Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 23:13   #2881
Ke dobra:klap:
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 12:22   #2882
Quote:
Dadushka kaže: Pogledaj post
slikice?
Nemrem, dolazi sve tek 23.10.
Kme.
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:28   #2883
rasprodaja u Emmezeti: metalna košara 29,90kn, pamučni prekrivač 49,90kn

pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:20   #2884
Uf, ke lijepo! Koliko je velik prekrivač, bi mogao proc ko stolnjak?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:35   #2885
Quote:
MarLov kaže: Pogledaj post
Uf, ke lijepo! Koliko je velik prekrivač, bi mogao proc ko stolnjak?
130x170 cm
Dosta je debeli, a ovi uzorci nisu oslikani neko tkani, pa sad neznam hoće li se to s vremenom izvlačiti. A možda i bi prošao kao stolnjak.
Evo izbliza, koliko sam uspjela jasno uslikati.....

pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 20:07   #2886
Ahahaaaa... hm...Ne bi možda bilo zgodno za jesti na njemu, A ni oprati, mislila sam da nije tako debel. Al je stvarno, A tek cijena
Da mi je bar E blizu
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2017., 17:58   #2887
https://perfecta.hr/libra-proizvod-1...detail1190_684

madrac
je za dom makar još dom nije gotov, al bila je za vikend akcija pa će madrac još mrvicu pričekati useljenje
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:29   #2888
E ljudićke, ja sam se po tko zna koji put logirala na H&M Kuća i meni ne nudi nikakav diskaunt. Prosvijetlile me.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:49   #2889
Moras se prijavit na newsletter http://m2.hm.com/m/en_eur/customer-s...ricdevice.html i onda ti posalju kod na mail.
Kod mozes koristit bilo na kom racunu, al svejedno, vazno da ga dobijes.
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 15:59   #2890
Server not found

Firefox can’t find the server at (prd-)www2.hm.com.

Check the address for typing errors such as ww.example.com instead of www.example.com
If you are unable to load any pages, check your computer’s network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.



Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 16:33   #2891
Tako i meni zna bit, bar kad otvaram s moba, pa poslije bude ok opet...
__________________
and guess what ... I'm just fine ... :lol:
↑ click ↑
malčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2017., 17:17   #2892
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Server not found

Firefox can’t find the server at (prd-)www2.hm.com.

Check the address for typing errors such as ww.example.com instead of www.example.com
If you are unable to load any pages, check your computer’s network connection.
If your computer or network is protected by a firewall or proxy, make sure that Firefox is permitted to access the Web.



Samo obriši sve ispred www2.... i reload
pepalina01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 08:24   #2893
Oho, vidi stvarno! Makneš "prd" ispred www i radi. Idem sad po tko zna koji put skupljati šta ću kupiti i ukucavati [email protected]! Ne znam više, stvarno, koliko sam se puta tamo logirala. Da oni to ne mogu srediti, nevjerojatno.

Hm, sad sam se uspjela preplatiti, ali nikakav mail nisam dobila, a rekli su da je ok. Svašta. Jel dobijem kod ili ne?

Edit: divno.

Dobila sam nakon 10 min. mail:

ELCOME TO
H&M FASHION NEWS

From now on you’ll be updated on everything that’s hot and happening at H&M. We will bring you all the latest fashion and trends, as well as special offers and promotions.

Best wishes,
H&M

Ali nikakav kod.


Edit edita. Naravno i odlogirao me. Sad sve ponovo. :rolamoči:

"Please check whether your email address and password are correct. If you don’t remember your password, just click on the ‘Forgotten password?’ link to reset it. Please note that after 5 failed attempts your account will be blocked for safety reasons. If you need help, just contact our Customer Service."


Zadnje uređivanje Maiken : 12.10.2017. at 08:38.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2017., 13:00   #2894
Quote:
Maiken kaže: Pogledaj post
Oho, vidi stvarno! Makneš "prd" ispred www i radi. Idem sad po tko zna koji put skupljati šta ću kupiti i ukucavati [email protected]! Ne znam više, stvarno, koliko sam se puta tamo logirala. Da oni to ne mogu srediti, nevjerojatno.

Hm, sad sam se uspjela preplatiti, ali nikakav mail nisam dobila, a rekli su da je ok. Svašta. Jel dobijem kod ili ne?

Edit: divno.

Dobila sam nakon 10 min. mail:

ELCOME TO
H&M FASHION NEWS

From now on you’ll be updated on everything that’s hot and happening at H&M. We will bring you all the latest fashion and trends, as well as special offers and promotions.

Best wishes,
H&M

Ali nikakav kod.


Edit edita. Naravno i odlogirao me. Sad sve ponovo. :rolamoči:

"Please check whether your email address and password are correct. If you don’t remember your password, just click on the ‘Forgotten password?’ link to reset it. Please note that after 5 failed attempts your account will be blocked for safety reasons. If you need help, just contact our Customer Service."

Ništa od ovog zadnjeg. Ja sam tražila za forgotten password i nisu me doživljavali i tako par puta. Da bi mi onda poslali link i opet ništa, dok nisam preko muževe adrese napravila novi account i sada to radi...Valjda...
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:23   #2895
Uspjela sam. Morate popuniti sve moguće podatke, onda je cjelovit profil i možete dalje. Čak mi je radio i zaboravljeni pass.

Dječice, 15% na cijeli račun i nema troškova dostave. Požurite.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 09:40   #2896
Sta nije 13%?
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 10:43   #2897
Quote:
fasinain kaže: Pogledaj post
Sta nije 13%?
Ja isto vidim samo to da danas sa kodom 0148 imaju 13% popusta jer je petak 13

Taj kod ukucate samo na kraju u košaricu kad ste već sve izabrali.

Imaju stalno i onaj popust za nove korisnike. 25% na proizvod po izboru tj. To vrijedi na najskuplju stvar u košarici. Dolje na dnu stranice im je link za to. Tamo trebate još jednom unjeti svoj e-mail i poslat će vam taj dugačak kod.

Ja sam već puno puta naručivala i stvarno sam zadovoljna. Jako su brzi. Za 3 dana vam sve stigne, ako ne i brže. Osim naravno ako imaju gužvu zbog nekih većih sniženja. Rok za dostavu im je 2-6 radnih dana. Za otoke do 8.

Super su im stvari. Ja sam manje više sa svime jako zadovoljna. Posteljine su super. Imaju lijepe jastučnice, ručnike, svijeće, kuhinjske krpe i lončice za cvijeće. Ovaj npr. imam ja..
lončić/vaza i još gomilu stvari koje sad više ne mogu naći na njihovoj web stranici. Ali znaju im se ponavljat neke stvari. Ako ne identično, onda slično.

Vidim da su već počeli dobivati i Božićno
zelly pooh is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 12:15   #2898
Ja imam jednu jutenu jastucnicu vec godinama. Stvarno je super
__________________
we're not enemies, we just disagree
fasinain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 12:47   #2899
Ma dajte! Baš ste me razveselili, ja naručila za 50-ak eura. Jedva čekam!
Idem malo prosurfati da vidim i posteljinu. To jedino ako je dimenzija kao Ikeina.

Stavit ću fotke kad mi sve stigne. Naručila sam i preko Finnisha prekjučer dekoracija, koješta. Stavila sam, kooonačno, komodu iza moje sofe u dnevnoj sobi i oduševila sam se, sad podhitno trebam đinđe potrpati jer razvlačim ove koje imam.


Edit: ajmeee, što je lijepa ova siva! I imaju one plahte što prekriju cijeli krevet, joj to mi je predobro, must have! I cijene su dobre. Ali bar ima veličina kao Ikeinih, prekrasna posteljina...

Vaza za cvijeće je preslatka! Moram je imati, taj dio nisam ni vidjela, imam dosta cvijeća. Kalići beton ili crni Ikeini.

Što ste još kupili?

Zadnje uređivanje Maiken : 13.10.2017. at 12:59.
Maiken is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:10   #2900
ja ništa od tih slika ne vidim, uvijek me baca na početnu stranicu
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.