Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.02.2011., 13:23   #121
Quote:
..a unda kaže: Pogledaj post
..nije bas najdirektnije vezano za jucerasnji prosvjed, ali samo jos jedan mali pokazatelj o cemu se radi..a svaki dan je skoro ovako nakon sto je demokratskom voljom vecine izabran splitski gradonacelnik.

ovdje se radi o vili rozina, koju kerum mora najprije dati na ponudu gradu, tj sebi. sam sebi daje ponudu. i to nakon sto je utvrdjeno da uopce nije trebala ova tocka bit na vijecu, ali, eto, kerum se smilovao, hoce da sve bude transparentno.

njegove rijeci pri kraju su upucene vijecnici bilac iz hadezea..lazljivice...oduzmi joj repliku!
i, ode. dosao na par minuta kontrolirat prodaju i otisao negdje poslom..valjda nabavit jos koji teren jeftino.

http://img402.imageshack.us/i/cae.mp4/


na sljedecoj tocki, nakon par misljenja i odgovora kerumovih kula strazara, hadeze je rekao da nece u tome sudjelovat, esdepe je isto rekao i napustio sjednicu koja je time prije otprilike sat vremena prekinuta, a zasto, sto je bila transakcija, sto je grad trebao platit, evo objasnjenja..

http://img546.imageshack.us/i/jwx.mp4/

ovo vise i nije obicna ucjena, vise i nije demonstracija sile..ovo je javna poruka..mogu raditi sto god pozelim i to zakonski i uzivajte u tome jer bi vam moglo bit jos gore ukoliko se pokusate oduprijeti.
ukratko, teror.
e..nemrem srocit nit tolko krvavu psovku cime bi ovo prokomentirala

:razoruzana i bez texta:



ovo je ..ne znam..to nije, to nemre bit



edit: naisla sam na neke upise kao da mi veze neamo s libijom, egiptom, tunisom..kao..da di smo mi od toga
tiisusmater..pa oni su menhetn za ovo egipat posebice
__________________
lucca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:36   #122
Nadan se da će se prosvjednici u Splitu "taknit" i Keruma...
pegula is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:40   #123
Quote:
Alexis kaže: Pogledaj post
@a unda
A što obični mali ljudi, od koji su neki i glasali za ovo, kažu na ulici? Meni iz Zagreba, gdje imamo svoje sranje, no nekako se počinjemo boriti protiv njega, ovo izgleda prestrašno. Izgleda mi puno gore nego u Zagrebu.
..i jest gore. ne bih htio sad da ispadne da omalovazavam zagreb ili neki drugi grad, a da govoreci o splitu umirem u ljepoti rijecima..ko to moze platit, ali split je manji, ne samo po broju stanovnika, ali je cak i nesto..kako bih to rekao koncentriraniji, manje je prostora, ne samo fizickog i dok se u zagrebu moze nesto napraviti da se khm, bas i ne primjeti tako strasno ili ne prepozna kao bas tako strasno, u splitu svaki poremeceni detalj jako iskace, odmah se primijeti..da me se pogresno ne shvati, ali..steta je veca, puno veca nego sto je srazmjer neke nase predodzbe o velicini grada, broju stanovnika, kulturi, ako usporedjujemo split (mozda i neki drugi grad na obali) i zagreb.

mogu razumjet da su neki glasali za njega, ali da ce opet ili da cekaju da prodje jos koja godina pa da glasaju, a da sad nikako ne reagiraju, to je zaista katastrofa. ne pretjerujem, radi se o katastrofi u denominativnom znacenju te rijeci.
jer, tu se cak ne radi mozda o nekom povrsnom interesu koji netko moze sebi usicarit glasajuci za..ne znam kako bih to nazvao.. ovo(!), radi se o potpunoj predaji, prepustanju, katatoniji.

jednostavno, dodje mi za popisdit kad pocne neko pricat bajke o splitu, fotografirat tj bjezat u sjetno sladunjave splitske vedute (koje baj d vej, jedva da vise i postoje), pocne se forsirano pricat nekim novostarim splitskim govorom koji bi kao trebao bit autentican i oformljuju se neke splitsko-dalmatinske-zalaz-sunca i gitara/mandolina udruge koje bi trebale institucionalizirati i brendirati mentalitet. a knjiznjica filozofskog fakulteta u splitu nema novaca ni za kupiti po tri primjerka marulicevih djela, a kamoli za nesto drugo. ecce split.
__________________
..potpis

Zadnje uređivanje ..a unda : 25.02.2011. at 13:57.
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 13:51   #124
Quote:
lucca kaže: Pogledaj post
..
edit: naisla sam na neke upise kao da mi veze neamo s libijom, egiptom, tunisom..kao..da di smo mi od toga
tiisusmater..pa oni su menhetn za ovo egipat posebice
ma egipat je jedno pet tisuca godina ispred nas.

imamo mi u splitu i sfinge, ali nije sfinga dovoljna za bit egipat.

mislio sam kako bi onako komercijalno turisticki trebalo bolje iskoristiti podatak da je posljednji rimski car, zapadnorimski, umro u splitu i da je time formalno nekako prestalo postojati zapadnorimsko carstvo.

ali, ima novi podatak odlican za turisticku znatizelju koju mogu fotografirati. treba im reci da to za rimsko carstvo nema veze, da ima jos nesto zanimljivije, da se upravo nalaze u gradu u kojem nestaje grad. lako je sto je rimsko carstvo nestalo u splitu, ali u splitu nestaje split, bit det..
__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 16:05   #125
nisan glasala za Keruma,ako baš oćete ma nisan za nikoga,ali SRAM me živit u ovome gradu di ovaj primitivac provodi silovanje demokracije,neman riči,jednostavno ne znan kako ga se može fermat,stvarno je li ovi grad mirita ovoga primitivnoga ,bahatoga seljačinu,a tek ona sesta,ma ono je prototip čuvarice u nac logorima
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2011., 18:06   #126
Quote:
alma 188 kaže: Pogledaj post
nisan glasala za Keruma,ako baš oćete ma nisan za nikoga,ali SRAM me živit u ovome gradu di ovaj primitivac provodi silovanje demokracije,neman riči,jednostavno ne znan kako ga se može fermat,stvarno je li ovi grad mirita ovoga primitivnoga ,bahatoga seljačinu,a tek ona sesta,ma ono je prototip čuvarice u nac logorima
Tribala si glasat jer samo glasovima moremo ove potirat i nemoj da te bude sram živit nego živi punin plučima i kad kod možeš ukaži na monade Žele, Nevenke i ostalih "građane" iz HGS-a.

Kadikad ako imaš vrimena a ima neki prosvjed ili denmonštrancjun kontra njih dođi. Bit će ti lipše sa istomišljenicima.

A fermat govoriš??? Teško ali recimo uz dobru volju pametnjakovića iz gradskog vijeća može se maknit Nevenka a njega malo teže ali ništa nije nemoguće.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2011., 10:00   #127
Inicijativa "Za Marjan" podnijela je kaznenu prijavu protiv "nepoznatih osoba" povodom urbanističko-arhitektonskog natječaja za Prvu vodu

Prijava je podnesena Općinskom državnom odvjetništvu nakon tematske sjednice Gradskog vijeća o zaštiti Marjana, a kao temelj prijave poslužio je Zaključak o prihvaćanju Programa i općih uvjeta Natječaja za izradu urbanističko-arhitektonskog rješenja uređenja kupališta i ugostiteljske građevine na sjevernoj strani Marjana, smatrajući da i u Zaključku i u provedbi natječaja postoji niz kaznenih djela.

http://www.h-alter.org/vijesti/hrvat...sobi#news_view
Silajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2011., 23:59   #128
..kerum naisao na zajebanijeg igraca od sebe..


http://wwww.slobodnadalmacija.hr/Spl...3/Default.aspx

__________________
..potpis
..a unda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:55.