Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2017., 19:45   #41
Quote:
klokanovac kaže: Pogledaj post
E majke mi, zaljubio sam se u tebe, s obzirom na to koliko mi vadiš riječi iz konteksta.
Znaš kako se kaže 'kultura ophodnje ukoliko ne ostane na nivou a tada svijetu preostane propast'.
Stoga, nije do vađenja iz kontexta ako se u tvom postu pronašlo nešto inteligentno za razmatranje pa se ništa nego nadovezalo mišljenjem. U principu, to bi ti trebao biti kompliment a ne povod za svađu il sačuvaj bože bezobraštinu diskriminaciju etc. već.

Postavlja se pitanje: kako pričati o nečemu za što se priča u futuri koja je u stvari prezent?
jer gle - nije ovdje do glagolskih vremena već do najjednostavnijeg 'zašto se očekuje pričajmo o nečemu što već je', tj. taj zagonetni famoz 3.rata

E sad, izgleda sve ovisi tko kako razumije svjetsku podlogu, temelje i to, jer očito nekima ne treba 'objava' dana vam dana tog i tog nastupilo je to i to, pa tim više kakvih danas dana Hrvatska ima veze sa svime time. Zbilja nikakvih razloga za brigu.
Pravi Život is offline  
Old 11.05.2017., 20:06   #42
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Oni su gori od trumpa rotsilda i ww3..
Kod nas rat traje dost dugo..
čista petica

nezgoda nezgode je što temi će se priključiti novi naraštaj forumaša kojima baš neće biti skroz bistro očem se tu priča iliti što se pričalo 'volumenom 1' i dal to znači da moramo sve ispočetka ili je pak dovoljno nadovezivati se ko kako kome pa makar (kako rekao kolega prije) ispali iz konteksta ()

kako već bilo, nadam se nisam jedina na svijetu mišljenja ratovi teško da se prežive bez doze humora (naravno, prisebno kulturnog) a pdf Alternativa ipak nije sve samo politika, na sreću, to ono kanda čovječanstvom zaobilaznicom svjesni smo što se po svijetu zbiva ali nismo od onih koji mogu utjecati dalje od ne brigajte biti će dobrih dana i nema rata kojeg čovječanstvo nije preživjelo, amen
Pravi Život is offline  
Old 11.05.2017., 21:46   #43
Quote:
Pravi Život kaže: Pogledaj post
čista petica

nezgoda nezgode je što temi će se priključiti novi naraštaj forumaša kojima baš neće biti skroz bistro očem se tu priča iliti što se pričalo 'volumenom 1' i dal to znači da moramo sve ispočetka ili je pak dovoljno nadovezivati se ko kako kome pa makar (kako rekao kolega prije) ispali iz konteksta ()

kako već bilo, nadam se nisam jedina na svijetu mišljenja ratovi teško da se prežive bez doze humora (naravno, prisebno kulturnog) a pdf Alternativa ipak nije sve samo politika, na sreću, to ono kanda čovječanstvom zaobilaznicom svjesni smo što se po svijetu zbiva ali nismo od onih koji mogu utjecati dalje od ne brigajte biti će dobrih dana i nema rata kojeg čovječanstvo nije preživjelo, amen
Nezgoda je u tome što svi pridošli tj novi naraštaji,dolaze iz već promijenjenog svijeta,te niti znaju zbivanja iz prošlog,niti ih posebno interesira,koliko je taj novi svijet u prenosu informacija iskrivljen u odnosu na zbivanja koja su stari naraštaji osobno doživjeli i preživjeli.Sve što im se ciljano nudi na internetu,prihvaćaju kao istinu.
Što se humora,(makar i crnog) tiče,taj može nastupiti tek kad je neka drama/tragedija minula,do sada smo se šalili više iz straha da ne nastupi tragedija,kao da podsvjesno time dobivamo moć ,spriječiti je.
Zasipani neprobavljivom masom lažnih informacija,izgubilo smo sposobnost uočavanja i pamćenja ono malo istine što dopire do nas.

Ni jedno pojedino ljudsko biće,osobito mlađeg doba,koje očekuje život.a ne pogibiju,pred sobom,nije utješeno što će čovječanstvo tj barem jedan dio preživjeti,a ono kao jedinka nestati...
amen
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 11.05.2017., 22:13   #44
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Nezgoda je u tome što svi pridošli tj novi naraštaji,dolaze iz već promijenjenog svijeta,te niti znaju zbivanja iz prošlog,niti ih posebno interesira,koliko je taj novi svijet u prenosu informacija iskrivljen u odnosu na zbivanja koja su stari naraštaji osobno doživjeli i preživjeli.Sve što im se ciljano nudi na internetu,prihvaćaju kao istinu.
Što se humora,(makar i crnog) tiče,taj može nastupiti tek kad je neka drama/tragedija minula,do sada smo se šalili više iz straha da ne nastupi tragedija,kao da podsvjesno time dobivamo moć ,spriječiti je.
Zasipani neprobavljivom masom lažnih informacija,izgubilo smo sposobnost uočavanja i pamćenja ono malo istine što dopire do nas.

Ni jedno pojedino ljudsko biće,osobito mlađeg doba,koje očekuje život.a ne pogibiju,pred sobom,nije utješeno što će čovječanstvo tj barem jedan dio preživjeti,a ono kao jedinka nestati...
amen
draga kolegice, čekala sam baš to što si napisala i sad kad jesi napisala srce mi je na mjestu

za razliku od drugih, s tobom, oh ne ne bih se sukobljavala jer ti kužiš stvari koje pojedincima zakažu
dobar ti "vol. 2", što se reče nek se snađu ()


a eto, sad ćemo se osvrnut na politiku, red je i to
Pravi Život is offline  
Old 12.05.2017., 02:03   #45
Trump potpisao uredbu protiv hakerskih napada: "Rusi nisu naši jedini protivnici"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ci/969480.aspx

Koliko ce trebati da se iz ovog, već zahutanog, cyber-rata predje na "onaj pravi" rat?
arthura is offline  
Old 12.05.2017., 12:48   #46
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Trump potpisao uredbu protiv hakerskih napada: "Rusi nisu naši jedini protivnici"

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ci/969480.aspx

Koliko ce trebati da se iz ovog, već zahutanog, cyber-rata predje na "onaj pravi" rat?
kako otrcana i ponovljena laž,s malim ustupkom,da rusi nisu jedini neprijatelji
oličenja zla br 1.
I kako će spriječiti hakere uredbom?
To je samo uvertira željenog cilja:
-Totalna kontrola interneta a na kraju i zabrana privatnim osobama da čitaju ama sve što se vladajučima ne sviđa,a pisanje da ne spomenem.
Prelazak na onaj pravi rat je samo pitanje vremena.
Toliko se toga događa,što nam izmiče pažnji ili sječanju.
Nedavno je austrijski političar izjavio da bi sve žene zapada trebale nositi marame iz solidarnosti s muslimanskim ženama...
Solidarmost u nazadnosti,naravno jer ni jednoj zapadnjakinji nije zabranjeno nositi,marame ili bilo kakva pokrivala kose,ako to žele u privatnom životu.
Istovremeno jedan sud u Berlinu donosi presudu u korist učiteljice muslimanke,koja je tražila da nosi maramu za vrijeme rada,te ju je škola odbila,čime je sud prekršio njemački zakon o djelatnicima javnih službi,koji se moraju odijevati po propisima javnih djelatnosti.Sad će muslimnka dobiti i odštetu..
U podpunosti se slažem s javnom izjavom Jens Spahna(CDU)

Wem unsere Art zu leben nicht gefallt,unsere Offenheit und auch Freizugigkeit,der kann ja wieder gehen.

Kome se ne sviđa,naš način življenja,naša otvorenost i slobodnjaštvo,taj može otići.

U njem.senatu zavadili se sada oko te presude.
Stvarno je nejasno,kako sud može donijeti takvu presudu,tko stoji iza tog guranja tuđih vjerskih i kulturoloških propisa?
I to je dio trećeg svjetskog koji se vodi na svim razinama.

Muslimani naravno likuju...
Eto i zapadni sudovi daju im pravo,da nametnu svoje sirove ženomrzilačke propise...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 12.05.2017., 13:19   #47
Neki sajkik koji je dosad sve predviđa ka, za ovu godinu predviđa veliku smrtonosnu epidemiju gripe, atentat i otmicu Pape (uspješno ili neuspješno?), ujedinjenje Koreja nakon što Unko bude maknut s vlasti:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 12.05.2017., 15:49   #48
Petak je, jel počelo? Ako nije, što se čeka?!
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 12.05.2017., 17:26   #49
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Petak je, jel počelo? Ako nije, što se čeka?!
ma sinko daj se zbroji...
sutra 13.05. je taj dan...

nemoj prespavati početak...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 12.05.2017., 18:32   #50
Quote:
miki1988 kaže: Pogledaj post
Petak je, jel počelo? Ako nije, što se čeka?!
Čeka se subota.

Jesi zvao možda 666-999 za glasovanje na Eurosongu?
klokanovac is offline  
Old 12.05.2017., 19:06   #51
Fuckas ww3. Nibiru je zakon
Takav hajp jos nisam vidio oko Nibirua, na alternativi, ww3 jos mora puno zganaca jesti da dosegne marketing nibirua, pa cak ni forumasi koji vriste iz petnih zila o ww3 ne pridonose brzem dolasku ww3

Svi samo nekaj cekaju da se dogodi, a nisu svjesni da se cijelo vrijeme nekaj dogadja u svijetu, jel.. Ah pardon, slijep sam pored zdravih ociju
Ne znam ko je ovdje ludji, mi, tramp ili kim jong un ili kak vec..
zvonac_1 is offline  
Old 13.05.2017., 00:25   #52
Quote:
zvonac_1 kaže: Pogledaj post
Fuckas ww3. Nibiru je zakon
Takav hajp jos nisam vidio oko Nibirua, na alternativi, ww3 jos mora puno zganaca jesti da dosegne marketing nibirua, pa cak ni forumasi koji vriste iz petnih zila o ww3 ne pridonose brzem dolasku ww3

Svi samo nekaj cekaju da se dogodi, a nisu svjesni da se cijelo vrijeme nekaj dogadja u svijetu, jel.. Ah pardon, slijep sam pored zdravih ociju
Ne znam ko je ovdje ludji, mi, tramp ili kim jong un ili kak vec..

dao si mi ideju..
odoh bez obzira na kasni sat pripremiti žgance...
šteta što nemam čvaraka,to bi baš išlo skupa..po navadi ovog kraja gdje živim...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 13.05.2017., 01:17   #53

https://www.vecernji.hr/vijesti/engl...napada-1169394

Jel to predigra...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 13.05.2017., 02:16   #54
I ja sam to pomislio jer je prije početka najlakše u svijetu unijet pometnju cyber napadima.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is online now  
Old 13.05.2017., 02:25   #55
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Zanimljivo da toga nema recimo u Australiji, Srbiji i još nekim zemljama. Kaj oni imaju tak dobre sustave za obranu od hakera? Ma ne vjerujem.
klokanovac is offline  
Old 13.05.2017., 02:41   #56
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Ta vrsta cyber hackinga nije nista novo...samo je ovaj put nesto masovnija nego inace.Ili su mozda mediji presutili prosle napade iste vrste koji se dogadaju vec par godina.
Prosle godine ZABA je napadnuta zestoko tj njeni klijenti ali nije islo u javnost...radilo se o istom napadu sa zakljucavannjem fileova i ucjenjivanju...a bilo je i direktnog otimanja love sa racuna.Srecom nije bilo neke prevelike stete jer su napadaci ocito racunali na vise manjih napada sto im je osujeceno nakon prvog.
Sumnjam da je rijec o nekim napadima medju drzavama..rjec je o cistim kriminalcima koji operiraju vec par godina...a koliko je ljudi ukljuceno..? ...Mozda 1 a mozda 100.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk
RayBan is offline  
Old 13.05.2017., 10:20   #57
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
... Eto i zapadni (Berlinski) sudovi daju im (muslimanima) pravo,da nametnu svoje sirove ženomrzilačke propise...
Čudi me da se, po tim pitanjima, Njemačka nije organizirala kao Engleska.
Npr. u Londonu sam vidjela kvart (geto) u kojem je na snazi cak i šerijatski zakon .. tako da muslimankama nošenje 'burki', u tom kvartu, uopće nije nikakav problem. Dapače.
Izvan tog kvarta - na snazi je, naravno, anglosaksonski zakon, koji se budno nadzire tisućama kamera instaliranim širom cijelog Londona pa se nošenje 'burke' lako uoči, presretne te naplati preko najbližeg policajca koji tu informaciju dobije, radio-vezom, iz 'monitoring-centra'.
arthura is offline  
Old 13.05.2017., 11:09   #58
Quote:
arthura kaže: Pogledaj post
Čudi me da se, po tim pitanjima, Njemačka nije organizirala kao Engleska.
Npr. u Londonu sam vidjela kvart (geto) u kojem je na snazi cak i šerijatski zakon .. tako da muslimankama nošenje 'burki', u tom kvartu, uopće nije nikakav problem. Dapače.
Izvan tog kvarta - na snazi je, naravno, anglosaksonski zakon, koji se budno nadzire tisućama kamera instaliranim širom cijelog Londona pa se nošenje 'burke' lako uoči, presretne te naplati preko najbližeg policajca koji tu informaciju dobije, radio-vezom, iz 'monitoring-centra'.
Ma nijemci se žele prikazati hebenim i poštenima.
Imaju i oni u vel.gradovima također kvartova u koje policija ne ulazi bez pratnje specijalaca.Samo to se prešučuje..ali primjenjuju njemačke zakone posvuda.
Poznat mi je slučaj u kojem turci divljali u Berlinu,pa kad je stigla policija,jedan od tih zadrtih pljuvao je policiji u facu,vrijeđao itd.postoje snimke tog događaja,no nigdje nisu u medijima osvanule.Vidjela sam jednu i dan danas mi nije jasno,kako se u sekundi taj urlator našao na podu,krvavog nosa,a nad njim nagnut policajac učtivo pita:
Trebate li pomoć?
Uopće se ne vidi trenutak kad je dobio po nosu,a sam od sebe sigurno nije prokrvario...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 13.05.2017., 11:09   #59
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Bome ta predigra dugo vec traje, fuckas takav cyber sex


Gotovo je gotovo, ww3 pocinje, sad ce, samo sto nije, 13.5.
Ovo je postala prava posast kad ce pocet ww3, kaj ne bi uvrstili u kladionice, dam se kladit da bi zaradil dost novaca, "proroci" bi bili na gubitku:klap:
zvonac_1 is offline  
Old 13.05.2017., 12:55   #60


Trump nema nikakve veze s Rusijom, "uz nekoliko iznimki..."

http://www.index.hr/vijesti/clanak/t...ki/969776.aspx

Maa .. kakav WW3 ?!?!
arthura is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:29.