Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2017., 22:26   #561
zašto ne odeš kod kiropraktičara da ti namjesti vrat i odkliješti živac?
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2017., 13:05   #562
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
zašto ne odeš kod kiropraktičara da ti namjesti vrat i odkliješti živac?

Zato jer fizijatar kaže da odem na atlasprofilax prvo jer bi trenutno bilo kakvim fizickim aktivnostima, mehanicki zahtjevnim pokretima, (ukljucujuci cak i yogu) mogao napraviti vece sranje nego sto je.

Radi se o tome da sam 6-7 godina previse sjedio ispred kompa, u toliko abnormalno kobnoj pozi (noge na stolu, leđa utonuta, glava zakrenuta u bok put ekrana) Toliko lose da bi tek nakon 6-7 sati kada bi se pomaknuo shvatio da ne osjecam uopce pola glave da mi je utrnulo, dok bi sjedio nebi osjecao nego tek kad bi se ustao osjetio bi da mi je ubiti citav vrat i pola glave utrnuto. i tako jedno 7 godina, nikada nije bilo nikakvih simptoma, ustao bi se s kompa, malo bi me zamantalo, zasljepilo al bi nakon par sec bilo sve super, nikad niti jedan trajni simptom do prije par mjeseci.

I kad su se simptomi pojavili i postali trajni, odlucio naglo promjeniti nacin zivota, no situacija se ne mjenja vec ide na gore lagano.

Doktori uglavnom ne shvacaju situaciju rizicno jer misle kao " imas 23 god, mlad si, nebi trebao imati ovakvih problema". Mozda ne, ali mozda i da. No nikako da im utuvim u glavu da sam ja od tamo završetka srednje visio na kompu po pola dana svaki dan i to u takvoj pozi da bi se normalnom covjeku zavrtjelo u glavi nakon par min moje pozicije sjedenja. To sto ja imam 23 god ne znaci nista, moje fizicko stanje je kao u osobe od 40-50 god, a to i pokazuju ulegnuca i lezije u kraljeznici i slabiju prohodnost krvotoka od C5-C6 pa sve do C1 i karotida, vertebralki te mi je od vrata do zdjelice koštana struktura pod rotacijom + sta imam skoliozu od malena.

Ok doveo se u sranje, shvatio lekciju, sad se zelim izbavit iz ovoga i to hitno, pun mi je k. ovoga vec 4 mjeseca ne mogu funkcionirat normalno. Trebaju mi radikalne metode ljecenja, ne ove finjake i ove piskit cu- kakit cu terapijice koje nikamo ne vode.

I ukoliko kiropraktika i atlasprofilax ne pomognu, sta mi je raditi sljedece ? Akupunktura ? Operativni zahvat ugrađivanja stent-a ? Više ne znam. Zelim završit s ovim sranjem i zivit normalan zivot, dolazi ljeto, sezona a moja psihofizicka sposobnost i budnost je kao u stare babe.....samo sta sumnjam da stare babe hvata padavice i nesvjestica svako par min kao mene.
UniversalSapien is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2017., 22:33   #563
Kuzim, u zajebanoj si situaciji. Ja isto imam odredjene probleme zbog gledanja u komp i mobitel, ali nikad nisam mislila da je to nesto nerijesivo. Ja ti odem kod kiroprakticara ili na mijofascijalnu masazu pa mi bude ok neko vrijeme.
Ono sto ne kuzim je zasto bas namjestanje atlasa. Malo mi je cudno da ti je to fizijatar savjetovao bas to a ne prije neku masazu kod recimo sportskog fizioterapeuta plus malo manuelne terapije.
Na kraju je naravno sve na tebi naravno. Javi kako je bilo na namjestanju atlasa.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 12:43   #564
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
Kuzim, u zajebanoj si situaciji. Ja isto imam odredjene probleme zbog gledanja u komp i mobitel, ali nikad nisam mislila da je to nesto nerijesivo. Ja ti odem kod kiroprakticara ili na mijofascijalnu masazu pa mi bude ok neko vrijeme.
Ono sto ne kuzim je zasto bas namjestanje atlasa. Malo mi je cudno da ti je to fizijatar savjetovao bas to a ne prije neku masazu kod recimo sportskog fizioterapeuta plus malo manuelne terapije.
Na kraju je naravno sve na tebi naravno. Javi kako je bilo na namjestanju atlasa.

Bio sam 10 dana na terapiji, medicinska masaza sa terapijom, ultrazvukom i strujnom masazom, trakcijom i dekompresijom i magnetima. - Nikakvih promjena, bas nikakvih, ni tjekom ni poslje terapije, doslovno kao da terapija nema veze sa time.

Na zadnjem pregledu nakon tih 10 dana terapije je preporucio da odem na atlasprofilax, Dr. Blago Karlić da se konzultiram s njim.

Mene brine jedino što mi je svaki doktor, ali svaki, od ORL, neurologa, neurokirurga, spinalnog kirurga i moje doktorice opce prakse rekao da se ne igram s tim, da ni slucajno ne idem na to i da je taj atlasprofilax skupa sa 90% tzv "kiroprakticara" jedan skup zlocinackih organizacija.

Rekao mi je i neurolog da bi bilo kakva iti najmanja promjena prirodne pozicije atlasa znacila MOMENTALNU smrt.
UniversalSapien is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2017., 21:30   #565
meni je pomoglo "stajanje" pred kompjuterom (standing desk) pola vremena. stavovi su podijeljeni, meni osobno paše pola stajat pola sjedit.
https://www.google.hr/search?q=standing+desks+pros+cons

u firmi imamo "invalide u razvoju" ljudi se "ubijaju" na dizajnerskim stolcima. najgori su ovi s mrežom, nikakva potpora za kičmu:
https://www.google.hr/search?q=office+chairs

neki su nabavljali one stolce na oprugama di se mišići oko kičme stalno naprežu da održe tijelo u uspravnom položaju, vjerojatno je sličan učinak i na lopti. stolci su u rangu tisuću ojra,
https://www.google.hr/search?q=office+chairs+ergonomic

ovo su neke alternative:
https://www.google.hr/search?q=offic...ring+balancing
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 14:23   #566
ima li kakvih novosti universalsapien?
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 23:36   #567
Quote:
Aiko22 kaže: Pogledaj post
ima li kakvih novosti universalsapien?


Pa evo jos uvijek nema, operirao cistu sfenoid sinusa u meduvremenu, konzultirao se s jos par doktora, neurolog, kardiolog, i jos jedan fizijatar.

Ovako: Neurolog jos jedan je poprilicno uvjeren da mi problem nije do vertebrobazilarne insuficijencije te da moja sužena ljeva vertebralna arterija nema s tim veze da je meni osprkba mozga s krvlju sasvim uredna, on me uputia kod infektologa, da napravim detaljne infektoloske pretrage koje iduci tjedan idem radit.

Fizijatar kaze ovako: Takoder kaze da nema sanse da netko u mojim godinama ima VB insuficijenciju i probleme s krvotokom u glavi, da se to događa 1 : 150 000 ljudi i to u dobi starijoj od 60 god, te da i ako je problem u tome, za što su šanse gotovo nulte da tu fizikalna ne pomaze, savjetuje mi odlazak kiropraktičaru ali onom pravom što je završio fakultet u americi koji traje 5 godina, a ne ovim lokalnim mehaničarima iz garaže šta te "izlome u par poteza" Također kaže da je atlasprofilax veliki kriminal te da bi trebalo zatvorit i ovog mog doktora privatne klinike sto me prethodno uputio k njemu a bome i neurologu koji mi je dao dijagnozu da uopce imam problem sa VB arterijom.

Kardiolog kaze: problem moze biti u VB insuficijenciji ali mi tu nemozemo nista, mi to ne operiramo jer se nalazi u supljini kraljeznice i to taman pri prva 3 kralješka koja se u standardnoj medicini "ne diraju" .

Sva 3 doktora, i još mnogi drugi, su mi rekli da ni slucajno ne idem na namjestanje atlasa, da je taj atlasprofilax jedna velika udruzena zlocinacka organizacija, te da je mnogo njih nakon tih tretmana otislo pravo ljecniku standardne medicine da su se vratili jos gori. "Hajde najbolje tako u očaju odi da ti namjeste atlas pa mi se onda vrati vamo kao invalid" - reče Dr. Fizijatrije.

kontaktirao sam Dr. Karlića iz Atlasprofilaxa u Splitu ne radi tretmana nego cisto na konzultacije i pregled, te da mi detaljno pregleda MR snimke vrata i glave s obzirom da je on radiolog. No sumnjam da cu namjestati atlas, prvo cu cuti sto ima za reci.

Nakon toga cu potraziti tog amerikanca za kojeg sam cuo da cak dolazi u Split ponekad napraviti par kiroprakticarskih tretmana, rekao mi prijatelj da je covjek stvarno ucen godinama i bio na fakultetu u americi specijalno za spinalnu kriopraktiku, kod njega se ide na tretman 1x tjedno 2 mjeseca i onda 1-2x mjesecno narednih godinu dana, kasnije doci jednom ili 2 puta godisnje.
UniversalSapien is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2017., 14:53   #568
ajde barem neke nove informacije, ja se nekako slažem sa fizijatrom i ohrabrujem te da odeš kod nekog super kiropraktičara javi svakako šta je dalje bilo.
Aiko22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 07:47   #569
neka slovenska emisija, namještanje atlasa u živo, ženska, čini mi se, kaže da je dodatno namještala, ovaj tip kaže da radi trajno. komu vjerovat?

https://www.youtube.com/watch?v=mwjELvd1-p0
__________________
ignore lista: bat kol, Biljka112, 7nationarmy, Adama, CelMar, mukotrpak, manchild, miki1988, zecopas, antet, Bjesomar_,danijel0
organiceko258 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 21:15   #570
Pozdrav,

Čitam evo forum i guglala sam i ni sama nisam pametna. Imam užasne bolove u ledjima (najviše izmedju lopatica) i dosta velik broj miogeloza što je posljedica moje lijenosti i nevježbanja.

Bolovi u kraljeznici su mi započeli prije par godina i to dok sam plesala zumbu zbog čega sam se prepala i prestala vježbati. Bila sam kod fizijatra i imam skoliozu, kifozu i još tog što završava na oza, ali fizijatar mi je rekao kako većina nas zapravo ima takvih problema.

Ono što me zanima je mišljenje o Goranu Dusanicu-atlasprofilax. Vidjela sam pozitivne i negativne komentare, na ponudi dana ga samo hvale, a obzirom da kralježnica i atlas nisu nešto bezazleno, nisam ni sama pametna je li pametno uplatili tu ponudu.

Također me zanima ako netko ima komentare vezane uz dr. Stacy Pool. Htjela bih samo nekog kvalitetnog (gledam ponude dana jer sam studentica pa mi budžet nije veliki) koji će me znati uputiti na prave vježbe vezane uz moj slučaj.

Unaprijed hvala
tixy18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 13:08   #571
Da malo dignem temu

Već 15 godina (ako ne i više ) palniram i imam namjeru podesiti atlas. I nikako...
I danas napokon odem u pretragu bespućima interneta, da vidim kako, što i gdje u Zagrebu...i naletim na sajt Atlas Relax...pogledam lokaciju i ima navedeno samo "10000 Zagreb". Poprilično čudno za nekog "tako ozbiljnog"...i pošaljem im kontakt formu sa stranice i pitam zašto nije navedena adresa i da me zanima gdje mogu doći.
Nakon 3 minute (doslovno) mi zvoni telefon i javi mi se žena, navedena na stranici kao osoba koja radi tretmane. I počne objašnjavat na široko...ja je prekinem i pitam gdje mogu doći i da me zanima zbog čega nema adrese?
I opet ona krene u priču kako stalno mijenjaju lokaciju i kako mi prvo moramo telefonom odraditi neki dio da vidimo nešto bla bla i ja opet: "u redu (iako nije uopće u redu), ali mene zanima gdje ja mogu doći do Vas i popričati sa Vama?"
I onda je uslijedio odgovor koji mi je sve reko: "To uopće nije bitno gdje Vi možete doći do nas. To ću Vam reći kada se sve dogovorimo telefonom..."

Na to sam je trenutno prekinuo i rekao joj da, kada je takav odgovor, mi više nemamo o čemu raspravljati i doviđenja i hvala. I ona kaže "u redu" i poklopi.
Da bi nakon 20-30 sekundi ponovo nazvala i počela mi objašnjavati zašto je to ona meni rekla bla bla
Na to je ja opet pitam gdje da dođem i ona opet kaže da to nije bitno i da se to dogovorimo s vremenom jer naručuje osobno za svaki mjesec po dogovoru i da se lokacija stalno mijenja?!?
Samo sam joj reko da nema smisla dalje išta pričati i da prekidam razgovor.

Meni osobno je to takva loša priča da joj ne vjerujem ništa.
Pa eto...samo upozorenje, ako je itko mislio da ih nazove i dogovori se s njima.

I napominjem da mi je ovo bio prvi kontakt ikada, vezano uz atlas i da apsolutno nemam ništa protiv te žene i njenog posla, niti ovo radim sa nekim lošim ciljem. Jednostavno meni to vuče na neku prevaru i nepovjerenje i za mene oni ne rade nešto čisto.

Pa ako netko zna gdje se u Zagrebu može provjereno namjestiti atlas kako treba, neka mi javi na PP.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 13:51   #572
U stvari nema potrebe. Odustao sam nakon što sam poprilično osvrta pročitao. Ne ulijeva povjerenje i amen. A sa kičmom se ne igram.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 14:22   #573
Quote:
chillout23 kaže: Pogledaj post
U stvari nema potrebe. Odustao sam nakon što sam poprilično osvrta pročitao. Ne ulijeva povjerenje i amen. A sa kičmom se ne igram.
Ono što sam ja radio i dan danas radim, i stalno nešto u tom stilu govorim je da brigu osvome zdravlju preuzmemo sami.
Vezano za kičmu i vrat, perfektne vježbe za bolje i ravnije držanje ćeš naći na youtubeu. Ljudi su si sami popravljali , ma neću ni izgovarati što i koje probleme, ali mnogi od njih su bili gotovo invalidni.
"therapeutic neck exercise"
Ono što osobno redovito prakticiram uz rad u vrtu i đogiranje
"exercises for straight spine hold"
"therapeutic low back and hip exercise"
"gymnastic holow body exercise"
"chalistencs beginer program"
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 14:37   #574
Ma imam ja sve potrebno od vježbi i znam kaj meni treba, nije to problem
Ovo je, jednostavno, opisano kao nešto novo i bla bla bla svašta nešto...i eto, nakon 15ak godina povremene želje za time, odlučio malo opsežnije ispratiti cijelu priču i shvatio da je priča na rubu...I da ima puno više ljudi kojima apsolutno ništa nije pomoglo i "bacili" lovu u vjetar, nego onih kojima je pomoglo. Čak ima i onih kojima je stanje dosta gore nego je bilo prije namještanja. A meni je to dovoljno relevantan faktor.

Mene zanimaju takve stvari u životu, ali ovo mi je stvarno potpuni misterij...taj atlas.
__________________
Mjesto rođenja: Zemlja, Rasa: čovjek, Politika: sloboda, Religija: ljubav
chillout23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2018., 15:00   #575
Isti si ko i ja po tim pitanjima. I mene je zanimalo od Atlasa, zdravlja, povećanja snage....izdržljivost i kondicija su mi od kada znam za sebe valjda urođeni, osim faze 2000-2010 kada sam imao teške boleštine i operacije
Definitivno sam zaključio da je za mene najbolje u smislu zdravlja, energije, mobilnosti...ma svega po tom pitanju....kada stvar uzmem u svoje ruke.
Ono što nikada ne izostane su REZULTATI-vidljivi, opipljivi i osjećaj sreće i da sam si sam pomogao.
Sada sam ko onaj stari od prije i još bolji.
A o detaljima tipa shoulder mobility program, how to fix anterior pelvic tilt , abdominal muscle strength, how to bridge step by step........ bih moga dva tjedna
Nevjerojatno kako se brzi rezultati postižu za npr. bolove u donjem djelu leđa sa samo 20 minuta dnevno laganog terapeutskog programa vježbi, svega tjedan dana.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2020., 13:11   #576
Atlas Profilax

Pročitao sam tu na forumu neka pozitivna iskustva, dalje nisam puno čitao, ali osjećam da moram iznijeti svoje mišljenje na metodu Atlas Profilax.

Dakle prvi put sam išao u srednjoj školi, jer je majka nešto o tome pročitala pa je rekla ajde i ti samom, iako prije nisam osjećao neke posebne tegobe. Bio sam zdrav. Sam tretman je bio jako bolan, neopisiva bol, a traje cca 5 min ako se ne varam. Nisam osjećao ikakvo poboljšaje, dapače čak i gore ali ništa strašno. Kada sam došao nakon par godina na kontrolni pregled bio je drugi doktor i on mi je ponovno izveo tretman pod izlikom da će samo malo izmasirati mišiće. Nakon tog tretman život mi se promjenio naglavačke. Odmah sam osjetio da mi glava naglo pada prema natrag, kao da nije na ležištu. Zatim sam pošto sam se bavio i sportom, pri skakanju ili trčanju osjećao veliko zatezanje u zadnjem dijelu glave, sve je bilo kruto i napeto, kada bih iziritirao te živce imao sam osjećaj da neznam gdje se nalazim, nisam se mogao sjetiti ni najobičnije gluposti. A ono najgore je bilo problemi s disanjem, jednostavno u običnom autobusu nisam uspijevao izbaciti zrak iz sebe, kao da je neka blokada baš u tom dijelu. Zaradio sam novce da to dokažem i snimkama, rendgen i MRT da je Atlas išćašen. Tada je počela moja avantura od kiropraktičara do kiropraktičara, i sada sam u stanju da mogu normalno funkcionirat ali problem nije riješen.
***
Nakon svih ovih godina i kiropraktičara koje sam prošao, moj savjet vam je, prvo ne idite u ATlas profilax, drugo ne dozvolite kiropraktičarima da rukama vrše nagle korekcije na vašoj kralježnici. Treće izbjegavajte uopće odlazak kiropraktičaru ako ne morate. Jedna metoda koja je bezbolna a koja mi je pomagala i relativno je bezopasna je ACTIVATOR metoda. Ovo govorim iz iskustva i iz onoga što sam vidio kod drugih ljudi. Krećite se, šećite, vježbajte i manje koristite pametne telefone !
Tiger40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2020., 16:44   #577
Dakle, ne znam od kud da krenem.

Zbog bolova u ramenima zbog sindroma smrnutog ramena otišla sam kiropraktičarki Stacey Poole koju svi hvale. Nakon 1.tretmana nije mi bilo ništa bolje. Za tjedan dana dolazim ponovo kod nje, ona me posjeda na stolicu i kaže da će mi popipat vratne kralješke. Za 2-3 minute osjecam nepodnosljivo vibriranje po okcipitalnom dijelu prvo na lijevoj pa na desnoj strani. Ja pojma nisam imala što mi radi. Kasnije mi njen djelatnik govori da je to bilo namještanje atlasa. Između mučkog nabijanja s tom mašinom po lijevoj i desnoj strani, osjetila sam veliku mučninu i mislila sam da ću past u nesvijest.
Dakle, mene nitko nije pitao ŽELIM LI NAMJESTITI ATLAS nego životinjski me ubijali sa tom mašinom od koje sam razvila PTSP. Kaže ona da je to morala napraviti jer bez namještanja atlasa kaže neće mi biti bolje.
Ne da mi nije bolje, nego mi je DVJESTO PUTA GORE. Sada je već prošlo mjesec i pol i doslovce se raspadam. Prvih 10 dana od njenog nabijanja mašinom po mom okcipitalnom dijelu imala sam 10 dana PRESTRAŠNE GLAVOBOLJE, nisam znala kako se zovem, bolovi u ušima, očima, tlak u glavi, pritisak u očima i ušima. Ovi simptomi postupno su prestali tek nakon što sam otišla na hitnu i našopali me intravensko analgeticima. Napravili su još par testova i zaključili da mi nije niš potrgano. Jedini simptom koji i dalje perzistira jest grebanje vjeđe po oku, osjećaj stranog tijela u desnom oku, žuljanje po oku....ja sam više luda od toga, to je prisutno 24/7 i ne mogu se koncentrirati na ništa. Niti ne radim, već sam mjesec dana na bolovanju i nije mi ništa bolje.

Kopajući po internetu saznajem da dotična uopće nema certifikat i nije ovlaštena da radi namještanje atlasa po toj metodi. To su mi potvrdili i direktno Švicarci kojima sam se u sveopćem očaju javila.

Ne znam što da radim više i kome da idem, oće li to sa okom prestati ili ne...bila sam kod 2 oftalmologa koji tvrde da nema stranog tijela u oku i da je sve ok, a meni doslovce dodje da si oko iskopam. Sve mi se čini da mi se razvila okcipitalna ili neka slična neuralgija i kome sad ići.... što napraviti.

Ako ima tko da je još aktivan na ovoj temi molim ga da mi se javi. Hvala.

PS. Molim Vas ne idite na namještanje atlasa, a ako baš morate odite onima koji su ovlašteni za taj posao.
Esthelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2020., 12:52   #578
Ljudi ne znaju, pogledaju kakav video o kiropraktici, namještanju atlasa, te se eto, odluče mamjestiti...
Ogromnih problema imam s kralježnicom, i puno ljudi mi je preporučavalo kiropraktiku. Srećom, nisam otišla.
Prvenstveno treba otkriti UZROK boli/problema.
Vjerujem da kiroprakičar može zbilja pomoći, ali isto tako nisam čula da u Hr postoji certificirani kiropraktičar koji je prošao godine učenja. Dati se u ruke samoprozvanom kiropraktičaru, koji je neki tečaj završio nema šanse.

Pogledajte malo oglase gdje se nudi obuka za izvjesne "vještine", maseri, certificirani sve i svašta...to traje jedan vikend!!
Nemoguće da za jedan vikend nauče i osposobe se za bilo šta.
Bitno da certifikat visi na zidu pa ovce vjeruju u to. (Prva sam ja bila takva.)

A ti si još imala nesreću da su ti "namještali atlas", bez znanja i dozvole. To je za tužiti!!


Poslano sa mog SM-J610FN koristeći Tapatalk
Neelax is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2020., 13:21   #579
Okanite se raznih freekova sa namještanjem atlasa jer je to prevara dvojice koji su "učili" preko vikenda i davali masažer za 15000€ dakle što dalje od takvih. Namještanje kralježnice je dugotrajan proces i neide preko noći. Prvo sam bolesnik treba malo poraditi na sebi, jer kako 95% bolesti ide iz glave tako i kičma krene boljeti.. psiha je grdi problem i uzrok puno bolesti npr- (gubitak samopouzdanja zasigurno bolovi u lumbalnom djelu).. Dakle nakon rada na sebi, i naravno istezanja i vježbanja pkušajte izguglati 5 tibetanaca da se malo pokrenete i ne odustajte.. pokušat otići na jogu da se naučite disati. U sklopu vježbi otići na masažu, ali ne one po 6okn kod raznoraznih "učenika" za 2 sata.. Ako ne uspijete ima nekoliko znalaca koji dosta pomažu iako za neke preskupi.. Kod arene centra, (neznam kako se zove ali iz saznanja čovjek kad se primi i odradi korektno, nadalje namještanje kralježnice u pokretu -virovitica-Tešić...)
feboj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2021., 22:29   #580
Ima li koji provjereno dobar kiropraktičar koji namješta atlas? Amerikanci ih zovu nucca kiropraktičari, radi li to netko u RH?
__________________
Govor je stroj za razvlačenje emocija... (Flaubert)
teicay is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:32.