Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2011., 11:31   #101
Quote:
Nanashi kaže: Pogledaj post
Nemojmo sad u pomirljive tonove clouseau, meni je savršeno jasno što glasači HDZ-a te "domoljubi" misle o takvima kao što sam ja, nadam se za njihovo dobro da nisu previše naivni te da misle kako mi levi njima ne želimo možda i gore nego oni nama.



Kolega Powerlock me davnih dana (dok još nije bio moderator) jednom napao kad sam se izrugivao s Francekovom idejom pomirdbe između lijevih i desnih, nešto nažvrljo kako je ovakvih kao što sam ja sve manje i manje, da RH ide ka konačnoj pomirdbi te da će ovakvi kao što sam ja biti marginalizirani...

A gle nas dokle smo dogurali pod palicom HDZ-a (i onom one mlitave, koalicijske vlasti).



Nikad polariziraniji...
hmm mislim da si ti ovdje u krivu

p.s. prestani gledat bolesne filmove, vidiš da i sam počinješ biti to negativac u filmu
player1002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 12:28   #102
Quote:
Nanashi kaže: Pogledaj post

Kolega Powerlock me davnih dana (dok još nije bio moderator) jednom napao kad sam se izrugivao s Francekovom idejom pomirdbe između lijevih i desnih, nešto nažvrljo kako je ovakvih kao što sam ja sve manje i manje, da RH ide ka konačnoj pomirdbi te da će ovakvi kao što sam ja biti marginalizirani...
Ako ti smeta pomirba lijevih i desnih to se lako riješi, podijeli puške i jednim i drugima i battle royale...

Samo što sada nema Srba u Hrvatskoj osim par staraca da vam pune broj,niti Beograda da vas vodi,a baš me zanima koliko je Hrvata za Hrvatsku koliko za Jugoslaviju.

NE POZIVAM NA NASILJE NARAVNO,NEGO SAM HTIO POKAZATI KOLIKO SU LJEVIČARI U KRIVU AKO MISLE DA SU VEĆINA
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 13:53   #103
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
NE POZIVAM NA NASILJE NARAVNO,NEGO SAM HTIO POKAZATI KOLIKO SU LJEVIČARI U KRIVU AKO MISLE DA SU VEĆINA


Ne ljevičari, već levičari.

Ljevičari i desničari su meni u istom košu.



A to da smo u manjini, to si u pravu, ali nam zato snage iz vana pomažu u vođenju specijalnog rata protiv sveobuhvatne hrvatske pomirdbe.

Nanashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 14:10   #104
Quote:
Prijap kaže: Pogledaj post
Ajme kojih gluposti se čovjek tu načita... moj bu glas ili za Laburiste, dal bi mozda i HNS-u da nema Čačića..ovak ne
Pa kaj nije Lesar nedavno izjavio kako budu oni ušli/podržali koaliciju SDP-HNS-HSU-IDS?

U tom slučaju doista nije nužno naglašavati pojedinačne stranke, dovoljno je reći - ja sem za kukuriku i to je to

...

Ja nisam za kukuriku
Doduše, nemam baš toliko patološkog niti da se povedem logikom kolege Nanashija, pa budem za HDZ...ali svakako vjerujem da će ovi izbori ostati
upamćeni po rekordno malom postotku za HDZ.

Hoće li to biti baš ovih 6%?
Ne vjerujem.
Mislim da će biti malo više.

Zašto?
Zbog Jadranke Kosor i medijske kampanje.
Recimo da bih dala prst u vatru kako bi i sa svim postojećim aferama i 'afericama' Ivo Sanader, pa čak i da se sutra vrati iz pržuna, doveo kukuriku u očaj i neizvjesnost do same finiš linije.
Ivo Sanader je karizmatičan 'voDŽa', čvrsta ruka, autoritet i sve ono za čime mali
Hrvatići odgajani u parijarhatu i dalje čeznu.
Uostalom, u tijeku izborne kampanje sve bi ih svojim nastupom pojeo za doručak, baš kao što ih je smazao i na onom ispitivanju pred saborskim povjerenstvom.

Jadranka Kosor doista je šikanira dijelom zbog vlastitih zasluga, ali i dijelom jer je žena. A one su za madraca, kao što je to jedan
vrli mudrac izjavio svojevremeno u Saboru(!!)
Interesantno je primjetiti kako se jako udara na Kosor, ali zato se stare lije poput Bebića, Šeksa i ostalih alfa mužjaka nadasve
demokratske zajednice nekako izbjegava 'peckati'. No, osvrnut ću se na Kosor i podsjetit kako je riječ o ženici koja unatoč činjenici da odaje dojam osobe
potkapacitirane za posao koji obavlja, ipak preuzela kormilo ove državne barke u trenucima kada to niti
jednom alfi mužjaku od straha i neizvjesnosti nije padalo napamet. Jel od gladi za moći ili tek naivnosti, nije niti bitno.
Sjetimo se...davali su joj fore do rujna. Otada su već prošla 2, a sve je izglednije da će dočekati i 3.

Zadnje uređivanje Frea : 16.03.2011. at 14:40.
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 16:46   #105
Pridružujem se Nanashiju, Adleru i ostalim ljevičarima koji smatraju da HDZ treba ostaviti na vlasti, neka stenje i stenje pod pritiskom naroda na ulici, onog istog koji ih je birao 20 god. Narod neka uživa u vječnom, sluganskom putu u EU, uhićenjima i suđenju naših branitelja, koja će se intenzivirati pod pritiskom Srbije, EU i poglavlja 23, nikad zatvorenog, nek uživa kad presahnu privilegije, kad bude dobijao otkaze iz državnih i javnih službi, kad bude stezao remen do pucanja jer će to tražiti strani gospodari MMF, Svjetska banka, EU i ostali. Neka opet izglasa 25 % vođen mržnjom/domoljubljem, nek jede državotvornost i simbole, nek koaliraju opet sa Srbima, Ciganima i seljacima, da i penzićima, možda se ogrebu za kakvo privilegirano kopanje po kontejnerima, u bogatijim kvartovima, s pismenom dozvolom općinskih vlasti. Moj glas HDZ-u, kakvih 6,6 %, dao bih im 66 barem !
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 21:14   #106
Priznajem jedino ankete Promocije plus, a tamo vele:

SDP 29,9% (prema 31% iz prošlog mjeseca)
HDZ 19,2% (2,7 postotnih bodova slabije nego početkom prošlog mjeseca)
HNS 5,9%
HSS 5,1%.
HSP s 4%, Hrvatski laburisti-Stranka rada 3,3%
HSLS 3,1%
HSU 2,9%.

Lijeva koalicija bilježi izbor od 41,2% (prema prošlomjesečnih 42%), a vladajuća 24,4% (prema 27,8% prije mjesec dana).

Budite sigurni da desnica dobiva bar 5% više od ovih anketa jer njihovo biračko tijelo nije povjerljivo prema telefonskim ispitivanjima i ne daje odgovore na njih. Dakle ljevica vjerojatno hoće pobjediti, ali ne baš uvjerljivo.
biciklist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 22:25   #107
Mene je sram da kradeze još uopće postoji kao stranka,da je na vlasti već dvije godine bez legitimiteta,da ima još ljudi koji bi glasali za te neljude.
Jedini spas je da kradeze ne prođe ni izborni prag i da svi tajkunići,mafijaši,paraziti i svi oportunisti te stranke i oko nje izgube uporište i zaštitu u politici.
Poslije treba isto tako razmontirati esdepeja pa će konačno narod i ova država dobiti prostora za istinske promjene.
VIVA PIVA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 22:27   #108
Quote:
biciklist kaže: Pogledaj post
Priznajem jedino ankete Promocije plus, a tamo vele:

SDP 29,9% (prema 31% iz prošlog mjeseca)
HDZ 19,2% (2,7 postotnih bodova slabije nego početkom prošlog mjeseca)
HNS 5,9%
HSS 5,1%.
HSP s 4%, Hrvatski laburisti-Stranka rada 3,3%
HSLS 3,1%
HSU 2,9%.

Lijeva koalicija bilježi izbor od 41,2% (prema prošlomjesečnih 42%), a vladajuća 24,4% (prema 27,8% prije mjesec dana).

Budite sigurni da desnica dobiva bar 5% više od ovih anketa jer njihovo biračko tijelo nije povjerljivo prema telefonskim ispitivanjima i ne daje odgovore na njih. Dakle ljevica vjerojatno hoće pobjediti, ali ne baš uvjerljivo.
A ja priznajem samo ankete po izbornim jedinicama, ima ih 10,ako koga zanima
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 22:44   #109
Još jedna patka za narod.Sad će HDZ kod drugih naručit anketu i imat bolje rezultate,komunisti i ostali uzvratit i jedinu korist imaju anketarske firme a i narod da ima šta pričat uz kavu i gemišt.Kako će bit vidjet ćemo.
__________________
Demokracija je kad poštuješ Zakone iako se sa njima ne slažeš.
sivkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 23:17   #110
Quote:
biciklist kaže: Pogledaj post
Priznajem jedino ankete Promocije plus, a tamo vele:
SDP 29,9% (prema 31% iz prošlog mjeseca)
HDZ 19,2% (2,7 postotnih bodova slabije nego početkom prošlog mjeseca)
HNS 5,9%
HSS 5,1%.
HSP s 4%,
Hrvatski laburisti-Stranka rada 3,3%
HSLS 3,1%
HSU 2,9%.
Lijeva koalicija bilježi izbor od 41,2% (prema prošlomjesečnih 42%), a vladajuća 24,4% (prema 27,8% prije mjesec dana).
Budite sigurni da desnica dobiva bar 5% više od ovih anketa jer njihovo biračko tijelo nije povjerljivo prema telefonskim ispitivanjima i ne daje odgovore na njih. Dakle ljevica vjerojatno hoće pobjediti, ali ne baš uvjerljivo.
Ovo je realno...jer kod nas je situacija da HDZ uvijek dobije oko 30%, SDP oko 25% i sada tu treba uračunati nekoliko postotaka +/- na trenutnu situaciju i to je to...Ovo je zasluga ponajviše EPH-a i sličnih koji se upiru u bipolarnost političke scene pa onda imamo to da nam državu mogu voditi samo ljudi iz dvije stranke a ostali su osuđeni na statiranje, nažalost.
W.M.H. is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 15:09   #111
Jel ove ankete imaju kakve veze s uznemiravanjima putem telefona ovih dana od strane SDP-ovih plaćenika?
Spin is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2011., 17:58   #112
Quote:
Frea kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije Lesar nedavno izjavio kako budu oni ušli/podržali koaliciju SDP-HNS-HSU-IDS?

U tom slučaju doista nije nužno naglašavati pojedinačne stranke, dovoljno je reći - ja sem za kukuriku i to je to

...

Ja nisam za kukuriku
Doduše, nemam baš toliko patološkog niti da se povedem logikom kolege Nanashija, pa budem za HDZ...ali svakako vjerujem da će ovi izbori ostati
upamćeni po rekordno malom postotku za HDZ.

Hoće li to biti baš ovih 6%?
Ne vjerujem.
Mislim da će biti malo više.

Zašto?
Zbog Jadranke Kosor i medijske kampanje.
Recimo da bih dala prst u vatru kako bi i sa svim postojećim aferama i 'afericama' Ivo Sanader, pa čak i da se sutra vrati iz pržuna, doveo kukuriku u očaj i neizvjesnost do same finiš linije.
Ivo Sanader je karizmatičan 'voDŽa', čvrsta ruka, autoritet i sve ono za čime mali
Hrvatići odgajani u parijarhatu i dalje čeznu.
Uostalom, u tijeku izborne kampanje sve bi ih svojim nastupom pojeo za doručak, baš kao što ih je smazao i na onom ispitivanju pred saborskim povjerenstvom.

Jadranka Kosor doista je šikanira dijelom zbog vlastitih zasluga, ali i dijelom jer je žena. A one su za madraca, kao što je to jedan
vrli mudrac izjavio svojevremeno u Saboru(!!)
Interesantno je primjetiti kako se jako udara na Kosor, ali zato se stare lije poput Bebića, Šeksa i ostalih alfa mužjaka nadasve
demokratske zajednice nekako izbjegava 'peckati'. No, osvrnut ću se na Kosor i podsjetit kako je riječ o ženici koja unatoč činjenici da odaje dojam osobe
potkapacitirane za posao koji obavlja, ipak preuzela kormilo ove državne barke u trenucima kada to niti
jednom alfi mužjaku od straha i neizvjesnosti nije padalo napamet. Jel od gladi za moći ili tek naivnosti, nije niti bitno.
Sjetimo se...davali su joj fore do rujna. Otada su već prošla 2, a sve je izglednije da će dočekati i 3.
Kako je ona išta preuzela,kada joj je to mjesto dodjeljeno manirom najvećih komunističkih režija?

Tvrditi da je Kosor nešto preuzela,a da su se drugi bojali,i to nakon onakve režije na stranačkom Saboru HDZ-a može samo netko tko je taj dio prespavao ili namjerno,po dirketivi,veliča lik i djelo Jadranke Kosor...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:12.