onda ispostavti račun, i još ću ti spremit za ponijet doma.Može tako?
Slušaj, teško je shvatiti fraze prepisane iz partijske knjižice. Kao ono „Tito partija omladina akcija“. Pa ti sad vidi šta je pjesnik htio reći.

Ako ti meni kažeš da sam ja polapao zato što sam bio u Vukovaru u ratnom periodu onda se ja mogu komotno izraziti da si ti lopov jer si bio u HDZ-u u periodu privatizacije kada je država pokradena.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2007., 09:31   #170
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Slušaj, teško je shvatiti fraze prepisane iz partijske knjižice. Kao ono „Tito partija omladina akcija“. Pa ti sad vidi šta je pjesnik htio reći.
Jasno je meni što je četnik htio reći i što četnik misli kako onaj ispod tako onaj iznad stola, a vidim da ti te komunističke-četničke pjesmice idu jako dobro.
A što se tiče pljačke, vi četnici opljačkali ste Hrvatsku, a posebno vi u Vukovaru više nego partizani i komunisti i sve stranke zajedno.
Ti si u Vukovaru bio za vrijeme okupacije, a jako dobro znamo kako ste pljačkali i što ste radili za vrijeme okupacije Podunavlja, tu vam nisu bili ravni ni vaša braća lešinari-prašinari iz srbije, vukli ste čak i žice iz zidova.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:14   #171
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Jasno je meni što je četnik htio reći i što četnik misli kako onaj ispod tako onaj iznad stola, a vidim da ti te komunističke-četničke pjesmice idu jako dobro.
A što se tiče pljačke, vi četnici opljačkali ste Hrvatsku, a posebno vi u Vukovaru više nego partizani i komunisti i sve stranke zajedno.
Ti si u Vukovaru bio za vrijeme okupacije, a jako dobro znamo kako ste pljačkali i što ste radili za vrijeme okupacije Podunavlja, tu vam nisu bili ravni ni vaša braća lešinari-prašinari iz srbije, vukli ste čak i žice iz zidova.
Mene ćeš teško ubaciti u istu rečenicu sa pljačkom ako želiš nešto relevantno reći.
Ali pošto ti to do sada nisi pokušavao zašto bi ubuduće.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 00:56   #172
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Mene ćeš teško ubaciti u istu rečenicu sa pljačkom ako želiš nešto relevantno reći.
Je ti si jedan od retkih poštenih srba koji ništa u Vukovaru nisu opljačkali, kako da ne, kad bi se sralo u vis.
Ajde ne kenjaj, bolje reci čiji ti traktor vozaš, gledaš tv, te iz čijeg lonca srčeš tu svoju masnu "supu"......
Meni će jedan srbin pričati o tome kako nije ništa maznuo u Vukovaru, idešššššš.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 12:34   #173
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Je ti si jedan od retkih poštenih srba koji ništa u Vukovaru nisu opljačkali, kako da ne, kad bi se sralo u vis.
Ajde ne kenjaj, bolje reci čiji ti traktor vozaš, gledaš tv, te iz čijeg lonca srčeš tu svoju masnu "supu"......
Meni će jedan srbin pričati o tome kako nije ništa maznuo u Vukovaru, idešššššš.
Kao što rekoh… Zašto bi ubuduće.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 14:54   #174
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Kao što rekoh… Zašto bi ubuduće.
Nećete više imati šansu u buduće, nikada.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 19:24   #175
Quote:
casio kaže: Pogledaj post
Nećete više imati šansu u buduće, nikada.
__________________
I moji preci su 27.marta 1941 bili protiv NAZI pakta. I ja mu se protivim.
4,05% is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2007., 20:08   #176
Quote:
4,05% kaže: Pogledaj post
Samo ti plači.To vam je jedino i ostalo, prokockali ste šansu i ti i braća, i nikad je više neće dobiti.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 22:39   #177
Quote:
-napoleon- kaže: Pogledaj post
Danas na Dnevniku smo mogli čuti Pupovca koji kaže da je u zadnje vrijeme uhiceno puno Srba zbog počinjenja ratnih zločina te smatra da nas to vraca u 90 godine kad je za nečije uhicenje bio dovoljan iskaz nekih ljudi. Zaboravio je da su metodu "prepoznavanja" upravo sami Srbi izumili i usavršili kako bi prokazali mrskog im neprijatelja, susjeda Hrvata.
Zahtijeva od Sanadera da zaustavi uhicenja jer se time ugrožava njihova neovisnost.

E pa Sanader, hvala ti šta si nam na vlast doveo ovog čovjeka
LOL

NEMA! sve ćemo pohvatati i sve što su ubijali (i klali) pod istragu...ako mogu naši generali, mogu i Srbi...jest kako će Srba biti više, ali tko im je kriv što su se vraćali!
KLiK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2007., 23:00   #178
da,samo je žalosno što nam se sva mladost razbaca uz zvuke turbo folka
hello kitty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:25.