Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2011., 13:56   #1
Starčevićanac Pero K.

Gost emisije"tv bujica" bio je g.Pero Kovačević.
Na prvi dojam ispada poštenjačina,jer je tužio neke firme i ljude koji su počinili kaznena djela,u svoje ime,ako savijesni građanin i kao primjer političkog zastupanja narodnih interesa.
Otiša je iz HSP AS-a zbog neslaganja u izjavi o prosvjednicima.Naime gđa.Ruža misli da su prosvjednici anarhisti,a Pero kaže da nisu.
Mogu reći da me Tomašićka malo razočarala time,a Pero je nastavio jedriti sam.
On se oslanja na starčevićanstvo u punoj mjeri."Nazovi pravim imenom ono što vidiš"-kaže Pero.
Držite li da Pero K. ima pravo kao pravaš podržati prosvjednike,što mu je gđa.Ruža uskratila,i ostati u stranci starčevićanaca?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:01   #2
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Gost emisije"tv bujica" bio je g.Pero Kovačević.
Na prvi dojam ispada poštenjačina,jer je tužio neke firme i ljude koji su počinili kaznena djela,u svoje ime,ako savijesni građanin i kao primjer političkog zastupanja narodnih interesa.
Otiša je iz HSP AS-a zbog neslaganja u izjavi o prosvjednicima.Naime gđa.Ruža misli da su prosvjednici anarhisti,a Pero kaže da nisu.
Mogu reći da me Tomašićka malo razočarala time,a Pero je nastavio jedriti sam.
On se oslanja na starčevićanstvo u punoj mjeri."Nazovi pravim imenom ono što vidiš"-kaže Pero.
Držite li da Pero K. ima pravo kao pravaš podržati prosvjednike,što mu je gđa.Ruža uskratila,i ostati u stranci starčevićanaca?
Tebe je razočarala a nas puno obradovala što se riješila jedne jako loše osobe koja NIKAD nije bila ni hrvatski a kamoli pravaški orijentirana..
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 16:38   #3
Quote:
duliba kaže: Pogledaj post
Tebe je razočarala a nas puno obradovala što se riješila jedne jako loše osobe koja NIKAD nije bila ni hrvatski a kamoli pravaški orijentirana..
Zar nužno svi pravaši moraju biti jednoumni?
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 16:47   #4
Quote:
duliba kaže: Pogledaj post
Tebe je razočarala a nas puno obradovala što se riješila jedne jako loše osobe koja NIKAD nije bila ni hrvatski a kamoli pravaški orijentirana..
Sve si reka
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 17:17   #5
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Zar nužno svi pravaši moraju biti jednoumni?
ovo što se neki danas nazivaju pravašima, a i ovdje na forumu, to je čista glupost.

to nisu pravaši nego nacionalistička klerikalna desnica

rade sve što mogu protiv nauka A. Starčevića i s njim nemaju veze

tako sam ja ovdje u par navrata išao testirati "pravaše" govoreći protiv katoličke crkve a ovi se ko talibani digli na zadnje noge

ne znaju da je Stari bio protiv crkve, a ovima danas je glavni uzor onaj blentavi pop Miklenić
Šejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 18:15   #6
Jebena logika, ako Ante Starčević nije bija sklon Crkvi onda nijedan pravaš odonda ne smi biti sklon Crkvi. Garantiraš da Eugen Kvaternik i ostali Starčevićevi suvremenici nisu bili vjernici i katolici? Imaš to napismeno?

Ante Starčević je Otac Domovine i zna se koje su njegove temeljne političke odrednice. Dok se njih poštuje svaki stav o vjeroispovijesti je osoban i individualan te nema nikakve veze s hrvatskim državnim pravom. Problem je što se one nisu poštivale, a tu vjera ne igra nikakvu ulogu...
__________________
"Hrvatska vidje svakojakih čuda, al' ne nađe štrika za toliko juda." (A.G. Matoš)
Modern Gent is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:15   #7
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Jebena logika, ako Ante Starčević nije bija sklon Crkvi onda nijedan pravaš odonda ne smi biti sklon Crkvi. Garantiraš da Eugen Kvaternik i ostali Starčevićevi suvremenici nisu bili vjernici i katolici? Imaš to napismeno?
tipično kao i svaki desničar, brkaš pojmove

naravno da je A.S. bio vjernik, kada je završavao govore s Bog i Hrvati, ali je bio antiklerikalan

da bi vjerovao ne treba ti crkva

Bog je Bog a nije papa Bog.

Quote:
Ante Starčević je Otac Domovine i zna se koje su njegove temeljne političke odrednice. Dok se njih poštuje svaki stav o vjeroispovijesti je osoban i individualan te nema nikakve veze s hrvatskim državnim pravom. Problem je što se one nisu poštivale, a tu vjera ne igra nikakvu ulogu...
da si pravaš bio bi za ukidanje ugovora s Vatikanom, to bi bio dokaz ovoga što si naveo gore

pravaštvo nisu floskule
Šejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:25   #8
Šejtan jako dobro pišeš

O Uvenuloj Ruži i Peri Kovačeviću ne vrijedi uopće trošiti riječi.

Naš poštovani forumaš casio je najveći stručnjak za druga Peru i sve što napiše potpisujem. Vjerujem da će i sad reagirati.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:28   #9
Quote:
duliba kaže: Pogledaj post
Tebe je razočarala a nas puno obradovala što se riješila jedne jako loše osobe koja NIKAD nije bila ni hrvatski a kamoli pravaški orijentirana..
Opet napad na čovjeka samo zato jer je porijeklom Srbin.
Čemu to?
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:35   #10
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Opet napad na čovjeka samo zato jer je porijeklom Srbin.
Čemu to?
Smatram da je napad zbog porijekla neopravdan i nepotreban ali njegovo političko djelovanje je u najmanju ruku kriminalno i za Remetinec.
HSP_HOS is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:41   #11
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Gost emisije"tv bujica" bio je g.Pero Kovačević.
Na prvi dojam ispada poštenjačina,jer je tužio neke firme i ljude koji su počinili kaznena djela,u svoje ime,ako savijesni građanin i kao primjer političkog zastupanja narodnih interesa.
Otiša je iz HSP AS-a zbog neslaganja u izjavi o prosvjednicima.Naime gđa.Ruža misli da su prosvjednici anarhisti,a Pero kaže da nisu.
Mogu reći da me Tomašićka malo razočarala time,a Pero je nastavio jedriti sam.
On se oslanja na starčevićanstvo u punoj mjeri."Nazovi pravim imenom ono što vidiš"-kaže Pero.
Držite li da Pero K. ima pravo kao pravaš podržati prosvjednike,što mu je gđa.Ruža uskratila,i ostati u stranci starčevićanaca?
Pero i Ruža nemaju veze sa starčevićanstvom Ali svatko se pravašem danas nazivlje, tako da me ništa više ne čudi
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:03   #12
Ako i kažemo da je pokrenuo sudske postupke protiv određenih lopova,toi neće značiti ništa..sve je u smjeru pljuvanja.
Ja nemam namjeru podržavati pravaše,ali ako je čovjek osobno založen za progon lopova,ja ga podržavam.
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:15   #13
Quote:
Peća kaže: Pogledaj post
Ako i kažemo da je pokrenuo sudske postupke protiv određenih lopova,toi neće značiti ništa..sve je u smjeru pljuvanja.
Ja nemam namjeru podržavati pravaše,ali ako je čovjek osobno založen za progon lopova,ja ga podržavam.
Nitko ne osporava pokretanje sudskih postupaka (iako je i to relativno) već naslov koji je totalna nebuloza. Da je tema išla u smjeru samih sudskih postupaka a ne o tome kako je jadan Pero "starčevićanac" dobio nogom u guzicu od isto tako jadne Ruže "starčevićanke", onda oukej. Ovako je rasprava krenula u smjeru kojemu je krenula.
Bastrado is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 13:56   #14
Quote:
Šejtan kaže: Pogledaj post
ovo što se neki danas nazivaju pravašima, a i ovdje na forumu, to je čista glupost.

to nisu pravaši nego nacionalistička klerikalna desnica

rade sve što mogu protiv nauka A. Starčevića i s njim nemaju veze

tako sam ja ovdje u par navrata išao testirati "pravaše" govoreći protiv katoličke crkve a ovi se ko talibani digli na zadnje noge

ne znaju da je Stari bio protiv crkve, a ovima danas je glavni uzor onaj blentavi pop Miklenić
Odavno već nisam čuo ove starokomunjarske izraze "nacionalistička klerikalna desnica", svaka čast druže Stari...
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 14:08   #15
Quote:
Modern Gent kaže: Pogledaj post
Jebena logika, ako Ante Starčević nije bija sklon Crkvi onda nijedan pravaš odonda ne smi biti sklon Crkvi. Garantiraš da Eugen Kvaternik i ostali Starčevićevi suvremenici nisu bili vjernici i katolici? Imaš to napismeno?

Ante Starčević je Otac Domovine i zna se koje su njegove temeljne političke odrednice. Dok se njih poštuje svaki stav o vjeroispovijesti je osoban i individualan te nema nikakve veze s hrvatskim državnim pravom. Problem je što se one nisu poštivale, a tu vjera ne igra nikakvu ulogu...
Ma nitko normalan neće i ne može komparirati vrijeme A.S. sa današnjim koje cijeni najveću ulogu Crkve u očuvanju hrvatstva od srbočetničkih Jugoslavija za razliku od vremena A.S. kad je Crkva bila na strani Habsburgovaca koji su vladali i zemljom i Crkvom. A da je Ante živio za Yuge sigurno bi i on drukčije gledao na ulogu KC u očuvanju Hrvata i Hrvatske..
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 14:11   #16
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Opet napad na čovjeka samo zato jer je porijeklom Srbin.
Čemu to?
A gdje ti "umjetniče" nađe da sam ja napisao njegovu nacionalnost ??
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 17:25   #17
Quote:
duliba kaže: Pogledaj post
Odavno već nisam čuo ove starokomunjarske izraze "nacionalistička klerikalna desnica", svaka čast druže Stari...
ajd, odi se moli Mikleniću, pa se zajedno pomolite HDZ-u, toj udbaškoj tvorevini koju Crkva kontinuirano podržava jer za to dobiva judine škude

komunjara ti bio Tuđman koji je preoteo HDZ Marku Veselici uz pomoć Manolića

i ne samo komunjara nego ponosni partizan
Šejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 17:30   #18
Quote:
duliba kaže: Pogledaj post
Ma nitko normalan neće i ne može komparirati vrijeme A.S. sa današnjim koje cijeni najveću ulogu Crkve u očuvanju hrvatstva od srbočetničkih Jugoslavija za razliku od vremena A.S. kad je Crkva bila na strani Habsburgovaca koji su vladali i zemljom i Crkvom. A da je Ante živio za Yuge sigurno bi i on drukčije gledao na ulogu KC u očuvanju Hrvata i Hrvatske..
a na čijoj strani je danas katolička crkva (i sve ovo vrijeme tzv. neovisnosti)?

jel možda na strani HDZ-a koji je prodao Hrvatsku?

Hrvatska i hrvatski narod su danas u crnoj rupi, ekonomski i moralno uništeni

Srbi dolaze ispitivati Tromblona u Zagreb! o jeb... te život i neovisnost
Šejtan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 17:32   #19
Quote:
Bastrado kaže: Pogledaj post
Nitko ne osporava pokretanje sudskih postupaka (iako je i to relativno) već naslov koji je totalna nebuloza. Da je tema išla u smjeru samih sudskih postupaka a ne o tome kako je jadan Pero "starčevićanac" dobio nogom u guzicu od isto tako jadne Ruže "starčevićanke", onda oukej. Ovako je rasprava krenula u smjeru kojemu je krenula.
Skupna je tema.Starčevićevski je oduševljen otišao iz HSP AS-a..nije dobio nogom uz stražnjicu.
Agripa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2011., 17:54   #20
Quote:
Šejtan kaže: Pogledaj post
ajd, odi se moli Mikleniću, pa se zajedno pomolite HDZ-u, toj udbaškoj tvorevini koju Crkva kontinuirano podržava jer za to dobiva judine škude

komunjara ti bio Tuđman koji je preoteo HDZ Marku Veselici uz pomoć Manolića

i ne samo komunjara nego ponosni partizan
Miklenić je za razliku od nekih sa foruma veliki gospodin,a ovaj HDZ je antituđmanovski pa je tebi kao mrzitelju FT puno bliži nego meni.FT je bio komunjara i partizan i to su jedne od rijetkih stvari koje mu zamjeram ali ih je bar malo amortizirao sa svjesnim žrtvovanjem i odvajanjem od bande i njihovih laži davno prije stvaranja RH,usput i Marko Veselica je bio komunjara i laž je da je itko njemu preuzeo HDZ koji nije bio ni osnovan..
duliba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:12.