Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2005., 15:07   #21
Quote:
gator kaže:
mislim da je fazon u sljedecem:

slican fazon sa dizelom i benzinom, znaci kad brzo trcish energija brzo treba brzo da se obnavlja, i za to se u organizmu, koliko sam ja upucen, koristi secer, koga ima u krvi i vrlo malo u zalihama, ali kad covjek polako trci, onda se trosi salo, jer se ono sporije izdvaja, itako to... dizel sporiji benzinac brzi
da otprilike tako, prvo se trosi ATPi KP, to se otprilike potrosi u prvih 10 sekundi, tada se trosi "secer" i tu onda prestaje anaerobni proces i pocinje aerobni, koji kao sto ej vec gore netko anveo povecava kapacitet pluca i volumen pluca.A sad ovo sa salom ti je tak, salo se oce potrosit samo ne odmah, a i ako je neadekvatna prehrana salo se nikad nece potrsoit mozda ce se malo smanjit sa aerobnim vjezbanjem ali ako se nejede zdravo nikad se nece potrosit.
__________________
Biti ili zbiti je pitanje sad.
Moj blog: Moj blog na blog.hr
dada-as is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2005., 22:43   #22
reply

Evo vam sve :
http://www.hr-fitness.net/vjezbe/vje...p?articleID=v7
zokiiii is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2005., 21:46   #23
kod kuće imam sobni bicikl, prije početka 40-minutne vožnje uzmem malo whey proteina i piči. skinuo sam 10 kila u mjesec dana, s 91 na 81 napomenuo bih da je kardio najbolje radit ujutro, ali ne natašte nikako.
__________________
...špijuniram...
tic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 22:50   #24
Kako ide ljestvica od najbolje sprave ka najneefikasnijoj za kardio trening?

Prema mom mišljenju, redoslijed je sljedeći:
1. veslo
2. traka za trčanje
3. orbitrek
4. sobni bicikl
5. steper

Doma imam sobni bicikl, pa me zanima koliko mi se vježbanje na njemu isplati, jer mi se čini da nije baš efikasna sprava? Cilj mi je skinuti masne naslage sa trbuha kako bi mi se vidjele pločice, koje se sada samo naziru. Naravno, uz uravnoteženu prehranu.
zagors is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.