Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2017., 20:42   #681
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Tko dostavlja asos u Zagrebu? Hrvatska pošta?


Ajme, oni su koma. Danas su mi opet ostavili ceduljicu, a ja cijeli dan doma. Znači ovo je već treći put u zadnjih par tjedana da imam nešto što oni dostavljaju i svaki put budem doma ( jer imam i tracking i znam/kao što sam i danas znala da će doći i čekam ) i opet moram ići u poštu.

Napisala sam im i mail s prigovorom jer sam više poludila na to. Naravno još nisam dobila nikakav odgovor. Kako oni ne kuže osim toga da treba nazvati prije dolaska, pa kojem vragu služi broj telefona na paketu? Overseas i svi ostali me nazovu prvo.
Meni su to napravili zadnji put pa sam nazvala onaj njihov besplatni broj i tražila da mi dostave sutradan ponovno, samo sam morala dati broj paketa i došao mi je idući dan i zvonio.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 13:12   #682
jel ima možda kakav popust na novu koleciju? neki kod..
mare__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 17:46   #683
opet sam dobila 20% kod.. (bas me iznenadjuju otkako sam ih ispljuvala ) pa sam uzela wedges i mindjuse, naravno sa spanske stranice, izaslo me malo jeftinije, al bolje ista nego nista
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 21:48   #684
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
opet sam dobila 20% kod.. (bas me iznenadjuju otkako sam ih ispljuvala ) pa sam uzela wedges i mindjuse, naravno sa spanske stranice, izaslo me malo jeftinije, al bolje ista nego nista
O kakvoj to španjolskoj stranici pričate, prosvijetlite me?

Ja se nakupovala zadnjih dana, ne znam što mi je bilo. Uzela top, šiltericu, sandale. I sada naručila još jedne sandale i haljinicu. Sve su bile pune cijene osim haljinice i danas mi pošalju rođendanski kod 10 %. A mislim si...nemoj me za****vat sad.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 22:08   #685
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
O kakvoj to španjolskoj stranici pričate, prosvijetlite me?

Ja se nakupovala zadnjih dana, ne znam što mi je bilo. Uzela top, šiltericu, sandale. I sada naručila još jedne sandale i haljinicu. Sve su bile pune cijene osim haljinice i danas mi pošalju rođendanski kod 10 %. A mislim si...nemoj me za****vat sad.
mozes se u desnom gornjem uglu prebacit na spansku stranicu ili npr imas link:
http://www.asos.com/asos/asos-juicie...02?iid=7953102 umesto asos.com stavi asos.es i uporedi cene. nekad je spanska stranica skuplja, nekad su stvari dosta jeftinije. i uvek gledaj u funtama, povoljnije nego eur..
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 23:21   #686
Cure, molim pomoc
Narucila sam haljinu, vratila bih ju, ali me frka vratiti besplatno bez dokaza o slanju jer me haljina dosla 900 kn, ne usudim se riskirati.
Kako se vraca klasicno? Pisem istu adresu primatelja koju mi izbaci preko intelligent returns i onda klasicno ispunim onu potvrdu od poste?
I ako netko zna mozda, kolika je cca cijena slanja paketa?

Jos bi se inacr usudila poslati, ali prosli put sam se KLALA preko chata sa zenom jer nisam imala dokaz o slanju, a vidim da su zaprimili u hubu, preko mjesec dana sam cekala pisljivih 200 kn, ovo se ne usudim riskirati
Hvala puno!
regana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 14:54   #687
Quote:
regana kaže: Pogledaj post
Cure, molim pomoc
Narucila sam haljinu, vratila bih ju, ali me frka vratiti besplatno bez dokaza o slanju jer me haljina dosla 900 kn, ne usudim se riskirati.
Kako se vraca klasicno? Pisem istu adresu primatelja koju mi izbaci preko intelligent returns i onda klasicno ispunim onu potvrdu od poste?
I ako netko zna mozda, kolika je cca cijena slanja paketa?

Jos bi se inacr usudila poslati, ali prosli put sam se KLALA preko chata sa zenom jer nisam imala dokaz o slanju, a vidim da su zaprimili u hubu, preko mjesec dana sam cekala pisljivih 200 kn, ovo se ne usudim riskirati
Hvala puno!
Ali to je klasično, čeka se dulje s povratom. Ali već se to ato pita iskomentiralo ovdje-nikad se nikom nije zagubio paket
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:03   #688
Ja bi vratila robui ne kuzim nesto,ova naljepnica unutra pa na njoj uopce nije adresa nego samo web adresa ?!

Jasno mi je da moram isprintat ono nesto al cemu onda sluzi ova naljepnica sa web adresom? Jel i nju lijepim il ne?
Zbunjena sam

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:05   #689
Quote:
Ani2306 kaže: Pogledaj post
ja na linku vidim kombinezon, ne haljinu, ali prema mom iskustvu vero moda ima komotnije velicine
Isti problem!!!!!

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 00:06   #690
Quote:
djevojka-broj-8 kaže: Pogledaj post
Prvi puta bi vratila robu Asosu, pa imam nedoumicu...

U prvom postu piše da se na kutiju nalijepi naljepnica s adresom koju smo dobili uz narudžbu.

....-uzmite robu, uzmite papir koji je došao u paketu, na njega navedite razlog vraćanja.
-U pošti kupite kutiju/ veliku omotnicu s mjehurićima, spremite u nju robu, stavite unutra papir, a na kutiju zalijepite naljepnicu sa papira (na kojoj je adresa od Asosa)..

Na tom mom papiru, tj dijelu koji je naljepnica piše samo Asos to create your return...
Jedina adresa koju imam je ona koja mi je stigla na mail nakon sto sam ispunila podatke za rebound.

Papir s maila stavim na kovertu, a unutra s robom stavim papir koji je došao u pošiljci i označim robu koju vraćam i razlog?
Krivo kvotala gore,ovo sam htjela

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 13:36   #691
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
Ja bi vratila robui ne kuzim nesto,ova naljepnica unutra pa na njoj uopce nije adresa nego samo web adresa ?!

Jasno mi je da moram isprintat ono nesto al cemu onda sluzi ova naljepnica sa web adresom? Jel i nju lijepim il ne?
Zbunjena sam

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Bzvz je ta nalijepnica, sama trebas isrintat bas kako kažeš, i to nalijepit. Taj papir koji oni ubace je da označiš sto vracas, razlog i vrijednost robe.
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:20   #692
Evo jesam tako!
Hvala ti na odg!

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2017., 14:27   #693
Inace vracala sam boohoo traperice
Nisam se informirala prije pa uzela svoj br (36) a ocito je trebalo veci broj!
Jel i vama tako sa booho il sam potrefila neki uski model?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
__________________
<3 Best thing about me is you <3
Mani83 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 14:11   #694
Quote:
Mani83 kaže: Pogledaj post
Inace vracala sam boohoo traperice
Nisam se informirala prije pa uzela svoj br (36) a ocito je trebalo veci broj!
Jel i vama tako sa booho il sam potrefila neki uski model?

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk

Ja sam uvijek boohoo odjeću uzimala u svom broju i bilo je true to size.
Očito si pogodila baš takav model..



Ja iskopala u nekom starom zaboravljenom mailu 20%off pa sam si uzela ove cipke

FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 20:56   #695
Meni se dosta točna pokazala ona njihova preporuka veličine za određeni komad odjeće nakon što ispunim njihov upitnik.
yay is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 20:48   #696
Pozdrav cure, trebala bih naruciti ovu haljinu . Seka mi nosi 36 inace, sto mislite da li da narucim taj br ili veci? I kak bih mogla dobiti neki kod za popust? Prvi put narucujem a haljina joj je potrebna za iduxi petak. Da li postoji mogucnost da stigne do tada ako danas narucim? Hvala vama iskusnima unaprijed
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 08:55   #697
Naruci danas, doci ce ti do sljedeceg petka. Koji broj naruciti nemam savjet, osim mozda da narucis dvije velicine pa im vratis onu koja nece odgovarati

Kodove za prvu narudzbu nazalost nemaju.
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 11:42   #698
Hvala puno na odg, narucila sam sinoc nadam se da ce stici i biti oke jel mi mozete samo reci da li oni salju oversis ili dhl ili neka druga ostava? Cisto me zanima da li ce me zvati ako nisam doma
LittleGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:00   #699
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek boohoo odjeću uzimala u svom broju i bilo je true to size.
Očito si pogodila baš takav model..



Ja iskopala u nekom starom zaboravljenom mailu 20%off pa sam si uzela ove cipke

Jaooo, hoće ovo bit kao s onim zmijskim čizmacima
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 15:00   #700
Quote:
LittleGirl kaže: Pogledaj post
Hvala puno na odg, narucila sam sinoc nadam se da ce stici i biti oke jel mi mozete samo reci da li oni salju oversis ili dhl ili neka druga ostava? Cisto me zanima da li ce me zvati ako nisam doma
HP express
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:10.