Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Treba li Milinović dati neopozivu ostavku zbog afere Medikol
DA 103 90.35%
NE 11 9.65%
Glasovatelji: 114. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2011., 00:53   #1
Treba li ministar Milinović dati neopozivu ostavku

... zbog afere Medikol za koju se nedavno saznalo.
Dakle, HZZ je dosad toliko platio Medikolu za te preglede da se moglo kupiti bar sedam tih skupih uredjaja za hrvatske bolnice.

Preočito je da se radi o još jednom slučaju najgore korupcije ili u najmanju ruku teške nesposobnosti i nesavjesnosti, a za Milinovića je razotkriveno da je lagao kada je rekao da nije znao da bolnice trebaju taj uređaj, da ga nemaju. (to je jedna ono, vrhunska laž, bas nas smatra budalama, no dokumenti ga raskrinkavaju)


PS: Moderatori sorry, nisam mogao editirati onaj prvi post na prvoj temu, gdje nije bilo ankete, pa ako mozete spojiti onu drugu temu s ovom anketom.

Zadnje uređivanje goranbo : 02.04.2011. at 01:00.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 01:32   #2
Pa naravno, već odavno, od kad je Sanader zbrisal i vlade, svi su trebali dati ostavku, ali ovih par godina na vlasti će ih koštati dosta zatvora...neće beš svi pobjeći...
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 12:50   #3
Joj juce sam bas nasjeo na nu prvoaprilsku šalu iz Petog dana. Stvar je ut ome da sam ejdnim uhom i okom slušao i gledao to dok sam nešto radio, pa sam samo onako nacuo to i povjerovao. A druga stvar je da bi to za moje poimanje bila jedna najnormalnija stvar, da da ostavku, ali ovdje kod nas je evo to toliko nevjerojatno pa moze biti i predmet prvoaprilske šale...
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2011., 16:18   #4
Ma koje su to gluposti.?!?!?!?

Ako nije dao Kalmeta za koji bi kurac davao Milinović...

Jel možda trebao reć: nisam dovoljno pametan da bih znao što mi se radi u ministarstvu...

Tako se svojedobno izvukao Kalmeta i uspio uvjerit Jacu i Dorh u svoje nadbožno poštenje i pravednost.
__________________
...ja sam opušten i relaksiran...welcome to america...
rockyxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 01:27   #5
sada više ne treba dati ostavku.

treba ga uskok obraditi i dati dorh-u materijal za pokretanje kaznenon postupka.

konačno se jasno vidi bar jedan izvor love za milinovićevu rezidenciju u gospiću...
sitting_bull is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:17   #6
On i Kalmeta bi mogli biti minisri samo u SOmaliji recimo,ako i tamo
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 14:19   #7
apsolutno jedina stvar u kojem podržavam Milinovića je to da djecu od 0-7 godina smješta u udomiteljske obitelji. Sve ostalo je bila banana, počevši od ukidanja bolnica u Sinju i Makarskoj, zakona o umjetnoj oplodnji, uvođenju participacija itd.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=bMdeg-WKt1U
soks is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 22:14   #8
[QUOTE=sitting_bull;32772335]sada više ne treba dati ostavku.

treba ga uskok obraditi i dati dorh-u materijal za pokretanje kaznenon postupka.

konačno se jasno vidi bar jedan izvor love za milinovićevu rezidenciju u gospiću...[/QUOTE]

Zanimljivo je da državne bolnice nemaju takve uređaje, a vlasnik Medikola, kuhar, može imati.
Sigurno je i ministar ubro malo vrhnja u svoj toj gunguli.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 11:51   #9
A koji ministar ADEZEJA ne treba?
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 13:52   #10
Quote:
freelancer kaže: Pogledaj post
A koji ministar ADEZEJA ne treba?

svaki novi dan... svaki novi sat... vladavine, ove nakaradne vlade - košta nas, gole opstojnosti i života.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 21:34   #11
Izjavio je nedavno da će dati ostavku, pazi - iz moralnih razloga, dokaže li se da je umiješan.
Očekujemo taj moral na djelu!
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 01:18   #12
Dođem nedavno s klincem na kontrolu, nema dugog čekanja kao dosad, sestre i liječnici neobično kulturni i susretljivi, na kraju mi daju anonimnu anketu za ispuniti o tome što mislim o njihovoj usluzi, ma milina
Neka je Milinovića, ipak je on jedan od rijetkih ministara koji radi u struci ...
Chronos is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 01:56   #13
Quote:
Chronos kaže: Pogledaj post
ma milina
Neka je Milinovića
Prezime Milinović potječe od riječi "milina".

http://danas.net.hr/2010/01/28/0630007.48.jpg
__________________
19. svibnja 1991. - Hrvati na referendumu izabiru neovisnost, samostalnost i izlazak iz višenacionalne državne zajednice...
22. siječnja 2012.
- Hrvati na referendumu izabiru ovisnost, nesamostalnost i ulazak u višenacionalnu državnu zajednicu ***Piramida moći***
Negromant is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 22:36   #14
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
... zbog afere Medikol za koju se nedavno saznalo.
Dakle, HZZ je dosad toliko platio Medikolu za te preglede da se moglo kupiti bar sedam tih skupih uredjaja za hrvatske bolnice.

Preočito je da se radi o još jednom slučaju najgore korupcije ili u najmanju ruku teške nesposobnosti i nesavjesnosti, a za Milinovića je razotkriveno da je lagao kada je rekao da nije znao da bolnice trebaju taj uređaj, da ga nemaju. (to je jedna ono, vrhunska laž, bas nas smatra budalama, no dokumenti ga raskrinkavaju)


PS: Moderatori sorry, nisam mogao editirati onaj prvi post na prvoj temu, gdje nije bilo ankete, pa ako mozete spojiti onu drugu temu s ovom anketom.
čudno... korištenje privatnih med. usluga za HZZO je uveo SDP i petorka
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 22:30   #15
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
Pa naravno, već odavno, od kad je Sanader zbrisal i vlade, svi su trebali dati ostavku, ali ovih par godina na vlasti će ih koštati dosta zatvora...neće beš svi pobjeći...

Trebli bi biti složni i svi dati ostavku,onak poVEZANIH žuljevitih rukica, iz inata narodu koji ih ,bog te pitaj zašto ne voli .porazbijati još onih par kasica-prasica sa žutim novčićima,pa i to pobrati tak da ništa ne ostane naslijednicima
Trnoručica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 06:35   #16
Ne, nego cijeli HDZ treba dati.
Harry_potter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2011., 10:58   #17
milinović se odlično razumije u probleme i potrebe zdravstva i vrlo kvalitetno radi svoj posao. afera medikol, afera je onih ljigavaca - ljubičića, bergera i sl. strizirep i milinović u tandemu uveli su priličan red u zdravstvenom sustavu i stali na rep mnogim bajama iz ovog ili onog klana/mafijaške grupe

to je istina, a da li je milinović nekom simpatičan, lijep, drag i mio - nije uopće predmet realne politike, već priča na nivou redkarpeta
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom

Zadnje uređivanje diogeneš : 13.04.2011. at 11:21.
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:38   #18
Iako osobno zaista mislim da mu je mjesto u cirkusu, počevši od onog zamatanja u lance i sjedanja okovanog na cestu, pa preko dizanja utega pred fotoreporterima, Milinović je jedan od boljih, ili bolje rečeno, manje loših HDZovih ministara. Čak uz Čobankovića i jedini koji je i nešto pozitivno u svom resoru napravio.

Ako ništa drugo, imao je petlje započeti rat s možda i najbogatijom klasom u Hrvatskoj, privatnim liječnicima koji su uz privatni rad i do bola iskorištavali državni sustav.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:42   #19
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Iako osobno zaista mislim da mu je mjesto u cirkusu, počevši od onog zamatanja u lance i sjedanja okovanog na cestu, pa preko dizanja utega pred fotoreporterima, Milinović je jedan od boljih, ili bolje rečeno, manje loših HDZovih ministara. Čak uz Čobankovića i jedini koji je i nešto pozitivno u svom resoru napravio.

Ako ništa drugo, imao je petlje započeti rat s možda i najbogatijom klasom u Hrvatskoj, privatnim liječnicima koji su uz privatni rad i do bola iskorištavali državni sustav.


nisam ovo pročitala. nisam ovo pročitala.
__________________
Soaring over Alps
KRIN1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:59   #20
Quote:
banderas kaže: Pogledaj post
Iako osobno zaista mislim da mu je mjesto u cirkusu, počevši od onog zamatanja u lance i sjedanja okovanog na cestu, pa preko dizanja utega pred fotoreporterima, Milinović je jedan od boljih, ili bolje rečeno, manje loših HDZovih ministara. Čak uz Čobankovića i jedini koji je i nešto pozitivno u svom resoru napravio.

Ako ništa drugo, imao je petlje započeti rat s možda i najbogatijom klasom u Hrvatskoj, privatnim liječnicima koji su uz privatni rad i do bola iskorištavali državni sustav.
da je više objektivnosti (poput ove), a manje strasti i zasljepljenosti (samo)ideološkim projekcijama, mogli bi smo uistinu biti jedna ozbiljna i jaka zemlja
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.